Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: Ima li neko dijete u privatnom vrtiću Žirafa??

  1. #101
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    preporučujem da tražite diplomu na uvid i sve papire potrebne za rad jaslica-udruge-vrtića

  2. #102

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    84

    Početno

    Najbolje je nazvati Ured državne uprave u Rijeci - Odsjek za prosvjetu jer oni izdaju Rješenje o radu ustanove. Oni će znati jesu li uopće predali zahtjev za rad, a bez toga ne smiju raditi.

    Neka vas naziv "Dječji vrtić" ne buni. U sklopu dječjeg vrtića može biti vrtićka i/ili jaslička skupina neovisno o nazivu "dječji vrtić". Iz nekog razloga, u novije vrijeme, u Ministarstvu ne prihaćaju naziv "Dječji vrtić i jaslice".

  3. #103

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj talic prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu osim toga iskopati ništa. Moram reći da mi se ne sviđa što nigdje ne nalazim podatke o pravnom subjektu, a u duhu tvog prenapuhivanja.... likovnu radionicu vodi Marija Šimunović, akademska slikarica. Ako se radi o slučajnosti, netko je vrlo nesretno odabrao ime tom vrtiću/igraonici/jaslicama/udruzi ili što već jest....
    Imam iskustva s tim vrtićem no kako poznajemo muža vlasnice nisam puno brinula da nam dijete nije u dobrim rukama. Danas kopam po netu pa sam našla link na stranicu "Udruge" o kojoj piše MissMolly i ispada da je vlasnica ona ista kao u Zagrebu.

    Osobno, najbolje iskustvo s tim vrtićem sam imala kad je vlasnica tamo radila (sad je na porodiljnom), tako da ne mogu vjerovati da se radi o osobi koja bi se lažno predstavljala!!!

  4. #104
    Didi93 avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Drage mame, vidim da je zadnji post bio prije nekoliko godina. Da li se što u međuvremenu promijenilo?

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Nije, garantiram. Evo slucajno sam naisla na ovaj forum a buduci sam i sama majka dvoje (sada vec punoljetne dijece, a Mariju Šimić Ex Divkovic poznajem jos iz skole ................... Davnih dana sam zaboravila na nju ali eto od nekuda je njeno ime igrom slucaja izronilo pa sam odlucila upozoriti, iako vidim da su komentari sa foruma na ovu temu bili davnih dana. Znaci ovo pisem sa namjerom da upozorim a ne da ocrnim.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 22.11.2019. at 08:55 Razlog: spajalica editirala dio o osobnim stvarima prema pravilima foruma

  6. #106
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    sanja.m molim procitati pravila foruma. s obzirom da iznosite neke osobne stvari o osobi koju ste kako sami kazete i zaboravili u svom zivotu post vam je editiran.

    pravila foruma

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Ma sve je u redu. Kako sam i napisala namjera je bila upozoriti sto je i odrađeno.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •