Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 129 od 129

Tema: Posvojiti dijete uz svoje biološko i sve to u RH

  1. #101
    aria05 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Evo,zvala sam I obje gospodje koje su zaduzene za posvojenja u Kumicicevoj su na godisnjem. Vjerojatno onda nas zahtjev jos nije niti prosljedjen u podrucni CZSS. Zvati cu drugi tjedan,tako su mi rekli na centrali. Mozda sam trebala odmah slati na podrucni...Vidjeti cemo,zovem ponovno drugi tjedan

  2. #102

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    da si slala na područni onda bi to trajalo još duže, jel bi te obavještavali da oni bez Kumičićeve ne mogu ništa.. i tko zna koliko bi čekala da i to jave.. zovi područni u ponedjeljak i provjeri sa njima jesu li dobili (najvjerovatnije nisu) ali to ti je super prilika da se i sa njima porazgovaraš i da kad dobe od matičnog zahtjev, da ipak znaju o ćemu se radi, tj. o kome

  3. #103
    aria05 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Evo da javim nešto novosti, uspijela sam dobiti gospođu koja u Kumičićevoj radi na posvojenjima, prosljedili su našu molbu, ali na krivi područni ured, tako da će danas preusmijerit pošiljku. Malo sve sporije ide vjerojatno radi godišnjih, prije 3 tjedna je otišla molba poštom...
    Sada ću pričekati malo, pa ću zvati tamo krajem sljedećeg tjedna da vidim da li je došlo i hoće li biti što od toga prije kraja godišnjih, nadam se da hoće, svaki dan gledam u sandučić i čekam

  4. #104
    prpa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Evo da se i ja javim. Curka je došla kod nas za stalno, tjedan dana je s nama. Za sada ne pita za udomitelje. Mi smo prikupili sve papire i šaljemo ih ovaj tjedan. Nadamo se da ćemo sve uspjeti riješiti do kolovoza

    Uglavnom, zabavno nam je, smijeha ne nedostaje. Muž je većinom s njima jer on radi u smjenama, pa ga cure vozaju uzduž i poprijeko Ja dođem kao glas razuma i nekakav autoritet

    Aria05 sretno!

  5. #105
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Prpa, kako vam ide? Pusa curama

  6. #106
    prpa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Bok! Napokon da vam se javim. Od 1.7. curica se doselila k nama, a sredinom kolovoza smo i službeno postali njezini roditelji. Jako smo se bojali prilagodbe, s obzirom na povezanost s udomiteljima, ali za sada nije bilo većih problema. Ponekad pita za njih, zove ih drugi mama i tata, ali nema nikakvih plakanja ni želje za povratkom. Uklopila se savršeno u sredinu, otvorena je i nema kome ona ne prilazi, tako da i oni u obitelji koji su bili protiv naše odluke, posustaju pred njom

    Problem s jezikom također polagano nestaje, sve više brblja na hrvatskom, zapravo je zapoanjujuće kako je u dva mjeseca od djeteta kojemu su sve boje bile rozne, knjigu držala naopačke, sada naučila brojati i raspoznavati boje.

    Jako se dobro slaže s T., znaju se one i posvađati, ali sve je to i za očekivati. Zapravo je T. jako dobro prihvatila činjenicu da je dobila stariju seku. U međuvremenu smo saznali kako će se naša obitelji povećati za još jednog člana (najvjerojatnije curka), pa im je objema sad najveća briga kad će doći beba i raspravljaju kako će one čuvati bebu

  7. #107
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,979

    Početno

    Prpa, pa to su vijesti jedna ljepša od druge! Čestitam!

  8. #108

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    prekrasno prekrasno!!!!
    čestitam od srca!!

  9. #109
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Prpa, prekrasno, čestitam!!!!!

  10. #110
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Uistinu predivne vijesti, uživajte sa svoje dvije, a uskoro i tri cure

  11. #111
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Prpa divno čestitam!

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Otvorim forum a ono sve ljepše vijesti jedna od druge, čestitam vam svima, kad krene onda krene!!!!

  13. #113
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    I mi ćemo uskoro tim stopama

  14. #114
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Prpa čestitke sretnoj obitelji!

  15. #115
    kiara79 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    hacijenda
    Postovi
    2,433

    Početno

    prpa čestitam od srca!!

  16. #116
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Cestitke i od mene, ne znam kako su ki promakle ove lijepe vijesti!

  17. #117
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    špelkica, potpis ti je divan

  18. #118
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj Rebbeca prvotno napisa Vidi poruku
    špelkica, potpis ti je divan
    Hvala!!!

  19. #119

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Sveti Ivan Zelina
    Postovi
    479

    Početno

    špelkica čekamo te sa novm info

  20. #120
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Zalutala na krivu temu jer nemam svoje biološko dijete, ali je posvojenje slično Prpinom pa sam zato tu. Ali neću još ništa govoriti dok ne bude konačno, još nas je malo strah i sve ovo oko privatnosti, mislim da kužite...
    Posljednje uređivanje od špelkica : 27.09.2013. at 08:33

  21. #121
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Špelkice

  22. #122
    prpa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    77

    Početno

    Curke, hvala Vam na čestitkama Bile ste velika potpora dok smo mi prolazili kroz sve peripetije. Evo danas idemo S. po osobnu iskaznicu...sad je i službeno "velika" cura A za par dana slavit ćemo i rođendan. Još samo da otkrijem umjetnički dar i uspijem napraviti Hello Kitty tortu koju je gospodična poželjela

  23. #123
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    čestitam, prpa !

  24. #124
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Čestitamo na budućem rođendanu! Očekujemo slikice uz Hello Kitty tortu!!! Mi ćemo očito raditi tortu od čevapa i kobasica

  25. #125
    Aradija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    100

    Početno

    Prpa,
    čestitam za sve te divne novosti kod vas

  26. #126

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Pozdrav,
    Imamo jedno biolosko dijete i razmisljamo o posvojenju drugog (nismo jos u postupku).Nebi imali nista protiv starijeg djeteta,tipa 6,7 godina.Puno sam citala vasa iskutva i uvijek mi ostaje ono..tesko je posvojiti osobito kad imas vec jedno dijete.No, nekako imam dobar filing.Zanima me, iskustva cekalica i onih koji su uspjeli, kako cesto su vam "nudili"posvojenje starijeg djeteta.Zelim samu sebe uvjeriti da takve djece ima i da su upravo zbog svojih godina teze posvojivi.Mi smo prosli odrastanje s jednom djetetom i koliko god bi to rado ponovili opet svjesni smo cinjenice da je posvojiti malo dijete teze.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    181

    Početno

    Mi smo vrlo kratko bili čekalice, ali kroz to vrijeme sam primjetila da djece te dobi ima dosta, no često su braća i sestre. Gotovo sva djeca za koju su nas zvali bila su takve dobi, 5-8, ali samo jedno bez braće i sestara. Nemam iskustvo sa posvojenjem drugog djeteta, ali nadam se da ću imati. Naravno da će uključivati malo više traženja, ali ako si realan nije nemoguće.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    24

    Početno

    Hm,da i o tome smo razmisljali ..sto ako ih je dvoje.Ne znam, nekako se ne vidimo s troje djece iako ..nikad ne znas
    Hvala ti.

  29. #129

    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Postovi
    181

    Početno

    Ni mi nismo spremni za troje, a bili smo u prilici za još dvoje nakon posvojenja sina. Da se netko tako "zezne" za jedno, uopće nam ne bi bilo krivo

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •