Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: Zdrave "grickalice" za bebu

  1. #51
    milivoj73 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    637

    Početno

    Samo jedan komentar glede mlijeka. Mi našoj bubici još ne dajemo kravlje mlijeko, međutim bili smo u bolnici prije 10 dana i za nju je stizala hrana tipa griz, čokolino i ostalo napravljeno na čistom kravljem mlijeku....i zato me skroz mori da li se stvarno pretjeruje oko toga mlijeka ili ne.... a naravno da svi želimo najbolje za svoje srećice

  2. #52
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Naravno da se pretjeruje.

  3. #53
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Ma mene ne muči mlijeko kao mlijeko već sve ono što mlijeko usput sadrži, razne kemije i hormone... to me više muči.

  4. #54
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Ma mene ne muči mlijeko kao mlijeko već sve ono što mlijeko usput sadrži, razne kemije i hormone... to me više muči.
    A otkud ti da mlijeko to sadrzi? Hrvatsko, svjeze kravlje mlijeko? Kakve hormone :nezna: ?

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    u kupovnom mlijeku ima svega. Zakaj bi neka deca dobila osipa na kuzpovno a domaće ne.

  6. #56
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Mislim da je vazno i kakvo kupovno.. Svjeze ili trajno, da li je iz bio uzgoja ili ne..itd

  7. #57
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    A otkud ti da mlijeko to sadrzi? Hrvatsko, svjeze kravlje mlijeko? Kakve hormone :nezna: ?
    A nego koje? Krava daje mlijeko kad ima mlade, kao i ostali sisavci. Nažalost kravini mladi ne dobiju to mlijeko ili ga dobiju jako malo, jer im čovjek otme. Dalje krave šopaju hormonima da duže daju mlijeko. I da ga bude više nego bi ga bilo da ga proizvodi samo za potrebe svojih mladunaca... vrlo jednostavno.

    Ponavljam, jedem mliječne proizvode, mlijeko ne pijem jer ga ne volim... ali ovo iz prethodnog pasusa je stvarmost. Truditi ću se da držim svoje dijete podalje od te stvarnosti. Dokle budem mogla. Jednako kao što se većina nas trudi da drži djecu podalje od nepotrebnih slatkiša i sl.

  8. #58
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ma jasno..ja kupujem organsko kravlje i pijem ga samo ja..pa nemam tih muka kaj sadrzi/ne sadrzi..
    U zagrebu kupujem veronikino svježe na placu..nekak sumnjam da je prepuno hormona i tkoznačega..
    Za trajno mlijeko sam uvjerena da je s.ranje
    Postoje razlike i između mlijeka, samo to kazem

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •