Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 56 od 56

Tema: Dm - nema više besplatnih vrećica!

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    P.s. Ima za kupit i platnenih vrecica koje se tako sklope da su mini-mini i stanu u svaku torbu, toplo preporucam!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Dobro, neka naplaćuju, DM je skroz OK trgovina, što se tiče robe, i osoblja i vrećica. Možda prodrmaju moju senilnost jer imam pet-šest platnenih, i iz dućana, a sad su počeli i po raznim kongresima dijeliti materijale u platnenih vrećicama umjesti u fasciklama, što je super.

    No, ponesem jednu u torbi, pa promijenim torbu, zaboravim platnenu vrećicu...Obično ne idem u kupovinu drito od doma nego s posla ili kad skupljam djecu po gradu, pa opet zaboravim ponijeti platnenu...
    Dok dođe velika mjesečna kupovina u Lidlu ili malo veća u Konzumu, naravno da zaboravim ponijeti od doma ranije kupljene vrećice nego opet kupujem one nove, čvrste. Imam ih sad punu špajzu. Plaćam svoju zaboravljivost. Trebali bi uvesti pet kuna po vrećici (meni ) pa bih se onda sjetila redovito nositi platnene.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    Gledam dm-ove stranice, šteta što je akcija samo 2 mjeseca, ovo bi trebalo bit trajno
    Koliko sam ja shvatila, to je trajno, Do 30.4. je ono za dobivanje 5 eko bodova ukoliko ne kupis plasticnu vrecicu.

  4. #54
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Super. Već odavno mislim da bi se vrećice trebale naplaćivati, u svakoj trgovini. Neka koštaju kunu, to nije puno, a da vidiš koliko će ljudi početi nositi svoje.

    Ja također na blagajni izbjegavam uzeti vrećice, opet ih se nakupi dovoljno da mi ne trebaju one za smeće.
    Kao i Lutonjica, recikliramo, organski otpad ide u vrt, i ostalo smeće ne smrdi previše.

  5. #55
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    ako niste primjetili DM je od prošle akcije "zamjene plastične za platnenu vreću" uveo nove vrećice biorazgradive....

    ideja o nagrađivanju ljudi za ne kupnju plastične vrećice mi je OK...

  6. #56
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Jel se platnene dm vrećice mogu zamjeniti u dm,nekad se moglo?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •