Stranica 2 od 16 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 798

Tema: Kako ste se osjećale pred porod

  1. #51
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ajme, onda ja stvarno nisam normalna...

    meni ti sunce tuče u kuću (i u kuhinju i u sobu) cijeli dan non-stop, a danas je ispred bilo sigurno 25 stupnjeva a ja u potkošulji i majici (doduše tankoj) dugih rukava i kukam kako mi je vruće za poludit

    a mogla sam se komodno skinuti i u kostim, nego mi je sve nekako panika da se ne prehladim jer svako malo pa zapuše tarmuntana

  2. #52
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku

    ne znam jel ovo prolazno, al odjednom sam se ispraznila. ne da mi se nista. nemam snage za nista. samo bi vegetirala.

    a što se ovoga tiče, mene ubija ova vrućina, sva sam mokra..ali osim toga imam snage i volje, radila bi, čistila, slagala ali ne mogu... trbuh mi ne da, toliko je velik da će mi još malo trebat nešto da ga pridržava

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    1

    Početno

    evo i meni je termin 29.03. i stalno osjećam lagane bolove kao menstruacija ujutro, već par dana, a poslje prođe i ništa. evo tek sam se prvi put registrirala na ovaj forum, jer mi je ovo prva trudnoća i neznam kako izgledaju trudovi. jaooooo

  4. #54
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    ja danima hodam u kratkim rukavima, bez potkosulje.
    jednom sam se ulovila da sam u istom, a ziva pokazuje 3 stupnja. a meni fino.
    spavam u potkosulji i gacama, nagnut prozor, deka samo preko kriza. budim se mokra, frizura je nepostojana i vodim rat s muzem oko temperature i otvorenih prozora i vrata u stanu...

    ne znam jel ovo prolazno, al odjednom sam se ispraznila. ne da mi se nista. nemam snage za nista. samo bi vegetirala.
    Niti meni se nista vise neda,nema nikakvog "gnježđenja" na vidiku....Vise mi je dosta čiščenja za mojima,idem rodit i da se malo odmorim.
    A jel imate vi bolove kakve pred kraj?Ja konstantno osječam u leđima i trbuhu bolove kao da ču dobit M.Pogotovo počnu kad se legnem.A bh kontrakcije imam non-stop,i znaju biti dosta bolne i protezat se do leđa.Kad sam dobila jednu takvu na ctg skalica je otišla na 40.A ovi menstr.bolovi su pokazivali 20.

  5. #55
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Niti meni se nista vise neda,nema nikakvog "gnježđenja" na vidiku....Vise mi je dosta čiščenja za mojima,idem rodit i da se malo odmorim.
    A jel imate vi bolove kakve pred kraj?Ja konstantno osječam u leđima i trbuhu bolove kao da ču dobit M.Pogotovo počnu kad se legnem.A bh kontrakcije imam non-stop,i znaju biti dosta bolne i protezat se do leđa.Kad sam dobila jednu takvu na ctg skalica je otišla na 40.A ovi menstr.bolovi su pokazivali 20.
    uuu, ja imam i kontrakcije i bolove i čak osjećam kako se otvaram barem mislim da je to -to....

    osjećam peckanje u rodnici , ali ne bolno, nego baš ono kao da se širi koža, a pogotovo kad sjedim ili ako čučnem.

    tako mi je bilo i prošla dva tri tjedna pa mi je rekao da sam se otvorila prst

    jeli vi to osjećate ili ja samo umišljam?

  6. #56
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Je to sam i ja osjetila jucer na wc,sjedim i imam osječaj da mi se koza dole rasteže ...Peckanje osjetim i ja,nekaj slično kao da me dijete sa prstima dole bocka.Ja sam uloživa za prst,a dalje cemo vidjet u petak kad cu biti 40+1.
    Joj,koliko se veselim i nemrem dočekat tak sam nekad i nervozna od iščekivanja.

  7. #57
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ja sam 36+2 pa sam već nestrpljiva a mogu mislit kako je tebi

  8. #58
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja sam umornaaaaaaa
    i mrzim ićina ctg, to me ubije u pojam
    i stvarno imam osjećaj kao da mi mozak radi negdje petinom kapaciteta
    kao da me neko zabetonirao u glavi, ja ništa živo ne kopčam, ne pamtim, ne razumijem...
    ovako mi nije bilo u prvoj trudnoći
    i stvarno sam mislila da je to neki mit...

  9. #59
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    potpisujem ovo za mozak...identično je tako i meni i moram priznat da mi nekad bude i neugodno zbog toga

  10. #60
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    mene je stalno sram toga...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    263

    Početno

    Joj, sve što ste napisale je i meni, netko bi rekao da sam to već sve prošla, ali kako su mi i klinci drugačiji tako su mi i sve trudnoće potpuno drugačije. Otvorena sam za prst od 27. tjedna, jučer na pregledu još uvijek čak se je i gin začudio, od strašenja da postoji mogućnost da ću ranije roditi. Zadnjih 2 tjedna po noći se barem tri puta preznojim, a kad mogu spavati po noći (kad se najmlađa ne budi) onda se ne mogu namjestiti u krevetu i provedem po par sati u namještanju, a kad ona ne spava ja sam ko zaklana ne mogu se pomaknuti koliko sam umorna. Jedino sam primjetila, suprotno od vas da više nisam toliko žedna. Umorna sam stalno i križa me toliko bole da više ne znam u koji položaj, sjediti ne mogu trbuh mi je ogroman, kad se legnem kićma boli, kad stojim imam osjećaj da me noge više ne mogu držati. Jedva sam se natjerala jučer da operem i ispeglam stvari za malca za svaki slučaj prije pregleda ako me pošalje u bolnicu

  12. #62
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    sveki i ja smo jučer isto oprale robicu (od starije seke) jer je ona zaključila da neću još puno....a peru me kontrakcije stalno...trbuh mi se stisne ko kamen i ne mogu disat, to traje minutu, dvi pa prestane

    a za par dana se selimo na kat kod svekija dok mm uredi novu sobicu i opitura ostatak stana.
    moram priznat da jedva čekam jer više ne mogu ni kuhat ni prat suđe ni mest ni čistit....leđa me ubijaju

  13. #63
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ni ja nisam zedna. prodje pola dana da nista ne popijem, pa se onda silim. ni gladna.

    isto sam si zadala u ponedjeljak da finishiram robicu. jednom je oprana, al posto je stajala 6g u vrecama, planirala sam ju jos jednom i sve fino sloziti i napraviti razmjestaj. i kupiti komprese i kremu za guzu. uglavnom, srijeda je, jos nisam.
    onda sam si sinoc zacrtala da cu to definitivno danas, no probudila sam se u 10 ujutro, probudila malu i zakljucila da nis od svega toga jer nista ni od vrtica.

    fali mi spavanje na trbuhu. inace iskljucivo tako spavam, pa se znam probuditi sva u nekom cudnom stanju jer sam se u snu okrenula na polutrbuh. i volim da mi noge vise, tocnije stopala, a ne mogu jer oticem. nocas je izgleda lijevo visilo, izgleda mi glezanj ko da je od slona.

    uz sve to, primjecujem da sam zivcana i nervozna, lako razdrazljiva i placljiva. od proslog tjedna ne prodje dan da se ne rasplacem. zelim se sto vise posvetiti maloj, da gustam u njoj do maksimuma, narocito sada kada smo same doma nas dvije, a ona ko da je u malom pubertetu, isisava mi energiju u trenu. i peru me neke nostalgije. uglavnom, skrenula sam s uma, totalno!

  14. #64
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja sam sve spremila, sva robica je popeglana, složena, razvrstana
    nisam spremila još svoju torbu, ali imam sve spremno
    nisam tako strašno otečena, al mi je užasno teško, osjećam se ovako nekako http://static-1.mojnet.com/foto5834-...a-u-odmoru.jpg

    i stalno me peru neke nervoze, dođe mi da iz kože iskočim, i svi mi idu na živce i želim da me puste na miru :hermit:

  15. #65
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ok, znaci to s "livmialone" je normalno :briseznoj:

    ulovila sam se da sam par puta djetetu rekla da se makne od mene. al bas taj osjecaj iskakanja iz koze i drzanja noktima za strop.

    umirem na sliku, bas je pogodjena

  16. #66
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    meni je moja jučer rekla da mama puno viče na nju i da je "gintava"
    nisam znala bi li se smijala ili plakala

    cijeli dan smo skupa a ona je puno energije i neumorna i sad bi ovo sad bi ono i to baš kad ja legnem da se odmorim ili kad je molim da požuri s nečim jer me boli i legla bi

    i naravno onda se odmah iznerviram i izderem na nju, ona se rasplače pa se onda ljubimo, grlimo, ispričavamo...to mi je najgore od svega a ne mogu se kontrolirat

  17. #67
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    totalan potpis na ovo tvoje. samo sto uz nju i ja placem...

  18. #68
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ja još ne plačem ali mi tako bude krivo...najgore od svega što je i ona počela vikat na mene i na druge, da šta smo dosadni, da je nerviramo, da koliko puta nam tleba govolit...itd....mislim užas!!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    263

    Početno

    I ja isto ne mogu podnijeti da mi netko nešto krivo kaže, a klinci me ne smiju krivo pogledati sve mi smeta, a najviše sama sebi htjela bi hrpu stvari napraviti, a nemam snage a niti previše volje

  20. #70
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Ja jutros na ulošku primjetila iscjedak ali nije žućkast nego više oker,blaaago smeđkast.Danas mi je termin i lagano me od jutros boli u leđima.ali ne kao prije da me primi pa drži jedno 10-tak minuta nego tako minutica ali se javlja malo po malo.Ništa ne mjerim jer me ne boli jako.Neću se previše nadat.

  21. #71
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno


    to bi moglo bit to

  22. #72
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Da i svekrva veli da bu oni mene sutra ostavili,jer sutra imam kontrolu u bolnici.

  23. #73
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Da i svekrva veli da bu oni mene sutra ostavili,jer sutra imam kontrolu u bolnici.
    može ćeš već danas za bolnicu...držimo ti fige

  24. #74
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja sam sve te simptome prošla zadnjih dva tjedna, sad sam se smirila i osjećam se dobro
    ne znam da li ova tema na mene djeluje sugestivno, ali ni ja više nisam žedna ko suha zemlja, ono je bilo strašno
    sad su ti napadaji žeđi prestali, pijem idalje dosta ali ništa strašno.

    filip drži se

  25. #75
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Ja jutros na ulošku primjetila iscjedak ali nije žućkast nego više oker,blaaago smeđkast.Danas mi je termin i lagano me od jutros boli u leđima.ali ne kao prije da me primi pa drži jedno 10-tak minuta nego tako minutica ali se javlja malo po malo.Ništa ne mjerim jer me ne boli jako.Neću se previše nadat.
    Nočas cijelu noć trudovi,bas bolni,kao men.grčevi.Ali su kratki,oko 30-50 sek.Nisu bas niti pravilni.Od 22-23 su bili svakih 16-17 min.onda sam zaspala i onda cijelu noć nisam oka sklopila.spavala možda dva sata.Došla u Merkur na kontrolu,otvorena 1 prst,ml.voda,a trudove tada nisam imala nego jedan ali ga ctg nije očitao.Opet gore u nedjelju,danas cijeli dan isti bolovi,svakih 13 min.traju do 40 sek.A tako sam cure moje umorna,oči jedva drzim otvorene.

  26. #76
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    drž se filip, to je to...
    još malo i mirišljavi smotuljak će bit u tvojim rukama

  27. #77
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Citiraj astral prvotno napisa Vidi poruku
    drž se filip, to je to...
    još malo i mirišljavi smotuljak će bit u tvojim rukama

    Draga iz tvojih usta u Božje uši.

  28. #78
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    Draga iz tvojih usta u Božje uši.
    hoće, hoće..

    ima li šta novoga?

  29. #79
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    A joj,trudovi su još tu,opet cj.noć.jutros čep izletio,i grčeve imam cjeli dan.nemrem ih niti prodisat koliko bole.

  30. #80
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa Vidi poruku
    A joj,trudovi su još tu,opet cj.noć.jutros čep izletio,i grčeve imam cjeli dan.nemrem ih niti prodisat koliko bole.

    ajde drži se, možeš ti to
    do sutra ćemo čestitati

  31. #81
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    to je to!
    samo hrabro!
    čekamo novosti

  32. #82

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    osjećala sam se ko kobila

    Ovog sam se danas sjetila i ubila se naći gdje sam to pročitala!
    E meni je danas turbo kobilasti dan

  33. #83
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    baš ko kobila

    nego, jeli netko zna ima li što novoga sa filip?

  34. #84
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ne :/

    filip javi se.

    ja se odjednom osjecam da bi mogla ovako jos mjesecima. ako zanemarimo nesanicu, preznojavanje, nervozu...kontrakcije su sve jace, ukljucila su se i kriza. prekjucer izlazim iz auta, idem po malu u vrtic i ulovi me onaj stani-drzise-prodisi. i cijeli vrtic me gleda. sam sam mahala tetama da nije jos dosao taj dan

    i imam filing da mi je trbuh sve manji. mislim, znam da nije i da je to odraz mog psihoticnog stanja, al svako jutro ga gledam jel jos tu :luda:

  35. #85
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    da, kužim te jer se meni događaju nekakva promjene ono jedan dan sam ko kobila a drugi ko leptirić

    i hvata me lagana nervoza pošto ne znam kako će početi porod a ne bi volila opet doći prerano u rodilište a na otoku sam..morat ću otić ranije u split i tamo čekati...i ostavit curku i muža doma...

  36. #86

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Post

    Ja sam jučer bila leptirić a danas sačuvaj me bože. Što je najgore meni ležanje uopće ne odgovara, sve me zaboli, ukoči, nervoza me skrpa, ja po cijele dane bauljam okolo, nemam mira pa tako ni odmora. Sjedenje mi čak najviše paše

  37. #87
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    tak i ja.
    stalno sam u pokretu.
    i kad legnem sve me ukoci.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Uh Astral, nije ti lako... ne znam na kojem si otoku al živila sam kratko na jednom i znam koliko zna biti zeznuta ta otočna (ne)povezanost

  39. #89

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Da ukoči, najradije ne bi ni noć spavala da ne moram a nije da baš puno uspijem spavati zadnjih dana!
    A što se tiče stomaka ja imam osjećaj da raste iz minute u minutu i da ću se raspuknut ko lubenica kad se ona krene rastezati unutra.

  40. #90
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    astral suosjecam

    narocito odvojenost. joj

    uf rastezanje. ko da cu se raspuknuti ko lubenica.
    i sad se nesto okrece, ko da je malko promjenila polozaj. rastura me na novim punktovima.

  41. #91
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja se osjećam kao većina vas, ne spavam jedan dan, drugi odlično
    po noći mi se doslovno cijedi znoj po grudima, leđima
    jučer sam plakala cijeli dan, a navečer otišla na piće s dragom prijateljicom i toliko sam se smijala
    da sam mislila kako će mi dijete van izletiti...

    strašne, strašne promjene raspoloženja
    dijete me užasno tuče, imam dojam da mu je sve tijesno unutra i da se želi baš onako pravo protegnuti a nema gdje

    kontrakcije imam al su ok. normalne, lagane
    i osjećam kao da beba negdje skroz dolje maše rukama sve u šesnaset
    to mi je skroz nepoznat osjećaj i nekako je poseban a bome i malo zastrašujući
    i da, sad mi se gledano odozgo moj trbuh čini tako mali, a u stvarnosti sam ogromna kad se vidim u ogledalu...

  42. #92
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    mislim da smo mi sve zrele za porod, još samo da bebice odluče kad će...

    ja bi najradije šetala, čistila,pravila kolače ali suzdržavam se jer sam dva prsta prohodna do glavice pa čekam da prođe Uskrs...a uputnicu za rodilište već imam jer mog gin nema na otoku do srijede a u četvrtak mi je pregled.
    ako do tad ne bude ništa mislim da bi me mogao poslat u split na čekanje...a onda ću šetat cijeli dan

    nego, ja stvarno volim biti na otoku, čak mi ni ta nepovezanost ne smeta, u split idem samo ako moram...
    ali evo u ovom slučaju mi je teško...jer ću morat ići prije.
    mislim imamo mi i helikopter za hitne slučajeve i naravno trajekt (koji vozi 2 sata ) ali....to su zadnje opcije.


    a što se tiče teme- u trbuhu ko da je u disco-klubu, vrti se, okreće, pleše...ko će ti znat..
    pogotovo ako idem jesti...o moj bože koje veselje
    a i meni se od gore čini da nije velik, naravno dok se ne pogledam iz profila, onda se šokiram.

  43. #93
    Ivček avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trešnjevka
    Postovi
    380

    Početno

    Noćas je bio pun mjesec pa vjerojatno zato nisam spavala, inače ok spavam. Do termina imam još 20 dana, a jučer je i depilacija obavljena, to je bila zadnja stvar za obaviti, sve je drugo spremno.

  44. #94
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja sam danas punih 38, ulazim u 39. iako po njima i zm je to tek srijeda, al ipak ja znam kada sam se, jelte

    i preksinoc sam se probudila u pola 4 i bila budna do sutradan u 5 popodne. onda sam odvalila do pola 8, pa sam opet zaspala oko 10 s malom i zvoncicom3 na laptopu, probudila se oko 3, popila vode, piskila i odvalila do 10 ujutro.
    tako da, po prvi put valjda, da me mjesec nije omeo.
    prateci svoj ciklus spavanja i nespavanja, nocas me ocekuje nesanica. pripremila sam si par novih epizoda jer ako samo lezim, onda me krenu filmovi kako ce sta izgledati i onda mi dodje da pobjegnem na mars

    predzadnji put jos nisam bila otvorena, a zadnji put me nije pregledavao, tako da ne znam. no sad sam se oslobodila pa teglim vrece, nosim malu kad zaspe, pa cak se ulovim da spavam u onoj polutrbuh-polubok pozi s naglaskom na trbuh jer mi kukovi vise ne mogu trpiti tezinu, pa me probudi ritanje. tocnije razbijanje
    Posljednje uređivanje od leonisa : 07.04.2012. at 12:38

  45. #95
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    e da...ivcek, depilacija...kod kozmeticarke?
    ja razmisljam o egipatskoj, al me frka kako ce to utjecati na mene i misice u trbuhu

  46. #96
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Heloooo,evo me. Bome ja 31.3. rodila.Cijeli dan sam bila doma sa trudovima,i lezala u kadi.U 15.15 mi je puknuo vodenjak,i u rodilište sam došla oko 16.15 otvorena 5 cm.Malo su me stavili da hodam i u 19,38 sam rodila.Dobila sam pred kraj 10 kapi dripa jer su otkucaji bebini pali na 70,a ja sam bilaotvorena 8-9 cm,to nije dugo trajalo.Nisam rezana,malo popucala,mozda dva šava.Sa ekipom s Merkura sam bila stvarno prezadovoljna.

  47. #97
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Da,danas smo došle kući jer je curka dobila žuticu.

  48. #98
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    filip, čestitam!

    koja ekipa je bila u merkuru? i ja se spremam tamo ići
    pretpostavljam da trudnička ambulanta ne radi u ponedjeljak?

    jel tm išao s tobom?

  49. #99
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    filip cestitam!!

  50. #100
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    filip, čestitam!

    koja ekipa je bila u merkuru? i ja se spremam tamo ići
    pretpostavljam da trudnička ambulanta ne radi u ponedjeljak?

    jel tm išao s tobom?
    Bili su Roki i Zovko i jedna mlada dr.sa B joj je prezime.Ma svi su bili super,sestra me cijelo vrijeme drzala za ruku,masirala pri izgonu da ne popucam.Ja sam stvarno bila zadovoljna,i bas mi se sviđa kako su uredili odjel.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •