Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Smjestaj u Zagrebu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    2

    Početno Smjestaj u Zagrebu

    Drage mame, mozete li mi preporuciti smjestaj (hostel, hotel itd) u Zagrebu? Imam bebu koja ima godinu dana tako da nam treba cist, uredan, komforan, blizu gradskog prevoza a i da nije previse skup smjestaj. Suprug dolazi poslovno a mi da setamo nazalost nismo nikada bili u Zg. pa nam je potreban savjet. Dolazimo s redinom travnja i bit cemo 5 dana.
    Nadam se da cemo brzo dobiti pomoc
    Unaprijed mnogo hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    ako se nitko ne javi, imaš na njuškalu ponude za iznajmljivanje stanova po danu, mi smo prošli tjedan na isti naćin se ukrpali tati u Osijek i našla sam super smještaj na taj naćin, mislim da je zbilja povoljnije, a i u stanu imaš slobodu si i skuhati.

    sretno!

  3. #3
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ne znam dolazi li ovo u obzir
    http://www.hotel-ilica.hr/

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    Svojedobno su se iznajmljivali stanovi u blizini Kvaternikovog trga,išlo je za oko 150 kn dan,a informacije su se dobijale kod sestara u bolnici Vuk Vrhovac.
    Imam moja prijateljica iz Pule broj jednog takvog solidnog stana oni ga koriste kada dolaze u Zg,javim ti sutra.Sad mi je kasno zvati ju.
    A,možeš nazvati i Vuk,antisterilitetnu ambulantu i pitati sestre.

  5. #5

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala vam. Nismo nikad bili u Zagrebu prijeko su nam potrebni savjeti. Osim smjestaja, sta bi mogli i posjetiti? Doci cemo autom ali ga ja sama sa bebicom ne planiram vozir

  7. #7
    darci avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    462

    Početno

    pogledaj i ovo - to je sami centar grada! http://www.apartmani-centar.com/index.php?lang=hr

    pošto ti suprugu vjerojatno firma plaća smještaj, a hoteli nisu baš jeftini, vjerojatno je ovo OK cijena

  8. #8
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •