Pokazuje rezultate 1 do 26 od 26

Tema: Sto pravite s rogacem?

  1. #1
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno Sto pravite s rogacem?

    Ima vec mjesec dana kako sam kupila vrecicu rogaca, ali nikako da je iskoristim .
    Moja mama ga je davno par puta pravila u strudli,( kao orehnjacu) i to mi je bilo super, ali nju niti ne mogu pitati za recept jer ona sve takve stvari radi odokativno.

    Kako ga vi spremate? Ima te li kakve trikove koje koristite (kao da mi se cini da je mama znala u njega stavljati listice jabuke da bude socniji, ali kada sam je to pitala je rekla da se ona toga uopce ne sjeca ).

    Tako da, ako imate kakav provjereni recept, ovamo s njim ..

  2. #2
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

  3. #3
    lovely___love avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    185

    Početno

    Najčešće ovako - Posni namaz od rogača
    sojino mleko nisam stavljala - kravlje ili sok od narandže i kašičicu kakaa

    Super je za putovanja,mi ga zovemo instant rogačino-sve se samelje,ponese u kesici i samo dodaš tečnost i smućkaš kad ogladniš

  4. #4
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Nedavno sam trebala raditi nesto 'hrvatsko' za jedan domjenak u skoli ovdje, medjutim nisam nasla rogaca - a frendica mi je dala super recept (probala kod nje, zaista odlicno). U medjuvremenu sam nabavila rogac, ali jos nisam napravila kolac. Hm - napravim ga sutra i usput ti prepisem recept?

  5. #5
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Nedavno sam trebala raditi nesto 'hrvatsko' za jedan domjenak u skoli ovdje, medjutim nisam nasla rogaca - a frendica mi je dala super recept (probala kod nje, zaista odlicno). U medjuvremenu sam nabavila rogac, ali jos nisam napravila kolac. Hm - napravim ga sutra i usput ti prepisem recept?

    Moze, i odmah stavi fotke pa da vidimo i kako izgleda

  6. #6
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa Vidi poruku
    ovaj mi izgleda super, stavila sam ga pod omiljene

  7. #7
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Rogač je odličan i u kombinaciji s jabukom, tj. dodan u pitu od jabuka

  8. #8
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    vrlo jednostavnu i finu tortu od rogača, jabuke i čokolade, moram pronać recept pa stavim

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Od rogača moji vole domaći namaz - pomiješam u jednakim omjerima (ili koliko treba da bude lijepo mazivo) rogač u prahu i med, ili rogač u prahu i domaći pekmez od šljiva.

    Tom mješavinom (rogač + pekmez) punim dizano tijesto kao za orehnjaču i mojima je to najfiniji nadjev.

    Radim kolač (biskvitni) s tim, nemam neki posebni recept, isto je kao i mak kocke, ali umjesto maka ide rogač. Treba dodati malo ulja u tijesto jer mak je mastan, a rogač nije.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    obično na vrećicama od rogača imaš i recept za kolač.Meni su rogač i mak u zadnje vrijeme favoriti,nekako me napušta šlag,puno fila...

  11. #11
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    U zadnje vrijeme stavljam po malo u musle. Obično stavim zobene pahuljice, suhog voća, žličicu mljevenog rogača, malo svježeg sira, ribanu jabuku, i malo meda.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    mi zbog ovoga trošimo jako puno rogača:
    Domaća carobella


    Sastojci: 1 šalica slatkog vrhnja za šlag (može i sojinog ili zobenog, ali to ja ne koristim)
    2 žlice meda ili slada
    3 žlice rogačevog brašna

    Priprema: Zagrijte vrhnje i umiješajte brašno. Kuhajte na laganoj vatri dok se ne zgusne. Ostavite sa strane da se, ohladi do mlakog pa umiješajte med. (med se ne smije grijati iznad 40°C). Koristiti kao namaz na kruh, palačinke...

    Kolač od rogača i jabuka (jako raširen recept, to svaka treća domaćica radi)

    Smjesa za biskvit:
    4 jaja, 10 dag rogača, 3-4 ribane jabuka, 1 šalica šećera, 0,5 šalice mlijeka, 1 šalica brašna, 1 šalica ulja, 10 dag grožđica, 1 prašak za pecivo,

    Priprema: Mikserom pjenasto umutiti šećer sa žumanjcima, zatim dodati mlijeko, brašno prosijano s praškom za pecivo, ulje, grožđice, naribane jabuke, pa lagano dodati snijeg od bjelanjaka. Smjesu uliti u namazani pleh, i peči na 180°C. Na prohlađeni kolač staviti čokoladnu glazuru (čokolada sa uljem, čokolada sa vrhnjem za šlag, čokolada sa mlijekom, šećerom i maslacem... kako tko već radi )
    Taj je kolač jako sočan i izdašan, ja ga ponekad pečem u velikoj plitkoj tepsiji, pa režem na ploške, ali tada umjesto jabuka stavim 3 žlice pekmeza od šljiva.
    Posljednje uređivanje od marijanada : 29.03.2012. at 09:55

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    Fil za gužvaru-35dag rogača 4 dl mlijeka 20 dag šećera 1 vanilin šećer 4 žlice ruma(ako ne voliš okus ruma,iscijedi sok naranče i limuna) kora od limuna 6 žlica ulja 2 ribane jabuke 2 bjelanjka
    Rogač šećer i vanilin šećer preliti kipućim mlijekom i dodati ostale sastojke.
    Tijesto od bilo koje gužvare,koju praviš ili koje ti se čini prihvatljivo.

  14. #14
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    U kolačima umjesto žlice ili dvije kakaa stavim rogač. Odlično ga zamjenjuje i nitko ne primjeti razliku.
    Rogač ti jako dugo može stajati, ne moraš se opterećivati time da ga trebaš upotrijebiti u sljedeći mjesec-dva.

  15. #15
    rutvica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    436

    Početno

    iskoristiti ću priliku i pitati vas - kako samljeti rogač. svake godine ne mogu odoljeti i poberem ga tonu, ali uništila sam par mlinaca (pregorjeli motori) u pokušaju usitnjavanja. jedino što sam uspjela saznati jest da ih treba opariti, onda se otvore i izvade se sjemenke, ali kada ga meljem svježijeg onda je toliko ljepljiv da onemogućuje svaki mlinac, a ako ga pustim da se osuši postaje tvrd ko kamen tako da ga onda uglavnom žvačem takvog kakav je, što je isto fino, ali postoje granice koliko toga možeš pojesti ima netko iskustva?

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,272

    Početno

    Citiraj rutvica prvotno napisa Vidi poruku
    iskoristiti ću priliku i pitati vas - kako samljeti rogač. svake godine ne mogu odoljeti i poberem ga tonu, ali uništila sam par mlinaca (pregorjeli motori) u pokušaju usitnjavanja. jedino što sam uspjela saznati jest da ih treba opariti, onda se otvore i izvade se sjemenke, ali kada ga meljem svježijeg onda je toliko ljepljiv da onemogućuje svaki mlinac, a ako ga pustim da se osuši postaje tvrd ko kamen tako da ga onda uglavnom žvačem takvog kakav je, što je isto fino, ali postoje granice koliko toga možeš pojesti ima netko iskustva?
    Nikako.

    Kad se osuši i bude pogodan za mljevenje, pretvrd je za bilo koji kućni mlinac. Ja bih ga probala do kraja osušiti, pa na starinski način istucati u mužaru, ali nisam nikad probala pa ne znam da li to ide.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    možda ga probati samljeti na mašinu za meso ,onu ručnu,pa tako usitnjenog u mlinac za kavu,ili ona ručni mlinac za kavu,kao za papar,ne znam,ne pada mi baš još nešto na pamet
    možda ga namakati par sat,pa u mašinu za meso,onda opet prosušiti,pa u mlinac!
    Ja sam Slavonka,tako da mi je doživljaj rogača večinom u vrećici

  18. #18
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Ja sam ga samo jela onako,natur jer neznam kako bi ga samljela a ne zelim kupovat nesto sto gazimo po putu koliko ga ima...
    Mislim da je problem i u onoj opni oko pice,i nju bi trebalo nekako odstraniti prije mljevenja...mozda bi ga neki multipraktik savladao...
    Odlican je za probleme s proljevom,prije se i koristio u medicini u tim slucajevima...

    Bas me zanima,vi koji kupujete rogacevo brasno,jeli to nase ili uvozno?

  19. #19
    mašenka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    jedna šuma u istri ;)
    Postovi
    523

    Početno

    ja sam ga uspjela samljeti u mlincu za orahe, ali prvo ga rukom nakomadam i izvadim koštice, i onad na kraju opet treba očistiti krupnije komadiće iil samljeti u nekakvom mlincu, možda ako je za kolač skuhati u mlijeku pa u mikser...uglavnom namučih se i sad ga grickamo ovako, a vole ga i životinjke .
    Za savijače ili zobene pahuljice (sa ribanom jabukom i cimetom) ga ipak kupim u dućanu već mljeven.

  20. #20
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    evo da javim, pravila sam savijacu sa rogacem na kraju. prvi put da sam pravila savijacu od dizanog tijesta, i ispala je odlicna, mekana i socna..

    a i napravila sam i onaj namaz od rogaca i marmelade, nisam imala domaceg d sljiva pa je posluzila i obicna marmelada od marelice, i mazali na palacinke, isto jako fino.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    385

    Početno

    Sretni zbog tebe,sad kad si se izvještila,pogledaj si gibanica od maka,rogača i jabuka!!

  22. #22
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ja ga nekad stavim u kolac, onaj neki jednostavni (brzopotezni), uz neko voce (jabuku, bananu), par zlicica je dosta, ne volim akd se previse osjeti jer mi je gorak

    imam negdje odlican recept za cokoladu od rogaca, moram ga naci negdje jer vec dugo nisam radila. uglavnom, mora biti onaj fino mljeveni, ide jos maslac i secer, prefino!!!

  23. #23
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj winnerica prvotno napisa Vidi poruku
    Rogač je odličan i u kombinaciji s jabukom, tj. dodan u pitu od jabuka
    neki dan sam napravila štrudlu s jabukama i s malo rogača, stavila sam i malo oraha i grožđica, cimet i klinčić u prahu i ništa šećera.
    I inače jabuke mogu proći bez šećera, a rogač još dodatno zasladi i doda aromu.

  24. #24
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Meni je super sa rogačem pekmez od smokava. Za savijače, rolade.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    121

    Početno

    meni je ovo odličan recept i pravim ga 2 put tjedno

    http://www.crochef.com/index.php?page=recepti&id=347

  26. #26
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Mmmmmm, sviđa mi se

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •