Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Dlake na prsima

  1. #1
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno Dlake na prsima

    Ok....malo mi je neugodno čisto radi teme i sve to...ali pretpostavljam da iz naslova možete skužiti o čemu se radi...
    Eto, to je moj problem.Čačkala sam malo i po forumu i po netu, ali u principu nisam našla ništa puno pametno.Zanima me dal je pametno ići ih uklanjati i kako.Ako netko ima isto iskustvo..bila bi zahvalna da podjeli s menom pokoji savjetić. Btw.ako postoji negdje ista tema a meni promakla, izvinjavvam se administratorima.

  2. #2
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Pretpostavljam da se mogu uklanjati kao bilo koje druge.
    Preporučila bih trajno lasersko otklanjanje, ako nije ogromno područje u pitanju. (Jer je skupo).

  3. #3
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    hmmm, da...a neznam kolko je bilo kakvo uklanjanje pametno ili ne.A tak sad sam skužila da od silnog srama nisam baš niti objasnila najbolje...trebala sam točnije opisat da su ustvari dlake oko areole..ono, kak muškići imaju...

  4. #4
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Lupe prvotno napisa Vidi poruku
    hmmm, da...a neznam kolko je bilo kakvo uklanjanje pametno ili ne.A tak sad sam skužila da od silnog srama nisam baš niti objasnila najbolje...trebala sam točnije opisat da su ustvari dlake oko areole..ono, kak muškići imaju...
    Oko aureole ti mogu laserski skinuti, ali ako imaš koju dlaku baš na tamnom dijelu aureole, te se ne "blicaju".
    Ako si svijetle puti s tamnim dlakama, to ti je idealna kombinacija za takvo skidanje.

  5. #5
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    joj draga lupe, pa ne mora ti biti bed zbog toga, imam i ja dlake oko bradavica...na svakoj mi izrastu 2-3, baš onako crne i duge budu i onda ih ja počupam pincetom, a kad narastu, opet počupam...pa to ti ima 90% žena, barem sve moje frendice...one koje su inače tamnije i sklonije dlakama, imaju ih više!! ja sam dugo bila uvjerena da sam jedina, a onda vidjela kod mame, pa kod jedne frendice, pa kod druge...pa ispalo da smo dlakavi svi! hihihii
    nisi jedina!!
    Posljednje uređivanje od kudri : 31.03.2011. at 11:29

  6. #6
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    ja to isto s pincetom riješim i nekako mi se čini da sam ih istrijebila

  7. #7
    Lupe avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    u oblacima
    Postovi
    281

    Početno

    Joj cure, hvala vam na podršci.A znam da svaka ima 2-3... al nažalost kod mene je to malo više nego 2-3 .. ....u principu ih isto pincetom počupkam al...nekak nemam baš dojam da sam ih prorijedila...a i svo to čupkanje... uhhh....da mi je dočepat se onog ko ih je izmislio

  8. #8
    Calista avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Preko bare
    Postovi
    515

    Početno

    i ja ih imam...prije nego sam rodila puno vise nego sada
    makar, ja sam prilicno dlakava (dlakavija od MM-a) i to me vise ne dira

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    srbija
    Postovi
    586

    Početno

    sad si me setila,
    ja ih isto imam, 3-5 na svakoj
    a stariji sin dok je dojio
    zvao ih je cicine obrve

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj kudri prvotno napisa Vidi poruku
    joj draga lupe, pa ne mora ti biti bed zbog toga, imam i ja dlake oko bradavica...na svakoj mi izrastu 2-3, baš onako crne i duge budu i onda ih ja počupam pincetom, a kad narastu, opet počupam...pa to ti ima 90% žena, barem sve moje frendice...one koje su inače tamnije i sklonije dlakama, imaju ih više!! ja sam dugo bila uvjerena da sam jedina, a onda vidjela kod mame, pa kod jedne frendice, pa kod druge...pa ispalo da smo dlakavi svi! hihihii
    nisi jedina!!
    imam i ja jedno pitanje.... moja sestra ih ima i oko bradavica, i između grudi i svukuda.... ima li još tko sa tim problemom, jer jadna se muči godinama sa time, i nikako ne može pronaći rješenje....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •