Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: znojenje ispod pazuha i mrlje na odjeći

  1. #51
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    botox izregulira znojenje, ali nije vječno
    antiperspiranti su jako loše rješenje za stalnu upotrebu, par puta godišnje ok

    kristalni kamen je meni skroz ok. i naravno pobrijano uredno ispod pazuha

    nema mi goreg nego kad izviri šuma, bilo kod muškarca ili žene :bljuc:

  2. #52
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno

    Ja koristim antipespirant Dove u kamenu već ima jedno 4-5 godina.Lijepo mi miriši onako blago i nikad nisam do sada imala nikakvih problema.
    Niti čireve ni upale ništa od toga. A brijem se svaki četvrti dan.
    Inače nemam ni neugodan miris kad ne stavim ništa ali to mokro me izluđuje.

  3. #53
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Ima li nešto učinkovito kao Uriage Tri-Actif a ne tooooliko skupo?

  4. #54
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Evo još jedno jaaako loše iskustvo s antiperspirantima, doduše bez čireva, ali s gadnom upalom limfnih čvorova ispod oba pazuha. Skoro mjesec dana sam hodala okolo ko da su mi ruke slomljene, nisam ih mogla od oteklina i bolova stavit uz tijelo.
    Uf, kad se sjetim, koma....
    A nažalost, znojim se jako i ljeti i zimi, s lokvama ispod ruku i na leđima. Jednostavno sam se pomirila s tim, kad kupujem robu dobro razmislim od kojeg je materijala, koje je boje i hoće li se jako vidjeti kad se oznojim.
    Nikad više ne bih spriječavala znojenje, gadno sam se opekla.

  5. #55
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Ja sam za sada sa Liderom prezadovoljna.

  6. #56
    Nia_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    1,276

    Početno

    Znam da je ovo stari topic, ali vjerujem da uvijek ima ljudi koji imaju problema sa znojenjem, pa će nekome možda ovo biti korisna informacija.

    Moguće da je magnezij rješenje za ovaj problem znojenja. Naime, popila sam šumeći magnezij prije neki dan iz mjere prevencije da mi se ne zakoči mišić u leđima (osjećala sam ga već zadnjih par dana i imala dojam da će mi se zakočiti) i svi moji problemi sa tim mišićem i pretjeranim znojenjem su tog dana nestali Evo sad već treći dan u nizu da mi je majica ispod pazuha posve suha (ali doslovno posve suha, bez da se mrvicu oznojim, što je za mene bilo nemoguće), ruke su mi posve suhe, nije mi vruće, općenito sam smirenija i bolje se osjećam

    I još uvijek ne vjerujem da je takva banalna stvar - magnezij riješio sve moje probleme sa pretjeranim znojenjem, tim više što sam već sumnjala i na dijabetes i na štitnjaču i tko zna na što sve. Prvi dan sam popila cijelu šumeću tabletu magnezija, a danas i jučer po pola. Eto, probajte i javite dojmove

  7. #57

    Datum pristupanja
    Feb 2017
    Postovi
    10

    Početno

    Probala sam proslog leta sa botoksom i bilo je ok. Nisam samo sigurna koliko je zdravo u tolikoj meri praktikovati botoks i da li ima posledica.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •