Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 57

Tema: znojenje ispod pazuha i mrlje na odjeći

  1. #1
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno znojenje ispod pazuha i mrlje na odjeći

    Molim Vas pomagajte, znojim se koma i kad je vruče i kad je zima, fleke ispod pazuha, ne znam više što bi obukla, koma mi je, vidim na netu da imaju neki ulošci za ispod pazuha, jel znate gdje to ima kupiti? I još jedno pitanjce ako netko zna, koristim jako dugo već kremu za ispod pazuha Lidero umjesto deo sprejeva, ali nigdje više ne mogu naći da se to prodaje, da li znate gdje ima za kupiti?

  2. #2
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa Vidi poruku
    Molim Vas pomagajte, znojim se koma i kad je vruče i kad je zima, fleke ispod pazuha, ne znam više što bi obukla, koma mi je, vidim na netu da imaju neki ulošci za ispod pazuha, jel znate gdje to ima kupiti? I još jedno pitanjce ako netko zna, koristim jako dugo već kremu za ispod pazuha Lidero umjesto deo sprejeva, ali nigdje više ne mogu naći da se to prodaje, da li znate gdje ima za kupiti?
    moja kombinacija je Vichy roll-on za smanjivanje znojenja (u Farmaciji je 1+1gratis 75 kn) i ti ulošci koji se stavljaju na majce - ima ih u DM (Till Flai - plavo-žuta kutija), unutra je 10 kom, mislim da je nekih 25kn...u Mulleru je crno-bijela kutija sa slikom gornjeg dijela tijela (ne sjećam se cijene)

  3. #3
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Ja godinama mažem deo kristalni kamen, proziran, nakon
    pranja on se malo namoči u vodi i pomaže ispod pazuha.
    Znojim se možda manje, ali mirisa sigurno nema duugo

  4. #4
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Lidera kreme ima u DM-u.!!!

  5. #5
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Danas hitno idem po te uloške, nisam ni znala da to ima, nadam se da će me to spasit očajnaaaa sam
    Nemam problema sa mirisom, nego sa tim flekama, usred ljeta usred zime, užas
    Posljednje uređivanje od anima : 17.05.2012. at 09:18

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa Vidi poruku
    Danas hitno idem po te uloške, nisam ni znala da to ima, nadam se da će me to spasit očajnaaaa sam
    Nemam problema sa mirisom, nego sa tim flekama, usred ljeta usred zime, užas
    ... ili improviziraj s nekim krpicama (ja sam, npr. prerezala 1 tetra pelenu na manje 'kocke') i to stavljam pod pazuh i to me spašava.

    Ti ulošci iz DM za ispod pazuha, jednom sam ih kupila, su mi se stalno nešto frkali, stalno sam ih nekaj morala namještati, i tak.

    Meni ne treba neki super dezić, dovoljno mi je da mi nekaj upije znoj...

  7. #7
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    lola_34 kako staviš te krpice da ne padaju? a ovi ulošci iz dm-a jel se lijepe pod pazuh ili na majicu?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa Vidi poruku
    lola_34 kako staviš te krpice da ne padaju? a ovi ulošci iz dm-a jel se lijepe pod pazuh ili na majicu?

    Ovi iz DM (jedni koje sam probala, ne sjećam se više marke) nekak su mi se frkali, savijali, ne znam nekak su bili premali (i nisu baš upijali ).

    Mislim, probaj, možda će tebi biti OK.

    A ove moje improvizirane krpice? Pa stavim ih pod pazuh, i zaglavim (poklopim) rukom (OK, povremeno ih moram malo popraviti, ali to kad nitko ne gleda ).

    Onda one upiju znoj, koji ujedno ne probije na odjeću.
    Posljednje uređivanje od lola_34 : 17.05.2012. at 09:58

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    ja sam ljepila obične dnevne uloške na majicu kad mi je bilo bitno da "ne promoči".

  10. #10
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    ja se znojim i ljeti i zimi(doduše manje,ali opet).
    koristim taj deo kamen iz dm samo radi neugdonih mirisa i stvarno se ne osjeti ništa. ali mi ne sprečava znojenje.
    koristim i te "uloške" ispod pazuha kada nosim neke tanje jakete jer mi i tada zna procuriti.
    meni su ok.mada nekad se znaju odljepljivati.

  11. #11
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Bebinja prvotno napisa Vidi poruku
    ja se znojim i ljeti i zimi(doduše manje,ali opet).
    koristim taj deo kamen iz dm samo radi neugdonih mirisa i stvarno se ne osjeti ništa. ali mi ne sprečava znojenje.
    koristim i te "uloške" ispod pazuha kada nosim neke tanje jakete jer mi i tada zna procuriti.
    meni su ok.mada nekad se znaju odljepljivati.

    ja uopće nemam problema sa mirisom nego isto sa flekama od znoja tako da meni deo kamen nebi došao u obzir, ali evo koristim ovaj Vichy tjedan dana i dobar mi je, ali ga ne smijem staviti direktrno nakon brijanja jer onda ne funkcionira, neznam zašto

    anima ti ulošci izgledaju isto kao i higijenski ulošci, samo je drugačija struktura upijanja
    inače ovi iz Mullera su puno bolji, malo su veći, bolje upijaju i ne odljepljuju se, ali su malo skuplji nego ovi iz DM i nema ih stalno za kupiti

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    A zasto ne probate piti nesta za smanjivanje znoja tipa neki caj,moja sestra je imala isti problem i cula je negdje da treba piti caj od kamilice svaku vece prije spavanja i djeluje,sad konacno moze obuci sve sto pozeli...

  13. #13
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    e,ni moj znoj nije smrdljiv nego te fleke su problem .

    pila sam bila ja i čaj neki,od biljek miloduh(ako se dobro sjećam) ali nije bilo pomaka nekog.
    nisam čula za kamilicu,ali mislim da je lipa za ovaj problem dobra.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    Krema Excipial u apoteci oko 50 do 60 kn neznam čija je znam da je zeleno bjela tubica i da je odlična.nema mirisa i za sve je .ruke,noge pazuh..Godinama je već koristim

  15. #15
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    ta krema ublaažva znojenje ili neugodne mirise?

  16. #16
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Ne znam koliko ima veze s temom, ali ja sam imala problema sa žutim flekama na majicama koje se nisu dale oprati. cijelo vrijeme sam mislila da mi je to od znoja dok nisam pročitala da je to zapravo od aluminiuma u dezodoransima. Od kad koristim one bez, nemam više takvih problema. I dalje se znojim, ali ne ostaju takve fleke.

  17. #17
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    ja nikad nisam imala te žute fleke.

  18. #18
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    si probala sa sodom se oprati???
    ja ne koristim dejziće,pa neću o žutim flekama

  19. #19
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Anima-kakve su tvoje fleke?

    Meni recimo zna na crnoj odjeći ako sam predugo u njoj i ako se dosta oznojim ostat oni bijeli tragovi,to je valjda od soli.

  20. #20
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja godinama mažem deo kristalni kamen, proziran, nakon
    pranja on se malo namoči u vodi i pomaže ispod pazuha.
    Znojim se možda manje, ali mirisa sigurno nema duugo
    Ja imam sreću da se ne znojim pretjerano ali kristalni kamen (ima u dm-u) je super!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Bijele i zute fleke ostaju od dezodoransa koji vam ne odgovara pa u kontaktu sa vazom kozom i vasim znojem ostaju takve fleke,i treba preci na drugi....

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    skićem se
    Postovi
    210

    Početno

    krema ublažava i znojenje i smrad.poslije nje nema nikakvih mirisa a i sama krema ne miriši.

  23. #23
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno

    I ja se znojim koma ispod pazuha. Svaka majica mi je ispod pazuha bijela to valjda "nagriza" kombinacija znoja i dezodoransa pa izbljedi. katastrofa za vidjeti.
    Nisam znala da postoje ti ulošci moram to isprobat. Već sam svašta isprobavala do pranja sa kamilicom ispod pazuha(navodno kamilica isušuje) do milijon raznovrsnih preparata i dezića. Ništa ne pomaže. Baš sam tužna zbog toga i nemate pojma kako je to neugodno.
    Ali mirisa nema samo je mokro!

  24. #24
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Ja nemam mirisa i nemam mrlje na majici, ali se znojim da je ogroman mokri krug ispod ruke, možete mislit kako mi je neugodno, ma što obukla

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    sonči zasto si se prala kamilicom rekao ti neko ili kaj?meni je logicnije je piti jer ona djeluje na zlijezde i isusuje ih pa one manje izlucuju i tako se manje znojimo,i sa kombinacijum nekog dezica koji nam bas odgovara od kojeg ne dobijemo upropastenu odjecu je pogodak...inace mojoj seki su se uzasno znojili dlanovi i tabani pa joj je bilo ne moguce nositi sandale,sad je ok

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    A zasto ne probate piti nesta za smanjivanje znoja tipa neki caj,moja sestra je imala isti problem i cula je negdje da treba piti caj od kamilice svaku vece prije spavanja i djeluje,sad konacno moze obuci
    I ja se javljam, znojim se uvijek pod pazuhom, drugdje samo kad je jako vruće.

    Htjela sam reći na ovo gore quoteano, nekako me strah "smanjivati" znojenje, pa ipak je to prirodna regulacija tijela

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj VIPmama prvotno napisa Vidi poruku
    nekako me strah "smanjivati" znojenje, pa ipak je to prirodna regulacija tijela
    ... i izbacivanje otrova iz tijela.

    To si i ja mislim, mislim da ne treba 'ometati' znojenje, nego 'ublažiti' posljedice...

  28. #28
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Većina dezodoransa ga ometa. I k tome odvratno smrdi. Ne podnosim taj umjetni miris. Meni je dobar onaj sprej s kristalnim solima, ako se nekom ne da koristiti kamen pa ga močiti. Samo što se stalno začepljuje raspršivač. Bez mirisa, prirodan, ne ometa znojenje, a po meni najučinkovitiji.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    otkada sam dobila hipotireozu znojim se katastrofa

    pokušavam izbjegavati pamučne majice
    najbolje su mi se pokazali materijali sa šarama i to oni prozračni (tipa ljetne tunike - ne znam ime materijala) ili crni lan ....
    ili majica na bretele pa preko nje neka tanka vunena vestica ili bolero ....

    no uz hipotireozu je došla i težina pa nije svaki outfit za mene pa mi to još dodatno čini problem ...
    jedino rješenje koje pali je da nosim dodatne majice sa sobom, presvlačenje po x broj puta dnevno itd.


    to čudo iz dm se i meni frče
    mora se prvo nalijepiti na odjeću - ja naravno nikako dobro potrefiti ...

  30. #30
    sonči avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    406

    Početno

    Ma da, neko mi je rekao da kamilica isušuje kožu pa sam se s tim prala. ništa nije pomagalo. Sad se samo mažem ispod pazuha sa Anti-perspirant Dove u kamenu jer sam fakat odustala i neznam kaj ne sve isprobala. Isto nosim duplu majicu ako nekud idemo.
    Probat ću još te uloške iz DM.
    I da još sam čula da nije dobro zatvarat to znojenje jer bi izbilo vjerojatno na drugom mjestu tipa(čelo,tabani ,ruke........)sad jel istina
    Ja bi svejedno riskirala da znam kako

  31. #31
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Može li naziv nekog od ovih dezodoransa ili kamena protiv neugodnog mirisa.
    Ja kada se iznerviram smrdim pa i ako sam se otuširala pet minuta prije, a to da se iznerviram mi se najčešće događa na poslu.

  32. #32
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Taj kamen se moze kupiti u DM-u, njihova robna marka, i pakiranje ti izgleda kao rollon.

  33. #33
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Razi proizvođači imaju takve kamene doziće. Ima ih za kupiti u DM-u i ljekarnama. Ovaj DM-ov je najjeftiniji i to se ima jako dugo.

    Zanima me da li su ti kameni dezići svi isti ili postoje razlike ovisno o proizvođaču?

  34. #34
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj sonči prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da, neko mi je rekao da kamilica isušuje kožu pa sam se s tim prala. ništa nije pomagalo. Sad se samo mažem ispod pazuha sa Anti-perspirant Dove u kamenu jer sam fakat odustala i neznam kaj ne sve isprobala. Isto nosim duplu majicu ako nekud idemo.
    Probat ću još te uloške iz DM.
    I da još sam čula da nije dobro zatvarat to znojenje jer bi izbilo vjerojatno na drugom mjestu tipa(čelo,tabani ,ruke........)sad jel istina
    Ja bi svejedno riskirala da znam kako
    Pa anti perspiranti ti to cine. Ili barem pokusavaju.

  35. #35
    Berlin avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    uz more
    Postovi
    784

    Početno

    Koji je provjereno dobar protiv neugodnog "mirisa"?

  36. #36

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Balea sensitive u staklenoj bočici, deo sprej. Zelenkast/plav. Sigurno pomaže, isproban Sretno!

  37. #37
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pisala sam na nekim pradavnim topicima o prekrasnom iskustvu nakon dugogodisnjeg koristenja antiperspiranata.

    Ni najgorem neprijatelju to ne bih pozeljela. Sad mi je puno draze, ako se bas dogodi, hodati kompletno mokre majice. Niiiiiikad vise nesto sto sprjecava znojenje.

  38. #38
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    ... i izbacivanje otrova iz tijela.

    To si i ja mislim, mislim da ne treba 'ometati' znojenje, nego 'ublažiti' posljedice...
    a onda sam ja puna otrova....ja se nikada ne znojim (meni je uvijek zima )...iznimka je bila poodmakla trudnoca u 8om mj na 35 stupnjeva sa +17kg.....dezodorans/antiperspirant i te stvari nisam nikad u zivotu kupila....

    otrovi se valjda izlucuju i na druge nacine,npr. urinom...

    mislim da bas prekomjerno znojenje moze biti i neka vrsta poremecaja centra za termoregulaciju,pogotovo jos ako se znoje dlanovi isl....

    ako uzrok nisu hormoni (valunge od menopauze npr),stitnjaca ili dijabetes, gledala sam svojedobno na tv-u o terapijama inekcijama neceg slicnog botoxu....
    djeluje skoro 100% uspjesno ali ograniceno,mora se ponavljat svako nekoliko....(a bice ko i botox u kozmetickoj primjeni)

  39. #39
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    kaae da sad ne tražim, možeš li molim te ponoviti priču?
    ja u posljednje vrijeme koristim muški dezić, u sticku
    nit se znojim, nit smrdim
    al vjerujem da se zacementiram sa tim

  40. #40
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    U kratkim crtama - prestala sam se znojiti. I to mi je bilo super. Ono, nit smrdis, nit ima mrlja.

    I onda... cir jedan, cir drugi, cir treci pa tako sve do kukova, otprilike.

    Zacepljene sve zlijezde znojnice pod pazuhom. Boli u pm. Nema znoja. Samo gnoj. Odlicno. Proslo je nakon par mjeseci, koristila sam Uriage bez antiperspiranta kad je bas nesto trebalo, a nista kad sam mogla bez bilo cega. Hocu reci, cirevi su prosli nakon par mjeseci, a ja sam se pocela normalno znojiti valjda za godinu dana.

    Od tad koristim iskljucivo dezice bez antiperspiranta i hvalabogubilokojem, s ove strane bare ih ima preko nekoliko i jos su prihvatljivih cijena.

  41. #41
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    kaae,ajme prestrašno je to sa čirevima.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    joj, i ja sam htjela ukratko čuti priču... strašno, dakle moja teorija ipak drži vodu. Koliko god neugodno bilo, draže mi je da se znojim :/

  43. #43
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Citiraj VIPmama prvotno napisa Vidi poruku
    joj, i ja sam htjela ukratko čuti priču... strašno, dakle moja teorija ipak drži vodu. Koliko god neugodno bilo, draže mi je da se znojim :/
    X

    Ja nisam dobila čireve, ali su mi znale oticati limfne žlijezde ispod pazuha. Dobro pazim koji deo odabirem + ne brijem se već godinama (srećom, nisam baš jako dlakava).

  44. #44
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    ja se brijem jedamput godišnje

  45. #45
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Trenutno sam na g.o. pa nisam isprobala ove uloške iz dm-a, ali mi nekako ne izgledaju obečavajuće. Ja uvijek koristim Lidera kremu ispod ruke, čak i mm je to
    počeo koristiti. I meni je uvijek zima, ali i kad mi je zima meni se majica smoći, katastrofa. Ne znam što ću, baš sam očajna i zavidim svima koji mogu obući što hoće, pogotovo kad vidim one majice u svim mogućim bojama, a ja mogu samo sanjati o tome, meni su bijela i crna amen

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    hm jesi bas sigurna da su cirevi bili od toga ono potvrdio ti doktor ili?nekako nikad nisam cula da su utvrdili od cega se pojavljuju ti cirevi,ali znam da ih moja komsinica ima na izvoz a nit se brije,niti koristi deo,znoji se uzasno,i osjeti na kilometar pa mi je zato cudna ta prica o cirevima
    svi se znojimo,znoj izlazi na svakoj pori na tjelu,i to je normalan proces izbacivanja toksina iz tjela ali svako pretjerano znojenje moze znaciti i neki poremecaj u lucenju zlijezda i mislim da se to treba sanirati a ne ostaviti tako i muku muciti sa tim,ja sam uzasno opcinjena cistocom pa tako se brijem svaki dan i koristim Dove deo koji mi je super...

  47. #47
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam što ću, baš sam očajna i zavidim svima koji mogu obući što hoće, pogotovo kad vidim one majice u svim mogućim bojama, a ja mogu samo sanjati o tome, meni su bijela i crna amen
    I ja sam ti bila tako očajna,nosila sam samo crne i modre majice. Do prošle godine... Onda sam prešla na malo življe boje,uglavnom se i dalje znojim i bude mokro,ali su mi dosadile te tamne majice


    Cure,kako vam tako dlake sporo ili nikako rastu?
    Ja se brijem skoro svaki treći dan .
    Posljednje uređivanje od Bebinja : 24.05.2012. at 15:06

  48. #48
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Nije bitno kakav je deo Nivea ili Dove ili neznamnijakoji, bitni su sastojci. Parabeni, aluminij... Neki ih dovode u vezu s rakom dojke, kažu da se talože u jetri i mozgu...

    I jedno i drugi treba izbjegavati ne samo u dezodoransima nego u kozmetici općenito. Baš ovih dana izlazi još jedna knjiga na tu temu, ovaj put hrvatskog stručnjaka http://www.vecernji.hr/zivot/kemikal...-clanak-412853

  49. #49
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Da, cirevi su izasli zbog zacepljenih zlijezda znojnica. Bila kod doktora. Otkako se sve skupa povuklo, nisam dobila niti jedan jedini cir, niti mi je ikad bilo sto nateklo. Brijem se normalno, sad. Dok sam se rjesavala upale, brijanje je bio tezi SF.

    Smrdila nisam, ni tad ni sad (osim kad nesto stvarno krene krivo, jel), nije imalo veze s tim. Jest da sam vjerojatno osjetljivije koze od vecine ljudi (red AD-a, red ovog, red onog), ali nema sansi da cu se ikad vise igrati s antiperspirantima. Nisam se znojila pretjerano, ne znojim se ni sad, vec sam kupovala ono sto je fino mirisalo, kao sto vecina ljudi kupuje. Udjes u ducan, pa uzmes neki lijepi paketic.

  50. #50
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Citiraj Berlin prvotno napisa Vidi poruku
    Koji je provjereno dobar protiv neugodnog "mirisa"?
    Uriage Tri-Actif, kupiš ga u ljekarni. Malen, a košta 130 kn, ali vrijedi svake lipe.
    Nekoliko frendica je kao i ja prezadovoljno.
    Evo, danas, obukla sam se pretoplo, oznojila se dvadeset puta, u vrelom autu, u uredu, ali majicu (i to još crnu), ne bih uopće trebala prati da nije do toga što mi se ipak ne sviđa pomisao da obučem nešto što je bilo mokro (pa makar i dalje mirišalo).

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •