Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: Sve kasnije se budi

  1. #51
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Andiko, naravno da 19 sati nije rano, ja sam u 19.20, iza crtića bila u krevetu i s 10 godina.
    Ali kad ova mala finess beba neće. Neki dan smo izbacili ono predvečernje spavanje, u 21.40 je zaspala. Nakon 40 mn se probudila, nastavljam ju uspavljivati dojenjem, u mraku, u istom položaju u kojem je zaspala. Minutu - dvije je sisala, okrenula se na trbuh, guza u zrak... i krenula "raditi sklekove". Sva sretna i zadovoljna, snaga joj se vratila, ajmo odmah u akciju.
    Aaaaaa!
    Zaspala je, ono zapravo oko ponoći.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 18.05.2012. at 22:22

  2. #52
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj renchy prvotno napisa Vidi poruku
    Moj misic ima ritam poslije 23h spavanje i sve do 10 ili 10.30h.Sad ima 19 mj i savrseno sam se prilagodila njegovom ritmu.Savjetujem i tebi.
    Pitat ću na poslu mogu li raditi od podne umjesto od 8.
    Da ne ide za pet mjeseci u jaslice, ne bi se ja puno brinula... ima ritam kakav ima, njen je... ali nažalost, niti ja mogu ostati doma, niti imamo baku u blizini, niti smo spremni na nepozate tete čuvalice. Tako da, ritam se mora promijeniti...

  3. #53
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ne vidim ni jedan razlog zašto bi beba išla spavati u 19. Ja bih pokušala izbaciti to zadnje "popodnevno" spavanje i neka ide spavati u 22 ili 22.30, kako več bebi paše.
    Dolazi ljeto, dugi dani, meni je baš divota vani šetati oko 21 sat.
    Zašto ne iskoristiti to na taj način.
    Ujutro neka spava do kaže želi, ti se stigneš i odmoriti i pegleti i skuhati ručak.
    Zašto bi bilo što od toga radila prije spavanja, ako imaš jutarnje sate mira.
    Kad će ići u jaslice i kad će se trebati buditi, onda ćete se i prilagoditi.
    Zašto remetiti tako predivan raspored radi nečeg što će se događati za 6 mjeseci????

    Jel se vidi iz posta da sam ljubomorna ko pas?


    Ma ne stignem ja ništa puno ujutro jer sam umorna (isto ko pas), ustajem oko 9, a sporo se budim... i zbilja uživam u toj jutarnjoj tišini. Osim toga, ona od 6 do 8 nekoliko pita sisa, pa sve i da hoću, ne mogu se dignuti ranije.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    253

    Početno

    Ma u biti najgore je slušati druge...Kao najkvalitetniji je san od 21 sat. Al mogu se postaviti na trepavice, tad nebu spavao.
    Uostalom, netko je i rekao...sad će ljeto, duge šetnje uz more .
    A opet, za dva mjeseca možda će spavati samo jednom.

  5. #55
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku


    Ma ne stignem ja ništa puno ujutro jer sam umorna (isto ko pas), ustajem oko 9, a sporo se budim... i zbilja uživam u toj jutarnjoj tišini. Osim toga, ona od 6 do 8 nekoliko pita sisa, pa sve i da hoću, ne mogu se dignuti ranije.
    Ovo ti je rješenje problema za budućnost kad će se trebati navikavati na ustajanje. Jednostavno se digneš oko 8, ona traži cicati i probudi se.
    Tjedan dana bude nervozna dok promijeni rutinu, ali nakon toga se prilagodi.
    Ponavljam ja se trenutno ne bih zamarala rutinom koja vam treba za 5 mjeseci, do tada će i beba sama promijeniti rutinu barem 3 puta.

  6. #56
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno



    Nismo primljeni!!!

  7. #57
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Niste jedini

  8. #58
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Mojca, stvarno nemoj sada nešto poduzimati radi nekog ritma za pet mjeseci. Pet mjeseci su vječnost u životu tako male bebe, tko zna kakav će njen vlastiti ritam tada biti.

  9. #59
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Evo nekako se spontano pomaknuo ritam, sad zaspi između 9.15 i 10.30, a budi de u 10.05 točno u minuti već par dana.
    Jaslice ćemo pomaknuti za 2 mjeseca a do tad ćemo valjda nekako drugačije spavati...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •