Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 85 od 85

Tema: Volim te, mišiću moj...

  1. #51

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    65

    Početno

    Jupiiiiii!!! Samo tako dalje,ma bit će sve super!!!!!!

  2. #52
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Preporucila mi je doktorica da odem negdje privatno di imaju bolji ultrazvuk, tako da ne idem to na svoju ruku nego po preporuci. Necu obavljat pregled nego samo ultrazvuk pa cu na sljedecoj kontroli u bolnici preskocit ultrazvuk ako se sve pokaze ok. Doktorica je danas bila pozitivna pa sam i ja. Puno variram po danima sa raspolozenjem ali jos uvijek se nadamo da cu nekako ipak uspjeti izgurati.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Vjerujem ti da ti raspoloženje oscilira, teško je ležati, zato se ti nama javi da te oraspoložimo

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    4

    Početno

    Tvoja sijena,Predivne riječi, i danas je kod mene lijepi dan i isto zelim za svog andjela. Fali mi uzasno iako je proslo vec godinu dana. Ja jos uvijek ne nalazim utjehu , placem svakog dana, gubim snagu.Kao da samo mene to dira i nikog vise, niko vise ne priča o njemu... Tako sam žalosna. Ja svakog dana imam potrebu pričat o svom malom andjelicu. Zamisljam ga kakav bi bio,jednostavno bih plakala cijeli dan. Ništa me ne veseli.

  5. #55
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Nikolina zao mi je zbog tvog andelcica. Jesi li probala potraziti profesionalnu pomoc psihologa? Mislim da ti treba netko da ti pomogne da nastavis dalje sa zivotom koliko to tesko zvucalo. Mislim da je normalno nakon godinu dana imati lose dane koje proplacemo ali mislim da ako se i nakon godinu dana svakog dana tako osjecas ipak bi trebala potraziti pomoc. Ponekad je tesko sam se izvuci iz toga, i ja sam odlazila psihologu, a da sam mobilna odlazila bih i sada jer mi je ovo isto tako tesko razdoblje. Zelim ti da si postavis neki cilj u zivotu i da ga sto prije postignes.
    Mi smo dobro, bebica mi se svaki dan javlja i nekako mi je lakse kad ju osjetim da je tu u meni. Za sad nema pogorsanja i to uzimamo kao pozitivno. Puno pozdrava svima i jos jednom hvala na potpori.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Sjeno? Ajde podijeli sa nama novosti!

  7. #57
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    Čekamo...

  8. #58
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Pusa svima. Evo kod nas i nema nekih velikih novosti sto je zapravo dobra vijest jer znaci da nema pogorsanja, bebica je ziva i zdrava, lupa mamu sto na sat, svaku vecer zaspi tek oko 3 ujutro pa nam je vec sad veselo jer ne spavamo a jos se nije ni rodila Na ultrazvuku smo saznali da je curica i svi smo presretni da cemo dobiti jos jednu princezicu ♡. Nekako sam se nadala da ce biti curka posto su cure puno jace i lakse se izbore za zivot ako opet dode do prijevremenog poroda.
    Jos malo se blizi tjedan u kojem sam rodila svog andela i mislim da ce me lagano hvatati panika kad do toga dode. Neznam dali cu kasnije moci ostati toliko smirena kako se osjecam u ovih nekoliko tjedana.
    Na lezanje sam se vec navikla, dani nekako prolaze iako odbrojavamo svaki dan koliko nam jos fali do kraja. Napokon smo se svi opustili i pocinjemo razmisljati o buducnosti, o nasoj bebi. Seka se veseli, jedva ceka da princezica dode. Mislim da bi gubitak u ovom trenutku bio toliko tragican da ne zelim ni pomisljati na to.
    Strasno nas je razveselilo rodenje male princezice mame Patik moj koja nam je uzasno velika potpora od pocetka i koja nam je postala jako draga osoba u nasim zivotima. Zelimo njoj, njenom muzu i maloj vili svu srecu ovoga svijeta. To nam je dalo nade da i nas ceka takva sreca i da su ponekad moguci i sretni zavrseci.
    Cure moje, zelim vam ugodnu zimu i sretne blagdane, uspjesne trudnoce te puno malih bebica.
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

  9. #59
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Lijepe vijesti, samo neka se nastavi tako! Pusa hrabroj mami i malenoj djevojčici

  10. #60
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    Draga Sjeno i sve ostale ženskice, dobro vam jutro svima! Vama, vašoj dječici, anđelima, vašoj obitelji...
    Sva sam se naježila čitajući tvoje riječi. Razumijem tvoj strah i brigu, ali znam da ćeš ostati dobro i hrabro i kad dođu tužniji dani, sigurna sam u to!

    Baš me razveseliš lijepim vijestima!

    Čuvajte se i uživajte u svakom danu!

  11. #61
    Patik_moj <3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    283

    Početno

    lijepe moje cure, drzite mi se
    jos malo pa ces i ti ovdje na forumu tipkati bez velikih slova i inter. znakova, jer tipkas saMO jednom rukom a u drugoj drzis svoju mrvu ljubim vas i drzite mi se, sve ce biti dobro...sjecas se, sve ce doc na svoje misto i u srcu tvom viruj nece bit tisno uz andjela tvog

  12. #62
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    Draga Sjeno, javi nam se malo...

  13. #63
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Drage mamice,
    mi smo jos uvijek debeli sto je nalijepsi dar koji smo mogli dobiti. Evo polako ulazimo u 28.tjedan i polako se psihicki i fizicki pripremamo za kraj. Znamo da nam svaki dan moze biti zadnji u busi, ali sad vise ne razmisljamo da se nasa princeza nece izvuci, jaka je ona, tako da smo se odvazili i poceli polako kupovati stvarcice i spremati robicu. Ja jos uvijek lezim i cuvam svoju srecicu iako mi to sad sve teze ide. Sva sam uzbudena inajradije bih iskocila iz kreveta i otisla u beby shoping i slagati mini roza robicu.
    Bebica je ok iako joj je nesto trbuscic manji nego sto bi trebao biti ali kazu da raste i da samo treba pratit da se razvija. Vjerujem da ce biti ok. Bit ce to mala manekenka, zato joj je trbuscic manji.
    Drage moje, zelim vam sve najbolje u ovoj godini, neka sva losa iskustva ostavite iza sebe i neka vam ova godina ispuni vase najvece zelje. Svima vam zelim zivu i zdravu djecu! Budite mi jake i sretne.

    Mama anđela

  14. #64
    enolee avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    188

    Početno

    <3

  15. #65
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno


    Super vijesti!
    Mankenkica, da, hehe...
    Čuvajte se i dalje i javljaj nam se.

    Tebi i svim mamicama, isto želim sve naj naj najbolje u Novoj godini!

  16. #66
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    draga sjeno, dugo me na forumu nije bilo pa sam dosla vidit kako si. kad ono - predivne vijesti! cestitam od srca i zelim ti prekrasnu trudnocu do termina, divan porod i zdravu, veselu bebicu

  17. #67

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    363

    Početno

    Bas mi je drago Sjeno da su me docekale ovako lijepe vijesti!SRETNO!

  18. #68
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    renchy, i ti si me obradovala. cestitam!!

  19. #69
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Hvala vam cure. Tesko je doci na forum i vidjeti nove mame andela i znati kako se osjecaju i kroz sta prolaze. Zao mi je da nam broj stalno raste ali nazalost toga ce uvijek biti. Nadam se da cete barem malu utjehu naci ovdje medu nama kao sto sam je ja nasla.
    Mi smo dobro, rastemo. Ovo mi je najveca beba do sada pa vec slavimo ali volili bismo kad bi barem jos mjesec dana izdrzali da beba jos malo naraste. Meni sve teze mirovati, sad sam uzbudena i samo bih spremala stvarcice za bebu I seka se jako veseli, kaze da jos ne moze vjerovati da ce dobiti seku. Ni mi ne mozemo vjerovati, toliko smo bili koncentrirani na odrzavanje trudnoce da nismo toliko ni razmisljali o bebici koja ce uskoro biti s nama.
    Nek vam svima ova godina donese samo radosne vijesti!

  20. #70
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno


  21. #71
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno


  22. #72
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    jako mi je drago čuti dobre vijesti. samo rastite i uživajte. nek' bude sretno i blagoslovljeno.

  23. #73
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Jučer je moj mišić mali trebao slaviti dvije godine. Umjesto slavlja bilo je suza, umjesto torte cvijeće na grobiću malom. Fališ mi puno puno. Voli te tvoja mama

  24. #74
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Jel došla seka?

  25. #75
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Nije jos, i bas mi je laknulo da nije dosla na godišnjicu malog anđela jer bi to bilo previše za mene.

  26. #76
    Patik_moj <3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    283

    Početno

    Drage moje, sa veeeeeeeelikom radoscu vam javljam prelijepu vijest!! Nasa tvoja sjena je rodila svoju curicu, zivu i zdravu!! Hvala Bogu!

  27. #77
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Čestitam od sveg srca! Stvaro divne vijesti! <3

  28. #78

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno


  29. #79
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Predivna vijest. Čestitke od srca na malenoj djevojčici

  30. #80
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Cestitke

  31. #81
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Hvala vam svima od srca Nasaje curica, nakon puno puno muka i borbe stigla na ovaj svijet ziva, zdrava, prekrasna i savrsena. Gledam ju i ne mogu vjerovati da je to malo cudo moje. Nevjerovatno je koliko je srece i mirnoce donijela u moj zivot. Napokon se osjecam sretno, a nisam stvarno dugo, ne u zadnje dvije godine od kad sam izgubila svog malog andela. I znam da nije bilo njega nebi bilo ni ovog malog cuda. Naravno da mi jos fali, i da se rastuzim svaki put kad pomislim na njega a mislim cesto, ali sreca koju osjecam kad pogledam svoju princezu umiri me u sekundi. Napokon je nestao i onaj osjecaj da me sreca jednostavno napustila i da mi nista u zivotu neide kako treba, jer se trenutno osjecam kao najsretnija osoba na svijetu.
    Vidim da ima novih mama andela na forumu, strasno mi je zao kad to vidim i suosjecam s vama, tocno znam kako se osjecate. Zelim vam da i vi uspjete pronaci svoju srecu jer ju zasluzujete.
    Jos jednom hvala na cestitkama.
    Pozdrav od mame dviju princeza i jednog andela.

  32. #82
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Draga, velike čestitke!!

    Nek joj je dug i zdrav život
    Uživajte sada svi na okupu

  33. #83
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Prekrasno! Čestitam

  34. #84

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    41

    Početno

    Čestitam na princezi!
    Puse i velikoj seki!

  35. #85
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Treca godina bez tebe misicu mamini ;( Mislim na tebe, falis mi strasno. Dio tebe je uvijek s nama. Puno te vole mama, tata i tvoje seke.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •