Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Djevojcica s kraćom bedrenom kosti

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    nova gradiška
    Postovi
    3

    Početno Djevojcica s kraćom bedrenom kosti

    Ljep pozdrav evo otvorila sam ovu temu jer neznam dali je vec netko nesto pitao o ovome ,moja djevojcica je rođena s kracom bedrenom kosti negdje oko 15 cm ,sad je vec curica velika i ima oko tri godine i uz pomoc proteze hoda trci i skace isto kao i svako djete s nogom ,s njom odlazimo u Zagreb na kontrole kod ortopeda ali jos nismo odlucili dali ce ju operirati ,pa zelim ovim putem pitati ako netko zna nesto o ovakvim operacijama da mi se javi ili ako je netko imao ovakav slucaj kao i ja .ljep pozdrav svima

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    nova gradiška
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj Belns prvotno napisa Vidi poruku
    Ljep pozdrav evo otvorila sam ovu temu jer neznam dali je vec netko nesto pitao o ovome ,moja djevojcica je rođena s kracom bedrenom kosti negdje oko 15 cm ,sad je vec curica velika i ima oko tri godine i uz pomoc proteze hoda trci i skace isto kao i svako djete s nogom ,s njom odlazimo u Zagreb na kontrole kod ortopeda ali jos nismo odlucili dali ce ju operirati ,pa zelim ovim putem pitati ako netko zna nesto o ovakvim operacijama da mi se javi ili ako je netko imao ovakav slucaj kao i ja .ljep pozdrav svima

  3. #3

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    2

    Početno

    Belens, isto mi se dogodilo. Što te zanima u vezi operacija? Jedno pitanje, kolko je bila kraća bedrena kost kod poroda?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    nova gradiška
    Postovi
    3

    Početno

    ony pozdrav hvala na javljanju ,bedrena kost je 15 cm bila kraca a kod vas dali se to bas ,vam dogodilo i kakve ste operacije radili i tko vam ih je radio i gdje ste na pregled isli kod kojeg ljecnika . bas mi je drago sto ste se javili makar da cujem vase iskustvo .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •