Drage moje, rodila sam 27.11.2011. svoje treće dijete. Lohije su trajale nešto više od mj dana i od tada je sve po pitanjima iscjedka OK. Prije cca 10 dana primjetila sam da me boli sve dolje kao da sam dobila i od tada stalno pregledavam jesam li procurila ili ne jer je taj pritisak i probadanje svakodnevno. Ima li tko takvo iskustvo? Bila sam na redovnom pregledu 6 tj. ( prije početka ovog stezanja) nakon poroda i dr je rekao da se sve vratilo na mjesto, tako da nisu grčevi i stezanja maternice. Nakon prva dva poroda nisam imala takvih smetnji, a oba puta sam dobila prvu M nakon kojih 4-5 mj. I sada isključivo dojim na zahtjev.

Drugi problem je taj da od poroda imam velike probleme s radom crijeva. Prije sam imala stolicu svaka 3-4 dana i to je OK funkcioniralo iako znam da baš i nije normalno, a sada je redovito svaki dan, ali boli i šarafi za poludjeti i do sat vremena prije nego me potjera na WC. Moja dr OP je rekla da će se to smiriti a i ne smije mi zbog dojenja ništa dati a gin je rekao da je to u nadležnosti OP kao i problemi sa bolovima u donjem dijelu kralješnice koji su najgori kada ležim na leđima.