Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Nosilica za jednogodišnjaka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno Nosilica za jednogodišnjaka

    S obzirom da od jeseni planiramo krenuti u vrtić koji je na brdu tražim najbolji način kako da ga do tamo dostavim. Auto nemam (ustvari, ni vozačku da budemo iskreni ). Zbog brda mi se kolica ne čine kao najbolja opcija, najbliži put je stepenicama, a ima ih dvjestotinjak.
    Kad je mali imao 5, 6 mjeseci svuda smo išli sa jako kvalitetnom klokanicom i bilo nam je super. No, kako je stariji, postao mi je pretežak pa smo se vratili na kolica. Zanima me postoje li nosilice za starije bebe kod kojih se težina beba lijepo rasporedi pa da to bude ugodno i bebi i mami?

  2. #2
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Nemate neku opciju javnog prijevoza?
    Jer mi smo se nosili u marami. Marama
    je super, stvarno kicma ne boli.. Ali ici uz stepenice mi je bio horor. Koljena vrišteeee

  3. #3
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj peg8020000 prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom da od jeseni planiramo krenuti u vrtić koji je na brdu tražim najbolji način kako da ga do tamo dostavim. Auto nemam (ustvari, ni vozačku da budemo iskreni ). Zbog brda mi se kolica ne čine kao najbolja opcija, najbliži put je stepenicama, a ima ih dvjestotinjak.
    Kad je mali imao 5, 6 mjeseci svuda smo išli sa jako kvalitetnom klokanicom i bilo nam je super. No, kako je stariji, postao mi je pretežak pa smo se vratili na kolica. Zanima me postoje li nosilice za starije bebe kod kojih se težina beba lijepo rasporedi pa da to bude ugodno i bebi i mami?
    Ergo ili nesto slicno ergu, da se tezina rasporedi na kukove, ne na ledja. Ja imam pognae, kopija erga, meni je super (iako je beba jos mala, stavila sam za probu moju trogodisnjakinju neki dan i nije bilo lose...).

    Druga opcija su ti oni planinarski ruksaci s alu-konstrukcijom, ne znam kako se to stavlja/skida i da li treba pomoc

  4. #4
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja sam svoju nosila u MT na ledjima. s 2g. smo tako isle na plazu. nizbrdo. i sa plaze. uzbrdo :D

  5. #5
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Mei hip.

  6. #6
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    ja sam nosila i još ponekad nosam u slingu

  7. #7
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Moj jos nema godinu, ima 10 mj ali i 10-tak kila. Nosim ga u mei tai i naprijed i na leđima, prema potrebi. Mogla bi i u marami al mu je prevruce sad kad je zatoplilo.

  8. #8
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Mi imamo 2,5 i još se ponesemo u mei tai-u! JEst da imamo samo 11kg!

  9. #9

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    136

    Početno

    Hvala na odgovorima!
    Detaljnije sam prosurfala sve predloženo te se na kraju odlučila za Boba nosilicu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •