Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 375

Tema: ljetovanje 2012. s dvoje male djece-GDJE!

  1. #1
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno ljetovanje 2012. s dvoje male djece-GDJE!

    Dragi/e moji/e,

    Budući da je ljeto 2012. zadnja prilika da budem malo duže na moru sa svojim mališanima (3 god. i 1. god) i mužićem, voljela bih na vrijeme rezervirati smještaj na moru u nekom mirnom mjestašcu s lijepim plažama po povoljnoj cijeni (ipak je recesija a ja na porodiljnoj naknadi).

    Počela sam malo unaprijed razmišljati pa evo što bi nam odgovaralo: mirno mjesto da nije previše turistički napučeno al ipak blizu većeg turistički razvikanog mjesta, da ima ono najnužnije za obitelj s dvoje male djece (maleni će napunit tek godinu dana 28.7.,znači prohodavanje itd) ambulanta, ljekarna, trgovine, plaže pristupačne s kolicima i da ima hlada (ne tražimo pijesak dapače radije bi ga izbjegli), potez od Zadra do Šibenika (ne nužno al ne bih Kvarner ni Istru), išli bi na 15-20 ak dana (privatni smještaj ili možda bungalovi, hotel ne). Išli bi krajem lipnja/početkom srpnja.

    Ima li netko neku ideju gdje bi nam bilo lijepo jer bi se stvarno htjela odmorit prije povratka na posao (koliko će to bit moguće s 2 male djece) a ne da moram hopsat tipa stepenicama ili uzbrdicama s natovarenim kolicima.
    Jedva čekam da čujem vaše prijedloge, još da mi je naći neki super povoljan smještaj gdje bi nam bio kraj

  2. #2
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Meni se činio Tkon jako zgodan za klince.
    Plaže i kamene i betonske i pijesak, more do koljena - idealno za klince, ima hlada...
    Nismo tamo ljetovali, nego smo izletnički išli iz Biograda trajektom nekoliko puta (cca 15 min vožnje).
    Koliko znam, nema hotela već je sve privatni smještaj.

  3. #3
    lollipop avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    219

    Početno

    opisala si Preko na otoku Ugljanu... ima baš sve što si navela.

  4. #4
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi obožavamo Pakoštane

  5. #5
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    e, to nisam znala da je Preko isto tako

  6. #6
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Meni je u srcu Brela, privatni smještaj uz obalu, hlada na plaži, šetnica u hladu, šljunak, manje mjesto...jedino dosta daleko.
    Od bližih mi je Kamp Straško (nisam bila) na Pagu mjesto sa hladovinom, sadržajem, tamo su mobilne kućice, šljunak, Pag mi u tome potezu nekak najbolje kotira (=lijepe plaže i hladovina), a da je opet dobra povezanost sa kopnom, jedino ako bi i na neke druge otoke...
    U Pakoštanima mi kvalitetan hlad ima jedino kamp mislim da su Šimuni, ali plaža ispred kampa nije za klince, a ona blizu nema hlada,
    dok na drugu lijepu plažu sa hladom pak moraš autom.
    Ne mogu se više sjetiti...

  7. #7
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Zaton kraj Zadra. Mir, hlad, svuda možeš kolicima, sve je ravno, puno sadržaja za djecu, predivna vegetacija, razne vrste restorana. Možeš uzeti apartman ili mobilnu kućicu. Plaža je pjesak, ali ima i bazen za djecu.

    Blizu je za stići, veliki grad je odmah pokraj, ne ovisiš o trajektu. Meni su dani tamo ostali u jako lijepoj uspomeni. Pogledaj malo slike. Doduše cijene su u 7. mjesecu visoke, 6. je dosta jeftiniji(oko 70Eura). Mi ne volimo vrućine, pa nam 6. mj odgovara.

    Ima jeftinijih apartmana u mjestima okolo, npr. Zaton, Privlaka, Nin. Dođe oko 60Eura na dan. Bili smo u jednom lijepom.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,030

    Početno

    Pakoštane. Mi smo tamo već godinama, a smještaj u krasnom apartmanu u kolovozu oko 40 eura, u lipnju je jeftinije.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Biograd N/M

  10. #10
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    zanima me tema,pa se predbilježavam...
    iz druge ruke imam preporuku za Mljet
    pratim,jer bi rado s bebačem na more,obzirom da neće tad imati ni punih god.dana,idealno si opisala kakvo se mjesto traži

  11. #11
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    iris, ipak sam sad iskusnija s drugim

    e sad , hvala vam puno na prijedlozima, ja sam "malo" (čitaj: puno) zahtjevna po pitanju mora i plaža jer sam naviknuta na ljepote makarske rivijere i otoka Brača, Hvara, Visa al sad mi je daleko ići tamo s njih dvoje pogotovo što bi mi došla baka i deda nakon odlaska tate, pa mi treba jednostavniji prijevoz.

    Tkon, Preko, Pakoštane, Brela, Pag, Zaton, Biograd, Mljet...čekam dalje

    Mljet i Brela-prekrasni al predaleko,
    Zaton-pijesak (ne podnosim da mi se lijepi po tijelu i svemu što nosimo sa sobom na plažu iako mi je super resort kao takav),
    Tkon mi je više zapušten nego da bih rekla lijepo mirno mjestašce i nema u blizini nikakav veći grad (inače moram na trajekt do Biograda,što naveče nije baš praktično s dvoje male djece), ostatak otoka isto vegetira. Vjerujem da je smještaj povoljan.

    Biograd mi je isto super, starci tamo kampiraju godinama u Solinama,al je sve samo ne mirno mjesto na moru, tamo je najveća gužva koju sam vidjela zadnjih godina, čovjek na čovjeku jedino je valjda više ljudi u makarskoj rivi a i L. će vjerojatno tamo ići sama s bakom i dedom na tjedan dana, pa da ne ponavljamo istu lokaciju ha,ha,...

    e u Pakoštanima nisam bila par godina, zadnji put kad sam bila bilo je jako puno ljudi a ona plaža (ja je zovem glavna ispred kampa) je bila prepuna i sva muljava, možda se nešto promijenilo odnosno možda imaju neke druge plaže za koje ne znam. Prosvijetlite me!

    ostaje mi Preko koje me moram priznati privlači, tamo nisam nikad bila, a vjerujem da je na Ugljanu i ambulanta pri ruci a i naveče se može negdje prošetat (pa mi ne bi falio veći grad)...hmmmm..ovo mi je zasad najzanimljivije s obzirom na trenutnu situaciju s djecom.

    ne bih htjela da ispadne da zanovijetam i da sam razmažena (iako malo jesam po tom pitanju) al zato i tražim pomoć jer treba udovoljit svim tim uvjetima, znam ja kud bih otišla da su mi stariji to bi bio neki od moja tri otoka i imala bih i mir i mooving, prirodne ljepote, pravi odmor al moram naći neko rješenje za ovo ljeto.

  12. #12
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    hvala vam svima na danim prijedlozima.
    čekam dalje......

  13. #13
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    mislim da bi ti moglo biti zgodno neko mirno selo na Makarskoj rivijeri - nemam pojma koje ali tami ih stvarno ima puno. Nije ti to puno dalje od poteza zadar-Šibenik

    Pisak, Mimice, Promajna, tako nekako

  14. #14
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    hmmm...dobra ideja...a obožavam taj kraj dole....

  15. #15
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    hmmm...dobra ideja...a obožavam taj kraj dole....
    a poslala sam ti i pp s apartmanima koje je otvorio moj frend s faksa- meni na slici izgledaju odlično. No nisam bila pa ne mogu dati objektivnu preporuku

  16. #16
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da bi ti moglo biti zgodno neko mirno selo na Makarskoj rivijeri - nemam pojma koje ali tami ih stvarno ima puno. Nije ti to puno dalje od poteza zadar-Šibenik

    Pisak, Mimice, Promajna, tako nekako
    jel ti znaš di je Makarska od Zadra? Ima pet dana jahanja do tamo, bliže joj je valjda iz Zagreba do Zadra nego od Zadra do Makarske

  17. #17
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    gledaj, ona putuje autocestom iz zagreba a ne magistralom od Zadra do makarske.
    Da i znam gdje je Makarska

  18. #18
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Jako je daleko do Makarske r. još ako nemaš živaca i strpljenja, a mala djeca nemaju , evo mi nismo išli,
    iako nam je Makarska rivijera u srcu, nadam se da ćemo ovo ljeto imati love i živaca.

    Meni je taj Straško na Pagu dobar zbog borika, borik mi je najvažniji.
    Jednom smo bili pokraj Trogira - Medena, nikad ne bih ponovila.icu
    Petrečane hotel Pinija- bili smo van sezone, ima borik, šetnicu, dj. igralište, nije loše
    Petrečane - Falkensteiner
    Lošinj - ima uvala Čikat hladovinu...
    Solaris - Šibenik, ima nešto borika
    Možda Primošten? Nisam bila
    ....
    Joj jedva čekam moreeee!

  19. #19
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Murter?

    Šljunčana plaža, ima hlada, nema uzbrdica i prepreka, u neposrednoj blizini je voćarna, kiosk, samoposluga, kafić. Nikad nije bila gužva.

    Pratim temu. I mi smo u potrazi za savršenim mjestom za odmor, a želje su nam slične ovome što je napisala Lili, osim što je nama pijesak ok.

  20. #20
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Primošten.
    Nije daleko, ima sve šta tražiš.
    Čak ima na 20-tak minuta vožnje i veliki šoping centar (u slučaju kiša i nevremena).
    Ima dosta privatnog smještaja, no nemam ništa za preporučit jer mi uvijek idemo u hotel Zora. Nekako nam je veći odmor 7dana u hotelu nego 14dana u privatnom smješaju.
    Do sad smo uvijek išli ili kraj lipnja ili početak rujna, jer tada nije velika gužva.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Moja topla preporuka je Otok Ugljan, mjesto Ugljan. Bili prošle godine i oduševili se. Najveće otkriće nam je bila borova šuma iza samostana, raj za popodnevni odmor u hladu, a pogled iz borove šumice, ajme bilo nam je to najljepše ljetovanje s klincem do sada. Mjesto ima dućan, pekaru, plac (cijene po dogovoru ) plaža pješčana, ali dio ispred samostana je betoniran i ima ogromni stari bor koji radi prekrasan hlad i na kopnu i u moru, ma super. Doktor, tj. ambulanta je u Preku, a to ti je cca 10, 15 min autom. Na samoj plaži birtija s solidnom kavom, Ledo sladoledom... Inače taj samostan vode časne sestre i imaju svoj kamp koji je cijeli u borovoj šumi s pogledom koji liječi dušu i navodno su vrlo povoljni, ali to je neprovjerena informacija.

  22. #22
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    kak se točno zove taj kamp?

  23. #23
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    našla kamp sv. Jerolim -Mostir

  24. #24

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    jelena.O, mislim da se zove samostan sv. Jeronima, čula sam da imaju i duhovne obnove, evo nešto našla na ovoj stranici http://marijapropetog.hr/duhovni-centar-ugljan.

  25. #25
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Lili, ima neizmjerno puno divnih mjesta duž naše jadranske obale.
    Otoci su posebno fascinantni.
    Moj prijedlozi se podudaraju s navedenima.
    Ipak, nabrajam mjesta u kojima sam bila:

    Zadar i okolica (Zaton, Petrčane, Novigrad Dalmatinski, Posedarje, Vinjerac, Rovanjska ...), Marina, Vinišće, Rogoznica, Primošten, Jadrija (kod Šibenika), mjesta na Murteru (ima most, he, he) ... ima još takvih destinacija smajlić koji se češka po glavi, pita se gdje je Češka

    Južnije od navedenog? Sjevernije?
    Posljednje uređivanje od Marna : 15.02.2012. at 16:02

  26. #26
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    mi smo prošlo ljeto zavrsili na Preku. i nismo htjeli otici. apsolutno prekrasno mjesto ima sve sto treba kad si s bebom, na kraju smo trazili prodaje li se koja od kamenih kuca. divota!

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Samo ću dodati da ste me bacile u depru,do mora je takoooo duugoooo.Živim za Božić a onda za more-a razmak toliko dug

  28. #28

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    gledaj, ona putuje autocestom iz zagreba a ne magistralom od Zadra do makarske.
    Da i znam gdje je Makarska
    Ali mora magistralom od Dubaca do Makarske (u Šestanovcu ide s autoceste). Ja sam išla lani, jednom i nikad više tako u sezoni. Trebala su nam 2 sata za taj potez (koji inače prijeđeš za 15 minuta). Noćna mora s klincima.

    Nama je prije koju godinu u Preku bilo super za dijete.

  29. #29
    luci07 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,313

    Početno

    Jel netko ima kakvu preporuku za privatni smještaj u preku ili ugljanu?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    i nitko ne spominje Bibinje?? (prvo mjesto od Zadra prema Šibeniku).
    mi ga obožavamo. savršeno je za klince...mirno, male plažice...nama mrak, mrak!!

  31. #31
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    a poslala sam ti i pp s apartmanima koje je otvorio moj frend s faksa- meni na slici izgledaju odlično. No nisam bila pa ne mogu dati objektivnu preporuku
    ej cure, nisma stigla 1 dan do kompa kad ono treba sad to iščitat...

    Nanoibeba, obožavam more i plaže južnije od Omiša tako da mislim da nam ne bi bio problem ni do tamo skočit, išli smo i sa L. kad je bila jako mala (3 mj i godinu i 3 mj) na Brač al sad kad ih je dvoje u autu, vidjet ćemo... inače vidjela sam link apartamani su pre,prekrasni, takvo nešto dugo nisam vidjela, pogledat ću sad detaljnije i cijene jer vjerujem da su u skladu sa smještajem, frend ti fakat ima smisla za turizam.

  32. #32
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Jako je daleko do Makarske r. još ako nemaš živaca i strpljenja, a mala djeca nemaju , evo mi nismo išli,
    iako nam je Makarska rivijera u srcu, nadam se da ćemo ovo ljeto imati love i živaca.

    Meni je taj Straško na Pagu dobar zbog borika, borik mi je najvažniji.
    Jednom smo bili pokraj Trogira - Medena, nikad ne bih ponovila.icu
    Petrečane hotel Pinija- bili smo van sezone, ima borik, šetnicu, dj. igralište, nije loše
    Petrečane - Falkensteiner
    Lošinj - ima uvala Čikat hladovinu...
    Solaris - Šibenik, ima nešto borika
    Možda Primošten? Nisam bila
    ....
    Joj jedva čekam moreeee!
    oka, u tom nabrajanju zaboravi na Pag, jel ima tamo neki gradić u blizini tog kampa Straško? nekako mi je Pag općenito pojam otoka bez drveća pa mi nije nikad nešto posebno sjeo.
    UZadru smo svako ljeto pomalo jer mi seka ima u blizini kuću pa bi negdje dalje, problem je što smo puno toga već vidjeli nešto bi novo a zgodno za klince.

    U Primoštenu bili prošle godine, gužva čovjek na čovjeku, lijepo more i plaže ali nikad više, ne možeš ni kolica gurat po ulici.
    iki, ti si bila baš van sezone inače je ko mravinjak.

    ja hotele ne volim, volim bit u kupaćem po cijele dane a i ne može mi hotel spravljat hranu za tako malo dijete, pa mi treba kuhinja.

  33. #33
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj VGmama prvotno napisa Vidi poruku
    Moja topla preporuka je Otok Ugljan, mjesto Ugljan. Bili prošle godine i oduševili se. Najveće otkriće nam je bila borova šuma iza samostana, raj za popodnevni odmor u hladu, a pogled iz borove šumice, ajme bilo nam je to najljepše ljetovanje s klincem do sada. Mjesto ima dućan, pekaru, plac (cijene po dogovoru ) plaža pješčana, ali dio ispred samostana je betoniran i ima ogromni stari bor koji radi prekrasan hlad i na kopnu i u moru, ma super. Doktor, tj. ambulanta je u Preku, a to ti je cca 10, 15 min autom. Na samoj plaži birtija s solidnom kavom, Ledo sladoledom... Inače taj samostan vode časne sestre i imaju svoj kamp koji je cijeli u borovoj šumi s pogledom koji liječi dušu i navodno su vrlo povoljni, ali to je neprovjerena informacija.
    VGMama, jel u kampu imaju bungalove?

    Marna, hvala na prijedlozima.

    vidim da svi hvalite ugljan morat ću ga još izučit

  34. #34
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    vidiš Val meni je Bibinje onak bezveze, baš mi nema dušu, plaže prljave i muljave, ne znam išli na one plaže na istočnom dijelu Bibinja prema Pakoštanima, previše sam ja naviknuta an netaknutu ljepotu Dalmacije južnije od Splita ha,ha,...

    e kad mi ne tko naučio da odmah odgovorim na više citata, bila bih mu zahvalna...sram me bilo a tako sam dugo na forumu.

    uglavnom sad su mi uži izbor: otok Ugljan, seoca između Omiša i Makarske i možda Murter.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    VGMama, jel u kampu imaju bungalove?

    Marna, hvala na prijedlozima.

    vidim da svi hvalite ugljan morat ću ga još izučit
    Nisam boravila u kampu tako da ne znam. Koliko sam vidjela, onako u šetnji, nisam primjetila bungalove, ali treba pitati. Mi smo tada bili u privatnom smještaju.
    Posljednje uređivanje od VGmama : 16.02.2012. at 09:06

  36. #36
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    vidiš Val meni je Bibinje onak bezveze, baš mi nema dušu, plaže prljave i muljave, ne znam išli na one plaže na istočnom dijelu Bibinja prema Pakoštanima, previše sam ja naviknuta an netaknutu ljepotu Dalmacije južnije od Splita ha,ha,...

    e kad mi ne tko naučio da odmah odgovorim na više citata, bila bih mu zahvalna...sram me bilo a tako sam dugo na forumu.

    uglavnom sad su mi uži izbor: otok Ugljan, seoca između Omiša i Makarske i možda Murter.
    I ja se mislim, a nisam to htjela napisati dok ti nisi uletila, što uopće ima lijepo u Bibinjama, ni rive ni plaža ni ičega. Ali svatko ima svoj ukus.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Zanima me da li netko iznajmljuje kamp kućicu?
    Bungalovi u kampovima su mi preskupi.

  38. #38
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Mislim da se u Omišu u kampu iznajmljuju i kamp kućice.
    (istina ja sam mislila da je to svugdje uobičajeno )

  39. #39
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    moj savjet ti je da ne ides tamo gdje jos nisi bila, barem odi jedan vikend provjerit mjesto i smjestaj.

    ukusi su stvarno razliciti. i potrebe.

    ja i danas imam traume od jednog mjesta koje se obavezno pojavljuje na ovim temama, i na ovoj takoder, i to na vrlo visokom mjestu. bila prosle godine. hvala bogu da nisam nista unaprijed rezervirala nego otisla na blef na par dana sama sa sinom. to mi je valjda najgorih 5 dana u zivotu, da me nisu jako bolila leda otisla bi sama s koferima i djetetom i njegovim biciklom doma, ili u neko drugo poznato mjesto, ma i pjesice ako treba (a nije da sam nesto razmazena, ipak sam 4 godine zivjela u RO, i dosta tamo putovala - eto, ovo je bas dobra usporedba, jedino mi je tamo na moru bilo gore neg u ovom mjestu, zao mi je da to moram reci )

  40. #40
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    moj savjet ti je da ne ides tamo gdje jos nisi bila, barem odi jedan vikend provjerit mjesto i smjestaj.

    ukusi su stvarno razliciti. i potrebe.

    ja i danas imam traume od jednog mjesta koje se obavezno pojavljuje na ovim temama, i na ovoj takoder, i to na vrlo visokom mjestu. bila prosle godine. hvala bogu da nisam nista unaprijed rezervirala nego otisla na blef na par dana sama sa sinom. to mi je valjda najgorih 5 dana u zivotu, da me nisu jako bolila leda otisla bi sama s koferima i djetetom i njegovim biciklom doma, ili u neko drugo poznato mjesto, ma i pjesice ako treba (a nije da sam nesto razmazena, ipak sam 4 godine zivjela u RO, i dosta tamo putovala - eto, ovo je bas dobra usporedba, jedino mi je tamo na moru bilo gore neg u ovom mjestu, zao mi je da to moram reci )
    E sad sam znatiželjna.

  41. #41
    Iris avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ZG Suburbia
    Postovi
    464

    Početno

    i ja i ja aj podijeli,mora se i to znati. da nije Ugljan možda?
    eto da probijem led, jedan skroz subjektivan komentar,svuda sam ljetovala,ali Kukljica na Ugljanu mi je bila najveća pušiona ikad...tak da mi se nepošteno zamjerio čitav otok

  42. #42
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    Otok Murter rules!
    Osim ako ga meda ne pokopa.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    i ja znatiželjna ...
    sigurno Pakoštane

  44. #44
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    je, Pakostane

  45. #45
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Razmišljam što bih preporučila u svojoj županiji (ŠK) i čini mi se da je ljeti svugdje gužva (ili je to samo meni gužva).
    Jadrija je dosta mirna, između Šibenika i Vodica, ali nema ambulantu i ljekarnu.
    Možda su Srima i Tribunj zgodni? Oni su Vodicama sa strane, ali opet, gužva...?
    Možda Marta napiše kako je u Pirovcu.
    Južno od Šibenika, sve do Primoštena je puno privatnog smještaja, međutim, čini mi se da su to više vikendaška naselja nego naseljena mjesta, osim Grebaštice.
    Ovako na prvi pogled, ništa ne odgovara idealno tvojim zahtjevima, ali nadam se da sam ti ipak malo pomogla.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa Vidi poruku
    je, Pakostane
    baš mi je žao, ali pretpostavila sam

    Pakoštane su mjesto gdje moraš znati unaprijed kuću u koju ideš, informirati se je l na brdu ili nije, na kojoj strani mjesta je (Janice npr. uopće nemaju hlada), boraviti u njima do 1.7. ili nakon 25.8., i ponajviše imati auto da možeš otići na okolne plaže (i one koje su 2 min autom, s djetetom to puno znači) ili pak udaljenije - Biograd, Murter i sl.
    I imati čeličnu volju za othrvati se od varanja lokalnih teta u trgovinama i na tržnici.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    to je selo, koje je slučajno zalutalo na obalu, i u kojem žive malo čudni ljudi
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 16.02.2012. at 16:19

  48. #48
    genius avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ravnica
    Postovi
    685

    Početno

    rogoznica, krapanj, pirovac, murter...

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Samo čekam da marta štogod napiše o pirovcu
    Mi tamo ljetujemo 20 godina, isključivo jer imamo vikendicu. Za djecu katastrofa, nema jednog drveta na plaži, nema WC-a, pedalinama i skuterima zauzeli plaže ... a onaj parkić, da se rasplačeš, još kad stanu hranit onog dupina šljunkom...

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da se u Omišu u kampu iznajmljuju i kamp kućice.
    (istina ja sam mislila da je to svugdje uobičajeno )
    Je,imaju bungalove,po cca 100 eura.A to nam je "malo" van buđeta.
    Zanima me privatno....

Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •