Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 85

Tema: Volim te, mišiću moj...

  1. #1
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno Volim te, mišiću moj...

    Dragi moj mišiću,

    lijep je sunčani dan, želim te obući u najslađu tuticu, staviti ti kapicu na glavu, malene čarapice, pokriti te malom žutom dekicom i šetati se s tobom. Želim ti pokazati more, ubrati ti cvjetić i leći te na travu. Želim te zagrliti više od svega, ljubavi moja. Želim te dotaknuti barem još jednom, staviti te na prsa i slušati kako dišeš. Kad bi me barem bila neispavana od tvog plača...... ljubavi moja.... mišiću moj mali.... kad bi te samo jednom poljubila.......
    Umjesto šetnje, odlazim na grob. Umjesto tvog plača, tu je moj. Umjesto poljupca, palim ti svijeću...
    Volim te, anđele moj.

  2. #2
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    Iako je ovo napisano prije godinu i pol... toliko me je rastužilo, toliko me je taknulo... i nemam riječi...

  3. #3
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Draga unadomina, i nakon godinu i pol jednako osjecam kao i onda. Beskrajno mi fali. Trenutno sam u bolnici i borim se da moj mali anđeo ne uzme k sebi jos jednog anđela jer mislim da stvarno to nebi mogla podnijeti. A nazalost prognoze nisu bas najbolje.

  4. #4
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    zao mi je pomolit cu se za tebe i tvoje andjele

  5. #5
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    O Bože... Misli pozitivno, osjećaj kako će sve biti u redu!
    Vjerujem da ti nedostaje. Ne znam, ali vjerujem. Ja sam imala spontani u 5 tjednu trudnoće, prije par godina, ali nisam ni znala da sam trudna pošto sam imala "normalnu" menstruaciju i sigurna sam da je tako "lakše" ipak, kad je na samom početku i kad ne znaš... Ali sad, nakon što sam rodila svoje divno dijete, sad suosjećam s vama i toliko me žaloste ove priče.
    U kojem si tjednu trudnoće?
    Piši ako će ti biti lakše i drži se! Mislim na tebe i tvoje male junake!

  6. #6
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Hvala vam cure od srca. U 17. sam tjednu, radena mi je serklaza i sad nepomicno lezim i cekam. A cekanje ubija. Strah me da cu opet izdrzati do petog sestog mjeseca i to je to, opet porod, zivo djete koje nece dugo ziviti i kojeg cu opet morati pokopati. Ubija me sama pomisao na to, znam da nisam toliko jaka da to opet prozivim. I znam da mi je to zadnji put, ma kako zavrsilo jer ni fizicki ni psihicki ne mogu to izdrzati. Zelim bebu iz sveg srca i pomisao da to vise necu doziviti polako me unistava. Tesko je biti pozitivan ma koliko se ja trudila. Jedina i najveca zelja mi je da rodim ovu bebu i da bude zdrava. Zelim to zbog mene, mog muza i moje princezice koja isto tako nebi mogla podnijet jos jedan gubitak brata ili seke. Gubim nadu i polako tonem...

  7. #7
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    <3

  8. #8
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Šaljem ti beskrajno veliki zagrljaj! Od sveg srca želim da sve bude najbolje moguče i da napokon dobiješ toliko željenu bebu koju će braco paziti s nekog boljeg mjesta. Molim te ne predaj se, budi pozitivna, nemoj razmišljati o lošim ishodima.
    Drži se!

  9. #9
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    Draga, vidiš da se lijepe stvari dešavaju... imaš svoju princezu, svog supruga, ljude koji te voli i ti njih, eto imaš i nas na forumu koje mislimo na tebe i tvoju bebu! Znaš da moraš biti hrabra zbog svoje curice i djeteta koje nosiš u sebi. Razumljivo je da te je strah i da ti glavom prolaze i ružne misli, ali itekako se imaš za koga boriti i biti pozitivna! U tvojim prvim riječima na ovoj temi...osjetila sam tugu,bol, ali i neizmjernu snagu i hrabrost. Jer iskazati svoje najdublje osjećaje, ogoliti svoje srce i podijeliti s nekim svoju najveću slabost; za to treba biti jak!

  10. #10
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Šaljem ti beskrajno veliki zagrljaj! Od sveg srca želim da sve bude najbolje moguče i da napokon dobiješ toliko željenu bebu koju će braco paziti s nekog boljeg mjesta. Molim te ne predaj se, budi pozitivna, nemoj razmišljati o lošim ishodima.
    Drži se!
    Potpisujem i mislim na vas

  11. #11
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Ajme, Bože ovo me dirnulo do suza! Ja već dvije noći ne spavam i nosim svoju bebicu koja plače zbog zubića i začepljenog nosića i sad mi je sjelo koji je to blagoslov zapravo. Pokušaj biti pozitivna, od srca ti želim jedno malo sunašce.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Čekanje i neizvjesnost su najgori... drži se

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    41

    Početno

    Draga Tvoja sjena...

    ja nemogu govoriti kao mama anđela, ali mogu kao osoba koja je puno puta dosad izgubila ljude koje je voljela... Ništa toliko nemože boljeti kao patnja roditelja nad/za njihovu dječicu. Ja ti šaljem brdo molitvi za tvoju nerođenu bebicu...a tebe molim da koliko je moguće razmišljaš pozitivno. Nemoj sad razmišljati kako više nikada nećeš imati snage pokušati opet biti mama, kako nećeš imati snage ako se dogodi nešto tužno/ružno...tvoja bebica to sve osjeti. Radije pokušaj razmišljati na način da će to biti sve u redu...Bog vidi tvoju patnju, ali osjeti je i beba. Radi nje pronađi snagu jer ti to možeš.

    Čuvaj bebicu čim dulje i onda ju puno ljubi, grli, mazi i nosi
    Doći će ona svojoj mamici u ruke...vjeruj

  14. #14
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    Draga sjeno, od srca ti želim da izdržite do kraja. Znam da nije lako, ali izbaci negativne misli jer tvoj mali anđeo sad pazi na vas.
    I sama se nadam trudnoći i strah me i pomisliti kako ću je preživjeti (ako do nje uopće i dođe). Šaljem ti

  15. #15
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Vjerujem da ti je teško ali moraš biti hrabra i jaka. Od sveg srca ti želim da sve prođe u najboljem redu. Ma mora!

  16. #16
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    sjeno, šaljem ti puno pozitivnih misli.
    želim ti od srca da tvoja bebica lijepo raste u tebi dok ne bude dovoljno jaka da dođe na ovaj svijet i u vaš zagrljaj.
    i tebi i svim mama anđela želim da uskoro suze zamijeni smijeh i da prevlada taj osjećaj, iako, naravno, nitko ne može nadomjestiti vaše anđele.

  17. #17
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Hvala vam puno na podrsci. Danas sam malo zivnula. Bila sam na ultrazvuku i vidila svoju prekrasnu bebicu Mahala mi je i pokazala palac gore, nadam se da je to znak da je ok. Bas me oraspolozio taj ultrazvuk. Za sad je sve ok makar kod mene se nikad nezna kad je kraj. Razmisljam pozitivno koliko mogu. Mozda me cak i puste doma za koji dan pa iako cu i dalje strogo mirovati sigurna sam da ce mi biti bolje doma uz moju princezu. Idemo dan po dan.

  18. #18
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    mozda je bolje da si u bolnici ako je trudnoca rizicna . ja sam lezala od 23 tj do kraja, a i u pocetku. drzi se. misli pozitivno molit cu se za tebe i bebicu

  19. #19
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    Sjeno, kako ste?

  20. #20
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Za sad smo dobro, hvala na pitanju Dosla sam kuci pa se psihicki puno bolje osjecam. Jedino me kontrakcije muce non stop. Nisu strasne i nisu u nekim pravilnim vremenskim razmacima pa ne panicarimo jos. Mirujem, ne dizem se iz kreveta osim za wc. Dajem sve od sebe da izdrzimo dovoljno da svoj smotuljak uspjesno donesemo u nas dom. Svi se jako trude, nije lako ali cilj je i te kako vrijedan toga. Saljemo pusu i nadam se da cemo ovaj put uspjeti i da cu moci biti necija utjeha i nada da nista nije nemoguce.

  21. #21
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno


  22. #22
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    <3

  23. #23
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Drži se!

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    15

    Početno

    draga sjeno,

    rasplakala sam se gorko nad tvojim postom od 12.03.12. osjećam nekako da će ovaj put biti sve u redu. vjerujem da ćeš na proljeće šetati sa svojom bebicom. želim ti to od srca i duše...

  25. #25

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Sjeno sve znam... i ja se molim za tvoju bebicu...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    65

    Početno

    Draga sjeno,koliko uspijem toliko pročitam kako druge tako i tvoje postove!Drago mi je da si se vratila kući,samo miruj i odmaraj,bit će sve dobro ovaj put vidjet ćeš!Ako se ne varam ti si negdje kao ja trudna,danas mi je 19+5 termin u trećem mjesecu!Ma ljubit ćemo mi svoje slatkice malene i imat ćemo puno neprospavanih noći,ja znam reć ma nek mi i oči od umora ispadnu samo da ja to dočekam!Šaljem ti puno pusica i zagrljaja

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno


  28. #28
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    puno ~~~~~~~~~~~~~~~~ da što dalje doguraš

  29. #29
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    vibrice i od mene ~~~~~~~~~~~~~~

  30. #30
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Hvala vam cure od srca. Hope zelim da ti trudnoca prode u najboljem redu i da zagrlis tvoj smotuljak i da imas puuno neprospavanih noci zbog djecjeg placa.
    Ja ove dane nisam toliko optimisticna, nemam jos nikakvih alarmantnih simptoma zbog kojih bi trcala u bolnicu ali nije mi bas najbolje. Javljaju se lagani bolovi a grcenje maternice nikako da stane, i nekakav glupi pritisak od ispred. Jednostavno imam osjecaj da nece dugo. U petak imam pregled pa cemo viditi. Nekako se pripremam na svakakve ishode ali neznam koliko mogu biti spremna na to. Pusa svima i hvala sto mislite na nas.

  31. #31
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    a zašto te ne hospitaliziraju??dvije cure su sad rodile u 28tt,bebe su inkubatoru i dobro su....a cijelo vrijeme su bile u bolnici,jer na žalost ne bi tako daleko dogurale

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    65

    Početno

    Hvala ti sjeno!A stvarno zašto te nisu ostavili u bolnici na čuvanju trudnoće,da te prate,uostalom da si im tamo???

  33. #33
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Nisam vise u bolnici jer nema smisla da budem tamo. Lijekove uzimam kod kuce i strogo mirujem, isto to bi i tamo radila samo sto bi mi psihicki bilo puno teze biti odvojena od moje cure i muza toliko dugo, a dr kaze da je najbitnije da sad psihicki ne potonem. Bolje mi je kuci, znam da mi u bolnici ne mogu pomoci vise od toga.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Nemaju joj sta dati protiv kontrakcija, jedino spasmex i normabele.. Tokolizu navodno nesmiju u tako maloj trudnoci.. Prosla sam to, tako da znam kako joj je... Ali ja ipak mislim da ce izdrzati do nekih pristojnih tjedanai roditi zivo i zdravo dijete..drzi mi se sjeno..

  35. #35
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    drži se sjeno....iskreno onda je bolje da si doma,da su tvoji najmiliji uz tebe...a za tokolizu nisam znala da ne smije tako rano

  36. #36
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    puno sreće hrabrice

  37. #37
    unadomina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    73

    Početno

    javljaj nam se Sjeno... Mislim na vas.

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    187

    Početno

    draga sjeno rasplakala i me,mada nije to tesko vise,sad sam pravi placko...nadam se da si dobro i da ce sve ostat tako...mislim na tebe

  39. #39

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    65

    Početno

    Drži nam se sjeno, sve bude dobro,nek te tvoji paze i maze,naravno da je doma najljepše sa svojim najmilijima!Puno pusa

  40. #40
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    jedva čekam da se sutra sjena javi. Mislit ću na tebe!!!!!!!!!!!!!!

  41. #41
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Najdraze moje ♡ Evo mene s novostima, bila sam jutros na pregledu i sve je u najboljem redu. Bebica je dobro, cervixa ima, savovi jos stoje, otvarala se nisam. Sad mogu mirne duse lezati kuci u krevetu i cuvati moje malo srce. Pao mi je kamen sa srca.
    Mišiću moj, cuvaj mi ovu bebicu da napokon razveseli mamu, tatu, seku i sve koji ju zeljno iscekuju. Volim te mišiću moj, falis mi.

  42. #42
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Prekrasne vijesti!

    samo hrabro dalje

  43. #43
    nela08 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,327

    Početno

    Divne vijesti! Bit će sve super. <3

  44. #44

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Yes!!! Ma mora biti dobro! Jel vidjela spol?

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno


    samo tako nastavite oboje!

  46. #46
    Muma avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    4,061

    Početno

    Bravo! Samo tako nastavite!

  47. #47
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno


  48. #48
    tvoja sjena avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    140

    Početno

    Hvala hvala nadam se da ce tako i nastaviti. Nije mi mogla sa sigurnoscu odrediti spol jer imaju jako los ultrazvuk, pa sam se narucila kod privatnika na 4d za 10 dana. Svejedno nam je dali je pisuljica ili pisulinac samo da je zdravo ali smo svejedno svi jako nestrpljivi da saznamo

  49. #49
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj tvoja sjena prvotno napisa Vidi poruku
    Najdraze moje ♡ Evo mene s novostima, bila sam jutros na pregledu i sve je u najboljem redu. Bebica je dobro, cervixa ima, savovi jos stoje, otvarala se nisam. Sad mogu mirne duse lezati kuci u krevetu i cuvati moje malo srce. Pao mi je kamen sa srca.
    Mišiću moj, cuvaj mi ovu bebicu da napokon razveseli mamu, tatu, seku i sve koji ju zeljno iscekuju. Volim te mišiću moj, falis mi.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    340

    Početno

    Sjeno, baš mi je drago što je sve u najboljem redu....bit će to sve super, izdržati ćeš ti do samog kraja...dan po dan

    Samo, nemoj se ljutiti, ali mislim da ti nije pametno ić na dodatne preglede, ako moraš baš strogo mirovati - pogotovo ako je to samo da utvrdite spol.

    Razumijem da ste svi nestrpljivi, ali vjeruj mi, brzo će ti rpoći vrijeme do sljedećeg regularnog pregleda u bolnici gdje ćeš moći doktore nažicati da to provjerite, a ako bi te kojim slučajem počelo zatezati nakon pregleda u privatnika, opet se ne bi mogla smiriti

    ~~~~~~~~~da sve ostane tako kako je

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •