Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: Duži izlet - kuda/gdje/kako?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo prošli vikend bili na imanju Višnjica pokraj Slatine; kupili preko neke grupne kupovine.
    Toplo preporučujem, samo imanje je jako lijepo uređeno, imaju konje pa djeca mogu jahati, uzgajaju i jelene lopatare.
    Drugi dan smo išli na PD Jankovac na Papuku i tamo je zaista prekrasno. Imaju uređenu zanimljivu poučnu stazu oko doma.
    Cijeli izlet je posebno zanimljiv za gradsko školsko dijete jer je kao sat prirode i društva uživo - vidjeli smo sve apstraktne stvari kao što su njive, oranje, ravnica, berba, plastenici i staklenici i tome slično
    Na povratku smo stali i kod Velikog Grđevca gdje se radi Lovrakov centar pa kraj ceste imaju izložen vlak iz filma Vlak u snijegu i repliku mlina iz Družbe Pere Kvržice.
    Sve u svemu, prekrasan i zanimljiv izlet, jedina mu je mana što je sve skupa dosta daleko od Zagreba tako da su dva dana definitivno prekratko vrijeme, nadam se da ćemo imati priliku malo duže vremena provesti oko Papuka.
    Baš mi je drago da ti se sviđa ovaj moj kraj.

    Ovo podebljano mi je .
    Posljednje uređivanje od Water : 10.10.2012. at 19:31

  2. #52
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Bome, tanja, točno, osim za Zagradski vrh niti Poljak nije čuo za ove tvoje vrhove

    Water, ja sam baš mislila ići u Lokvarku sa djetetom u 11. mjesecu, ako je tada uopće otvorena! Mi smo bili u njoj pred dosta godina, ne sjećam se da je bilo nelagodno, ali naravno da je sa djetetom skroz drugačije.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    196

    Početno

    Ne znam Mima, ja se sjećam da sam jedva čekala da izađemo van, s djetetom na rukama stvarno nije za ići dolje, prije ulaska nas je vodič pitao kako ćemo sa djetetom a mi smo mu rekli ma nema problema lako ćemo, a onda sam umrla od straha. Dobro, tvoje dijete je ipak starije, možda se javi još tko sa pozitivnim iskustvom.

  4. #54
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Jao, i ja bih tamo htjela ići, čujem da je hrana super i posebna!
    Što ima u okolici kuće, ima li kakvog planinarenja ili šetnje?

    ima svačeg, osim svih tih vrhova i šuma za šetnje i planinarenje...na okolnim livadama pasu divlji konji (možda i nisu divlji, ali su pušteni i ne boje se ljudi, već dođe cijelo krdo) ima i šparoga (kad je sezona) malo bliže moru i more je blizu! i puno zečeva skače navečer oko kuće (dobro, mi smo bili na proljeće, pa je valjda onda sezona parenja) i tak...i divno dvorište iza kuće i roštilj ma divota!!!

    naravno, i divni savići (vlasnici) s kojima smo svaku večer sjedili i jeli, pili, smijali se i tak a darinka bi ovabezbna donjela neke svoje kolače (kao kuća časti!)
    Posljednje uređivanje od kudri : 11.10.2012. at 10:10

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •