Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 67 od 67

Tema: bežični usisavači

  1. #51
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    A ne znam...
    Ja nisam ni s baterijskim kao ni s robotskim bila zadovoljna.
    Prvi preslab, drugi naporan i isto nedovoljno efektivan.
    Meni nema bolje dok ja ne uzmem usisavač u ruke i posalgam stan kak spada.

  2. #52
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam pogledala recenzije i testove i specifikacije, i po svemu bi trebao biti dovoljno dobar za sve osim neke generalke. Lako je i meni bilo usisati 60m2 u ravnini, usisati 130m2 uz i niz stepenice je bas gnjavaza.... a i želim delegirati posao, kad god su oni cistili kasnije su bili puno pazljiviji da opet sve ne usvinje

  3. #53
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam pogledala recenzije i testove i specifikacije, i po svemu bi trebao biti dovoljno dobar za sve osim neke generalke. Lako je i meni bilo usisati 60m2 u ravnini, usisati 130m2 uz i niz stepenice je bas gnjavaza.... a i želim delegirati posao, kad god su oni cistili kasnije su bili puno pazljiviji da opet sve ne usvinje
    Baš tako!

    Kod nas je godinama vrijedila rečenica: "Nije sjajno, ali je bolje nego je prije bilo..."

    Zapravo, vrijedi još i sada. Posao je delegiran, a obzirom na njihove godine - bilo bi žalosno da nije tako... Sad još da im uzgojimo inicijativu, nitko sretniji od mene... Nije me bilo ovaj vikend, ekipa se snašla i za hranu i počistila sve kaj je treba, ali mislim da oni ne bi sami posegnuli za usisavačem s vodenim filterom. Za njihove standarde i poimanje čistoće - bežični je dovoljan. Pa dobro, to je puno bolje nego ništa. Jednom kad budu imali svoje domove, nek naruče servis za generalno čišćenje, a tjedno nek rade kako god misle da treba.

  4. #54
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Baš me razveselio tvoj opis, jer upravo gledam kupiti neki slični. Da li ti ga i djeca koriste (ne kao ručni nego kad je za podove)? Je li im teško držati motor u ruci (s obzirom da težište nije na podu)?
    Da, bez problema ga koriste.

  5. #55
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Ima li netko kombinirani, 2u1, koji kupi i vodu? Naime, duplici su 6 mj sada, malenom je podloga mala i poceo je istrazivati stan, a uz to imamo i psa pa je usisivac najkoristeniji proizvod trenutno u stanu. Nemam bas vremena za iscitati i usporedjivati, pa ako itko ima iskustva, pliz linkajte da nadjemo nest.

  6. #56
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa Vidi poruku
    Da, bez problema ga koriste.
    Super. Vidim da je tvoje mlađe istih godina kao moje starije....
    No uglavnom, došao je jučer usisivač, za probu sam posaugala najkritičniji dio (ulazni hall, gostinjski wc, stepenice do kuhinje i kuhinju - jer tu bude 90% smeća po podu). I za sad sam jako zadovoljna - lagano se njima upravlja, dobro usisava, lagano se prazni spremnik, nije bučan i ne moram svako malo ištekavati i uštekavati kabel. Starija je probala još jednom i potvrdila da joj nije pretežak. S tim da sam usisavala na najslabijoj jačini, ima još dvije jače ali nije trebalo. U nedjelju slijedi veliki test - da li baterija traje za cijelu kuću (meni se čini da bi trebala no budemo vidjeli)

    Muž je samo rekao da trebamo odmah kupiti još jednu bateriju Ja ću samo ubaciti u košaricu i rezervni hepa filter.
    Nadam se da ćemo se uspješno družiti idućih godina...

  7. #57
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Koji si kupila i gdje?

  8. #58
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Koji si kupila i gdje?
    Ovaj
    https://www.svijet-medija.hr/art/bez...jv85-pro/99805

    Čitala sam usporedbe s npr Dyson v10 (a on dođe skoro 2,5x više) i nije loše prošao, dapače...
    Plus volim ideju da s alija mogu naručiti dijelove a da ne ovisim o lokalnim distributerima

    Naravno, kakava je dugotrajna kvaliteta neću znati još bar dvije-tri godine...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 16.10.2020. at 14:07

  9. #59
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Ima li netko kombinirani, 2u1, koji kupi i vodu? Naime, duplici su 6 mj sada, malenom je podloga mala i poceo je istrazivati stan, a uz to imamo i psa pa je usisivac najkoristeniji proizvod trenutno u stanu. Nemam bas vremena za iscitati i usporedjivati, pa ako itko ima iskustva, pliz linkajte da nadjemo nest.
    Parkside mokro-suhi usisivač iz Lidla za 299 kn je odličan. Ne znam da li ga trenutno ima, nedavno sam ih vidjela.
    Ni malo nije fensi-šmensi ali radi svoj posao kao zmaj!
    Lako ga očistim.

  10. #60
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Odlično sillyme ! Javi dojmove.
    Posljednje uređivanje od emira : 20.10.2020. at 08:36

  11. #61
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Evo dojmova nakon vikenda - uglavnom, baterija je dovoljna za usisati podove u cijeloj kući, ali za posaugati one kuteve na stepenicama uz lajsne i prašinu nakon toga nije - za to mi treba baterija br2. Tako da ću je naručiti. A inače usisavanje je stvarno lagano, nisam se ni najmanje umorila, jako brzo sam bila gotova i šokirala sam se koliko se prašine i smeća nakupilo u ovih tjedan dana (kad imaš vrećicu u usisivaču nemaš pojma o tome - blaženo neznanje ) Usisala sam i auto, za što sam inače morala ići na one samoposlužne usisivače Plus, oduševljena sam funkcijom preklapanja cijevi na pola, nema više saginjanja ispod kreveta, klik na gumb i usisava ispod kreveta, ormarića, stolica (pogotovo me bračni krevet mučio jer nema puno mjesta između ruba kreveta i zidova pa je uvijek neko kemijanje kod usisavanja). I najbitnije - stepenice sam usisala bez muke...

    Za sad sam zadovoljna...

  12. #62
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ovaj usisivač je prava napast, skoro svaki dan ga upalim jer - mrvice, sjemenke od breze, tenisit... Nisam toliko puta usisavala inače u mjesec dana Stvarno je praktičan...

  13. #63
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj usisivač je prava napast, skoro svaki dan ga upalim jer - mrvice, sjemenke od breze, tenisit... Nisam toliko puta usisavala inače u mjesec dana Stvarno je praktičan...
    Hehehe, tehnologija nas učini marljivima. Bez brige, držat će te neko vrijeme, a onda će se svesti na razumnu mjeru. Ne kao prije, nego taman koliko treba.

  14. #64
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Nakon dva i pol mjeseca moram reći da sam jako zadovoljna s usisavačem. Stvarno je super-lagano s njim usisavati, pogotovo stepenice i ispod namještaja, a i nemam zamjerki na kvalitetu usisavanja, pogotovo što ona glavna četka kojom usisavam ide do samog zida tako da ne moram više usisavati kuteve dodatno. Evo maloprije sin (9g) ispratio prijatelja iz kuće, u ulaznom hodniku naravno hrpa lišća mrvica i sl - samo sam mu dala usisavač u ruke i rekla da sredi nered

  15. #65
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Nakon dva i pol mjeseca moram reći da sam jako zadovoljna s usisavačem. Stvarno je super-lagano s njim usisavati, pogotovo stepenice i ispod namještaja, a i nemam zamjerki na kvalitetu usisavanja, pogotovo što ona glavna četka kojom usisavam ide do samog zida tako da ne moram više usisavati kuteve dodatno. Evo maloprije sin (9g) ispratio prijatelja iz kuće, u ulaznom hodniku naravno hrpa lišća mrvica i sl - samo sam mu dala usisavač u ruke i rekla da sredi nered
    Ne postoji više link na model koji si kupila. Može molim ponovo.

  16. #66
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ne postoji više link na model koji si kupila. Može molim ponovo.
    Naravno. Izgleda da ga više nema u tom dućanu
    Ovdje je moj:
    https://www.smartus.hr/xiaomi-jimmy-...asti-1732.html

    A ovdje su ostali jimmy usisivači
    https://www.smartus.hr/jimmy-199

    Jedino što nema još kod nas kupiti druga baterija, samo rezervni filter. Tako da ću morati izvana naručiti bateriju. Ali je promjenjiva, što mi je bitno, odnosno možeš imati istovremeno dvije (jedino što se puni isključivo dok je u usisivaču no to realno i nije neki veći problem). Meni je najbitnije da mogu lagano usisati stepenice to mi je sa bivišim usisivačem bila muka. I da traje baterija relativno pristojno vrijeme - nisam mjerila koliko, ali meni dovoljno za usisati.

  17. #67
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Hvala.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •