Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Joj kaj je to sad doslo?

  1. #1
    Bebica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    52

    Početno Joj kaj je to sad doslo?

    moja malecka curica je jucer navrsila 4 mjeseca...i do pred dva dana spavala je mogu reci posve ok.od 11,pa je papala u 3 nekad cak i 5 i onda opet u 7 i oko 9 se dizala...e sad vec dva dana ide spavati u 11 ali papa svaki sat i pol..znaci oko 1 pa 2 i 30 pa 3 i 30 pa 4,pa 5 i 30 pa 6 i 15 pa se dize u 8...neznam kaj je to doslo joj sada ali nadam se da bu se vratila na staro jel ovak nije jela ni kad je bila novorodence...jel ima neko sa slicnim problemom i mozd asolucijom? jucer smo bili kod pedijatra i rekla nam je da ju ne dohranjivam do 5 meseci...a mozda je gladna pa zato...pomoc!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    388

    Početno

    jel sisa?
    ako sisa možda ima veću potrebu za hranom jer i sama raste,pa dok si navuče iz sika dovoljno mlijeka češće će tražiti jesti.

    moja ima preko 7 mj i još uvijek nam se spavanje nije uravnotežilo. nekad mi predobro spava. neka radi party u pidžami.

    nekad papa samo jednom,nekada 3-4 puta. držim da je ovo sve normalno, jer kako raste dijete,tako mu rastu i potrebe za hranom.
    imamo neki ritam, i ne odskače ona uvijek puno,ali desi nam se da 3 dana ne znam da ju imam po noći,pa onda kao da sve što me nije zekala želi nadoknaditi,pa se budi xxxx puta i traži papti,maziti se,,,,ma svašta nešto.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

  4. #4
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Ili faza, skok u razvoju, možda zubići pa joj paše "šuljanje"........sigurno nije gladna, dohranu svakako što kasnije (barem iza 5mj!)-uglavnom, sve je to normalno i sve će proći.

  5. #5
    Bebica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    52

    Početno

    ne sisa,jede formulu

  6. #6
    Bebica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    52

    Početno

    al to je za sisajce bebe manje od 4 mjeseca...

  7. #7
    Mia Lilly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    908

    Početno

    Dal joj daješ da pije vodu ili čaj?

  8. #8
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Vjerojatno se ne budi zbog gladi, jer ne bi trebala biti gladna sat nakon bočice. Da li si probala dati piti vodu? Ili čaj? Ili dudu?
    Da li joj formulu radiš točno po receptu na kutiji za njenu dob?
    Koliko ja znam ne smije se davati formula češće od svaka tri sata da se ne opterećuje probavni sustav, ali nemam iskustva sa takvim hranjenjem.

  9. #9
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    ja mislim da nije gladna i da joj ne bi trebala davati jesti tako često. koliko ml pojede?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    388

    Početno

    zavisi koliko ml pojede?
    slažem se da bebi koja papa formulu ne treba davati više od jednog obroka svaka 3 sata.

    mislim da ona nije gladna. možda joj je toplo,hladno,smeta joj nešto u čem je obučena,možda joj idu zubići,možda je žedna.....itd.

    ali sve u svemu mislim da je samo faza koja će proći.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •