Da napravim mali update: bebica je vec 3 tjedna kod kuce. Jp su bile samo u rodilistu, od prvog dana kuci je u tetrama, trokut i cover. Za sad su 2 tetre zbog kukova dok ih ne pregledamo. Funkcionira super, već sam od 2 dana ja mijenjala pelene, mama mi pokazala par puta. Svaku vecer masina pere, a suse se od jutra do popodne, onda mi ih mama popegla i idemo dalje. Znam da ne treba peglat, al zena ne odustaje od toga sto god joj rekao. Pa nek pegla. Namjeravam ju prematat ovako s tetrama i trokutima dok ne pocne sjedit i puzat. Do tad cu polako nabavit iducu fazu pp, koje ce bit vidit cu. Za sad narucujem po 1 ili 2 online.
Super mi je rodina pusa cover onaj narancasto bijeli, malo samo kakica pobjegne, al to lako rjesimo. Ako se pokaki ide odmah promjena naravno, a inace svaka 3, 4 sata. I budu pelene vlazne nikad skroz mokre, ipak su 2 tetre. Tako da vrtimo nekih 30-ak pelena i 10 trokuta. Iako sam narucila jos 3. A dio tetri je iz dm-a, ok su mi skroz, nešto je naruceno s minigreeny web shopa, i te su dobre.