Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Hitno : trebam dobrog dječjeg psihijatra- psihologa

  1. #1
    mrgica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    174

    Post Hitno : trebam dobrog dječjeg psihijatra- psihologa

    Mama sam dvojice dječaka! stariji je dijete s PP, i htjela bi ga naručiti kod dječjeg psihijatra ili psihologa, negdje u Zagrebu!!

    Trebam nekog tko će ga jedno 45 min. do sat vremena promatrati i onda na kraju reći svoj sud o njemu ( što mu je potrebno ).

    Do sad sam išla kod psihologa na Goljak, ali mi se iskreno ne sviđa njihov pristup, gdje im je sve u granicama normale i gdje večinu vremena klafraju sa mnom umjesto da pomno prate ponašanje moega djeteta!!

    Kao da iz mene izvlače stvari za koje ja smatram da nisu uredu ( kao dam sam ja stručnjak ) pa da onda na temelju toga donesu neki svoj sud!!

  2. #2
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Odi na ERF, prof. Ljubešić

  3. #3
    mrgica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    174

    Početno

    Mima, ma tamo sam se naručila, tj. rekli su mi da kad budu imali slobodan termin onda da će mi se javiti, al kako oni rade samo do šestog mj., pa onda ponovno na jesen mislim da ću tek dobiti termin u 9 mj.

    Inaće nisam nasilna, al nekak mi se neda čekati do tada!!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    S obzirom na teškoće/sumnje koje si navodila na nekim dr topicima preporučam psihologicu Branku Divčić u Vinogradskoj, ima puno iskustva i jako je detaljna.
    Mogu ti u pon na pp poslati broj telefona za naručivanje (na poslu mi je).

  5. #5
    Baby Boy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Primorje - Istra
    Postovi
    57

    Početno

    Evo ja nemam iskustva s time tako da ti nemogu dati nikakav savjet, ali ti želim pružiti podršku i da sve uspijete dobro u dobrobit vašega djeteta.

  6. #6
    mrgica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj Baby Boy prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja nemam iskustva s time tako da ti nemogu dati nikakav savjet, ali ti želim pružiti podršku i da sve uspijete dobro u dobrobit vašega djeteta.
    Hvala ti !!

  7. #7
    mrgica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom na teškoće/sumnje koje si navodila na nekim dr topicima preporučam psihologicu Branku Divčić u Vinogradskoj, ima puno iskustva i jako je detaljna.
    Mogu ti u pon na pp poslati broj telefona za naručivanje (na poslu mi je).
    Može super, puno ti hvala!!!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    mi smo svojevremeno obavili u isti dan i prof Divčić i dr Zoranu Bujas Petković,ona je dječji psihijatar u Kukuljevićevoj.obje od srca preporučam

  9. #9
    mrgica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo svojevremeno obavili u isti dan i prof Divčić i dr Zoranu Bujas Petković,ona je dječji psihijatar u Kukuljevićevoj.obje od srca preporučam
    E kod doktorice Bujas Petković, idem drugi tjedan!!
    Znaći ona je dobra?!
    Super, nadam se da će mi se svidjeti!!
    A jel ona radi na principu da prvo promatra dijete, a onda priča s roditeljom?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj mrgica prvotno napisa Vidi poruku
    E kod doktorice Bujas Petković, idem drugi tjedan!!
    Znaći ona je dobra?!
    Super, nadam se da će mi se svidjeti!!
    A jel ona radi na principu da prvo promatra dijete, a onda priča s roditeljom?
    ne znam kako inače radi,mi smo došli kod nje s nalazom prof Divčić pa je prvo njega pročitala,pa promatrala malenu pa razgovarala s nama i napisala svoje mišljenje-dijagnozu.s tim da sam ja kod Bujas Petković bila cijelo vrijeme s malenom,a prof Divčić te pošalje van na sat i po

  11. #11
    mrgica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa Vidi poruku
    ne znam kako inače radi,mi smo došli kod nje s nalazom prof Divčić pa je prvo njega pročitala,pa promatrala malenu pa razgovarala s nama i napisala svoje mišljenje-dijagnozu.s tim da sam ja kod Bujas Petković bila cijelo vrijeme s malenom,a prof Divčić te pošalje van na sat i po
    A gdje radi pof. Divičić?? ( i jel to muško ili žensko )?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    profesorica Branka Divčić je psihologinja na pedijatriji u Sestre milosrdnice

  13. #13
    mrgica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa Vidi poruku
    profesorica Branka Divčić je psihologinja na pedijatriji u Sestre milosrdnice
    Hvala ti

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •