Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 163

Tema: Imam par pitanja u vezi pp!!!

  1. #1
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno Imam par pitanja u vezi pp!!!

    Još se dvoumim oko korištenja pp. Čekam blizance i ne znam hoću li uspjeti s platnenima.
    Ništa mi nije jasno u vezi pp. Čitam o njima, ali nemam uopće ideju što sve treba za njih. Vidim da se piše o nekim ulošcima(umecima),coverima.
    Ima ih raznih veličina, a opet negdje piše da je veličina univerzalna.
    Da li su dobre one od šivalica?
    Na šta da obratim pažnju?
    Totalna sam početnica i molim objasnite mi sve kao djetetu u 1.razredu.

  2. #2
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Da li kod AIO pelena trebaju zaštitne gaće ili je to već ušiveno u njih?
    Da li su te gaće gumene, kao one što smo mi nekada koristili?
    Nemojte mi se smijati! Stvarno nemam pojma.

  3. #3
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    A da provjeris kad imas radionicu o pp tu gdje zivis?Lakse ti je kad ih vidis uzivo...
    Inace,dobar izvor informacija:http://www.pelene.info/zasto-platnene-pelene.html
    mada i na Rodinom portalu imas dosta info!


    Postoje i univerzalne(OS) a i po velicinama(NB,S,M,L)...
    Za novorodjence ti ne bi bas OS preporucila,jos za blizance koji ce vjerojatno bit manje bebice...
    Npr. ja sam s mojom N. koristila Newborn do 4og mj a onda presla na OS!
    Najbolje ti je mozda pocet s tetrama,njih ionako moras kupit a najlakse ih je namjestit na male bebe...
    Preko ide cover,na AIO neide cover jer je njihov vanjski sloj vec nalik na cover,usiven je kao vanjski sloj...
    Cover nije guma vec PUL,umjetni materijal u svakom slucaju ali propusan...

    Uloske mozes i nemoras koristit,svrha je da lakse skupis kakicu prije bacanja u wc a i ocuvas pelenu...
    U pocetku za skroz rijetku stolicu to i nema nekog smisla...
    Ulosci se jos koriste i kad beba puno piski,npr preko noci pa da pelena ne propusti...mada se nekome to nikad ne dogodi ni bez ulozaka...

    Vjerojatno ima dobrih od sivalica,ja sam kupovala Rodine,Naturine,Flafi....uvijek imas nekih akcija,pa prati njihove web portale...
    Paketi su ti jeftiniji nego kupovina pojedinacno...a mozes i naci na burzi rabljene...

  4. #4
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Hvala ti. Još ću malo proučavati.

  5. #5
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Mi imamo bambinomio kupljene u ljekarni. Vec ih trece dijete nosi. Izdrzljive su i nisu komplicirane. Prefolds su pa se brze suse.

    POstoje tetre - to su velike i tanke krpe
    prefolds - to je vise tetri zasiveno zajedno. Ne treba ih puno slagati. Presavijes na tri dijela i umetnes u zastitne gacice.
    Fitted - to su one sivane kao jednokratne. Ima raznih krojeva i dezena. Najduze se suse.

  6. #6
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Meni se ove AIO čine najjednostavnije, koliko sam skužila.
    Da li kad se kupuju pelene dobiješ odmah i te "uloške" ili njih kupuješ posebno?

  7. #7
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    jesu najjednostavnije, ali i najnesigurnije, i najlakše procure
    ne preporučam za svakodnevno korištenje

  8. #8
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Ja nemam nijednu AIO pa ti ne bi znala reci...
    Ali meni nema nista komplicirano ni sa coverom,stvarno ga za cas stavis.....
    Znam da ces ti imat duet pa je to zeznuto ali misli kako su za dvoje jednokratne pelene stvarno ogromna novcana stavka....definitivno bi ti se isplatilo koristiti platnene!

    Mislim da s vecinom pelena dobijes i uloske( ja nisam za NB),a sve i da moras kupit pokoji dodatni nije ti to neka stavka..
    Za pocetak ti sigurno nece trebat,tesko da ce novorodjencad toliko puno piskit...uostalom u startu mjenjas pelene jaaako cesto(kad puno kakaju)...

  9. #9
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    za početak možda bi bilo dobro da su deca u tetrama koje slažeš ko origami, ja sam to koristila do 7. mjeseci deteta

  10. #10
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Draga eva,

    Ja ti ne bih preporucila da ti sve pelene budu all in one. Em sto ce ti se onda brzo potrositi vanjski dio od pulla zbog stalnog pranja, em sto mi one najcesce procure na mom mrsavku. Imam 5 komada AIO i najcesce ih koristim kao rezervu u torbi kad negdje idemo ili kod kuce kad su mi coveri ostali na susenju.
    Mi smo polako kupovali pelene, od razlicitih proizvodjaca i razlicitih vrsta, pa sam ih nadopunjavala s onima koji mi najvise pasu.
    Fitted (gdje je ulozak usiven u pelenu) mi se jako sporo suse, a i sprijeda su mi dosta prazne sto mi ne pase jer moj decko piski sprijeda, pa kad jos stavim dodatni ulozak budu pre pupaste. Najvise mi odgovaraju pocket pelene- one imaju otvor u kojeg sama stavljas uloske. S njima dobijes uloske a mozes stavljati i dodatne. Jako brzo se suse jer kad to sve povadis bude tanko. One koje su meni najdraze su split pelene. Tu je ulozak odvojiv od pelene. Na nekima je usiven s jedne strane, a na nekim prlenama je zakacen druckerima (kopcicama). Pelene koje su moj osobni favorit su od sivalice. Uguglaj babysaurus pelene. Njen model MUTT LIKE mi se pokazao izvrstan. Dobro upijaju, ulozak je odvojiv s drukerima.
    Inace pelene kao pelene neke se kopcaju na cicak, a neke na drukere. Meni cicak ne pase, nekima pase.
    Od covera tj zastitnih gacica najbolje su mi Rodine na druckere. One ti idu po velicinama i dovoljno ti je imati tri komada jedne velicine za jedno dijete. Odlicne su i vunene zastitne gacice ali njih nisam koristila.
    Postoje i papirici za kakicu koji se bacaju u wc skoljku (ima ih u rodinom webshopu) koji pomazu da kakicu lakse bacis. Stavis u pelenu, kad se beba pokaki skines papiric s kakicom i bacis u skoljku. Al oni idu tek kad kakica postane kompaktnija... Neki ih nikad ni koriste, tako da to i ne moras..
    Imas na netu i stranicu minigreeny.com na kojoj imas razlicitih proizvodjaca pelena, papirica i dodataka...
    Vjerujem da ce ti se javiti i neke mame blizanaca koje koriste platnene i podijelit svoja iskustva.

    I jos nesto - ne zaboravi da uvijek mozes kupiti rabljene pelene, a isto tako i prodati svoje ukoliko tebi neke ne budu odgovarale.

    Sretno!

  11. #11
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Zastine gacice od pulla- pull je umjetni materijal al nije kao ona plastika koju su nase mame koristile. Pull je vodeno nepropustan al propusta zrak tako da guza ipak dise
    Puno bolja alternativa su vunene gacice.
    Posljednje uređivanje od S2000 : 30.03.2012. at 09:57

  12. #12
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    S2000 hvala ti puno.
    Mislim da ću na početku, dok su još mali koristiti tetre, ili čak jednokratne. Od 4.-5. mjeseca ću preći na pp.
    Najgore je to što ja njih nisam u živo vidjela, samo sam čitala o njima i vidjela ih na netu. Definitivno se bacam na proučavanje.

  13. #13
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Imas na youtube dosta videa, i na engleskom - utipkaj cloth diapers.
    A za vidjeti uzivo najbolje poci na radionicu o pp. Ne znam gdje zivis...

  14. #14
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Živim u Pž i ne vjerujem da kod nas postoje takve radionice.
    Pročačkat ću po youtubeu.

  15. #15
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Koliko mi je poznato rodine radionice postoje i u Pozegi.
    Lajkaj na fesbuku Roda Slavonija i prati koje su sljedece aktivnosti.
    Da si mi blize ja bi ti pokazala svoju kolekciju pelena, ovako nas djeli par stotina kilometara.
    Mozda ti se javi netko iz PŽ

  16. #16
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Imam još vremena pa ću pratiti događanja. Možda mi se i javi netko tko će mi pokazati iz prve ruke.
    Hvala ti puno si mi pomogla.

  17. #17
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Da ne otvaram novu temu i mi bi postavili koje pitanjce. Eto, tata je veliki ekolog i bio čovjek, mama je preodgojena u tom duhu i mi bi sada nabavljali platnene pelenice. Sve sam ja iščitala, od brošura do roditeljskih argumenata i protuargumenata i sad sam još zbunjenija pa bih vas molila za savjet da konačno riješim sve nedoumice jer smo sve brzo izabrali, a pelene mi se sada čine i kao intelektualni projekt za moj usporeni mozak.

    Mislite li da je ok kupiti za početak (jel to do 4. mj. ukoliko bebonja bude sitniji) recimo 20, 25 tetri i recimo 4 (S ili M veličinu?) zaštitnih g. (opet nemamo pojma koje bi, možda dvoje normalnih, od pulla, recimo rodinih i dvoje vunenih - gdje njih nabaviti?) i onda nekih 20-ak platnenih one size (rodine ili naturine, nismo pametni ili kombinacija jednih i drugih). Znam da ćemo na drukere, čuli smo da čičak popusti i opet ne znamo koju vrstu, vjerujem da su ok ukoliko imaju uložak, dosta mama mi hvali bambus pusu, mislim da su te i najskuplje i one kojima se uložak može skidati i stavljati).
    Bit ćemo vam zahvalni ako nas malo prosvijetlite jer nemamo baš u blizini roditelje platnenopelenaše.

  18. #18
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Jel imate u blizini rodine radionice o platnenim pelenama?
    U HR vunenih covera ima kupiti koliko znam samo na minigreeny.hr
    Mislim da vam je odluka o tetrama za pocetak dobra, a onda mozete i postepeno nabavljati moderne platnene pelene i vidjeti koje vam pasu.
    Ja imam puno vrsta i proizvodjaca, na kraju imam favorite za nocnu pelenu, za vrtic, za traperice, za nabrzinu presvuc... Svaka ima svoju ulogu
    Ako imate susilicu onda vam i nije toliko o glavu da imate brzosusece pelene (split ili pocket).

  19. #19
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hvala S200!
    U Rijeci smo i koliko znam, nema baš nikakvih radionica, na našu žalost. Bilo ih je nekada, kad nam beba nije ni bila u planu.....Nemamo sušilicu, ali mislimo da će onda dobro doći te split i pocket, vjerojatno ćemo i uzeti od svakih pomalo i upustiti se i u tu avanturu. Ako ništa odemo do Zagreba, do Roda i tamo će nam valjda pomoći pametniji od nas.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    ja isto mislim da su tetrice u kombinaciji sa svedskim pelenama za pocetak najbolje pa kako cete imati vise iskustva tako ces kasnije nadokupljivati moderne ako ti usfali. Meni osobno su se najbolje pokazale obicne rodina pusa (one koje imaju ulozak kao jezik). Njezna pusa koliko god da je one size mi se cini malo mala.
    Ali na kraju su mi najbolje tetre i svedska jer se brzo suse.
    ja osobno ne volim eksperimentirati sa nekim stranim proizvodjacima jer u hr ih ima savim dovoljno da si nadjes nekog "favorita" medju pelenicama.
    Sjecam se da su cure pricale da su flafi najbolje za noc jer odlicno upijaju.
    I sta se tice zastitih gacica, ako bebac nije bas jako sitan, ja ti savjetujem da ni ne kupujes S vec odmah M. Meni te M traju od rodjenja (rodjen je sa 3800) pa evo jos uvijek ih mozemo zakopcati a ima preko godinu dana. Dva komada veličine M je za početak dovoljno a kasnije ako ti fali mozes kupiti i veličinu L koja će ti trajati do kraja pelenastva.
    Drukeri su bolji, tu se slazem, ali kad su jako mali meni je bio bolji cicak jer sam mogla regulirati veličinu kako mi paše.
    Sretno u korištenju pelenica, ja sam svoje tako zavolila

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    E da, AIO ti isto nebi preporučila osim u iznimnim slučajevima. One su meni uvijek procurile.

  22. #22
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Palcica, ovaj vikend u Rijeci ce biti Djecji sajam i bit ce platnenih pelena!

  23. #23
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    gore sam stavila krivi link,,,,


    http://minigreeny.com/pelene.html

  24. #24
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    i nama su AIO najčešće curile, tamo uz nogu. moja je štrkljavica pa možda i zbog tog.

    no, da se i pohvalimo. nekako sam uvjerena da su PP razlog ranog odvikavanja od pelena.
    kombinirali smo pp i jednokratne, od dnevne pelene se odviknula s nekih 18mj, a mjesec dana kasnije i od noćne.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    žabice, mozda je malo Ot, ali ajd napisi malo kako se odviknula. Jeste ju vi odvikavali i ucili ili je sama odjedanput pocela govoriti kad joj se piski i kaka. Moze i na pp da tu nebudemo OT.

    I ja svoga planiram odviknuti sa 18 mjeseci pa zato pitam.

  26. #26
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    forum.roda.hr/threads/57696-Odvikavanje-mogu-li-jednostavno-skinuti-pelenu/page7

    Dodi tu da se odvikavamo

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Stizem

  28. #28
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    Cure imam jedno brzinsko pitanjce- gdje mogu zamijeniti cicak za drukere? Mogu li u Rodi i uz koju naknadu obzirom da pelene nisu Rodine

  29. #29
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    u rodi možeš samo rodine

  30. #30
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Zar se cicak moze totalno zamjenit na drukere? Ako da bas super naknada?

  31. #31
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    Lutonjice spremna sam platiti koliko treba, imam 15 pelena i ovo je muka živa,ne mogu normalno da previjam dijete. Neću sad odustati od platnenih samo zbog čička. A stradao je jer sam ih prala na 90 i sušila na radijatoru. Već sam jednom čičak promijenila al je opet otišao,prema tome čičak mi nije trajno rješenje, hoću drukere
    Lutonjice ako ste ipak za, može detalje na pp, a ja vas molim za pomoć jer ne znam kome drugom da se obratim

  32. #32
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ivana, jesi probala neku sivalicu pitati? Cije su pelene?
    Ni ja nisam ljubitelj cicka alsrecom imam vise ovih s drukerima

  33. #33
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    Ja bi ti to rado napravila, imam i presu i drukere, ali sam ti malo daleko, ali probaj makar pitati nekoga iz zga da ti posudi presu, drukere si sama kupis u omnitehi (500 kom je oko 60kn), poskidas si cicak, i postavis drukerice. ja sam si isto mjenjala na svim pelenama, jednostavno je samo treba malo vremena

  34. #34
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj ivana b prvotno napisa Vidi poruku
    Lutonjice spremna sam platiti koliko treba, imam 15 pelena i ovo je muka živa,ne mogu normalno da previjam dijete. Neću sad odustati od platnenih samo zbog čička. A stradao je jer sam ih prala na 90 i sušila na radijatoru. Već sam jednom čičak promijenila al je opet otišao,prema tome čičak mi nije trajno rješenje, hoću drukere
    Lutonjice ako ste ipak za, može detalje na pp, a ja vas molim za pomoć jer ne znam kome drugom da se obratim
    ja sam trenutno na porodiljnom, pa se molim te javi u gnijezdo i pitaj cure.
    iako stvarno sumnjam, nikad nismo mijenjale čičak za drukere na pelenama koje nisu rodine. a i na rodinim je to bila iznimka, a ne pravilo

  35. #35
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Citiraj eva133 prvotno napisa Vidi poruku
    Živim u Pž i ne vjerujem da kod nas postoje takve radionice.
    Pročačkat ću po youtubeu.
    Pogledaj ovo: http://www.roda.hr/article/read/pozega-prvi-grad-u-hrvatskoj-koji-subvencionira-koristenje-modernih-platnenih-pelena

    Ako je još aktualno, imaš razlog više za platnene.


  36. #36
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    a da skineš čičak i probaš snappi?

  37. #37
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    pelene su Popolini od tvrdog platna i nema šanse da ih snappy zakači (a imam par snapija)
    hvala Lutonjice pitat ću!
    Mellyce hvala i tebi, šteta što si tako daleko, meni trebaju odmah jer ih koristim svakodnevno, mogu biti bez njih maks. dan-dva

    nije me bilo dugo na forumu pa ni ne znam tko su tete šivalice,koga bi mi mogli preporučiti?

  38. #38
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj ivana b prvotno napisa Vidi poruku
    Cure imam jedno brzinsko pitanjce- gdje mogu zamijeniti cicak za drukere? Mogu li u Rodi i uz koju naknadu obzirom da pelene nisu Rodine
    Ako imas strpljenja, mozes sama sasiti drukere na sivanje. Nisu skupi i dobro drze i peru se, sasijes samo dva, po mjeri tvog djeteta. ali puuno posla.

  39. #39
    Mellyca avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Pula/ Linz
    Postovi
    697

    Početno

    pa stavi na burzu da li bi ti netko iz zga mogao posuditi presu na dan-dva, mislim da bi ti to bilo najlakse i najbrze rjesenje

  40. #40
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ja sam trenutno na porodiljnom, pa se molim te javi u gnijezdo i pitaj cure.
    iako stvarno sumnjam, nikad nismo mijenjale čičak za drukere na pelenama koje nisu rodine. a i na rodinim je to bila iznimka, a ne pravilo
    sad može sve. mijenjamo čičak za drukere, drukere za čičak pa slobodno navratite...
    standardno, utorkom i četvrtkom od 12-16

  41. #41
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    pitanje: u cemu guza bolje dise: u AIO ili coveru?

    (na stranu sto ste sve nezadovoljne AIO:D)
    i jel ima neki topic o recenzijama platnenih. ima ih more, pogubih se...

  42. #42
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    pa i aio je platnena s usivenom coverom pa ti dode na isto. Mozda je malo prozracnija jer se stvori nekad lufta oko nogica (sto je i minus jer onda prodje i mokraca)

  43. #43
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    znam, al nekako mi se cini da je taj vanjski sloj manje plastican od covera. dajem za mogucnost da se u 6g nesto i promijenilo :D

  44. #44
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    na aio je isti materijal kao zastitne, uglavnom PUL. što se diše disanja kože, skroz ista stvar

  45. #45
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ok, sad sam suzila izbor za vrstu.
    takodjer imam susilicu pa mi nisu potrebne brzosusece.
    no i dalje ima toliko vrsta i proizvodjaca da me glava boli. mogu pitat sta bi preporucile?
    nekako pikiram OS, sad ima 5kg, dogovor je bio s muzem da cemo platnene koristiti kad nece vise trebati newborn pp. stoga koje i cije :D help!

  46. #46
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    meni su 3 najbolje muttaqin, roda i flafi

  47. #47
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    tnx
    iako ima more pusa :D

  48. #48
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Roda i babysaurus model mutt like

  49. #49
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    tnx
    iako ima more pusa :D
    rodina pusa, bambus pusa (za noć) i organski pamuk - te su mi super

  50. #50
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    rodina pusa, bambus pusa (za noć) i organski pamuk - te su mi super
    meni isto, samo umjesto rodine puse biram nježnu pusu (ili pliš pusu, isti je kroj). Znam da ta nije 100% pamučna, ali mi je puno mekša i bolje stoji (ovoj mojoj frajlici)
    Leo, nisu svi modeli pelena za sve guze. Bilo bi najbolje da isprobaš par pa vidiš kako stoje. Posudi od nekog

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •