Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 107

Tema: Ima li neko dijete u privatnom vrtiću Žirafa??

  1. #1
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno Ima li neko dijete u privatnom vrtiću Žirafa??

    mi razmisljamo da piku na jesen damo u Ziraficu(ul.grada Mainza),pa me zanima jel netko ima iskustva sa tim vrticem??!!

  2. #2
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Moji ne idu tamo u vrtić, ali bili smo tamo na jednom rođendanu i bilo je jako dobro, tete super, uređeno mrak, samo ne izgleda mi taj prostor baš za vrtić. Bolje mi je kao igraonica.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    47

    Početno vrtić žirafa

    ..zar to nije privatan vrtić? Meni jako odgovara lokacija pa bih malu upisala tamo ali me zanima imaju li kakvo igralište odn dvorište? Obzirom da znam okoliš (starci mi tamo žive) nemoguće je da u sklopu vrtića imaju igralište....

  4. #4
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Par odgovora

    To je privatan vrtic. Mozda izgleda kao igraonica jer su naprijed veliki izlozi, ali klinci nikad nisu u tom prednjem dijelu - tu se oblaci, presvlaci, vice pa-pa itd. Sve se odvija u gornjem dijelu - koji se ne vidi s ulice.

    Tete su prekrasne. Neznam koja mi je draza Jako rade na tome da su roditelji sto vise ukljuceni. Isto tako se trude provoditi ono sto im roditelji napomenu da im je bitno - njihov moto je da su oni nasa produzena ruka. Zele cuti feedback od roditelja. Izuzetno su angazirane oko klinaca, zaista imaju energije ali za nevjerovati. Klinac mi nikad nije isao u drzavni vrtic pa neznam usporediti (mogu usporediti samo s onim sto sam cula), ali ovdje je bas onak obiteljska atmosfera. Recimo sljedeci tjedan cemo imati nesto kao fasnik u vrticu, klinci ce imati nastup, pa ce onda zajedno roditelji i klinci praviti maske (kao radionica), pa ce biti nekavo natjecanje plesa pod maskama. Roditelji se moraju obavezno maskirati - tak da mi je to trenutno najveci problem

    Vlastito igraliste nemaju. Imaju odmah iza ugla zgrade gradsko igraliste koje se nama svidja (cesto me mali tjera da idemo na to igraliste a ne na ono ispred nase zgrade). No receno nam je na zadnjem sastanku da se planira napraviti izlaz na drugu stranu (iz prostorija vrtica) i da tamo ima malo dvorista u kojem bi napravili pjescanik i tak mali prostor za jaslicare da se igraju vani.

    Uglavnom, nase iskustvo je poprilicno pozitivno. Ak vas jos sta zanima pitajte. No zasigurno bi bilo najbolje da osobno odete tamo i porazgovarate s tetama i vidite jel vam to odgovara ili ne.

  5. #5
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    joooooooj,anchie,uljepsala si nam dan!!!!!

  6. #6
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    1 pitanje(kad si se vec ponudila)!
    kak to funkcionira s obzirom da su klinci razlicitog uzrasta??mene je malo frka jer ce pika biti u jesen medju najmladjima tamo(samo 1god tocno)!!

  7. #7
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Poprilicno dobro funkcionira. Tete nevjerojatno dobro prilagodjavaju raspored svim uzrastima. Doduse relativno je to mala grupa, 20 djece i 2 tete, i jos treca teta za vrijeme rucka.

    No koliko znam, sad su im popunjeni kapaciteti. Ako mislis Niku tamo dati od jeseni, toplo preporucam da odes na razgovor i vidis sama kako je tamo i vidis hoce li biti mjesta (jer su limitirali broj tako malih kikaca da bi mogli provoditi program).

  8. #8
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Sad razmisljam... najbolje odi tamo i pitaj ih sve sto te zanima. Tete su jako ljubazne sve ce ti reci. Jer ja fakat nemam pojma sta rade mali kikaci, ja znam sta moj radi jer mi kaze

    A i to sto sam ja zadovoljna s vrticem ne znaci da bi mozda bila i ti. Tko zna da li su tebi bitne stvari koje su i meni bitne? Odi i razgovaraj

  9. #9
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    makar te privatno ne poznam,to sto si ti zadovoljna mi je poprilicno dobra preporuka!!!
    ali,otici cu svakako tamo na razgovor i to,nadam se,vec 2 tjedan!!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    i ja se lomim kamo s karlom na jesen, koliko košta taj privatni vrtić

  11. #11
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mislim da je 1300kn mjesecno!!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    bucka ja te moram razocarati :/ ja nikako nisam zadovoljna s tim vrticem, a nakon sto smo tamo proslavili L. rodjendan definitivno smo muz i ja odlucili da Lovro nece tamo ici u vrtic, iako nam je bio u uzem izboru, a zasto ak te zanima, mogu ti napisati na pp

    Sto se tice dvorista to mi je veliki minus da nisu organizirali ili nasli prostor koji vec ima nekav vrt , pa ga uredili, vec se sluze gradskim koji je prek puta, a za tu cijenu od 1300 kn, mislim da su ipak mogli, ali to je najmanje sto mi je zasmetalo.

    Jedino moram pohvaliti tetu Karin (mislim da se tako zove), koja mi se cini krasna teta.

  13. #13
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    daj please napisi mi na pp!!

  14. #14
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Bas kao sto sam Bucki spomenula prije, najbolje je sam otici s listom pitanja u vrtic i SVE provjeriti sto vas zanima. I onda na osnovu toga odluciti jel to to ili nije. A vjerujte mi znat cete, postoji onaj unutarnji osjecaj koji vam govori da tu nesto ne stima, ili cete osjecati olaksanje sto ste konacno pronasli sto trazite.

    A preporuke za vrtice su zaista nezahvalne, jer sto nekom odgovara ne odgovara drugom jer nisu ista ocekivanja u startu.

    Put pod noge i PROVJERITI vrtic o kojem razmisljate

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Bas kao sto sam Bucki spomenula prije, najbolje je sam otici s listom pitanja u vrtic i SVE provjeriti sto vas zanima. I onda na osnovu toga odluciti jel to to ili nije. A vjerujte mi znat cete, postoji onaj unutarnji osjecaj koji vam govori da tu nesto ne stima, ili cete osjecati olaksanje sto ste konacno pronasli sto trazite.

    A preporuke za vrtice su zaista nezahvalne, jer sto nekom odgovara ne odgovara drugom jer nisu ista ocekivanja u startu.

    Put pod noge i PROVJERITI vrtic o kojem razmisljate
    Evo Bucka ovo kao da sam sama napisala, Anchi svaka cast.
    nemoj se ljutiti ali necu ti ipak napisati pp jer ne zelim da moje misljenje utjece na tebe, a i tu epizodu s vrticem Zirafa zelim sto prije zaboraviti .

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zg-Sesvetski Kraljevec
    Postovi
    46

    Početno

    Na mjestu roditelja koji bi upisao dijete tamo, tražila bih od vlasnice da mi da na uvid dozvolu za rad - ne upis u Trgovački sud ili Verifikaciju programa već Dozvolu za rad koja mora biti ovjerena od Ministarstva prosvjete i kulture. To je moj iskren savjet!
    Sretno

  17. #17
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ovo me jako jer smo racunali na mjesto u tom vrticu i vec ga rezervirali,ali Maleno puno,puno ti hvala na informaciji!!!!
    jedino mi nikako ne ide u glavu,kad sa vrticem stvari tako stoje,kako ga od 9-og mjeseca(kad je poceo raditi) nisu vec zatvorili!!!!!pa ipak su tu mala djeca u pitanju!!!!

  18. #18
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Nazalost, ovo je istina. Saznala sam to vrlo "usput", i vrlo sam se razocarala.

  19. #19
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    I meni je poznat ovaj vrtić te također imam negativna iskustva

  20. #20
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    uf,uf,uffffffffffffffffffffffffffff!!!!

  21. #21
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    čule sam dvije strašne priče o tom vrtiću i ne bi ih iznosila na forumu, ali bi zato svakom preporučila da prije nego odluči svoje dijete povjeriti nekome, provjeri taj vrtić uzduž i popreko.
    Posljednje uređivanje od daddycool : 16.03.2011. at 21:41

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    78

    Početno

    ja sam gledala taj vrtic i mislila kak je zgodan
    i da upisujem dijete nikad mi ne bi palo na pamet pitat dozvolu za rad


    roditelji kojima su djeca tamo vjerojatno nemaju pojma
    jel postoje neke sluzbene stranice sa crnom listom vrtica?
    Posljednje uređivanje od daddycool : 16.03.2011. at 21:42

  23. #23
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Meni je to samo (jos jedna) potvrda kako se u privatnim vrtićima i školama vrlo često prodaje rog za svijeću.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    Stvarno mi je drago da je prava istina izasla na povrsinu, ja sam imala jako negativno iskustvo, a jos neugodniji razgovor s vlasnicom kad sam joj probala objasniti da stvarno mislim da nije adekvatna za taj posao i bas mi je drago.
    Zao mi samo roditelja tj njihove djece koje namaju pojma o tome, a i iz vana i u prici stvarno izgleda divno bajno....mogli su mi zbilja vratiti 1000 kn za rodjendan, strasno!!

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,235

    Početno

    mene zanima da li taj vrtic zirafa ima ikakve veze sa igraonicom zirafa koja se nalazi na jarunu u kamenickoj 3?

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zg-Sesvetski Kraljevec
    Postovi
    46

    Početno

    Nema, to su dvije skroz različite stvari, samo u nazivu dijele isto ime.

  27. #27
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    pepeljuga, imaš pp.

  28. #28
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

  29. #29
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    07.06.2006 20:29

    SKANDAL Unatoč zabrani prosvjetne inspekcije, privatni vrtić Žirafa radi već gotovo deset mjeseci
    Vrtić bez dozvole radi usred Zagreba
    Autor Petra Maretić





    Dječji vrtić Žirafa u središtu Zagreba gotovo godinu dana radi unatoč zabrani Ministarstva obrazovanja. Vlasnica Marija Šimić oglušila se, naime, na rješenje prosvjetne inspekcije od 21. prosinca 2005. godine prema kojem vrtić ne može raditi jer joj gradski Ured za obrazovanje nije izdao rješenje o ispunjavanju uvjeta.

    A dozvolu za rad, doznajemo, nije dobila jer Uredu nije dostavila odluku o osnivanju vrtića, popis opreme, građevinsku i uporabnu dozvolu za zakupljeni prostor, ugovor o prehrani djece, odluku o plaćanju roditelja, sve potrebne ateste, ugovore o radu s djelatnicima... Nelegalni vrtić ima 20-ak polaznika, no njihovi roditelji i ne pomišljaju kome ostavljaju svoje mališane. No, osim što radi protuzakonito, vlasnica Šimić duguje Urbanističkom institutu, u čijim se prostorijama u Ulici grada Mainza 7 vrtić i nalazi, čak 100 tisuća kuna jer nije plaćala najamninu.

    Vrtić je u našim prostorijama od 1. lipnja, a njegova nam je vlasnica dosad platila samo tri mjesečne najamnine. Od rujna pokušavamo s njom stupiti u kontakt, no na mobitel se ne javlja, a zahtjevi da plati dug, koje joj šaljemo, vraćaju nam se jer stalno mijenja adresu kaže Đurđa Slonjšek, tajnica Instituta. Urbanistički institut pokrenuo je postupak deložacije vrtića koji će biti gotov do početka rujna.

    Priznajem da nemam dozvolu gradskog Ureda za obrazovanje, ali sam podnijela zahtjev. Svoj vrtić vodim kao velik entuzijast i uspijevam iako od grada ne dobivam subvenciju. Istina je da sam Institutu dužna velik novac za najam, ali samo zato što roditelji djece članarinu ne plaćaju redovito opravdavala se vlasnica M. Šimić. Vrtić nije lako voditi, kazala je, a kako je puno uložila u njegovo uređenje, više jednostavno nema novca.

    Iako ističe da joj roditelji smještaj djece ne plaćaju redovito, M. Šimić zaboravila je priznati da novac ubire i od proslava rođendana koje vikendima organizira u prostorijama vrtića, i to za nevjerojatnih 1300 kuna, koliko stoji i mjesečna članarina. Zbog toga je Urbanistički institut dovela u sukob sa stanarima zgrade u Ulici grada Mainza, koji se žale na neprestanu buku u vrtiću i preglasnu glazbu. A osim od rođendanskih zabava u svom vrtiću, zarađuje i od plesnih tečajeva, koji za djecu koja ne pohađaju vrtić Žirafa stoje oko 250 kuna, a organizira ih Plesna škola Ane Maletić.

    Osim što nelagalno vodi vrtić i ne plaća najamninu za prostor, bivše kolegice i roditelji djece koja su pohađala vrtić prvih mjeseci nakon otvaranja M. Šimić optužuju i za lažno predstavljanje. Iako joj je 29 godina i završila je srednju ekonomsku školu, Marija Šimić roditelje, kao i prvu ravnateljicu Anu Krstulović Vukorepu,naime, uvjeravala je da joj je 36 godina, da ima završenu Akademiju likovnih umjetnosti te da je dobitnica rektorove nagrade.

  30. #30
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    a ovo je iz jutarnjeg. btw - ja sam pušač, ali stvarno ne očekujem da se vlasnica / voditeljica /ravnateljica ili što god bila - slika u novinama s cigaretom... :shock:


    Zagreb

    Dvadeset djece u vrtiću ‘na crno’
    Piše: Dora Koretić
    Foto: Biljana Gaurina
    --------------------------------------------------------------------------------


    Još nisam do kraja opremila vrtić, ali kad sve namjestim, pozvat ću nadležne da mi izdaju dozvolu za rad, objasnila je M. Šimić


    Dvadesetak djece u dječjem vrtiću Žirafa već više od deset mjeseci boravi u ustanovi koja nije dobila dozvolu za rad i čija vlasnica, Marija Šimić, ne bi ustanovu niti smjela predstavljati kao vrtić.

    Naime, spomenuti vrtić nije od Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i šport dobio rješenje o ispunjavanju uvjeta za početak rada, no vlasnica ga je ipak uspjela registrirati na Trgovačkom sudu.

    Vrtić je smješten, doznajemo, u prostorijama Urbanističkog instituta koji je nedavno pokrenuo i postupak deložacije vrtića jer vlasnica institutu duguje 100 tisuća kuna za najamninu. Osim toga, Marija Šimić je u registru Trgovačkog suda navela dvije različite adrese za vrtić, a sebe je upisala kao osnivačicu i ravnateljicu pod imenima Marija Šimić i Marija Divković-Šimić. Vrtić Žirafa, kaže njegova vlasnica, osnovan je u listopadu prošle godine, a u Urbanističkom institutuje je Marija Šimić uzela u najam poslovni prostor.

    - Imam problema s dobivanjem uporabne dozvole i dozvole za rad koju planiram uskoro nabaviti. Problem je u tome što ga još nisam do kraja opremila jer mi nedostaju neke sitnice kao što je, naprimjer, zaštita za radijatore, ali kad sve uspijem napraviti, pozvat ću Gradski ured da ga pogleda i izda dozvolu za rad - objasnila je Marija Šimić.

    Svi roditelji koji su svoju djecu povjerili vrtiću Žirafa, tvrdi vlasnica, obaviješteni su da vrtić nije dobio dozvolu, no nitko od njih nikada nije zbog toga pravio probleme jer su, kaže, normalni ljudi koji su svjesni kakva nam je administracija i birokracija. Iz MZOŠ-a doznajemo da je vrtić ustanova u osnivanju i da je dosad jedino uspio ishoditi suglasnost za program odgojno-obrazovnog rada.

  31. #31
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Svi roditelji koji su svoju djecu povjerili vrtiću Žirafa, tvrdi vlasnica, obaviješteni su da vrtić nije dobio dozvolu, no nitko od njih nikada nije zbog toga pravio probleme jer su, kaže, normalni ljudi koji su svjesni kakva nam je administracija i birokracija.
    To je nevidjena laz! Nitko nikada nam nije rekao da vrtic nema dozvolu! I to sto smo saznali, saznali smo sasvim slucajno! A sigurna sam da ti roditelji sto ne prave probleme u stvari pojma nemaju o cemu se tu radi! Neki su se stvarno cudili kad su culi da je grupica nas "pojasnjavala" neke stvari vlasnici na jednom od sastanaka, i nije im bilo jasno cemu to kad je sve tak super :/


    Sorci pls daj link na taj clanak u jutarnjem, ne mogu naci.

  32. #32

  33. #33
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Anchie, jeste vi još u Žirafi?

  34. #34
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Prvi komentar na onaj "buckin članak" iz večernjeg, je da krivca nema ako se djetetu nešto dogodi.
    ne kužim, kako taj roditelj misli da nema krivca.Zar nije roditelj kriv ako dijete ostavi u kojekakvom prostoru sa kojekakvom osobom?

  35. #35
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Pa ne mislim da je roditelj kriv ako nije upoznat sa tim da dijete ostavlja u vrtiću koji nema dozvolu za rad. Tko od nas je kod upisa u vrtić to provjeravao?! Dobro, vjerujem da smo išli u privatni vrtić da bi malo više kontrolirali gdje ga ostavljamo, ali sumnjam da bi mi baš palo na pamet tražiti dozvolu za rad. Sada bi, ali koliki postotak roditelja je uopće informirano o puno stvari (dojenje, hodalice, autosjedalice...) a gdje bi im tek onda ovo palo na pamet.

  36. #36
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Pa ne mislim da je roditelj kriv ako nije upoznat sa tim da dijete ostavlja u vrtiću koji nema dozvolu za rad. Tko od nas je kod upisa u vrtić to provjeravao?! Dobro, vjerujem da smo išli u privatni vrtić da bi malo više kontrolirali gdje ga ostavljamo, ali sumnjam da bi mi baš palo na pamet tražiti dozvolu za rad. Sada bi, ali koliki postotak roditelja je uopće informirano o puno stvari (dojenje, hodalice, autosjedalice...) a gdje bi im tek onda ovo palo na pamet.
    istina sve što pišeš, ali ipak.....nekakako si mislim da se ipak troduplo informiraš i raspituješ kad dijete ostavljaš nekome.

  37. #37
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Dobro, vjerujem da smo išli u privatni vrtić da bi malo više kontrolirali gdje ga ostavljamo, ali sumnjam da bi mi baš palo na pamet tražiti dozvolu za rad.
    Upravo tako... Ni meni nije bilo na kraj pameti. Sad znam da bih i to trebala provjeriti, ali tada mi stvarno nije bilo niti na kraj pameti. Bilo mi je najbitnije kakve su tete, kako se odnose prema njemu, na koji nacin rade s njima, i bila sam PREZADOVOLJNA - dok tete nisu krenule odlaziti. Tada nisam znala zasto odlaze, no sa odlaskom zadnje (trece) tete sam saznala da vrtic nema dozvolu, niti sve potrebne papire. Ostala sam :shock:

    Lesson learned, definitivno :/

  38. #38
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    potpisujem brundu& anchie!!
    i mi smo se raspitivali za taj vrtic!!!dozvolu za rad nisam trazila da mi pokazu,a da nije bilo ovog foruma i cura na njemu,vecinu stvari o tom vrticu ne bih ni saznala i vjerojatno bi sva sretna upisala niku tamo!!! :/

  39. #39

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zg-Sesvetski Kraljevec
    Postovi
    46

    Početno

    Moje mišljenje je da bi privatan sektor trebao biti toliko objelodanjen da roditelj i ne bi trebao pitati ima li dozvolu za rad nego bi se to podrazumijevalo.

    Na kraju krajeva roditeljeva briga bi trebala biti samo odgojno obrazovni proces i jesu li kompetentni odgajatelji koji ga provode, zar ne? :?

    Koliko ja znam drugi privatni vrtići uredno imaju dozvole.
    Posljednje uređivanje od daddycool : 16.03.2011. at 21:47

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    207

    Početno

    ja sam sokirana s ovim sto sam procitala....a tamo sam slavila Lovrin rodjendan.....katastrofa.....pa ne mogu vjerovati, bas me interesira sto ce na kraju biti s tim vrticem. :?
    A to je dobra pouka svima da ne moze onaj tkom padne sam tako napamet otvoriti vrtic bez potrebnih kvalifikacija a i papira ocito. Po meni je teta u vrticu, jako odgovoran i nazalost potplacen posao, ali ne kuzim ni roditelje jadne da su toliko placali, a vrtic cak nema niti svoje dvoriste koma.....

    A vlasnica ...no comment

  41. #41
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj pepeljuga prvotno napisa
    ali ne kuzim ni roditelje jadne da su toliko placali, a vrtic cak nema niti svoje dvoriste koma.....
    Hoces mi vjerovati na rijeci da su tete koje su tamo radile bile vrijedne svake kune koju smo placali i vise od toga? Njihova angaziranost, predanost poslu i ljubav s kojom su ga radile, zainteresiranost za svako dijete, gledanje na djecu s postovanjem, postivanje njihovog izbora, uvazavanje njih kao jedinki, upoznavanje nas kao obitelji i postivanje i provodjenje nasih roditeljskih nastojanja i u vrticu (koliko je god to moguce) - ma prekrasno za vidjeti

    A vlasnicu ne bih stel komentirati

  42. #42
    mammas

    Početno ŽIRAFA - VRTIĆ KOD "ČASNE" SESTRE

    ivarica editirala post

    Nažalost ono (u večernjaku) je sve istina. Ta osoba vodi, ni više ni manje, privatni dječiji vrtić. Ljudi koji skupo plaćaju čuvanje svojeg djeteta, vjeruju da su dijete povjerili pravoj osobi i pravoj ustanovi,"najboljoj u gradu", kako ona to voli reći, misleći valjda da ako je cijena visoka, da je i usluga na razini.

    Ironično...

    Ali tu ipak se radi o djeci!.. :shock: :?

  43. #43
    yasmin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,779

    Početno

    katastrofa...
    u kakvom svijetu živimo... :shock:

  44. #44
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mammas, na ovom forumu

    IZRIČITO JE ZABRANJENO:

    1. Iznošenja osobnih informacija o javnim ili privatnim osobama. Iznimka su slučajevi kada su te informacije objavljene u javnim medijima. U takvom slučaju korisnik je dužan napisati izvor informacije.

  45. #45
    mammas

    Početno Iznimka su slučajevi kada su te informacije objavljene u jav


  46. #46
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    na tom linku aposlutno nigdje se ne spominje većina podataka koje si iznijela u svom postu (prijateljice, muž i ostalo).

  47. #47
    mammas

    Početno

    prijateljice nisu imenovane....a mužu svaka čast (piše)...

  48. #48
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mammas, ne moraju one biti imenovane, svejedno si iznijela privatne informacije o gđi šimić.

    to je isto kao da ja sad napišem tvoje ime i prezime, pa kažem "a znate, njezine prijateljice kažu da ju ona takva i takva, napravila im je to i to...."

    nadam se da će administratori uskoro reagirati.

  49. #49
    mammas

    Početno ok

    shvaćam...što želiš reći...
    Posljednje uređivanje od daddycool : 16.03.2011. at 21:50

  50. #50
    mammas

    Početno "gđa"...

    btw jednom za svagda :
    ona se ne zove M.Š. ( kako se prijavila u trgovačkom sudu sa lažnom adresom) nego M.D.Š. čak je i novinare uspijela obmanuti....

    ....

    ivancica editirala post.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •