Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: žuč-kamenci i polipi

  1. #1
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno žuč-kamenci i polipi

    Molim sve koji imaju neku info ili osobno iskustvo alternativnog liječenja kod žučnog kamena i polipa.
    Ujedno najljepše molim (iako znam da je ovo javni forum gdje svatko može kako i o čemu hoće) da protivnici alternative ne zachatavaju temu u nepotrebne smjerove jer mi je zaista potrebno što prije doći do potrebnih informacija i metode klasične medicine niti njihovo rezoniranje mi nisu od pomoći, dapače... uostalom zato sam temu i stavila na ovaj podforum.
    MM ima relativno mali kamen u žuči , ali ono što je problem su polipi koji također nisu veliki, ali prije godinu dve je bio 1 , a sad ih je 3. Ugl. izazvano stresom i djelomično prehranom(jede puno slatkog) i manjkom vremena za odmor i sport. Težina mu je uvijek ista, ali iznutra je je prokuhalo u probleme sa žuči.
    Dakle, itko sa sličnim problemom????
    Zasad smo ubacili puno više povrća na pari i pomalo smanjuje slatko + Suban čaj za čišćenje jetre ( to sam onako nabrzinu odšacala kao hitne promjene koje smo sami mogli odlučiti + planiram kupiti Chlorellu ).

    Da li netko zna za onu Chlorellu koju Kemig uvozi (od Pranaroma) jel ok. Dosta je povoljnija nego ona u bio&bio.??
    Naravno da je izvan sebe i ja skupa s njim što su mu rekli da mora na operaciju i da bi se trebao malo skulirati, ali taj dio najteže ide (by the way baka mi je 30 g. živjela s kamenom u žuči koji su joj prvo rekli da mora hitno operirati i doživjela 90 g) .
    Hvala

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Imaš za te stvari razne metode čišćenja jetre (po programu dr. Hulde Clark) na biljnoj bazi. Ide u paru s antiparazitnim programom. Za više iskkustava oko toga pogledaj na namjenskom forumu: http://www.alternativa-forum.com/ost...p-na-zuci.html

    ALI ništa to ne vrijedi bez promjene prehrane (slatko i masno izbaciti). Na njegovom mjestu ja bih najprije krenula s prehranom, a tek onda sve stalo.

    Za Chlorellu nisam nikad čula, ali ovi na linku spominju uzimanje klorofila, to je valjda to.

  3. #3
    EvaMONA avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Hvala ti na brzom odgovoru.

  4. #4
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    MM je imao isti problem i prošlo ljeto laparoskopski operirao. Znam da si rekla da tražiš alternativna rješenja, ali kod MM je to prošlo stvarno rutinski. Ako te zanima detaljnije, možeš mi se javiti.
    ~~~~~~~~~~ da uspijete i bez operacije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •