Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Cybex first.GO

  1. #1
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno Cybex first.GO

    Da li neko ima iskustva sa ovom nosiljkom?
    http://cybex-online.com/ru/baby-carriers/firstgo.html

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    20

    Početno

    Frendica ima 2. go - mislim da je razlika samo u ovom dodatku za novorođenče - i oduševljena je. Mali joj sa 6 mjeseci ima 10 kg a ona ima dosta problema s kičmom i veli da je to jedina nosiljka od koje ne bole leđa i s kojom ga može cijeli dan nosati.
    Meni se čini super jer je ergonomska i za bebu i za mamu

  3. #3
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    meni se ovo ni najmanje ne sviđa, al ko voli...

  4. #4
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    mene bole ledja od samog gledanja...
    od front positiona se jezim...
    a i klasican polozaj nije pravilan, medo nije dobio M polozaj nogu.

  5. #5
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    Hvala na odgovorima. Sa mojom devojčicom sam prošla bez nosiljke. Kombinacija ruke i kolica su njoj bile sasvim ok. Sada nam, za nepunih mesec dana, dolazi bata, pa sam nešto razmišljala da imam spremne opcije za nošenje jer ću ipak biti u drugačijoj poziciji sa dva deteta. Fora je u tome što bih ja obavezno nešto na dva ramena za uspravno nošenje, čisto zbog mojih leđa, ali nikako se ne bih usudila da tek rođeno dete nosim uspravno. Dok ne počne samostalno da drži glavu, nekako mi je ležeći položaji prirodniji. Znam da bi marama bila efikasno rešenje mojih problema, ali nisam sigurna koliko bih se ja sa njom snašla. Ovo mi je delovalo kao zgodno, samo šteta što nisam našla nikoga da je lično probao. U svakom slučaju, ne nameravam ništa kupovati u napred, nego ako mi zatreba pravac sa bebom u radnju. Valjda će mi dozvoliti da probam nosiljku.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    47

    Početno

    Mi je imamo i bili smo zadovoljni. Nosili smo obje cure već od mjesec dana u ležecem položaju. U stvari, puno smo je vise koristili u tom ležecem položaju dok nisu mogle još kontrolirati glavicu, nego kasnije. Jedini nam je problem bio montaza, ali kad smo skuzili sve ok. U odnosu na druge nosiljke se kompliciranije montira. Spasila nas je ta nosiljka jer starija nije htjela u kolica dok nije naučila sjediti.

  7. #7
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    Hvala puno što si se javila Gaja! Reci mi, molim te, da li je nosiljka bila stabilna u tom ležećem položaju. Pročitala sam komentar na jednom stranom forumu, da u tom položaju nemaš slobodne ruke jer stalno moraš da pridržavaš nosiljku. Da li je to istina?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    47

    Početno

    Stabilna je, ali smo je, koliko se sjećam i mi pridrzavali ... Opreza radi.Nikad nisam radila nešto drugo u njoj, samo kad smo išli u šetnju, pa nam onda nisu ni trebale ruke za nešto drugo ... Ali opet kažem, spasila nas je prvih mjeseci jer beba nije htjela u kolica.

  9. #9
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ako vam je do nošenja djeteta u ležećem položaju onda nabavite sling. stoput je bolji i ne morate dijete pridržavat
    a kasnije ga možete još duuuuuuuuugo koristiti, u svim mogućim položajima. bolji je i za dijete i za vas

  10. #10
    Mali Medo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    320

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    ako vam je do nošenja djeteta u ležećem položaju onda nabavite sling. stoput je bolji i ne morate dijete pridržavat
    a kasnije ga možete još duuuuuuuuugo koristiti, u svim mogućim položajima. bolji je i za dijete i za vas
    Potpisujem

  11. #11
    seven of nine avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb, Mlinovi
    Postovi
    135

    Početno

    Dada, sling je zakon! Ja sam nosila bebu od 10. og dana u njemu, polozaj prsa o prsa- a moze se nositi i u lezecem polozaju, samo je meni to bilo tesko za namjestiti.

  12. #12
    IvanaR avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    427

    Početno

    Ništa, onda se bacam na proučavanje položaja u slingu. Njega čak imam od koga da pozajmim.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •