Pokazuje rezultate 1 do 27 od 27

Tema: Woombie

  1. #1
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno Woombie

    Zanima me jel netko ima woombie i kako ste zadovoljni njime?
    Ili što mislite o njemu?
    Meni izgleda vrlo korisno i praktično, no želim čuti i vaša mišljenja i iskustva, prije no što odlučim hoću li ili neću kupit.

    http://smile4me.net/woombie/woombie/

  2. #2
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    ja sam uzela, došao je danas. problem mi je mahanje rukicama dok pokušavam damjana prikačit na cicku. probala sam čim je došao, super ga je smirilo. sad sam ga stavila prati. jedva čekam da se osuši, čini mi se da će bit odlična investicija.

  3. #3
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Koji si model uzela i koliko ti je beba stara?

    Hočeš li ga koristit i za spavanja?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj Manuela. prvotno napisa Vidi poruku
    Koji si model uzela i koliko ti je beba stara?

    Hočeš li ga koristit i za spavanja?
    Tu nitko ne odgovara, ali možda se netko naknadno smiluje. Ima li to gdje kupiti kod nas, ili netko prodaje svoj?
    Koja im je cijena ?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Aaaa, zalijećem se, sad sam vidjela na toj stranici, oko 300 kuna, ali su po veličini pa začas moraš kupiti drugi. Probala sam motati bebu u platnenu krpu, ne ide mi baš, a skužila sam da se baš lijepo smiri kad se umota.
    Ima tko svoj rabljeni za novorođenče, do 5 kg?

  6. #6
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Nena imas oneneke dekice pamucne koje sluze za taj wrap ili kako li se to vec zove, mislim da je to povoljnije.

  7. #7
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Gledala sam ima na ebay.com dosta povoljnih i rabljenih, pa pogledaj.
    Ja sam uzela na ovim gore stranicama smile4me, došlo mi je odmah drugi dan uz to sam dobila i na poklon ljepi parttlek, tak da su me baš iznenadili!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    Citiraj Manuela. prvotno napisa Vidi poruku
    Gledala sam ima na ebay.com dosta povoljnih i rabljenih, pa pogledaj.
    Ja sam uzela na ovim gore stranicama smile4me, došlo mi je odmah drugi dan uz to sam dobila i na poklon ljepi parttlek, tak da su me baš iznenadili!
    bili su mi rekli prijatelji neki "skupni" poklon kupiti i to sam mislila naručiti jer mi je skupo dati 300 pa opet 300 kuna za koji mjesec , ali sad su svi na moru, a ja bih s tim krenula odmah. nisam na ebayu, ne da mi se s tim baviti, mogu jedino zamolit frendicu koja je stalno u tom e-šopingu da mi pogleda tamo.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    ajme, kupila ovdje na forumu jedan mali ljetni woombie, koja sreća, gospođica se buni i hoće izvući ruke dok je budna, ali čim zaspi, ja ih fino ponovo uvučem i odhrkala ona noćas 3 i po sata u komadu. stvarno ju budi to nesvjesno trzanje rukama, ovako se smirila na dulje. meni funkcionira od prve, nadam se da će i dalje.

  10. #10
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    (Nena, ne znam dal se negdje čestitalo, al evo me tu se guram u čestitare)

  11. #11
    Begonija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Postovi
    49

    Početno

    Danas mi stigao woombie. Vjerujem da će bebaču pomoći jer ima izražen Moorov refleks.
    Spavanje na leđima gotovo ne moguće. Svakako javim dojmove.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    93

    Početno

    Dal je netko koristio taj woombie sa bebom od tri mjeseca?

  13. #13
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Mi poceli kad su cure imale mjesec dana. Koristimo one do 5,9kg. "narucili" ih na poklon. Spasilo nas. I dalje se grce u snu ali ne trzaju rukicama I nogama pa ih ne budi. Koristimo ga samo za nocno spavanje. Kad se krenu bas jako grciti I stenjati prebacimo ih kod nas na krevet I mazimo ih ili samo drzimo da nam spavaju na prsima dok smo naslonjeni na uzglavlje kreveta. S woombiem spavaju po 4-5 sati u komadu. Cesto doje jos u snu I samo nastave dalje.
    Ne znam kako je za stariju bebu. Vidjet cemo kad predju kilazu hocemo li kupovati I veci broj. Iskreno nadam se da nece bit potrebno jer ce grcevi prestati.

  14. #14
    hatatitla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    223

    Početno

    Jel tko pokusavao umotavanje s nekom ovicnom dekicom? Kakvom, kakva velicina i materijal?

  15. #15
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Naravno, mozes umotavati sa svakom tanjom tkaninom. Tanka pamucna dekica uvijek sluzi svrsi. https://www.google.hr/search?biw=320...59.f72ajwX5IwY

  16. #16
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Evo, neki dan sam odgovarala o tome i našla dobru stranicu.
    http://forum.roda.hr/threads/82802-d...t=#post2512907

    Treba jako paziti da se beba ne zamota prejako, treba tako da ne može nekontrolirano mlatarati ručicama, a da ipak ima slobodu micanja nožicama. Nikad nisam ručice zamotavala uz tijelo, to mi je neprirodno.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    93

    Početno

    hatatitla: ja sam probala u pamucnu dekicu medutim on bi se iskoprcao u roku keks
    Takvo je dijete da mora imati slododne ruke.

  18. #18
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Malo podižem temu
    Imam bebicu od 15 dana koja jako nemirno spava, trza se, maše ručicama i budi samu sebe sa tim pokretima!
    Čitala sam o tom zamatanju beba i mislim da vrijedi probati, ali mene sad brine to što bi beba trebala spavati na boku, a na promo filmiću u tom woombie-u spavaju na leđima
    ajde cure sa iskustvom please helpp!!!

  19. #19
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Odakle ti info da bi bebe trebale spavati na boku?
    Koliko ja znam, recentne preporuke su da beba spava na ledima, ali dijete ti moze bez problema spavati u woombiu i na boku, podboceno srolanim rucnikom ako spava uz tebe ili u rolicama za bocno spavanje ako je u svom kreveticu.
    Tako je moj spavao. Ja sam ga u pocetku stavljala na bok jer je slabo podrigivao, a na boku navodno lakse podrignu, a kasnije se navikao i nije htio drugacije, ali svugdje sam nasla preporuke da bi trebali spavati na ledima.

  20. #20
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Ja sam svojoj kupila adaksov jastuk za spavanje na boku.
    Stavila je u woombic, i spavala je do jutra ko beba

  21. #21
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Odakle ti info da bi bebe trebale spavati na boku?
    Koliko ja znam, recentne preporuke su da beba spava na ledima, ali dijete ti moze bez problema spavati u woombiu i na boku, podboceno srolanim rucnikom ako spava uz tebe ili u rolicama za bocno spavanje ako je u svom kreveticu.
    Tako je moj spavao. Ja sam gau u pocetku stavljala na bok jer je slabo podrigivao, a na boku navodno lakse podrignu, a kasnije se navikao i nije htio drugacije, ali svugdje sam nasla preporuke da bi trebali spavati na ledima.
    Pa tako su mi rekli u rodilištu, na trudničkom tečaju, patronažna, pedijatrica....
    Hvala na info cure!
    Zanimalo me dal ju tako umotanu mogu stavit spavat na bok jer se isto slabo podriguje i često i malo bljuca pa me strah ostavit ju na leđima!
    Imam i ja taj adaxov jastuk za bočno spavanje
    E sad, imam još jedno pitanje Koji woombie da joj uzmem, original ili nam treba winter budući je zimska beba???

  22. #22
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Ja sam imala ovaj http://smile4me.net/babyshop/index.p...woombie/da-011, i bila sam prezadovoljna jer sa joj mogla staviti rukice van ili zamotati ju ko štrucu .
    Kad bi bilo hladno pokrila bi je još i dekicom

  23. #23
    Mucica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    641

    Početno

    Citiraj Manuela. prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala ovaj http://smile4me.net/babyshop/index.p...woombie/da-011, i bila sam prezadovoljna jer sa joj mogla staviti rukice van ili zamotati ju ko štrucu .
    Kad bi bilo hladno pokrila bi je još i dekicom
    Evo naručila i ja nama takvu
    Nadam se da ćemo i mi bit prezadovoljne
    hvala na info

  24. #24
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Ja imam sve tri veličine , tako da .......

  25. #25
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj Manuela. prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam sve tri veličine , tako da .......
    pa zar se još umatate za spavanje? Mi smo to radili samo na početku do 2,3 mj

  26. #26
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Bome, mi se "odmotali" prije tjedan dana, malo prije napunjenih 7 mjeseci
    Spavao je u woombiu samo po noći i pokušavala sam "skidanje" od njegovog 4. mjeseca, ali nije išlo do sad.

    Doduše, zadnja 2 mjeseca smo spavali u nekoj vreći za spavanje sa zatvorenim rukicama, jer je sve veličine woombia davno prerastao...

  27. #27
    Manuela. avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    638

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa Vidi poruku
    pa zar se još umatate za spavanje? Mi smo to radili samo na početku do 2,3 mj
    moja je spavala u njemu do godine dana. sad iam 16 mj i više ne stane u njega.
    Uživala je spavati u njima zato smo imali sve veličine.
    znala ga je sama donjeti kad bi bilo vrijeme za spavanje da ju stavim spavat.
    no rukice su joj bile vani od trećeg mjeseca negdje ,jer smo imali onaj s ramenim otvorima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •