Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Tražim položaj za dojenje u marami ili slingu

  1. #1
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno Tražim položaj za dojenje u marami ili slingu

    Smjehuljica je od jučer u štrajku dojenja, sve smo isprobali osim dojenja u pokretu.
    Nosimo se i u marami i u slingu... sviđa joj se to, smije se čim vidi da uzimam sling, no nismo baš najmaštovitiji, tek po položaj u svakome smo savladale, pa molim za savjet za položaj u kojem mogu i dojiti, da ujutro isprobamo i to... možda upali.

  2. #2
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Osobno nisam isprobala ali moje frendice doje u slingu. Klince jednostavno provuku kroz njega, znaci glava na sisu, noge van slinga, ne znam kak da ti to bolje objasnim. Ono kao koljevka samo su noge vani. Za to moras sling puno otpustit i onda zategnes kad namjestis dijete. Sigurno nije komplicirano ako frendica koja je prvi put dijete stavila u sling tako doji u hodu. Probaj, sretno!

  3. #3
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja sam dojila Novija u marami, Izija u slingu i mei tai, a Lunu za sad u marami, i sve uvek u uspravnom polozaju. Samo bih izvadila sisu, malose pognula da se napravi razmak izmedju mene i bebe, i dala joj da sisa.

  4. #4
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    kli_kli kako u mei tai-u?

  5. #5
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    kli_kli kako u mei tai-u?
    X!

  6. #6
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    trake se malo opuste u bebicu lagano polegnes i podojis, ima toga na yt http://www.youtube.com/watch?v=5QT02WyS-J0

  7. #7
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj a72 prvotno napisa Vidi poruku
    trake se malo opuste u bebicu lagano polegnes i podojis, ima toga na yt http://www.youtube.com/watch?v=5QT02WyS-J0
    ovako mi dojimo u marami.

    za sling - probaj prvo dojiti u hodu tako da je držiš u rukama, u položaju koljevke. pa onda tako isto u slingu, samo neka tkanina pridržava guzu umjesto tvoje ruke

  8. #8
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Hm...ovaj filmic je ok ali moj bembo je vec veliki i cini mi se nemoguce da ga samo tako nagnem u stranu. Probat cu ali tesko da ce to ic. A i nekako mislim da bi trebala imat manje sise za to ili bar bradavice malo blize bradi

  9. #9
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    koksy, samo malo opustis trake i ne moras da ga nagnes u stranu vec spustis njegovu guzu da dodje licem u visinu bradavice, i onda kad zavrsi opet ga namjestis i zategnes , ima video potrazicu...

  10. #10
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    evo na brzinu, i ovaj bebac je mali, ali to je taj princip http://www.youtube.com/watch?v=5A5-y...eature=related

  11. #11
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj a72 prvotno napisa Vidi poruku
    evo na brzinu, i ovaj bebac je mali, ali to je taj princip http://www.youtube.com/watch?v=5A5-y...eature=related
    Aha, kuzim. Bas cu probat. Imam i sling i maramu i mei tai a jos nisam dojila u nijednoj. A on ce za koji mjesec odlucit da zeli hodat a ne se nosit...

  12. #12
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Tako je i kod nas, imamo i sling i maramu i MT, a nisam ni probala dojiti u tome.
    Jučer smo se nosali u položaju koljevke u slingu, treba još savladati tehniku otkopčavanja grudnjaka i sve što slijedi.

  13. #13
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja nisam nista popustala, samo bih izvukla sisu i dala mu. Uvek ima bar toliko mesto, nije bas da bude skroz stisnuto. Jedino mi je fora da se nagnem napred da bih uspela da zavucem ruku i izvadim sisu.
    Ceo Rim smo presisali tako 2009. godine :D

  14. #14
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja ko kli kli

    s tim da sam tehniku apsolvirala tek s trecom bebom, a tako dojiti mogu samo na jednu cicu--lijevu, desnu nikak nemrem narihtat, valjda zbog drugacijeg rasporeda bradavice.

    jedino bi napomenula da za takve akrobacije moras imati velike cice (ja sam E kosarica). frendica ima B i nema sanse da tak nekaj izvede. aj bar jedna prednost (pre)velikih cica

  15. #15
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    rasporeda --bolji izraz je pozicioniranosti bradavice na cici.

  16. #16
    leptiric_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    238

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •