Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 74

Tema: Krvarenje nakon pobacaja

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno Krvarenje nakon pobacaja

    Moze li mi itko odgovoriti koliko dana traje krvarenje nakon pobacaja jer meni ne prestaje vec 16dan i to uz strasne bolove pa me zanima da li je to normalno ili da posjetim doktora?

  2. #2
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Apsoluto kod doktora! Ako baš jako krvariš i ako imaš jake bolove - odmah! To se može zakomplicirati samo tako! Jesi bila na pregledu? Jesi li dobila kakve lijekove?

  3. #3
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Idi odmah doktoru! Na hitnu! Moze bit zaostatak posteljice, s tim se nikako nije za salit, moze se vrlo ozbiljno zakomplicirat!

  4. #4
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    definitivno kod doktora...i to po brzom postupku...
    krvaris vec dugo a jos i bolove imas...

    nedaj boze da nesto nije ok to se brzinski moze razviti u nesto gore i jutro moze biti kasno...
    Posljednje uređivanje od lidać2 : 10.03.2012. at 22:08

  5. #5
    olivera avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    301

    Početno

    napisala sam ti na drugoj temi da to nije dobro, ako jako krvariš i još i jako boli odmah na hitnu odi.sad bi trebala krvariti kao na kraju menst , možda par kapi na dan.možda je zaostao dio posteljice, nije se za igrat

  6. #6
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Renchi, javi se, ja sam se baš zabrinula za tebe!

  7. #7
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    nije da te plasim...meni je posteljica na samom kraju trudnoce doslovno pukla...
    bolilo me cak i ne pretjerano jako a ja "pametna" sam mislila "ah ,proci ce" a ono na kraju sve vise i vise...
    na kraju se toliko zakompliciralo da sam jedva izvukla zivu glavu...
    doktor mi je rekao da sam pola samo pola sata kasnije dosla nebi mi bilo spasa...

    a na prvom porodu je ostao u meni komadic posteljice a doktori si se toliko uzvrtili da mi nije bilo jasno u cemu je problem...sada znam...

    vecer je i pravac hitna...nije da pametujem ali to je za TVOJE dobro...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Zato sam vas i pitala jer sve mi je to cudno,na uloscima sam nalazila komade sad kuci,a u bolnici je izazvan prirodni porod dripom,zatim posteljica nije izasla u komadu vec je pukla,dobila sam totalnu anesteziju i navodno su je izvadili van.7dana sam lezala na odijelu,antibiotike primala intravenozno,a pri izlasku nit su me pregledali,nit narucili na pregled.Posto do danas krvarenje nije stalo postavila sam to pitanje.Cim uspavam malog otici cu do hitne.

  9. #9
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    I kod mene je bio takav porod, i 2 tjedna kasnije morala opet na kiretazu zbog zaostataka posteljice. S tim da mene cak nista nije ni boljelo, samo krvarenje nije stalo. A nakon poroda su rekli da je posteljica cijela...e pa ocito nije bila.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Strasno,meni je samo cudno kako se to sve moze dogadjati u danasnje vrijeme kad se hvale da je medicina toliko uznapredovala.

  11. #11
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Nema to veze s napretkom medicine vec samo s nestrucnoscu pojedinih doktora. Idi na hitnu!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Temeratura 37.4 e sad i mene hvata panika...

  13. #13
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Dobro, a kaj cekas? Da dobijes sepsu? Daj se obuci i odi!

  14. #14
    kisica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    91

    Početno

    Ja sam ti imala missed ab, nakon kiretaže samo krvarila dugo...skoro 20 dana. Trebala sam na kontrolu 14ti dan, međutim gin.me naručila tek za 4 dana.
    Uglavnom, kod mene je bilo još krvi unutra, pa sad dobila ergometrin opet.
    Isto sam imala temp. do 38

    Stoga, kreni

  15. #15
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Jesi bila?

  16. #16
    kisica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    91

    Početno

    I mene zanima isto?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Da nije bilo vas cure ne bi ni otisla,zato vam hvala.Ponovo je obavljena kirezaza,lezala sam dva dana,otpusnica mi je izdata za sutra,dakle do sutra da ostanem,medjutim jedna luda sestra navalila da danas dodjem kuci"jer to je samo kiretaza",osjetila sam da im smetam i sta cu otisla kuci na njeno inzistiranje bez doktorovog dopustenja i sad kurim 38.4 i ne znam sta cu,vec sam luda od bolnica,glupih sestri i nestrucnih doktora,nemam snage ni za sta vise.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    ajme ma kako te sestra može otjerat kući!?!
    nije normalno da imaš temperaturu, možda te napala kakva bakterija uslijed svega toga, ne znam da li su ti dali antibiotik, pa doktor MORA provjerit tvoje stanje prije odlaska, ne može unaprijed potpisati otpusnicu, mora ti dati upute, ma ne vjerujem
    ovo je strašno - zovi tamo, traži doktora, MORA biti netko dežuran i reci što se dogodilo, reci da imaš temperaturu, što da radiš?

  19. #19
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    U kojoj si bolnici bila? Odi u drugu. I gotovo.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Ne primaju kad sam ih zvala nakon pobacaja samo me pitala gdje sam ga obavila,te rekla da zovem njih i poklopila slusalicu.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Dobila sam drugu sestru sad u bolnici u kojoj sam bila,rekla mi je ako ne uspijem sniziti temperaturu nek se odmah vracam,nije mogla vjerovati sta je ova ucinila.

  22. #22
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    ja bi na tvojem mjestu ravno u bolnicu!
    a to što se tiče neprimanja u drugu bolnicu? pa nemaš se što najavljivati, samo se pojaviš!
    mojoj frendici su radili kiretažu u Petrovoj i nisu sve očistili...jako je krvarila i otišla drugi dan u Vinogradsku na hitnu i sve sredili

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    kako si?

  24. #24
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    ako nisi otišla ODMAH U BOLNICU!!!!!!!!!

  25. #25
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    ma koja je sestra licnost da tako sracka i igra se sa tvojim zdravljem...
    temperatura je SIGURNO znak da nije nesto u redu ...bolje odi ponovno ...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Bila sam danas u bolnici i na otpusnici nakon druge kiretaze pise nova dijagnoza sifra 008.1,danasnji dan 13.03,takodjer pise mirovanje i kontrola uzv za 14dana,a moj dr opce prakse kaze da ce mi dati 6dana bolovanja bez obzira na papire iz bolnice.Cure sta da radim kom da se sad obratim,izludit cu nacisto!!!!
    Posljednje uređivanje od renchy : 13.03.2012. at 17:01

  27. #27
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Mijenjaj tog doktora opće prakse! Samo što to nećeš uspjeti za 6 dana nažalost. Ali, on ti mora produžiti na 14 dana, jer toliko imaš pravo nakon SVAKE kiretaže.
    Ili mu ispričaj sve što si i nama, da ludiš od tuge, da ne možeš sama sa sobom na kraj, neka te šalje bilo kome tko će ti pomoći. Da ti još nikako ne možeš raditi. Jer ti stvarno ne osjećaš da si još sposobna za posao.
    Pa, valjda ima empatije taj liječnik.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Ne znam,al sokirao me,valjda mu se ne daje bolovanje za drugu kiretazu ko da njemu ide iz dzepa,sad trazim da mi netko strucan da pravni savijet da znam sta cu.

  29. #29
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Mene zanima koliko dugo traje krvarenje nako vrlo ranog pobačaja(6.tjedan trudnoće)?Bez kiretaže...

  30. #30

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Po iskustvu cura odavde 1tj,a najduze 2tj,to sam doznala u bolnici jer kad moje krvarenje nije stalo ni 16dan na nagovor cura sa Rode sam se uputila u bolnicu i da tako nisam napravila vjerovatno ti sad ovo ne bi ni pisala vec umrla od sepse.Tek na UZV su ustanovili da se dio posteljice zadrzao u maternici.

  31. #31
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    Ajme strašnomeni je danas 6.dan malo se smiri krvarenje pa opet krene,a gin.mi je rekao da bi do srijede(sutra )trebalo stati.I nešto me malo probada na lijevoj strani leđa i u području lijevog jajnika

  32. #32

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Nikako nemoj ko ja cekati duze od 2tj,a ako ti je doktor rekao do srijede slobodno ga nazovi ako ne prestane i ako ti predlozi pregled samo idi.UZV ti je najsigurniji,pomocu njega se vidi da li ima cega u maternici ili ne.

  33. #33
    ellica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    637

    Početno

    HvalaObavezno ću zvati ako ne prestane,iako s obzirom da se pretvorilo u smeđe nadam se da je to to...Sad nažalost znam da su to stvari koje se ne dešavaju drugima....nekako uvijek imaš osjećaj da neće baš tebe...

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Ne uzdaj se u to smedjkasto,bez obzira koje boje bilo(jer meni je bas tako bilo)ako dugo potraje nije dobro.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    20

    Početno

    Ja sam nakon spontanog krvarila intezivno cca 10 dana ali... poslije toga jos sigurno mjesec dana. I nitko nije znao uzrok. Onda sam se sama snasla kako sam znala a to je da sam pila 5 dana caj od rusomace, kupi se u biljnoj apoteci, i to mi je pomoglo da se zaustavi krvarenje. Nakon sto je stalo, dobila sam normalnu mjesecnicu poslije 28 dana. Za doktore nemam uopce rijeci jer moja su iskustva katastrofalna! Bilo da se radi o privatniku ili o bolnici ili o ginekologu preko socijalnog. Inace, savjetujem od srca da za bilo kakvo krvarenje koristite caj od rusomace i/ili virka. Te dvije biljke su odlicne za zenske organe. Plus i stolisnik i neven. Postoju kombinacije njihovih mjesavina a mogu se piti i pojedinacno, sto vise to bolje.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Ovo je stvarno dobar savijet Helpmum.Ne bi vjerovala,ali ja krvarim vec mjesec dana(istina imala sam dve kiretaze jer je prva bila aljkavo obavljena),sad jos cekam UZV i pregled u bolnici da vidim sta ce doktori reci,ali bez obzira poslusat cu tvoj savijet jer ovo krvarenje me vise izludjuje,nikako da stane.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Citiraj renchy prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je stvarno dobar savijet Helpmum.Ne bi vjerovala,ali ja krvarim vec mjesec dana(istina imala sam dve kiretaze jer je prva bila aljkavo obavljena),sad jos cekam UZV i pregled u bolnici da vidim sta ce doktori reci,ali bez obzira poslusat cu tvoj savijet jer ovo krvarenje me vise izludjuje,nikako da stane.
    imala sam slicnu situaciju nakon poroda davno-prvo 7 tj bolova,temp,krvarenja,pa kiretaza u predsepticnom stanju itd.uglavnom,krvaranja od 2-3 tjedna trajala su dugo,dok nisam dosla do divnog dr stilinovica/mislim da jos radi u malesnici,privatno.covjek me saslusao,pregledao,izlijecio i spasio,da sad ovdje ne duzim pricu.trajalo je-ali divan lijecnik i covjek koji trazi uzrok i tek tada lijeci.
    eto-u svakom slucaju naci ginekologa i ne dati se otpustiti dok ne rijesi bar tjelesno zdravlje.nakon ovakvog gubitka treba vremena-svima vam se divim sto ste prezivjele nezamisliv gubitak i podizete se natrag-koliko god bolilo srce.pozdrav i ...ne znam sto bih jos rekla,stvarno ne znam osim da ste jake i hrabre divne u medusobnij podrsci koju si pruzate

  38. #38

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Hvala ti Ann,ja eto nisam imala srece i krvarim od 24.2. cak ne znam od kud mi toliko krvi i kako uopce hodam jer moja situacija je toliko zamrsena cak citajuci sve postove na Rodi nisam primjetila da se ikom slicno dogodilo.Prvo je krenulo slabo krvarenje u 5mj trudnoce 24.2,doktori nisu uspjeli pomoc da zadrzim svoju djevojcicu i 25.2 je uslijedio pobacaj pa narkoza i kiretaza jer posteljica nije izasla sasvim.11.3.odlazim u bolnicu na redovnu kontrolu,krvarim i dalje UZV ustanove da im je nakon prve kiretaze zaostao komad posteljice pa po drugi put hospitalizacija,narkoza i vakum kiretaza gdje je taj uzorak posteljice ponovo poslan na analizu.Odlazim na trecu kontrolu 24.3 gdje me po treci put hospitaliziraju jer PHD nalaz druge kiretaze sastoji parazite na uzorku sto objasnjava jedino to da su u drugoj kiretazi probili maternicu i odstranili komad crijeva.Ovaj put se odlucuju na laparoskopiju,treca narkoza(koju sam najgore podnjela) i operacija da bi s njom vrhunski strucnjaci ginekolozi,izuzetno priznati u svojoj struci ustanovili da mi crijeva nisu povrijedjena,da je operacija bila nepotrebna jer nema ni traga performacijama maternice ni crijeva i jedino logicno objasnjenje je da je uzorak nepaznjom i necijim nemarom zarazen na analizi.Sad se oporavljam od trece operacije i jos uvijek krvarim i cekam petak da mi izvade savove.Bez obzira na strucnost doktora greske se dogadjaju,a mi smo te zene koje ih placamo.Nadam se samo da ce i moje krvarenje stati jer osim sto sam pretrpila stravican gubitak djeteta jos sam i k tome fizicki izmucena do ludila.

  39. #39
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    renchy isuse stašno.... nije ni čudo do toliko krvariš. dobro i ja sam greška doktora, ali srećom ne tolika. Ali bez sumlje krvarenje treba stati. Probaj sa nekim čajevima koji podižu maternicu i zatvaraju krvarenje. Pazi da ne bi uzela nešto što krvarenje otvara. Otvaraju, andoli, ljekovi protiv bolova i snižavanja temperature, mislim čaj od kamilice potiče krvarenje, malo si pogledaj na netu i kod travara. Ponekad je najbolje potražit pomoć kod majke prirode. Pij puno llg jogurta za imunitet i papaj voća i povrća za vitamine. Draga želim ti da nađeš načina kako si pomoći i da se osnažiš i psihički i fizički. Ne znam koji je dio bitniji, ja sam se oporavljala prvo fizički a psiha je onda pratila tijelo. Ja sam imala sreću da sam uz sebe imala ženu koja je izgubila dijete poslje poslje poroda, koja mi je dala savjete, nosila tabletice vitamina B koji hrani živce i daje apetit, bila uz mene i poslje nekog vremena sam bila ok. Tijelo ti je prošlo veliku traumu i daj mu vremena. Što se krvarenja tiče i ja sam krvarija i preko mjesec dana točnije skoro mjesec i pol a onda su skužili da trebam opet na kiretažu jer me nisu po porodu dobro očistili. Mjesec i pol sa dijevima posteljice još u sebi. poslje druge kiretaže krvarila sam jedno dva tjedna. Isto bila fizički izmoždena i umorna od krvarenja , da ne spominjem ojedine "dolje" od uložaka i stalne vlage. Ali evo...... izvukla se i u očekivanju sam bebe. Bit će sve ok i tebi, vidit ćeš. pusa!!!!!!!!

  40. #40

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Optimisticna hvala na savjetima,posto sam tek jucer pustena iz bolnice ne ocekujem da ce krvarenje tako brzo stati,ali sigurno cu poslusati tvoj savijet i pokusati s biljem i cajevima jer na kraju krajeva svi mi i jesmo priroda ma koliko se borili protiv nje i gusili je modernizacijom.Tebi zelim srecu s bebicom i saljem vam milijun

  41. #41
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno


    tenks i ja tebi

  42. #42
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    bok, citajuci vas vidim da sve nekako dugo krvarite pa da pitam jel normalno da krvarenje stane nakon 5 dana od pobacaja-poroda u 21tt
    kod mene danas tako malo nesto na dnevnom i to je sve , jel to gotovo ili ce biti jos krvi ?

  43. #43
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Ne znam što je više normalno. Ja sam rodila na CR između 33-34 tj. 10. i 11.dan mi je krvarenje prestalo, zatim se nastavilo slijedećih 5-6 dana ali vrlo oskudno da bi se na kraju pojavila nekakva žučkasta sluz. Patronažna mi je objasnila da je to vjerovatno kraj čišćenja. Nakon toga sam nosila samo dnevni uložak jer bih tu i tamo primjetila koju krvavu flekicu da bih 28. dan dobila mengu koja je trajala jedva 3 dana da bih 6. dan opet prokrvarila, a već slijedeći ništa. I sad još uvijek nešto brljavi pa ne skidam uložak. Meni to ne izgleda normalno, ali ništa ne boli. Možda ima veze s tim činjenica što uzimam lijekove protiv tromboze.
    Crvenkapice pozovi patronažnu sestru, ako ona nije tebe i ona će ti sve objasniti. Ja sam je najprije odbila, ali nakon što je 1.šok prošao shvatila sam da imam pitanja za nju. Te žene ne daju savjete samo djeci već i majkama.

  44. #44
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    patronaznu? meni su samo rekli u slucaju obilnijeg krvarenja i temperature javiti se , nista drugo

    krvarenje je opet pocelo maloprije,
    ali to je svijetlo crvena-roza krv, vodenasta, takva je vec 3 dana

  45. #45
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    crvenkapica, to znači da je sve obavljeno kako treba i da si očiščena kako treba. Sad možeš očekivati kroz četrdesetak dana da dobiješ mengu. Ako dobiješ puno prije, npr za par dana naglo i jako trk na hitnu. Nadam se da češ bar toga biti pošteđena. pusa drži se

  46. #46

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Sve to krvarenje valjda zavisi od zene do zene,meni eto ne prestaje(ali je razlicito i kolicinski i po bojama)od 24.2 s tim da sam imala tri operativna zahvata poslije poroda(pobacaja),ali bas s toga sto sam prosla kalvariju koju srecom rijetke prolaze dosta sam upucena u to(mojim propitkivanjem doktora).Po njihovom strucnom misljenju smatra se normalno sve krvarenje unutar 14dana,a sve preko toga bi svakako trebala posijetiti svog ginekologa ili jos bolje bolnicu u kojoj se pobacaj dogodio(ja sam zivi primjer da su me u drugoj bolnici odbili pregledati).Bez obzira do tog 14dana stalo krvarenje ili ne,moj dobronamjeran savijet ti je da odes na pregled(meni su radili vaginalni UZV) i tek nakon toga ces biti sigurna da li su te dobro ocistili ili ne.Crvenkapice poslusaj me i bit ces mirnija kad ti potvrde da je sve u redu.Pozz.

  47. #47
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    krvarim i dalje , nista previse, onako svijetla krv , trbuh malo boli kao pred mengu,
    danas mi je tek 5 dan
    meni su rekli poslije menge na pregled

  48. #48

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Napravi se luda pa recimo one nedjelje iza Uskrsa odi na hitnu poslijepodne,tad ti nema nikoga,nema cekanja,samo doktori u dezurstvu,pregledat ce te sigurno(reci sto i ovdje,da imas male bolove,krvarenje zavisno da ili ne) i obavit ces sve bez uputnica,cekanja,dodatnih stresova i placanja.Tako sam ti ja otisla i ustanovili su da je nakon prve kiretaze ostao komad posteljice i zadrzali su me u bolnici na drugoj.Daj Boze da se kod tebe ustanovi da je sve u redu,bar ces biti mirna i postedjena nepotrebne papirologije i ostalih gluposti sto se vezu uz to.Mene su ti bas ovdje na forumu nagovorile zene da odem i sad sam im zahvalna.Sve sam razmisljala ako mi tolike savjetuju(a prosle su sve sto sam ja nedavno prosla)mora da su u pravu.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    6

    Početno

    Pridružujem se temi. Spontani sam imala prošli tjedan, nisam išla na kiretažu, doktorica me pregledala na ultrazvuk i utvrdila da se sve očistilo i da je endometrij svega 2 mm debel. No smeđi iscjedak ne prestaje, s tim da varira u količini i boji, pa je tako nekad oskudniji a nekad obilniji i više sliči krvi. Što učiniti, doktorica mi je rekla da mi može dati tablete od kojih će to odmah stati ( vjerujem hormonske) no obzirom na neke druge moje bolesti sugerirala mi je da čekam da se zaustavi prirodnim putem. Prije ovoga su mi ciklusi bili uredni.

  50. #50
    marija1411 avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    181

    Početno

    Zabrinuta sve je to normalno nemoj se bespotrebno uzrujavat jedino ako dobiješ temperaturu javi se doktorici.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •