Pokazuje rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Problemi s čitanjem Foruma na HTC-u

  1. #1
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno Problemi s čitanjem Foruma na HTC-u

    Imam jedno nekom možda banalno pitanje, ali meni dosta praktično važno, jer najčešće Forum čitam preko moba. Naime, imam HTC Desire i kad idem na link svojih pretplata (uvijek tu startam čitanje) nemoguće je kliknuti na "zadnju stranicu". Uvijek moram kliknuti na "naslov topica", onda otvori tu prvu stranicu pa tek onda s te stranice idem na "posljednju". Onak' gubim vrijeme, nespretno je... Ne znam da li se to i drugima događa. Čitam i nekoliko drugih foruma, niti na jednom nemam ovaj problem. Usrećili bi me kad bi se to *nešto* riješilo. Hvala.

  2. #2
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    meni je pak dolazak na forum preko mobitela nemoguća priča, mislim, moguća, ali izgubim hrpetinu živaca

    znam da moram nabavit bolji telefon, ali pitam se dal možda postoji neka aplikacija preko koje se lakše ide na forume?

    sori što sam ti upala u pitanje, ali...tema je slična

  3. #3
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno

    a koji mob imaš? ja sam na android sustavu. normalno surfam preko browsera, najčešće kad maleni spava, a ja pokraj njega prebirem u mraku kao luđakinja. idealno, ležiš i čitaš!

  4. #4
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Isti problem je na Motoroli Droid Pro. Sve super funkcionira, osim zadnjeg posta - uvijek mora otvoriti prvu stranicu topica prvo.

  5. #5
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Meni je ok Tapatalk aplikacija na iphonu. Ne znam za koje jos mobitele postoji.

  6. #6
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Mene smetaju aplikacije za mobitele i biram cijelu stranicu.

  7. #7
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,234

    Početno

    meni neće da otvori opciju Novi postovi ni pod razno nego trebam ući na svaki pojedini pdf i tražiti nepročitane postove (koji su srećom ipak označeni). Imam neku Nokiju vulgaris.

  8. #8
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku
    Mene smetaju aplikacije za mobitele i biram cijelu stranicu.
    potpis!

  9. #9
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Aiko prvotno napisa Vidi poruku
    a koji mob imaš? ja sam na android sustavu. normalno surfam preko browsera, najčešće kad maleni spava, a ja pokraj njega prebirem u mraku kao luđakinja. idealno, ležiš i čitaš!
    Sve isto, cak i model mobitela, s tim da mali obicno ima cicu u ustima jer ga tako uspavljujem... Meni je za citanje pomoglo ukljuciti onu opciju da ne prikazuje mobilnu verziju stranica nego obicne - ali sad imam drugi problem, preko mobitela ne mogu nista napisati na Rodi - ne radi mi polje za unos poruke (naslov radi ali polje poruke ne). Ionako samo citam, ali sjecam se da sam prosle godine na moru uspjela par puta na mobitelu i nesto napisati, no to vise ne ide.

  10. #10
    Administrator admin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Vjerojatno je bug negdje u mobilnoj temi, s obzirom da koristimo posljednju verziju forumskog SW-a morat cemo pricekati novu verziju u kojoj ce to vjerojatno i biti riješeno. Jel se to od uvijek događa ili?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    kod mene se kad nisam na wifi mreži pri učitavanju pojedinih pdf-a i tema javlja sistemska greška "The requested item could not be loaded! status code:500

    je li to do mobitela ili šta?

    na androidu sam samsung galaxy nexus s

  12. #12
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kod mene oduvijek. Ne koristim aplikacije, vec redovnu stranicu.

  13. #13
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno

    Citiraj admin prvotno napisa Vidi poruku
    Vjerojatno je bug negdje u mobilnoj temi, s obzirom da koristimo posljednju verziju forumskog SW-a morat cemo pricekati novu verziju u kojoj ce to vjerojatno i biti riješeno. Jel se to od uvijek događa ili?
    Meni oduvijek, tj. od prije godinu i pol - dvije, kako imam Desire. I da, netko je ranije spomenuo da ne može postati preko mobitela, ne mogu ni ja. Nisam to prije probala, jer sam čitama, ali istina je, ne može se ni preko Desirea slati postove. Dakle, kod mene je slučaj da ne mogu kliknuti na brojeve koji označavaju stranice ispod naslova teme. Ne mogu otići na pr. zadnju stranicu neke teme. Ili mi "uhvati" naslov teme ili ime onog tko je pokrenuo temu, odnosno, uhvati mi naslov ispod jer sam na više tema, naravno, subscribana. Prilično je frustrirajuće za nas koji više čitamo preko moba, nego na kompu. Čitam i druge forume, ali tamo nemam takvih problema. Nadam se da će biti riješeno s novom verzijom, jer su mi noćna prebiranja po mobitelu najčešće jedino slobodno vrijeme za gledati ovaj Forum.

    P.S. Isto ne koristim aplikaciju, praktičnije je preko browsera.
    Posljednje uređivanje od Aiko : 18.05.2012. at 09:41

  14. #14
    Administrator admin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Aiko: Jel koristiš mobilni temu ili ovu običnu?

  15. #15
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno

    Misliš jel koristim onaj mobile view? Imam to isključeno. Misliš da bi bilo drukčije da je uključeno?

  16. #16
    Administrator admin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Jel ti forum na mobitelu izgleda isto kao i na stolnom računalu? Dolje ljevo u kutu imaš jedan drop-down izbornik gdje možeš odabrati stil: Mobilni

  17. #17
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno

    A-ha, našla sam. Uključeno mi je Roda (standard style), ne mobilni stil. Da to promijenim?

    Edit:
    Evo poruke: We are sorry, this content is not supported via the mobile style.
    Posljednje uređivanje od Aiko : 19.05.2012. at 20:58

  18. #18
    Administrator admin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    82

    Početno

    Da koristi mobilni skin. I ja isto imam HTC Desire i meni sve radi, što se tiče te poruke nisam je uspio dobit. Jel ti se barem išta učita ili samo ta poruka?

  19. #19
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno

    Aaa, sad sam skuzila! Evo tipkam s moba. Ovaj mobilni je super za citat, ali ne da stranicu s pretplatama. Za tu stranicu napise da nije podrzana. Steta.

  20. #20
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Meni na LG Optimus p500 ne dozvoljava full site, mogu videti samo jednu stranicu tj. nigde nemam mogućnost prelaska na sledeću niti bilo koju drugu stranu, nemam link ka novim postovima. Molim za savet, pomoć! Jbt, lakše mi je bilo surfati po forumu na prethodnoj nokiji vulgaris nego na ovom android čudu.

  21. #21
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    izludjuju me errori!
    idem na zadnji procitani post- error
    idem na zadnji napisano post- error
    pa onda idi u topic pa stranicu po stranicu do zadnje...

  22. #22
    darci avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    462

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    izludjuju me errori!
    idem na zadnji procitani post- error
    idem na zadnji napisano post- error
    pa onda idi u topic pa stranicu po stranicu do zadnje...
    i meni isto, katastrofa. što da radimo?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •