Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 163

Tema: Imam par pitanja u vezi pp!!!

  1. #51
    mara68 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    Leo, nisu svi modeli pelena za sve guze. Bilo bi najbolje da isprobaš par pa vidiš kako stoje. Posudi od nekog
    Potpisujem!

    I ja predlažem da isprobaš ako si u mogućnosti. Recimo, pelene koje su mom sinu najbolje odgovarale (Tabita), seki baš i ne stoje. Imamo najviše rodinih pelena (nježna pusa) koje su njemu stajale najlošije, a njoj su najbolje!

  2. #52
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    imam jednu rodinu pusu od starije i ostale su velike, a i nemam bas beba u ekipi za isprobati.
    nista, po jednu od svih za test

    nego, kad govorite da pasu guzi mislite da manje propustaju ili da fino sjednu da ne zuljaju, strse itd?
    i od koliko kila je OS pelena?
    zelim ju prije mora "prebaciti" na platnene jer ne mogu zamisliti onu plastiku na vrucini, odmah se sjetim kako je meni s alwaysom :pakao:

  3. #53
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mi smo OS imali od rođenja. dakle od 3 kile

  4. #54
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    super!

  5. #55
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ...a ja sam pak koristila NB do 4og mjeseca.... dobro, N. je perolaka kategorija,sad ima 7900gr sa 10mjeseci....

    Flafice su dosta tanke,meni su zato super,nisu ogromne na njoj....sad po kuci mi je samo u majici i peleni bez covera (njega stavim samo kad idemo van) i svako malo provjerim jel' se piskila i odma mjenjam....

  6. #56
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    razmišljam o plaži... mislim da bi AIO pelene bez uloška mogle biti dobre "kupaće gaćice" (boljerečeno zaštita kad mala guza bude sjedila na pijesku)

  7. #57
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Da, ali ne s njima u more

  8. #58
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    mi smo krenuli na plazu...nosim joj samo obicne Flafice,u coveru dodje do plaze i onda stoji gola (dok je na sugamanu) a cim se pocme migoljit uokolo stavim joj samu pelenu pa odma mijenjam ako vidim da je morko....bome,u uru sto smo bile na plazi 3x je piskila....

  9. #59
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ostaju li vam mrlje od kakice na platnenima? I sto s njima?

  10. #60
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ostaju li vam mrlje od kakice na platnenima? I sto s njima?
    Stavi na sunce i nestat će bez greške. Isto vrijedi za većinu mrlja od voća (na majicama, bilo čemu).

  11. #61
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo krenuli na plazu...nosim joj samo obicne Flafice,u coveru dodje do plaze i onda stoji gola (dok je na sugamanu) a cim se pocme migoljit uokolo stavim joj samu pelenu pa odma mijenjam ako vidim da je morko....bome,u uru sto smo bile na plazi 3x je piskila....
    Koliko promijenis pelena dnevno s obzirom da mijenjas cim se smoci? I ja bi po ljetu koristila takvu taktiku (al zasad imam samo 18 platnenih) jer mi se ne svidja drzat ga u onoj plasticnoj zastiti po vrucinama. Suse li se te flafice brze?

  12. #62
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj klara prvotno napisa Vidi poruku
    Stavi na sunce i nestat će bez greške. Isto vrijedi za većinu mrlja od voća (na majicama, bilo čemu).
    Nakon pranja? Ajd da probam. Imam par kandidata

  13. #63
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, ali ne s njima u more
    Zašto? Bi more moglo oštetiti pelene?

  14. #64
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    kako koji dan,bome sam ih 10 neki dan promjenila...a jucer 7! s tim da mi 2x kaka na tutu....ali,super je sto mozes reuse pelenu kad ih tako malo popiske...ja ih inace odma isperem i stavim vanka na susenje i onda perem kad se skupe...ali sam skuzila da ove koje sam odma promjenila nakon samo malo mokrace kad dobro isperem da su bez problema za jos jedan put prije masine! a flafice ti se stvarno brzo suse...ma,sada po ovoj vrucini su sve suhe jako brzo!

    ja jutros digla sa susila jednu sa flekama iako su se przile na suncu! ali,izaci ce fleka nakon jos kojeg pranja...

    a fleka od murve koju imam na jednoj majici se ne skida koliko god ja to suncala...kazu da se nju nemoze skinut....

  15. #65
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj klara prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto? Bi more moglo oštetiti pelene?
    ne, al će im dodati koju kilu LOL

  16. #66
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    ne, al će im dodati koju kilu LOL
    Poketicama bez uloška neće. Možda 100 grama

  17. #67
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Uu zacudila bi se kako otezaju kad upiju.

    Mi smo proslo ljeto normalno se kupali u kupacim gacicama, a kad bi krenuli kuci ili duze ostali po plazi onda su AIO bIle super.

  18. #68
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Cemu uopce pelene za kupanje?

  19. #69
    cikla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Vojvodina
    Postovi
    430

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    ne, al će im dodati koju kilu LOL
    A neće so uništiti gumice?

  20. #70
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Cemu uopce pelene za kupanje?
    Pa zamisli da si na plazi punoj ljudi i brckas se sa bebom u plicaku,oko tebe druge mame i tvoja se pokaki i govance pliva uokolo....
    Za mokracu nema veze,svi piske u more ali bome govance bas i nije lijepo vidit....osim ako ti ima urednu stolicu i znas da u te ure kad ste na plazi ne kaka....
    Kao moja npr....tako da ju ja golu kupam ali cim se osusi kad izadjemo na sugaman stavim joj pelenu jer mi nije bas drago da gologuza puze po zalima....

  21. #71
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj klara prvotno napisa Vidi poruku
    Stavi na sunce i nestat će bez greške. Isto vrijedi za većinu mrlja od voća (na majicama, bilo čemu).
    Mrlje otisle Hvala

  22. #72
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    kako koji dan,bome sam ih 10 neki dan promjenila...a jucer 7! s tim da mi 2x kaka na tutu....ali,super je sto mozes reuse pelenu kad ih tako malo popiske...ja ih inace odma isperem i stavim vanka na susenje i onda perem kad se skupe...ali sam skuzila da ove koje sam odma promjenila nakon samo malo mokrace kad dobro isperem da su bez problema za jos jedan put prije masine! a flafice ti se stvarno brzo suse...ma,sada po ovoj vrucini su sve suhe jako brzo!
    Malo probala jucer, u sat i po promijenila tri pelene! a pola vremena smo bili gologuzi (al za to vrijeme nije piskio... ) Mogli bi mi malo bespelenasit za vrijeme ljeta.

  23. #73
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    Pa zamisli da si na plazi punoj ljudi i brckas se sa bebom u plicaku,oko tebe druge mame i tvoja se pokaki i govance pliva uokolo....
    Pa nece valjda. A ne kaki on precesto tako da cemo ipak golisavi u more.

  24. #74
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni se samo jedan jedini put desilo da se dijete pokakalo u more. a i kad se desilo, nije bilo ništa strašno, pokupila sam kakicu i spremila u vrećicu.
    a često se desilo da kakaju na plaži jer ih stisne, rasprostremo maramicu, dijete se pokaka, i spremimo kakec u vrećicu da doma bacimo u wc.

  25. #75
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    moji su svi bez gača kupaju do jedno 4-5 gdona, tad si sami navuku gače, jedino za pjesak im obavezno stavim gače.

    Nikad se nisu pokenjali u more, par puta su se pokenjali na plaži , ali to onda s lopaticom skupimo u vrečicu, a lopaticu operemo, ili kenjaju u kahlicu, ak ne dobra je i kantica. Moram priznati da su samo ponekad kenjali na plaži, ni na jednu ruku se ne može izbrojat tak puno, svo troje.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 21.06.2012. at 08:49

  26. #76
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    moram napisati da sam odusevljena rodinom pusom! em su mekane em mi jos ni jedna nije propustila

  27. #77
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    oMG to kad pisem s moba...

  28. #78
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Prikrpat ću se na temu...

    Koliko god da sam se informirala (a pročitala sam sve moguće na portalu), ipak sam zeznula stvar, čini se. Iz nekog mi razloga nije palo na pamet pogledati forumske teme o platnenim pelenama, već sam samo čitala tekstove o tome.

    I nakon mjeseci razmišljanja i vaganja, odlučih se za platnene i naručih 20 AIO, misleći - bit će lakše i jednostavnije s njima. I sad tu pročitam da vama takve nisu pasale. I dođe mi da se upucam. Šta da sad radim? Kako ih mogu spriječiti da procure? Staviti cover preko njih?

    (usput, beba se još nije rodila pa vaše prijedloge ne mogu odmah isprobati, ali bih bila zahvalna za pokoji pametni savjet )

  29. #79
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ja nemam nijednu AIO pa ti nemogu rec mozes li jos cover preko....
    ali vjerojatno ce ti prodavac omogucit da zamijenis dio pelena,pitaj ga...zadrzi ih 5 te uzmi 15 "obicnih"....

  30. #80
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    ali vjerojatno ce ti prodavac omogucit da zamijenis dio pelena,pitaj ga...zadrzi ih 5 te uzmi 15 "obicnih"....
    Da... Neće ići, ali hvala na ideji.

  31. #81
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Neda? A bas je neki....onda ih prodaj odi na burzi! I oglasi i na njuskalu....
    Jer ti definitivno ne treba toliko AIO!Mislim da se one jos i teze suse!

  32. #82
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Auuu 20 AIO... Totalno nove? Gnjavi jos malo prodavaca za zamjenu.

  33. #83
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Kad su ti stigle? Ja mislim da po zakonu robu narucenu putf interneta mozes vratit prodavacu u nekom roku, mozda tjedan dana, i dobit pare natrag. Ako si od domcih narucila . Ili probaj forumsku trampu, aio za obicnu pa tako 15 puta

  34. #84
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Mishekica kako mozes znati da nisu dobre dok nisi probala?
    Mi imamo vecinu aio, raznih proizvodjaca i dobre su nam, pogotovo za jaslice.
    Rodine aio su super, najbolje od svoh

  35. #85
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja mislim da po zakonu robu narucenu putf interneta mozes vratit prodavacu u nekom roku, mozda tjedan dana, i dobit pare natrag. Ako si od domcih narucila . Ili probaj forumsku trampu, aio za obicnu pa tako 15 puta
    Ma kompliciranije je od toga. Ne da mi se objašnjavati.
    A možda mi jedino trampa preostaje. Jest, i plus poštarina ili troškovi goriva dok se nađem s osobom koja bi ih trampila. Obožavam svoj život.

    Citiraj klara prvotno napisa Vidi poruku
    Mishekica kako mozes znati da nisu dobre dok nisi probala?
    Mi imamo vecinu aio, raznih proizvodjaca i dobre su nam, pogotovo za jaslice.
    Rodine aio su super, najbolje od svoh
    Pa ne znam, nego sam pročitala tu na ovoj temi.

    Vama onda ne propuštaju, pretpostavljam?

  36. #86
    Nika* avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    49

    Početno

    Uh, i ja razmišljam o platnenima, ali kada sve ovo pročitam, čini mi se sve skupa prava nauka
    No dobro, hoće u ZG kakva radionica uskoro?
    Koliko prije rođenja bebe da ih kupim?

  37. #87
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno

    Prije nekog vremena napisala sam ovo:

    Citiraj mishekica prvotno napisa Vidi poruku
    ...I nakon mjeseci razmišljanja i vaganja, odlučih se za platnene i naručih 20 AIO, misleći - bit će lakše i jednostavnije s njima. I sad tu pročitam da vama takve nisu pasale. I dođe mi da se upucam...
    I danas sam skužila da nemam 20 AIO, nego 20 pocketica.
    S2000, misliš da će to šljakati? Ti si govorila da su vam AIO propuštale... Jesu li to isto bile pocketice u pitanju?

  38. #88
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Eh sad kad skupiš sve informacije, sad tek dolaze dileme. Koje pp uzeti? AIO, pocket fitted, pamučne, frotirne, uložak ovoliki ili onoliki... Tetre imam, švedske imam, čak i neke PP pocket fitted ali bez uložaka, bez zaštitnih gaćica.

    Za AIO sam čula da nisu toliko dobre što se tiče nepropuštanja, pogotovo po noći, kao da su najbolje pocket fitted. Da li je to dobra informacija???
    Gledam ovu konkretnu ponudu ovdje u Sarajevu
    http://www.mybabysaurus.com/paketi-s...08-5-kom-.html
    i ove uloške (od kojih ne znam koji je najbolji za kupiti :-SAVJET MOLIM)
    http://www.mybabysaurus.com/31-uloci-za-pelene

    Taman bih sutra htjela nadopuniti sve što mi nedostaje s ovim pelenama. Tako sam nesigurna u odabir da stvarno (kako bi moja mama rekla) nisam više dos` pametna! hehe!
    Ovo bi mi bilo idealno jer mogu otići i kupiti, a toplo su mi preporučene.

    A ako griješim, ako su AIO bolje, kakve vam se čine ove i da li su povoljne???
    http://www.mybabysaurus.com/23-aio-pelene

    Radujem se sutrašnjem shoppingu, molim vas za odgovor!
    I nadam se stvarno da ne kršim neka pravila što pitam direktno za internet proizvod- stvarno mi treba baš konkretan savjet za konkretnu ponudu- i što se tiče cijene i što se tiče tipa pelena.

    Hvaaaaala!

  39. #89
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    moj najtopliji savjet je da sad kupiš po jednu-dvije od svake vrste te da ih kombiniraš s tetrama i švedskima u početku, pa tek kad vidiš koristeći ih na bebi koje ti najbolje odgovaraju da kupiš veći broj.
    to kažem svakome tko još nema iskustva s platnenim pelenama

  40. #90
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Misekica, AIO sam imala i fitted i pocket i cesto bi procurile ako bi se malac puno popiskio. Mozda zato sto je mrsav pa mu nikako nisu uspjevali biti uz kozu vec bi puhale koliko god ja stegla.

    Zekana, ja sam od babysaurusa imala mutt like sa uloscima koji su dosli uz pelenu i kacili su se za pelenu drukerima, bili su u dva sloja pa su se brzo susile...
    Posljednje uređivanje od S2000 : 03.03.2013. at 14:08

  41. #91
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    I ovo sto lutonjica kaze, postepeno kupovanje. Ja sam kupovala malo po malo kroz dva mjeseca (poceli kad je malac imao 7 mj), i na kraju dokupovala one koje su mi najbolje. Kad sam imala oko 20 ak prestali smo kombinirati s jednokratnima.

  42. #92
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Svakako ću kombinirati što god da imam, a pretpostavljam da se prvih mjesec-dva koriste samo tetre i švedske- nisu potrebne platnene. Ja sam i biti ću mama kod kuće s godinu dana porodiljnog- sve uredno i sve vrijeme ću posvetiti našoj bebici.

    Da li to sad znači da OS nije stvarno prilagodljiv od rođenja (čitaj-od mjesec-dva) pa do odvikavanja? I da li to znači da je nemoguće dobiti preporuku? Mislila sam da postoje neki tipovi pelena koji su stvarno dobri i to je to. Već sama ideja kupovanja na slijepo za isprobavanje mi se nimalo ne sviđa. Skup je to sport! Uz to, ja sam od onih nestrpljivih i smatram (znajući samu sebe) da ako ne budem imala opremu za kombinirati da ću pošiziti i odustati.

    Nisam se odlučila na platnene radi novca već radi zdravlja i protivljenja svim kemikalijama koje trpaju u pelene, zagađenju od istih, a i imat ću vremena za pranje i sve ostalo. Nećeš ići kupiti jednu pelenu pa ju gledati i isprobavati, a već tri-četiri su 100KM, tj. 400 kn. I šta ako nisu dobre? To je razbacivanje novaca.

    Malo sam obeshrabrena što nitko nema sigurnu preporuku- kupi to i to, nećeš pogriješiti... ako tko ima, nek se javi!

  43. #93
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Nitko ti to i ne može točno preporučiti. Ono što je nekome idealno, drugi ne može ni smisliti. Prilagođavat ćeš se u toku. Imaj za početak jednokratne i onda ćeš vidjeti kako ti ide s pokojom platnenom.
    A to da ćeš imati vremena za pranje...vidjet ćeš. Prva dva mjeseca ne očekuj ništa previše od sebe. Ako uspiješ jesti relativno uredno i odspavati...relativno , uz dojenje, nosanje, presvlačenje...bit će odlično. Imaš vremena za platnene.

  44. #94
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    OS su moja djeca koristila doslovce od samog rođenja pa sve do kraja. nisam zbog toga rekla da se kupuju pelene postepeno.
    nego sto ljudi sto ćudi, a ne možeš znati što će ti se sviđati dok ne počneš koristiti.
    ja recimo ne bih preporučila ni AIO ni pocket, a ima mama koje ih obožavaju.
    ili recimo, možda shvatiš da su ti tetra i švedska baš super i da ti uopće ne trebaju moderne platnene.
    ili ti, kao mishekici, platnene uopće ne sjednu...

    ja sam nabavila dosta rabljenih platnenih, i s vremenom sam kupovala što mi se svidjelo i što nam je odgovarala. u jednom momentu sam imala oko 40tak pelena LOL.
    ja ti bez problema mogu reći koje su meni pelene najbolje. ali onda će se javiti neka mama i reći da su njoj baš te najgore LOL
    u svojoj kolekciji trenutno imam:
    staru rodinu bambus pusu za noć
    ujutro prvih sat vremena puno piški, za to doba mi je idealna flafi OS i rodina konoplja
    tokom ostatka dana najnajnajviše volim muttaqin OS (za mene su to najbolje pelene na svijetu, nema im ravnih), zatim rodinu pusu i nježnu pusu s organskim pamukom
    imam čak neke stare kamaris i smib koje su mi bile super, i žao mi je što se više ne proizvode

    od pocketica sam probala happy heiny i fuzzybuns - nikako mi se nije svidjelo, udijelila sam ih dalje
    od AIO imam rumpsters, koristim ih ako su mi sve ostale pelene prljave, ili ako baš želim da mu guza bude mala (ima jedne uske trapke koje zahtjevaju malu guzu LOL)

    i eto, ne vjerujem da sam ti išta pomogla LOL

  45. #95
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    za pranje pelena ti ne treba neko posebno vrijeme, ono, otprilike jedna minuta da ih staviš u mašinu, te 5 minuta da ih objesiš na štrik. fakat ne vidim koje je to silno vrijeme koje bi za to bilo potrebno.
    a u najgorem slučaju, pelene u mašinu i na štrik jednom u 3 dana može valjda staviti i muž.
    kao što sam rekla, platenene smo koristili od prvog dana.

  46. #96
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    ja recimo ne bih preporučila ni AIO ni pocket, a ima mama koje ih obožavaju.
    Od "modernih platnenih" koje još imaju??? ja nalijećem sve odreda u ponudi ili AIO ili pocket.

  47. #97
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ovo su klasične moderne pelene, takve su moje, osim one 2 AIO što sam spomenula.
    http://webshop.roda.hr/pelene/njezna-pusa.html
    http://webshop.roda.hr/pelene/rodina-pusa-1.html

  48. #98
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

  49. #99
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kod babysaurusa su ti obične platnene one koje se zovu mutt like, te nisu ni pocket ni aio
    te bih ja izabrala, da kupujem na toj stranici
    (a mutt like znači da je kopija muttaqina, a te sam rekla da su moje najdraže pelene). evo, ja bih te kupila da tamo kupujem

  50. #100
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Sad sam pocirila na babysaurus stranicu, kao da ne vidim da vise imaju mutt like kojima se ulozak kopca drukerima, vec su sada sa dzepom koji se puni uloskom? To mi jos draze. Na njih fino idu rodini coveri.
    Za drugu bebu cu kolekciju upotpunit mutt like-om, roda newborn i vunenim coverima.
    Da sam s prvim djetetom krenula s platnenim od starta mislim da bi se izgubila... Bilo bi meni svega novog previse... Bolje polako krenut kad se osjetis spremnom. Neke zene su odmah spremne, ja mislim da ja ne bi bila- em jer smo dugo bili u bolnici i trebalo mi je dugo da se oporavim od poroda.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •