Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 74 od 74

Tema: Krvarenje nakon pobacaja

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    619

    Početno

    Takvo krvarenje ti moze trajati jako dugo. Meni je prvi put trajalo 4 tjedna, drugi put 3

  2. #52
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    I kod mene isto. Smeđe se može vući i vući. Bar si pošteđena izljeva. Želim brzi oporavak!!

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Željela bih se priključiti temi.... Jučer sam imala kiretažu (8tj) i nemam krvarenje uopće.... Je li to zabrinjavajuće ili normalno? Nemam ni bolove,ni temperaturu

  4. #54
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Peppermint
    neznam kaj da ti pametno velim..uglavnom se krvari,neko samo taj dan,neko dan,dva a neko tjednima..sve je to individualno,prati situaciju,i obavezno na kontrolu nakon prve m,ili kad ti je več rečeno.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Rekli du mi da se javim u slučaju jakoh bolova,pretjeranog krvarenja.temperature.... I kontrola nakon prve mjesečnice ili ako izostane u roku 45 dana od kiretaže...... Ali ni jedne kapljice krvi. Ne znam je li neki problem ili je sve obavljeno kako treba?

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Bok cure!
    Nova sam na forumu pa mi nemojte zamjeriti ako mi se potkrade kakva greška. Htjela sam reći da dugo čitam razne teme na forumu i nažalost ( sreću ) za puno stvari mi je pomogao. Htjela sam s vama podijeliti svoju priču, dakle borim se s neplodnošću već 5 godina, 6 postupaka je iza mene. Zadnji je bio uspješan međutim samo do 22tjedna kada sam prerano rodila svoje blizance. Od tada je puno toga krenulo po zlu, uglavnom nakon laganog krvarenja i to gotovo 2 mjeseca ustanovili su mi da mi je zaostala posteljica, nisam imala niti temperaturu niti bolove, samo smeđe krvarenje nekad jače nekad slabije. Napravljena je kiretaža zbog koje sam gotovo iskrvarila, rutinska operacija se zakomlicirala, nakon toga krvarenje nekih 10tak dana i sada 18 dan od toga ponovo krvarenje slišno menstrualnom uz takvu bol ali i peckanje. Ne znam ni sama šta da radim da čekam pregled ( naručena ovaj tjedan ) ili da idem na hitnu?!

  7. #57
    linolina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    879

    Početno

    Je li normalno da krvarenje stane nakon 6-7 sati poslije kiretaže? I to uz jake bolove, kontrakcije maternice (čak nisam uspjela popiti ni prvu tabletu Ergometrina), kao da su me priključili na drip par sati....i prestalo-i bol i krvarenje. Ne znam trebam li ipak krvariti ( trudnoća u 8. tjednu).

  8. #58
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Moguće je. Ja sam dosta kratko krvarila poslje kiretaže.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Imala sam kiretazu proslog petka,posle toga sam jedan dan krvarila. Sada imam temp. 37.6 i od pre dva dana opet malo krvarim.. Da li je to normalno? Hitan odgovor!!!

  10. #60
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Ne, pogotovo ako temp poraste. Idi doktoru!

  11. #61
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    imala sam kiretažu u četvrtak, 20. 3. slabašno krvarim, imam kao neke menstrualne bolove i jaku bol u donjem dijelu leđa. ono što mi je čudno je da me i dalje cice jako bole, imam feeling kao da se pune mlijekom . prestala sam dojiti prije cca 4 mjeseca, ali još imam malo mlijeka. jel to možda zato? ono cicke me bole i osjetljive su kao da sam i dalje T...i često mokrim i dalje i jako mi se spava... je imala koja od vas slične boljke?
    naručena sam za 2 tj. opet na pregled, nadam se da je sve dobro obavljneo i da nije nekaj ostalo...

  12. #62
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Ajme Franny

  13. #63
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    imala sam kiretažu u četvrtak, 20. 3. slabašno krvarim, imam kao neke menstrualne bolove i jaku bol u donjem dijelu leđa. ono što mi je čudno je da me i dalje cice jako bole, imam feeling kao da se pune mlijekom . prestala sam dojiti prije cca 4 mjeseca, ali još imam malo mlijeka. jel to možda zato? ono cicke me bole i osjetljive su kao da sam i dalje T...i često mokrim i dalje i jako mi se spava... je imala koja od vas slične boljke?
    naručena sam za 2 tj. opet na pregled, nadam se da je sve dobro obavljneo i da nije nekaj ostalo...
    Mislim da ovo sto navodis nakon kiretaze ne bi trebalo biti u velikoj mjeri, ali maternica se mora vratiti na prijasnju velicinu.A bolovi u cickama bi mogli trajati par dana jer ipak je bio pokrenut neki proces proizvodnje.Meni je mlijeko krenulo nakon 3 dana, pustila bih svakih par sati mlaz i nakon 5 dana samo stalo.Daj organizmu malo vremena da se oporavi.Drzi se

  14. #64
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    KrisZg, ali ti si bila skoro pa na pola trudnoće, koliko vidim iz tvog potpisa. ja sam bila 12 tt, ali je plod stao na 8 tt pa mi je zato to malo čudno za mlijeko i cicke. čak sam jučer rekla MMu da imam feeling kao da mi tijelo misli da sam sad rodila pa kao mora počet stvarat mlijeko. znaaam, totalne nebuloze, ali ono, svakaj mi se mota po glavi... hvala vam .

    p.s. totalni OT,ali sad vidim ostatak tvog potpisa i čestittaaammm tiiii .
    Posljednje uređivanje od Franny : 24.03.2014. at 22:07

  15. #65
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    KrisZg, ali ti si bila skoro pa na pola trudnoće, koliko vidim iz tvog potpisa. ja sam bila 12 tt, ali je plod stao na 8 tt pa mi je zato to malo čudno za mlijeko i cicke. čak sam jučer rekla MMu da imam feeling kao da mi tijelo misli da sam sad rodila pa kao mora počet stvarat mlijeko. znaaam, totalne nebuloze, ali ono, svakaj mi se mota po glavi... hvala vam .

    p.s. totalni OT,ali sad vidim ostatak tvog potpisa i čestittaaammm tiiii .
    Hvala

    Nema veze sto je T bila manja, ovo sto si rekla muzu je zapravo i istina, one se pocinju pripremati za proizvodnju odmah od pocetka.Daj si u miru vremena da se oporavis.Svasta ce ti se i motati po glavi jos neko vrijeme, ne zabrinjavaj se.I nisu nebuloze, imas jedan sistem: Obicno ono sto prvo pomislis je zapravo ispravno i istinito

  16. #66
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    hvala ti, zlatna si .
    baš me te cicke jako muče, zatežu, bole, smetaju i sad sam ih malo prije otišla izžmikati u lavabo. bome sam imala i kaj iscijediti . prestala sam dojiti prije cca 4 mjeseca i prije nego kaj sam skužila da sam T, istisnula bih kapljicu-dvje-tri, nikad takav mlaz pod zadnje dane, kao večeras... no sam bi mi sad falilio da još dobijem mastitis ili nekaj. budem se svaki dan malo izžmikala, čisto da si olakšam, ne želim sad baš potaknuti proizvodnju mlijeka...
    Posljednje uređivanje od Franny : 26.03.2014. at 00:38

  17. #67
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa Vidi poruku
    hvala ti, zlatna si .
    baš me te cicke jako muče, zatežu, bole, smetaju i sad sam ih malo prije otišla izžmikati u lavabo. bome sam imala i kaj iscijediti . prestala sam dojiti prije cca 4 mjeseca i prije nego kaj sam skužila da sam T, istisnula bih kapljicu-dvje-tri, nikad takav mlaz pod zadnje dane, kao večeras... no sam bi mi sad falilio da još dobijem mastitis ili nekaj. budem se svaki dan malo izžmikala, čisto da si olakšam, ne želim sad baš potaknuti proizvodnju mlijeka...
    Upravo tako istisni dok ne osjetis olaksanje, nemoj pretjerati. Biti ce lakse za par dana

  18. #68
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Franny kak napredujes?

    Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

  19. #69
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    sorry kaj se sad tek javljam tu, sad sam ovo vidjela .
    još malo istiskujem, ak si mislila na mlijeko. malo me manje peče i boli nego prije. zanimljivo je da me zapeče i pojavi se kao "nalet" (iako to nije onaj pravi kao kad zbilja dojiš!) čim vidim neku sliku bebice ili mi se u glavi pojavi neka slična slika ili pomislim na svoju malu (koja već 4 mj. cca ne doji). ali bolje je, hvala kaj pitaš .

    danas sam bila na prvom pregledu nakon kiretaže i dr. veli da je sve oke (naravno PHD nalaz ne kaže zakaj je došlo do pobačaja, samo kaj su zatekli za analizu) te da čekam prvu M pa tek onda krenemo s odnosima (MM već navaljuje, a bome se i meni čini kao da sam spremna opet za odnose), iako me, moram priznati, dolje baš "peklo" kad je s onom sondom za UZV gledao jel sve oke. valjda je sve to još dolje osjetljivo. čitala sam da se ženama zna pojačati libido nakon kiretaže, izgleda da je to kod mene tako...naravno, trta me bakterija i sličnih gluposti i ne dam MMu ni blizu, što njega valjda još dodatno pali i teško mu se suzdržavati. veli da je za njega nastupila prisilina Korizma po tom pitanju...

    ak si mislila kako sam emotivno, sad sam već puno bolje. ima dana / noći, kad se još uvijek straaaaašno rastužim i rascmoljim, ali toga je sve manje. tek sam se počela uživljavati u ulogu skorašnje buduće mame, kad je ta uloga završila (navodno su ipak svi oni virusi koje je navodno imao moj mali, a da nije ni znao, bili uzrokom pobačaja). nisam ja bila dugo trudna, ali me to svejedno zna jako rastužiti...

  20. #70
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Razumijem kaj se libida tice, i meni je bilo tako.Samo smo mi morali cekati 6 tj. prije prvog odnosa.Dok ne dobijes odobrenje, snadi se druze
    Sve je to normalno i sve ce biti ok

  21. #71
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    zakaj ste morali čekati tak dugo s odnosima? jer ti je tek tada došla prva M?
    hjooj, mi smo večeras malo pokleknuli, malo smo se zaigrali, ali uz prekinuti snošaj...sad se lupam po glavi jer sve znam ...

  22. #72
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Zato jer sam ja imala pravi porod, i dok se sve ne vrne na mjesto...tada je i mogucim bakterijama lakse doprijeti.Necu lagati i reci da se nismo znali zaigrati, ali definitivno smo smisljali svasta novo jer sam ja stalno bila u "potrebi".Bilo je nekako zabavno.Ne razbijaj glavu, ako si ti dobro,jedino preporucam zastitu da ne bi neku bestijicu pokupila pa si prolongirala oporavak

  23. #73
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    mah, da. nije nam ni na kraj pameti bilo da se baš tak zaboravimo pa nismo nikakav kondom imali doma (a i zaboravili smo kaj to znači riječ "kondom" ., s obzirom koliko smo radili na 1. djetetu, pa na 2., pa su nam rekli da ja ne mogu tak lako ostati trudna i bla, bla, bla, a nismo imali nikakve bakterije ni gljivice nikad i tak...)... valjda se ne bu baš sad neko sra** dogodilo...
    Posljednje uređivanje od Franny : 06.04.2014. at 00:05

  24. #74
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    To je samo mjera opreza,ne znaci da se bude neka dogodilo,ne zamaraj se time i uzivaj.

    Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •