Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 107

Tema: Ima li neko dijete u privatnom vrtiću Žirafa??

  1. #51
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mammas, i vrijeđanje je zabranjeno na ovom forumu.

  2. #52
    mammas

    Početno Roditelji paŽnja!!!!

    objavljanje posta smatarm načinom da se što brže upozore roditelji ..
    pravila nisu vječna, a uostalom...i nisu prekršena
    Posljednje uređivanje od daddycool : 16.03.2011. at 20:54

  3. #53
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mammas, vjerujem da su tvoje namjere dobre, kao i tvoja upozorenja roditeljima.
    međutim, kako je Lutonjica i napisala, većina napisanog su informacije iz tvojih "privatnih izvora" i kao takvi nisu relevantni podaci... ako želiš komentirati, ograniči se na informacije koje možemo pročitati u medijima, sve ostalo što si napisala spada u "žuti tisak", bez obzira što je vlastito iskustvo.
    mi tebi možemo i ne moramo vjerovati, ali ti bi nama trebala kada kažemo da ne smijemo dopustiti ovakvu retoriku na našem Forumu.

    Hvala!

  4. #54
    mammas

    Početno Javna informacija

    GOSOPODO MODERATORI I ADMINISTRATORI NITKO NE ŽELI KRŠTITI VAŠA PRAVILA I DOBRO JE DA POSTOJE KAKO NETKO NE BI ZLOUPOTREBLJAVAO OVAJ FORUM, ALI OVDJE SE RADI O:

    1.JAVNOJ INFORMACIJI
    2. OBRANI DJEČJIH PRAVA
    3.ZAŠTITITI OPRAVDANIH INTERESA

    podsjećam Vas


    Razlozi za isključenje protupravnosti kaznenih djela protiv časti i ugleda

    Članak 203.

    Nema kaznenog djela kad se radi o uvredljivom sadržaju iz članka 199. i članka 200. stavka 3., klevetničkom sadržaju iz članka 200. stavka 1. i 2., sadržaju o osobnim ili obiteljskim prilikama iz članka 201. i predbacivanja za kazneno djelo iz članka 202. ovoga Zakona, koji je ostvaren ili učinjen dostupnim drugima u znanstvenom, književnom, umjetničkom djelu ili javnoj informaciji, u obavljanju službene dužnosti, političke ili druge javne ili društvene djelatnosti, ili u novinarskom poslu, ili u obrani nekog prava ili zaštiti opravdanih interesa, ako iz načina izražavanja i drugih okolnosti jasno proizlazi da se ne radi o ponašanju koje je imalo cilj naškoditi nečijoj časti ili ugledu.






    [/b]
    ivancica obrisala dio posta na traženje mammes,
    Posljednje uređivanje od daddycool : 16.03.2011. at 20:55

  5. #55
    mammas

    Početno


  6. #56
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Čitam i ne mogu vjerovati. Pa kako može raditi bilo koja ustanova bez dozvole ??????.
    Šta rade inspektori, kad se zabrani rad valda se i vrata zapečate a netko to treba i nadgledati
    Ne razumijem se u pravo ali to što se vlasnica koristi i drugim imenom da bi uspjela u svom naumu, za mene laika su KRIMINALNE radnje .
    Očito da nam prvna država ne funkcionoira

  7. #57
    grrrrrr

    Početno Re: JAVNA INFORMACIJA

    Citiraj mammas prvotno napisa
    GOSOPODO MODERATORI I ADMINISTRATORI

    [/b]
    Mislim da među moderatorima nema gospode već samo - gospođe

    A i istina je da na podforumima pod njihovom kontrolom patroliraju poput najrevnosnijih policajaca, dok na drugim najnormalnije krše pravila i otvaraju topice poput datuma koncerata njihovih omiljenih grupa npr, ali to je tako tipično za nas da me ni najmanje ne čudi...

  8. #58
    mammas

    Početno Sudski registar trg. Suda

    Sudski registar trgovačkih društava u Republici Hrvatskoj

    SUBJEKT 080544447 DJEČJI VRTIĆ ŽIRAFA

    ČLANOVI DRUŠTVA - OSNIVAČI
    Marija Šimić, JMBG: *********
    Funkcija osnivač

    ZASTUPNICI
    Marija Divković Šimić, JMBG: *********
    Funkcija ravnatelj
    Ovlaštenje zastupnik, zastupa ustanovu pojedinačno i samostalno


    HOĆETE LI I OVO IZBRISATI IVANČICE?
    Posljednje uređivanje od anchie76 : 20.01.2011. at 16:29

  9. #59
    mammas

    Početno

    ZAKON
    O PREDŠKOLSKOM ODGOJU I NAOBRAZBI
    .....

    2. Upis dječjeg vrtića u sudski registar

    Članak 10.

    Osnivač dječjeg vrtića podnosi prijavu za upis u sudski registar nakon što pribavi:

    - rješenje Ministarstva prosvjete i športa kojim je utvrđeno da je akt o osnivanju dječjeg vrtića u sukladnosti sa zakonom,

    - rješenje županijskog ureda, odnosno gradskog ureda Grada Zagreba nadležnog za poslove odgoja i naobrazbe kojim se odobrava početak obavljanja djelatnosti predškolskog odgoja. (OVO NEMA!!!!)

    KAKO SE USPJELA REGISTRIRATI UOPĆE PITANJE JE SAD?!!



    4. Zabrana obavljanja djelatnosti

    Članak 13.

    Dječjem vrtiću, koji više ne ispunjava uvjete propisane člankom 12. ovoga Zakona, prosvjetni inspektor zabranit će obavljanje djelatnosti nakon poduzetih mjera i predložiti trgovačkom sudu, kod kojega je dječji vrtić upisan u sudski registar, da donese odluku o njegovu ukidanju.
    Posljednje uređivanje od daddycool : 16.03.2011. at 20:59

  10. #60
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Mammas
    mislim da je vrijeme da stanes na loptu. Vrlo je ocigledno da postoje neke nerazrijesene stvari izmedju tebe i vlasnice i da si ti apsolutno "bijesna" na nju, fine with me, dokle god to ostane izmedju vas dvije i/ili suda. Forum bas i nije najbolje mjesto za naganjivanje pravde i istresanje vlastitih frustracija uzrokovanih pojedinim osobama.

    Rekla si puno toga. Puno toga je receno i u medijima, pametnome dosta. Mislim da smo svi shvatili o cemu se radi, i da je sada vrijeme da institucije stvari preuzmu u svoje ruke.

    Krajnje nije u redu sto izazivas Ivancicu. Ivancica samo radi ono sto joj je duznost, a to je medju ostalim i brisanje kleveta. I da, ono sto si ti pisala su bile klevete, tvoje (mozda) osobno iskustvo a mozda izmisljeno (mi to ne mozemo znati, jel tako?), i jos sve izreceno vrlo jednim ruznim tonom. I ne, nema potrebe za brisanjem dijelova zakona ili dijelova novinskog clanka koji se ticu doticne, to vjerujem i sama znas

    A izbacivanje bijesa, ljutnje i frustracije s doticnom, predlazem da nadjes neko drugo mjesto ili to rijesis direktno s njom, umjesto sto sad svoju ljutnju usmjeravas na (ni krivu ni duznu) Ivancicu.

    Kao sto sam vec rekla, pametnome dosta da sve shvati o doticnoj iz novinskih clanaka, za klevetom nema potrebe. Molim te da se smiris i probleme rijesis tamo gdje su nastali. U protivnom cu te morati udaljiti s foruma na odredjeno vrijeme. Hvala.

  11. #61
    mammas

    Početno POŠTOVANA

    anchie ja Vam nisa kriva što ste imali dijete u tom vrtiću...znam da je svima teško pričati o tome...kao i prihvatiti činjenicu da je NETKO izigrao vaše povjerenje i roditeljsku brigu....znam da ste htjeli najbolje svome dijetetu, nisam iznjela nikakve klevete, jer se time ne bavim ja sam samo komentriala članak iz večernjaka koji svakako nije "žuta štampa" i dobro provjerava svoje izvore prije nego što izlazi u javnost jer je ozbiljna i renomirana novinska kuća...

    to što sam temperamentna i što spontano reagiram kada su u pitanju dječja prava ... takva sam i nemogu si pomoći....

    a vi idete linijom manjeg otpora...i to je vaše pravo...

    gurate glavu u pijesak...pred značajnim temama...tako da bi se ovaj site trebao zvati noj.hr a ne roda....

  12. #62
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    kako nisi kriva sto je anchie imala dijete u tom vrticu?
    jesi, jer si sve ove godine TI znala sve ovo sto sad pises, ali sutala si ovdje sve do trenutka kad je izaslo u novinama.
    a sad bi pisala i vise od toga.
    sad bi pisala s kim se direktorica ****(samoedit) i zbog cega.
    a mi smo nojevi sto ti to ne damo?
    mi koje iza svake svoje izjave i akcije izlazimo s punim imenom i prezimenom, ne potpisane kao "pravda" pa zato valjda nismo pravedne?

  13. #63
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    anchie ja Vam nisa kriva što ste imali dijete u tom vrtiću...znam da je svima teško pričati o tome...kao i prihvatiti činjenicu da je NETKO izigrao vaše povjerenje i roditeljsku brigu
    Pa tko je rekao da si mi ti kriva sto sam imala dijete u tom vrticu. Imala sam ga tamo dok sam bila zadovoljna, kad nisam bila vise zadovoljna nije bio i stvar rijesena. I ja nemam potrebu svoje privatne probleme i misli dijeliti s cijelim svijetom. Ako imam problem, gledam kako da ga rijesim na sto je moguce efikasniji nacin, ventiliranje ili, jos gore, olajavanje na tu temu na forumu me nece daleko dovesti

    nisam iznjela nikakve klevete, jer se time ne bavim ja sam samo komentriala članak iz večernjaka koji svakako nije "žuta štampa" i dobro provjerava svoje izvore prije nego što izlazi u javnost jer je ozbiljna i renomirana novinska kuća...
    Je da, ti si komentirala dijelove iz vecernjaka, i to ovo sto je ostavljeno u tvojim postovima. Sve ono sto ti je editirano nije bilo komentiranje clanaka nego iznosenje (valjda) privatnih informacija i cista kleveta.

    a vi idete linijom manjeg otpora...i to je vaše pravo...
    Tko je to "vi"? Ako meni govoris vi, onda ti moram reci da neznas sto ja radim, i kojom linijom idem jer ti nisam rekla

    gurate glavu u pijesak...pred značajnim temama...tako da bi se ovaj site trebao zvati noj.hr a ne roda....
    Tko to gura glavu u pijesak? Cemu generaliziranje? Ti to sada cijelu Udrugu klasificiras i vrijedjas zbog neznam cega, zbog toga sto je tebi Marija stala na zulj. Kad bi samo dio ove negativne energije pretocila u pozitivnu i pokusala promijeniti neke stvari u Hr. kako se trudi puno Rodinih clanova, vec bi puno napravila. Pricanje o tome na forumu nece rijesiti taj problem. A pogotovo sto se sad tu kacis s osobljem foruma koje ti ne da da kleveces.

    Molim te primjeti da je i Maleno iznjela isto vrlo negativne stvari o vrticu, i primjeti nacin na koji je to napravila 8)

    to što sam temperamentna i što spontano reagiram kada su u pitanju dječja prava ... takva sam i nemogu si pomoći....
    A ja cu ti samo reci da sumnjam da se ti boris za djecja prava.. nekako vise imam osjecaj da ti imas nekih osobnih nerazrjesenih problema s Marijom

    Molim te da se sama zaustavis na ovu temu. Rekla sam ti vec prije i ponovo cu ti reci: usredotoci svoju energiju na rjesavanje problema, ventiliranje ovdje ti nece puno pomoci a kamoli natezanje s osobljem foruma. Apeliraj na institucije da rade svoj posao, napravi nesto od cega ces se bolje osjecati i sto ce pridonijeti rjesavanju problema s ovim vrticem.

  14. #64
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    kako nisi kriva sto je anchie imala dijete u tom vrticu?
    jesi, jer si sve ove godine TI znala sve ovo sto sad pises, ali sutala si ovdje sve do trenutka kad je izaslo u novinama.
    a sad bi pisala i vise od toga.
    Vidis, vidis, nisam uopce o tome razmisljala! ipak izgleda i ti snosis dio krivice sto mi je dijete bilo stavljeno u taj vrtic

  15. #65
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    A ja cu ti samo reci da sumnjam da se ti boris za djecja prava.. nekako vise imam osjecaj da ti imas nekih osobnih nerazrjesenih problema s Marijom
    ja nemam osjećaj, ja znam da mammas ima osobnih nerazrješenih problema s M.Š.a kako znam? jer je ona to i napisala u onom dijelu koji je ivarica sebe samoeditirala.

    s obzirom da su to osobni problemi koji ne spadaju pod "jaslice i vrtiće" i s obzirom da iz ovog topica već cijeli dan nismo ništa novo naučili, ne vidim što vas spriječava da ga zaključate.ili prebacite na npr. zdravlje odraslih, jer tu očito nekom nije dobro.
    i strpljenje i pristojnost vam je već odavno trebala ishlapiti

  16. #66
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    nije ti trebala privatna istraga da ustanoviš kako gospođa nema potrebnu papirologiju.
    taj dio smo primili na znanje i vjerujem da bucka (začetnica ovog topica, sjećaš je se) neće upisati dijete u taj vrtić, kao ni bilo tko drugi ko je pročitao ovaj topic.
    ostatak tvoje privatne istrage nije bitan za ovaj topic, te si ga kao takvog mogla izostaviti.

  17. #67
    mammas

    Početno pa nemoraš čitati baš to!

    tweety samo ti želim sve što se i meni desilo...(ili ne želim jer bi to bilo stvarno okrutno od mene...)
    a ako ti se ne čita ne čitaj...
    tako da se ti samo rugaj tuđoj nesreći...to nije lijepo od tebe...
    i ne radi se o ljubomori na koju vidim da aludiraš...
    Posljednje uređivanje od daddycool : 16.03.2011. at 21:02

  18. #68
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    draga, ne budi paranoična, nemam pojma tko je ta žena.
    a što se tiče toga tko kome što želi, nemoj mi molim te ništa željeti, a neću ni ja tebi.
    neka svakom, njegova sudbina.
    čitam puno toga ovdje a posebno jaslice i vrtiće, i gledam i ne vjerujem zašto, kad svi znamo pravila foruma, moderatorice i ostalo osoblje foruma dozvoljava ovakve tvoje istupe.

  19. #69
    mammas

    Početno mislim da si vidila cica macu

    na sreću, nisi ti moderator...
    a polemike su valjda dozvoljene...
    a ti vidim da olako daješ ljudima dijagnoze...
    nadam se da ti je to profesionalana deformacija...

    priznajem da sam možda iznijela neke privatne informacije ali to nisu bile kelevete...a uostalom svaka informacija potječe prvo iz nekog privatnog izvora...

    i na pp primam veliku podršku članstva...(ups! opet sam iznjela privatnu informaciju...)

    moderatorke ne znam što ste vi ljutite na mene...što se vama ne smije ništa predbaciti...ako sam nekad ironična pa što...to su odlike stila...
    jas sam mlada žena..ne znam za Vas...

  20. #70
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    mammas, dosta bi bilo.

    molim te, pročitaj forumska pravila ponašanja

    izričito je zabranjeno:

    2. Korištenja vulgarnih izraza (psovke, prostote i sl.) te se zabranjuje vrijeđanje i omalovažavanje bilo kojeg korisnika Foruma, kao i bilo koje religijske/etničke/seksualne ili slične grupe ili pojedinca, te poticanje mržnje i zlostavljanja.

  21. #71
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj tweety prvotno napisa
    ili prebacite na npr. zdravlje odraslih, jer tu očito nekom nije dobro.
    mammas, oprosti, nisam te htjela uvrijediti. malo sam se nespretno izrazila.
    krenula, sam od sebe. da se osjećam tako kao ti (i da to zelim podijeliti s forumašicama), otvorila bi topic na zdravlju odraslih ili na jednoroditeljcima, ispričala sve što me muči, ali bez imena.
    sigurna sam da bi mi članice foruma poslale poruke podrške uz želju da izdržim teško vrijeme, jer nakon kiše dolazi sunce.

  22. #72
    mammas

    Početno BRISANI PROSTOR

    tweety ...ne ljutim se...
    samo sam razočarana...ljudi valjda vole vedrije teme i to je to...
    ms. ivy....
    ipak malo pretjerujete..."vulgarnosti"..."poticanje mržnje"....
    hm....
    čudni ljudi...
    kao osice ste ... osinje gnjezdo sam dotakla....
    to je vaš forum...dobro...
    ja sam gost...

  23. #73
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    "te se zabranjuje vrijeđanje i omalovažavanje bilo kojeg korisnika Foruma"

  24. #74
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno Re: BRISANI PROSTOR

    Citiraj mammas prvotno napisa
    ja sam gost...
    nisi ti gost.ti si mammas.
    vjerujem da puno čf može razumjeti tvoju ljutnju.
    prošaraj malo forumom. ima tu svega. nije forum samo ovaj topic.
    svatko voli vedre teme, ali ima ovdje i manje vedrih, pa i ružnih. sve je ovdje kao i u životu samom.
    SAMO, za sve ovdje postoji, mjesto i forma.a postoji i ono što nije za ovaj forum, ali o tome drugi put.
    kao što već rekoh i za ovaj tvoj problem postoji mjesto, ali i neophodna forma.
    Svi se mi u ovoj kući ponašamo po pravilima. no to ti ne bi trebao biti problem jer sve ima svoja pravila.
    Ajde daj si malo truda pa preroštaj forum.vidjet ćeš da su cure ovdje puno više od onog što sad imaš osjećaj da jesmo.

  25. #75
    mammas

    Početno dakle...dokle...

    vrijeđanje i omalovažavanje je širok pojam....
    možda sam se i ja uvrijedila na vaše prijekore...????
    ali nisam...
    samo volim otvorenu diskusiju...
    oprostite ako sam narušila vaš mir....
    moderatorke....
    samo da znate mogu se i šaliti kada treba....
    ako vas malo peckam takva sam....

  26. #76
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ok, jel se sada mozemo dogovoriti da je ovo sad kraj ove price (ovog poglavlja)?

    Svi su sve rekli, svi sve znaju. To je to. Nema potrebe za daljnjom diskusijom i ja ne moram kljucati topic, jel da?

  27. #77
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    u mojoj je školi, u razredu iz tehničkog crtanja i pisanja, pisalo: "Tko hoće, taj može, održavati red, rad i disciplinu. Tko neće neka nas napusti."

    Shvati ovaj forum kao veliku učionicu. sa dobrim učiteljima koji konstantno uče.
    A učitelji se nigdje pa ni ovdje ne smiju peckati.
    Tako su bar mene doma učili.I držala sam se toga, bez obzira na to koliko mlada sam bila.
    Naši moderatori, previše rade i bilo bi nepristojno peckati ih samo zato jer imaš viška vremena.
    Mislim, da ti je jedna od njih već i predložila da svoju enormnu energiju upotrijebiš na nešto pozitivno.

  28. #78
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Ok, jel se sada mozemo dogovoriti da je ovo sad kraj ove price (ovog poglavlja)?

    Svi su sve rekli, svi sve znaju. To je to. Nema potrebe za daljnjom diskusijom i ja ne moram kljucati topic, jel da?
    pisale u isto vrijeme.
    naravno da možemo

  29. #79
    mammas

    Početno praščić

    babe....

  30. #80
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ako je to nastavak na ono
    jas sam mlada žena..ne znam za Vas...
    ne, nisam mlada. definitivno.
    pa mi valjda zato smeta ovo bockanje.

    mislis da je ovo nacin da pomognes djeci koja ce mozda ici u zirafu?
    ako da, onda nastavimo ovako dok prvome ne dosadi.

  31. #81
    mammas

    Početno bocka

    oprosti na bockanju...
    stara...

    šalim se...

    nije osobno...
    Posljednje uređivanje od daddycool : 16.03.2011. at 21:05

  32. #82
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    postalo je napooornooooo

  33. #83
    mammas

    Početno tko što?

    gosparka...
    kaj se to tebe dotikavle?

  34. #84
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Pa valjda mogu i ja malo prdoklačit

  35. #85
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ma daaaj mammas... tak se vise ni djeca u vrticu ne razgovaraju, a ne osobe koje bi kao htjele vodit neku argumentiranu raspravu...

  36. #86
    mammas

    Početno ???

    ma daj što ste se vi organizirano na mene okomile....
    ja se šalim sa kolegicom iz dubrovnika...
    i ona mi nije uzela za zlo...
    ne kužim...
    što vas muči...

    to što sam nekonvencionalna?

    ovo je sad osobno...prema meni

    uvrijedila sam neke veličine? usudila se biti kritična suprostaviti se...
    cure ... budite objektivne...

  37. #87
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    joj, stvarno smo veličine... da nas skupiš na gomilu, i TitanicII bismo potopile!
    Nije to mala snaga... A znamo se i nositi s njome...

  38. #88

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Mammas,

    ja sam ti pisala par pp i vidim da se jos nisi skulirala, temperamentna jesi ali i neiskusna. Kako ti ne kuzis, sama sa svojim istupom sebi skaces u usta. Rekla sam ti da se skuliras i pustis nadleznim sudovima da odrade svoje, a ti svoju energiju preusmjerni na djecu. Jer ovako (ovo je bez uvrede) se ponasas kao neko deriste i samim tim dovodis u pitanje cinjenice koje si iznijela. Kuzis? Ako je vlasnica takva kakava je ok, to je njena stvar, ali ne moras to 1000 puta reci da bi netko shvatio?!!

  39. #89

    Početno pustite ženu

    ne znam meni se čini da je žena samo bila iskrena, a to što je emotivna-
    ima nas svakakvih.
    istina ono iz novina je previše i nema se tu što reći i dodati. svaka daljnja diskusija je bespredmetna jer je sve jasno ko' dan.
    tako da mammas nitko nije protiv tebe ali ovo nije mjesto za tvoju životnu priču. možeš pričati na pp ali na forumu postoji odgovornost za javnu riječ.
    nitko te ne osuđuje jer stvarno mora da ti se nešto desilo, čim tako burno reagiraš.
    a da nam je država u komi jest istina je i svaki dan tome svjedočimo.
    mislim da je problem i unašem mentalitetu svi smo mi krivi na neki način.
    može biti da ti sada kad iskačeš iz prosjeka nama ideš na živce upravo zato jer nas podsječaš koliko smo inertne.
    ali svejedno skuliraj se.
    ako trebaš bilo kakvu pomoć javi se na pp
    lijepi pozdrav

  40. #90
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    svecano objavljuje da je vrtic zirafa napokon zatvoren!!!!!!!!

  41. #91
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Baš sam danas prošla uz njega i vidjela da su spuštene rolete i piše da je sada tamo urbanistički institut hrvatske !!! :D

  42. #92
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Napokon!

  43. #93
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Vrtic je zatvoren tamo negdje od pocetka 7. mj 8)

  44. #94
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    cure koje ste imale klince tamo kaj ste napravile s klincima?
    kako je to njima palo?

  45. #95

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Ba sam i ja htjela pitati isto pitanje kao pinocio

  46. #96
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    nika je trbala krenut u zirafu na adaptaciju od pocetka 8 mj!!
    kad smo saznali sto se sve zbiva sa tim vrticem nasli smo se u frci sa nikinim cuvanjem,trazenjem tete cuvalice ili eventualno nekog drugog vrtica,ali ispalo je na kraju srecom sve ok!!
    jedino smo ostali bez 5ookn rezervacije za mjesto u vrticu zirafa!! :/

  47. #97
    MissMolly avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    48

    Početno

    Ispričavam se unaprijed ako izvlačenje teme iz naftalina nije dobrodošlo, obrišite / maknite u novi post ako treba.
    Dakle, pokušavam naći ikakve informacije o "privatnim jaslicama" Žirafa u Rijeci, jer ASAP moram naći nekoga tko će mi mjesec dana čuvati dijete i s dvije strane sam dobila info da pokušam tamo. Krenula sam provjeriti gdje puštam dijete, bez obzira na početno oduševljenje, pa sam počela kopati po internetu i tako naišla na ovu temu. I tako je zapravo počela sumnja u meni, pa da iznesem, možda sam prenapuhala:

    • tražim jaslice, što je drugačiji pojam od dječjeg vrtića. Do sada sam našla o žirafi sljedeće: Igraonica, dječji vrtić, Udruga, ali nigdje jaslice. Pretpostavljam da se ne može tek tako registrirati jaslice
    • Papire koje sam dobila glase na Udruga za djecu i maldež, centar za djecu i mladež, Pulska adresa, dakle sklapam ugovor s udrugom, ne ustanovom.
    • Tražeći po netu o udruzi žirafa, našla sam da postoji takva udruga u Puli, ista adresa kao što ja imam, ali pod osobe ne piše ime koje je meni navedno kao ime predsjednika udruge. U bazi udruga u HR za ovu udrugu piše ime koje se spominje u ovoj temi. Na papirima piše ime, koje pretragom na netu daje ime sa samo jednom referencom (vodi na stranice Igraonice žirafa, ali ne kao voditelj/vlasnik).

    Meni tu nešto ne štima, kolegica kaže da pretjerujem, da skoro niti jedna teta čuvalica nema papire, pa da su svejedno OK, da trebam gledati prostor i osoblje.

  48. #98
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ukoliko vlasnik/ca nije ok, bez obzira koliko tete /osoblje bilo dobro, teško to mogu nadoknaditi jer su i sami frustrirani koliko god se trudili biti ok. Govorim iz osobnog iskustva - tete su bile fenomenalne, al šta je to vrijedilo kad je sve otišlo u kupus zbog lošeg poslovanja (ili kako to već nazvati a ostati pristojan).

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj MissMolly prvotno napisa Vidi poruku
    Ispričavam se unaprijed ako izvlačenje teme iz naftalina nije dobrodošlo, obrišite / maknite u novi post ako treba.
    Dakle, pokušavam naći ikakve informacije o "privatnim jaslicama" Žirafa u Rijeci, jer ASAP moram naći nekoga tko će mi mjesec dana čuvati dijete i s dvije strane sam dobila info da pokušam tamo. Krenula sam provjeriti gdje puštam dijete, bez obzira na početno oduševljenje, pa sam počela kopati po internetu i tako naišla na ovu temu. I tako je zapravo počela sumnja u meni, pa da iznesem, možda sam prenapuhala:
    • tražim jaslice, što je drugačiji pojam od dječjeg vrtića. Do sada sam našla o žirafi sljedeće: Igraonica, dječji vrtić, Udruga, ali nigdje jaslice. Pretpostavljam da se ne može tek tako registrirati jaslice
    • Papire koje sam dobila glase na Udruga za djecu i maldež, centar za djecu i mladež, Pulska adresa, dakle sklapam ugovor s udrugom, ne ustanovom.
    • Tražeći po netu o udruzi žirafa, našla sam da postoji takva udruga u Puli, ista adresa kao što ja imam, ali pod osobe ne piše ime koje je meni navedno kao ime predsjednika udruge. U bazi udruga u HR za ovu udrugu piše ime koje se spominje u ovoj temi. Na papirima piše ime, koje pretragom na netu daje ime sa samo jednom referencom (vodi na stranice Igraonice žirafa, ali ne kao voditelj/vlasnik).
    Meni tu nešto ne štima, kolegica kaže da pretjerujem, da skoro niti jedna teta čuvalica nema papire, pa da su svejedno OK, da trebam gledati prostor i osoblje.
    Evo i ja se pokušavam informirati o toj Žirafi jer su mi poznanici rekli da su čuli sve najbolje o igraonici a da postoje i jaslice tamo (nismo primljeni u gradske, pa tražimo privatne)... nabasala sam na neku stranicu u izradi, očito, http://zirafa-vrtic.com/o_nama/ , a poslije sam našla i stranicu od igraonice istog naziva http://www.zirafa-party.com/Radionic...Radionica.html. Ne mogu osim toga iskopati ništa. Moram reći da mi se ne sviđa što nigdje ne nalazim podatke o pravnom subjektu, a u duhu tvog prenapuhivanja.... likovnu radionicu vodi Marija Šimunović, akademska slikarica. Ako se radi o slučajnosti, netko je vrlo nesretno odabrao ime tom vrtiću/igraonici/jaslicama/udruzi ili što već jest....
    Posljednje uređivanje od talic : 28.07.2011. at 14:43

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    81

    Početno

    Broj mobitela naveden u kontaktu na zirafa-vrtic.com doveo me do još jednog linka

    http://www.poslovni-prostor.org/trazim_lokal.aspx?s=4

    "15.01.2010 22:39
    trazim poslovni prostor u sirem sredistu Rijeke od 50 do 60 m2.,jedna prostorija plus wc.namjena nevazna,najamnina do 2500.00 kuna.

    marija; 098 9544 504; maradsimic@gmail.com"

    mislim da se ne radi o slučajnosti, nego o istoj osobi.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •