Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 98

Tema: Naslovnica koja je šokirala Ameriku

  1. #1
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno Naslovnica koja je šokirala Ameriku

    http://www.index.hr/black/clanak/nas...ao/614428.aspx

    Koliko god bilo porazno i tužno da dojenju i ovakvom stilu odgoja treba propaganda, sviđa mi se da ona ipak postoji...makar i na ovakav način..
    Nije mi jedino jasno..od svih guzica, sisa, preljuba, nedostatka morala, medijskog prostituiranja, ma svega kaj nas okružuje, a pogotovo njih- ovo je naslovnica koja je šokirala ameriku??

  2. #2
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Evo komentara kojeg sam ostavila i na Facebooku:

    Pa sto ce prodati novine, ako ne provokativnost? A sto je provokativno? Izmedju ostalog nesto na sto okolina nije navikla. U zemlji u kojoj porodiljni traje oko sest tjedana i u kojoj je dojenje u javnosti veci bauk nego u Hrvatskoj, ovo svakako privlaci paznju. Ni naslov vise nije bitan, a ni sadrzaj samog clanka.

    Dodatak: svasta sokira Ameriku. A onda opet s druge strane "Naslovnica koja je sokirala Ameriku" je naslov u nasim medijima. Opet dreknasibici.

  3. #3
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Po meni biološki totalno normalno, dijete koje doji (nebitno koje je dobi, dojenje se nastavlja dokle god to majci i djetetu odgovara), ali kod nas nažalost za večinu neprihvatljivo.
    Članak koji stoji uz naslov ne bi posebno komentirala, svaka majka ima jedinstveno i nježan odnos pun ljubavi sa svojim djetetom, dojila ona ili ne.
    Posljednje uređivanje od Pepita : 11.05.2012. at 15:08

  4. #4
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Meni se svidila ova kritika: http://parenting.blogs.nytimes.com/2...er-mom-enough/

    A taj naš naslov o tome kako je "šokirala Ameriku" me podsjeća na Slobodnu Dalmaciju u vrijeme dok sam je znala kupiti, 90% naslova u gradskoj rubrici su bili u stilu "Užas u centru Splita: ...", "Šok!....", "Strava u Dugopolju..."

  5. #5
    mayato avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,033

    Početno

    i moje šogorice i moje susjede šokirakaj ja dojim svo 17-mjesečno dijete pa nisam na naslovnici...

  6. #6
    mara68 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    217

    Početno

    Naživcirali su me komentari ispod članka, a obećala sam si da neću više dopustiti da mi takvi kvare raspoloženje Zašto se nitko ne zgraža nad činjenicom da kod nas samo 13% mama isključivo doji svoje bebe!

  7. #7
    katjenka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    230

    Početno

    jednostavno, ne mogu vjerovati da najnormalnije stvari još uvijek šokiraju

  8. #8
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    A jes su šokantni ti Amerikanci!

  9. #9
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    I ja sam na facebooku napisala svoje mišljenje. I ne, za mene to nije normalno jer po mom mišljenju, mama koja četverogodišnjaku osigurava utjehu, nježnost i pažnju dojenjem, debelo je negdje zahebala. Ali s druge strane, ne zamaram se s tim koliko ko diji, ne zanima me. Ja svoje mišljenje i stavove primjenjujem na svojoj djeci

  10. #10
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    pa jel' ima 3 ili 4? vec sam mislila da je napredni 3godisnjak,izgleda mi dosta starije....

  11. #11
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    ja ne mislim da sam negdje zahebala jer sam 3,5-godišnjakinji dopuštala da sisa
    njoj je trebalo
    meni nije smetalo
    mlijeko je i dalje imalo nutritivnu i imunološku vrijednost
    svi sretni

  12. #12
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Meni je dojenje normalno pa mi je isto tako normalno dojiti dokle god to dijete hoće!
    Moj osobni stav je da ne bi to djetetu trebala uskratiti zato što imam neka mišljenja o tome. Ako je djetetu ok dojiti sa tri godine, ja sam ta koja mu to mogu omogućiti.

  13. #13
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Trina, ja misim da je zahebala jedino ako isključivo dojenjem osigurava utjehu, nježnost i pažnju, a sumnjam da je tako.
    Gledam svoju malu, ima dvije i po, ona još doji i to onako s guštom, a totalno neopterećujuće za mene. Ujutro mrvu duže, razbuđuje se i uživa, u neko doba popodne se sjeti (nije me nikad dočekivala s posla sa zahtjevom za sisanjem, tek poslije se sjeti), navečer ako je ja stavljam spavati. Mogu je drugi stavit na spavanje bez problema, ako nema mene ujutro, uopće nema veze. Lako bismo mogle tako još koju godinu. Ja nemam neki razlog za prestat, jer me ne zamara, ona uživa...Isto tako, da je sad prestanem dojit, vjerojatno joj ne bi bio osobiti problem. Ali zašto da prestajem, baš nemam nikakvog razloga...
    Posljednje uređivanje od vertex : 11.05.2012. at 16:22

  14. #14
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Prije koju godinu i ja bih se zgražala na ovu fotku, sada sam osviještena.
    Svatko neka doji koliko osjeća da treba, meni je osobno dojenje poslije druge godine postalo neizdrživo, on je tražio sve više i više, dojila sam ga više nego kada smo došli iz rodilišta, pa sam malo pomalo ukinula.
    Posljednje uređivanje od piplica : 11.05.2012. at 16:29 Razlog: Tipfeler

  15. #15
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    meni malac izgleda k'o da ima pet godina. to što se ne zgražam na sliku ne znači da odobravam, nego samo da sam se navikla na svašta.
    zatim, treba pročitati cijeli tekst jer se radi o AP i o 3 njegova temelja, koja, ako se previše doslovno primjenjuju, (po meni) od djece prave bebe (kao što vidimo iz priložene slike).

  16. #16
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Mali je fakat mašala trogodišnjak.

  17. #17
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ma ne vidi se to iz slike (da se od djece prave bebe), vidiš da dečko stoji na stolici i sisa. Za to mora biti barem toddler .

  18. #18
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    moja granica je oko 2,5-3 god, a i to je za vecinu ohoho
    ne zgrazam se, i ja sam osvijestena ko piplica , al ni ne odobravam, ovako ko mama c.
    sjetim se odmah onog topica o dojenju predskolaca/skolaraca
    mislim da se pretjeruje s tim - dok dijete zeli
    svasta djeca zele, ne znaci da je sve dobro za njih
    Posljednje uređivanje od summer : 11.05.2012. at 17:03

  19. #19
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Mene zanima jel' se dijete željelo slikati za Time.

  20. #20
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Čitam izjave i sviđaju mi se one koje kažu da su ovom naslovnicom željeli "vašu pažnju" i bome dobili je, nema tko danas ovo ne komentira!
    Što su mediji...

  21. #21
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Pa zapravo, ja mislim da se mora konkretizirati to "nije dobro". Moguće da može ne bit dobro. Ako je trogodišnjaku dojka glavna dnevna aktivnost, možda stvarno nije dobro. Meni kao mami, vjerojatno ne bi bilo nimalo dobro. S druge strane, ako sisa dvaput na dan, ili već neki neveliki broj puta na dan, a ostatak vremena se bavi svim i svačim, šta tu ima ne bit dobro? A i ovi zakačeni na sisu, zna li se, zapravo, kakvi su kad izađu iz tog perioda? Jesu li stvarno na neki način oštećeni, uskraćeni? Ili samo pretpostavljamo da bi morali biti?
    Ovo mimino pitanje je i meni dobro pitanje za postaviti, ali prisutno je uvijek kad se djecu slikaje u neke svrhe koje su odrasli odredili.

  22. #22
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    A je li bitno je li se tako malo dijete zeljelo slikati? Mislim, nekako je premalo za neke ozbiljne odluke, a slikanje za novine bi moglo biti u toj kategoriji. A djeca svasta zele.

    Sad bi sve moglo na Filozofski.

  23. #23
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ne sviđa mi se takvu sliku stavljati na naslovnicu. Bez obzira imalo dijete 5 dana ili 5 godina.
    Po meni je dojenje intiman čin i nikoga ne treba zanimati doji li neka mama svoju bebu, ne doji ju, koliko i kad.

    Ja sam prekidala dojenje za prvi rođendan ili u prvoj polovici druge godine. I meni je to bilo optimalno za mene i za djecu. Ali, to je moj optimum, nikako ne kažem da mora biti i nekom drugom.

    Zamišljam tog dečka kao 13godišnjaka kad mu neki "prijatelj" u školi dođe sa slikom koju je iskopao na internetu. Neće mu biti lako, bez obzira na koju stranu krenulo zafrkavanje.

  24. #24
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citam sad komentar u Jutarnjem, kaze kako ova "neobicna" metoda povezujuceg roditeljstva podrazumjeva i nosenje djece blizu tijela i zajednicko spavanje. Ne kuzim sto je tu neobicno.
    Meni je jos ljepsa strana price sto se zena s naslovnice uspjela povezati sa posvoje im sinom, upravo tako sto ga je dojila.

  25. #25
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    A što znači to "povezati"?
    Više povezanosti sa svojim djetetom od ...?Kakvih majki?Koje doje do 1 godine,do 2 godine,koje ne doje...?Ona se povezala preko dojenja sa posvojenim sinom,a majka koja nije dojila svoje posvojeno dijete...šta?Nije vezana sa svojim djetetom?
    Meni je to malo previše.

  26. #26
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Citiraj Rivendell prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je jos ljepsa strana price sto se zena s naslovnice uspjela povezati sa posvoje im sinom, upravo tako sto ga je dojila.
    Ne kuzim ovo..kakvo sad posvojeno dijete? Moze link da procitam?
    Bas me zanima

  27. #27
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Pa i napravljena je da šokira. Uzeli su navjećeg trogodišnjaka kojeg sam ja ikad vidjela, atraktivnu majku, oboje gledaju izazovno u kameru... Tko god ih je fotko fino im je smjestio. Ja vjerujem daj brižna mama i sasvim normalno dijete (možda malo krupnije građe) u pitanju, ali predstavljeni su ko da ih je Freud izmislio. Eto moj jedini zaključak je da ni novinarima Timea više ne možeš vjerovati, sigurno su ih zapričali pro AP i onda ga ovako zavrnuli.

  28. #28
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne sviđa mi se takvu sliku stavljati na naslovnicu. Bez obzira imalo dijete 5 dana ili 5 godina.
    Po meni je dojenje intiman čin i nikoga ne treba zanimati doji li neka mama svoju bebu, ne doji ju, koliko i kad.

    Ja sam prekidala dojenje za prvi rođendan ili u prvoj polovici druge godine. I meni je to bilo optimalno za mene i za djecu. Ali, to je moj optimum, nikako ne kažem da mora biti i nekom drugom.

    Zamišljam tog dečka kao 13godišnjaka kad mu neki "prijatelj" u školi dođe sa slikom koju je iskopao na internetu. Neće mu biti lako, bez obzira na koju stranu krenulo zafrkavanje.
    Slažem se s drugim dijelom, ali mislim da je i nas malo opro taj neki čudni puritanizam. Prikaz dojenja u povijesti umjetnosti nikad nije nigdje cenzuriran osim u modernoj americi i komunističkim zemljama gdje je bočica i formula oslobodila žene okova i pružila im slobodu na radnim akcijama i za strojevima tekstilne industrije. Maria lactans, majka božja koja doji Isusa je bila normalna slika u kućama. Pjevalo se za rođendane "sretna tvoja mama bila koja te je dojila..."
    ovo skanjivanje nad dojenjem je staro možda 50tak godina
    Posljednje uređivanje od pikula : 11.05.2012. at 20:24

  29. #29
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Što bi fejs rekao na ovu sliku ? http://www.paintgallery.net/joost_va...ia_lactans.htm

  30. #30
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Tu je intervju s majkom s naslovnice: http://healthland.time.com/2012/05/1...?iid=obnetwork

  31. #31
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Ne mogu linkat s moba, uglavnom ima petogodisnjeg sina kojeg je posvojila i kojeg je isto dojila do nedavno jer je skuzila da im to pomaze zbliziti se.

    Slazem se s pikulom, ne razumijem cemu toliko iscudjavanje, zena doji u javnosti cudo, a svaki dan vidim bar 3 para sisa u raznim novinama i na tv-u, u nekim situacijama ih jos odraslije "dijete" stavlja u usta iz sasvim drugih pobuda pa se nitko ne prenerazava

  32. #32
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Što se tiće slike niti trepnula nisam na nju. Gotovo je. Mozak mi je u potpunosti ispran.


    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    A je li bitno je li se tako malo dijete zeljelo slikati? Mislim, nekako je premalo za neke ozbiljne odluke, a slikanje za novine bi moglo biti u toj kategoriji. A djeca svasta zele.

    Sad bi sve moglo na Filozofski.
    Jasno. To može biti pitanje za bilo koju fotografiju djeteta na koju roditelji pristaju da bude objavljena javno. Obzirom da sam i sama bila u sličnoj situaciji u Hrvatskoj prije objave slika moje djece konzultirana je dječja pravobraniteljica , koja u njima nije vidjela ništa štetno za djecu . Pretpostavljam da postoji i takva institucija u Americi, a ostalo su nijanse i ukus roditelja koliko mu je nešto prihvatljivo.

  33. #33
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa Vidi poruku
    Baš predivna slika!

  34. #34
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    ...ono što su htjeli sa ovom slikom upravo su i dobili i podigli cijelu svjetsku javnost na noge.
    Uvjerena sam da se ove novine ne prodaju jedino u zemljama trećeg svijeta, kod njih je to više nego normalno.
    Tako bi nekako trebalo biti i kod nas.

  35. #35
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    I piše da će dijete četiri godine idućeg mjeseca.

  36. #36
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    I zaboravih napisati ovo joj je sin, a ima još jednog posvojenog sina od pet godina.

  37. #37
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Upravo zato što je dijete premalo da samo odluči o tome hoće li se ovako slikati za naslovnicu novina se meni to ne sviđa i mislim da nije u redu.
    I naravno da se isto može pitati za svaku javnu fotografiju djeteta (a ja se i pitam); ali ova je naslovnica ipak "šokantna", "podigla je javnost na noge", i na kraju krajeva pojavila se na iznimno tiražnim novinama - tako da i nije jednako kao recimo reklama za platnene pelene.

  38. #38
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Ja zaista ne vidiš što je to šokantno. Meni su šokantne sise broja 10 u časopisima sumnjiva morala.

    Ženi dojka služi da njome prehrani svoje dijete, a to što su od nje napravili poželjan seksualni objekt i što još uvijek muškarci bale za onim velikim i kad se proziru ispod majica to je nešto sasvim drugo.
    Imamo alternative pa skupljamo argumente, da smo u Africi gdje nema ni vode, a kamoli hrane, muzli bi uz dojenje samo da prehranimo djecu da nam ne gladuju. Netko će reći nismo u Africi, nismo ali šteta da nismo u mogućnosti vidjeti je barem na jedan dan.

  39. #39
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Ja sam sokirana sto je Amerika sokirana

  40. #40
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam sokirana sto je Amerika sokirana
    pih, a i tebe je lako šokirati.

  41. #41
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima jel' se dijete željelo slikati za Time.
    Da ga se pitalo sigurno bi rekao da
    Ako se stavimo u njegovu perspektivu, odgovor na pitanje bio bi "a zasto ne?"
    Njemu dojenje nije nista sramotno, nista sto bi trebalo skrivati, on zadovoljava svoje potrebe (emocionalne, fizicke...nije bitno) i njemu je dojenje ko nama jutarnja kava.
    Sigurno ju necemo piti skriveni u wc-u ili pokriveni maramom da nas netko ne vidi.
    Mi odrasli smo skloni kompliciranju, klinci su puno jednostavniji od nas....dok i oni ne odrastu

  42. #42
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    pih, a i tebe je lako šokirati.
    Ma to se desava samo par dana u mjesecu, casna rijec

  43. #43
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Još jedna potvrda da dojenje unutar obitelji osigurava pozitivnu sliku o tome i o načinu prehrane djeteta.
    Majka je dojena 6 godina i sjeća se toga...ma predivno!

  44. #44
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    [QUOTE=Marsupilami;2138851]Da ga se pitalo sigurno bi rekao da
    Ako se stavimo u njegovu perspektivu, odgovor na pitanje bio bi "a zasto ne?"
    Njemu dojenje nije nista sramotno, nista sto bi trebalo skrivati, on zadovoljava svoje potrebe (emocionalne, fizicke...nije bitno) i njemu je dojenje ko nama jutarnja kava.
    Sigurno ju necemo piti skriveni u wc-u ili pokriveni maramom da nas netko ne vidi.
    Mi odrasli smo skloni kompliciranju, klinci su puno jednostavniji od nas....dok i oni ne odrastu [/QU

    Što bi reklo da ga se pitalo to ne možeš znati, a posebno ne što će reći kad odraste.

  45. #45
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Tko nije vidio: http://www.youtube.com/watch?v=Ou60ChdDPQE

    Leigh Anne O'Connor jedna od poznatijih IBCLC. Lijepo i argumentirano!

  46. #46
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Mima

  47. #47
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Što bi reklo da ga se pitalo to ne možeš znati, a posebno ne što će reći kad odraste.
    Jos jedan dokaz da mi odrasli kompliciramo stvari i od svega radimo analize a sigurna sam da ako se dijete voli slikati svejedno bi mu bilo da li u trenutku slikanja ima sisu u ustima ili ne i da li ce njegova slika biti u obiteljskom albumu ili na naslovnici casopisa

    A kada odraste....eeee i moja mama ima u obiteljskim albumima slika zbog kojih sam je u ludim godinama "mrzila" i ticu se scenskih i javnih nastupa ali sada mi je drago da ih imam

    Ali ok, mogu razumjeti tvoj stav i razmisljanja

  48. #48
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    pa jel' ima 3 ili 4? vec sam mislila da je napredni 3godisnjak,izgleda mi dosta starije....
    meni izgleda ko da je 5, ali možda je stvarno i 3

  49. #49
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    ocito je pred 4. rodjendan. I moja je toliko i sigurno nebi imala nis protiv da ju se slika dok doji. Vjerojatno se ni moj sin ne bi iscudjivao sliki prijatelja koji je dojio kad je imao tri jer to doma gleda svaki dan. Donosimo zakljucke iz svojih perspektiva.

  50. #50
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Točno, ti su upravo donijela zaključak iz svoje perspektive. Ne radi se o tome da li bi dijete imalo problem sa tim da ga se slika dok doji, nego da li bi imalo problem sa time da se fotografija - koja definitivno jest snimljena u namjeri da bude provokativna - bude objavljena u takvoj tiraži da je vidi pola svijeta. Majka je na to svjesno i namjerno pristala, čak pokazala stav, ali dijete ne može donijeti takvu odluku.
    Što se tiče moje perspektive, meni u ovoj fotografiji nema ništa šokantno.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •