Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Prečka za Maclaren twin techno

  1. #1
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno Prečka za Maclaren twin techno

    Zanima me postoji li prečka za Maclarenova kolica za blizance. Vidjela sam da ima za obična kolica, ali za ova dupla nisam nigdje.
    Jel se isplati zivkati trgovine?

  2. #2
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Ne postoji, tj. nije postojala prije cca 2g kad sam ja trazila. Mi smo kupili 2 precke i nikad nisam gore utrosila novac. Da sam ih izgubila ne bi mi bilo tako krivo. Precke su ocaj, savijaju se na minimalan dodir i nemaju nikakvu funkciju. Furamo kolica bez njih

  3. #3
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Te prečke su užas! Ne mogu se fiksirati, nego ih dijete slobodno pomiče gore dolje, ne moze se na nju nasloniti..moj bi ju odmah spustio i fino noge preko..nikakve koristi

  4. #4
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Mi imali ML jednosjed, prečku kupila prek ebaya.uk.
    Prečka je bila beskorisna i proslijedili ju dalje.
    Žalibože novaca.

  5. #5
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Ne mogu vjerovati. Inače su kolica super i imaju hrpu dodataka za kupiti. Baš me čudi da nisu prečku dobro napravili. Hvala cure. Znači nikakve koristi.

  6. #6
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Da, kolica su mrak..mi se vozimo u njima od rođenja..i mene je iznenadilo za tu precku, uopce joj ne kuzim poantu

  7. #7
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Ma cek,na koju precku mislite? Ne na ono pozadi na sto 2go dijete stane pa se vozi?

    Moja su kupljena s naprijed onom preckom za noge (nije dodatna oprema) i gumena je da se moze savit kad se skupljaju kolica...
    Fixna je,ne mrda se gore-dolje...N. je jos malena da joj noge idu na nju ali za sad meni super posluzi kad sjedim a nju s nogom na toj precki cimam da zaspe....i dakle ja ju s nogom pritiscem i ne savija se toliko....zato nemogu vjerovat da pricamo o istoj ...

  8. #8
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    http://www.google.com/search?tbm=isc...20&bih=356#p=1
    Ovo bi bila precka. Ta je sigurno dodatna oprema.

  9. #9
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    link mi samo prikazuje brdo fotki raznih Maclaren kolica....
    naravno,na svakom je ova precka na koju ja mislim,tako da je to definitivno osnova...

    Bice da onda govorite o onoj gore u visini ruka? Pa dobro,ta mi i nema nekoe svrhe inace...ima li udubinu za casu/bocu?
    Ili je cisto dodatna zastita od ispadanja ako se kopca otvori....

  10. #10
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Sry, surfam sa moba pa bit ce da sam zeznula link. Je, ta u visini ruku. Nema udubinu, najobicnija precka.
    Tapi zbilja ces ju bezveze kupit. Ako si iz zg mogu ti ju ja pokazat.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    9

    Početno

    kad se meni nekako "sigurnija" kolica s tom preckicom cine, a mali se voli vjesat po njoj u ovima koja sad ima, pa bi htjela da je ima i kad predje na kišobran kolica... jesam, u zg sam

  12. #12
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Kod mojih je ta precka vecinom bila ispod njihovih nogu. Jednostavno se ne moze fiksirat da stoji u visini rucica. Javim ti se na mail

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    twin techno su nasa kolica i rijetke su me stvari tako odusevile kao ovaj mali bolid. Osim sto su uska i lagana, ta se kolica voze nevjerojatno lako. Ja ne kuzim poantu te precke, osim za vjesat igracke po njoj...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •