Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 68

Tema: Račun za vodu - Zagreb a i šire

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno Račun za vodu - Zagreb a i šire

    Drage moje,

    zanima me tko je sve primjetio nepravilnosti na računu za vodu za travanj? Kako to rješavate?

    Kod mene se dogodila sljedeća situacija....
    Najnoviji računi od 22.3.-20.4. došao je u iznosu 718 kn ili ti 54 kubika vode na što sam ostala jer obično "trošimo" od 14-25 kubika (mjesečno, kroz godinu) i sad.... zvala sam Vodovod wtf i odgovor je sljedeći... Kod nas je bio slučaj da zadnjih 7 mjeseci a po mojoj procjeni i više ( 9/2011) očitanja nije bilo. Predzadnji rn koji je stigao bio je na 206 kn tj. 14 kubika po novoj cijeni. I sada dolazimo do najslađeg dijela gdje su oni 22.3. radili očitanje i uzeli u obzir sve kubike koje nisu obračunali i to nam naplatili po novoj tarifi. Pravo na žalbu nemamo jer je prošao zakonski rok od 30 dana od promijene cijene, isto tako smo imali pravo tražiti da nam storniraju sve kubike vode koji nisu obračunati po staroj cijeni, sada to pravo više nemam jer i za to je prošao zakonski rak hahah....
    Ono što sam ja primjetila je to da su oni radili procjene iz mjeseca u mjesec sve manje i manje od prosječne potrošnje i kasnije namjerno obračunali kubike po novoj tarifi a ne po staroj.

    Ono što mene zanima je zakonski dio oko tiskanice iliti računa za vodu?
    Da li je zakonski točno da nigdje ne piše da se radio o procijeni stanja? Tj. meni na svakom računu za vodu piše datum očitanja?

    Koga i kako ganjati? Na vodovodu su rekli da ništa od žalbe jer je prošao rok ??!! Koje su to više institucije koje moram kontaktirati?

  2. #2
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    isto se dogodilo kod nas
    ali ja sam srećom očitala brojilo kad se mijenjala cijena pa nisam platila po višoj cijeni
    a i na svakom računu je pisalo, dolje, pri dnu: zadnje stanje je procijenjeno (iako je gore pisalo stanje brojila i datum očitanja, ali je bila zvijezdica, jel)

    prije su očitavali svaka 3 mjeseca i dostavljali tromjesečni račun
    pa su prešli na mjesečne račune, ali očitanje je ostalo svaka 3 mjeseca
    ali sad isto nisu bili očitali od rujna, očito su znali da će se cijene povečati pa su htjeli malo ušičariti

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    Super,
    dakle me ne su uspjeli zavarati.... baš sam koza

  4. #4
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    ja ću samo reći da su lopovi i to teški.. u bivšem stanu koji je imao svoje brojilo dolazili su nam računi svaki mjesec s "procjenjenim stanjem" na 150-170 kn, i svaki treći mjesec nekakva kao razlika na cca 450 kn.. mi budale plaćali i jedno i drugo, a nismo kontrolirali potrošnju..

    Sad u drugom stanu plaćamo po potrošnji i cifra nam je oko 130 kn.. s tim da sad suđe perem ručno, a u bivšem smo koristili perilicu, znači trošili još manje vode..

    naravno, na njihov telefon nikad nismo uspjeli nikoga dobiti. nismo se mogli osobno žaliti jer nije bio naš stan, a vlasnika je bilo nemoguće natjerat da ode provjerit..

  5. #5
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj mlukacin prvotno napisa Vidi poruku
    Super,
    dakle me ne su uspjeli zavarati.... baš sam koza
    Tako se i ja osjećam i užasno sam ljuta više na sebe i MM nego na njih.. a kod njih vrijedi ona "ako prođe, prođe".. kod nas prošlo

  6. #6
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    i moju susjedu
    poludila je kad je dobila 1000kn račun, išla se žalit, mislila je da je greška
    ja sam joj lijepo rekla da nije, jer očitanje na računu odgovara stanju na brojilu, samo što je plaćala premalo vode do sad. račun joj je bio 80kn mjesečno, a troši skoro 200
    naravno da se nije ranije žalila, bilo joj je super što tako malo plača
    nije joj palo na pamet da nešto ne štima i da s obzirom da ima svoje brojilo, sve kubike će prije ili poslije platit

    ali ovo je stvarno planirana pljačka, užasan bezobrazluk

  7. #7
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    ja vec godinama mucim muku sa njihovim obracunima i ništa mi nije jasno.
    idem ih bas sada nazvati.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    Ja se nisam previše obazirala na "manju potrošnju" jer je bila zima i ok trošilo se manje... na proljeće i ljeto peremo aute, imamo vrt, klinci bazen veliki... mislila sam da je to to... meni se više manje poklapalo.... pih...

  9. #9
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    ja vec godinama mucim muku sa njihovim obracunima i ništa mi nije jasno.
    idem ih bas sada nazvati.
    sretno
    ako ikad dobiješ liniju, javi šta su ti rekli

  10. #10
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    sretno
    ako ikad dobiješ liniju, javi šta su ti rekli

    shvaćam sarkazam-naravno da nisam dospjela do nikoga

  11. #11
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    http://danas.net.hr/novac/ocitaju-je...itanje-30-puta

    uz ovo ne bi smjeli "procjenjivati" potrošnju. pa ako im to bude na računu - put pod noge i prijava inspekciji... i ovako je protuzakonito...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    84

    Početno

    evo i mi dobili veliki račun za vodu prije plačali 130 do 150 kuna sad smo dobili 380 ostali paf, s obzirom da živimo u stanu i plaćamo po osobi, odoh ja do nae predstavnice dignut frku.Međutim, ona kaže da je otišla osobno do njih i oni su rekli da su napravili po svojoj procjeni obračun, ja sam isto ljuta ko pas,očito im pofalilo kuna pa pljačkaju nas.

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    MM je zaključio (metodom zafrkancije) da kroz te račune za vodu mi plaćamo umjetni snijeg za skijanje na Sljemenu... Kad ovo čitam, sklona sam vjerovati da je u pravu.
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 28.05.2012. at 23:54

  14. #14
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Umjetni snijeg se placa iz fonda za vrtice.
    Ovo poskupljenje je za vozni park i putovanja sa ljubavnicama.

  15. #15
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    i nama je sada došao obračun za 71 kubik
    do sada smo plaćali po cca 19
    strava

  16. #16

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    apricot i ti si nasjela kao i ja....
    nemam pojma, prvo sam mislila angažirati Provjereno i usput se žaliti jer ne želim im platiti to, bar ne po novoj tarifi

  17. #17
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja ću čekati sljedeći račun

  18. #18
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    cure kakav vi racun dobijate za vodu?sve na onoj holdingovoj uplatnici ili zasebno?

  19. #19
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    ja sam dobila gospodu iz vodovoda na telefon.meni se cini da oni znaju jos manje od mene.

    nama tri mjeseca racun dolazi na 0 kn.pitam zasto?pa neznam.valjda vam nismo uspjeli ocitati brojilo!!!
    oni nama inace jako rijetko uspiju ocitati brojilo (stvarno neznam zasto) ali onda nam procjene ratu pa tako posalju.e sada nisu, predpostavljam zato sto ce nam sada opaliti tromjesjecnu potrosnju po novoj cijeni.

    nekuzim zasto i kako nisu poslali procjenu na naplatu kao i dosada.
    meni se ovo polako pocinje ciniti slucajem za prijavu inspektoratu ili kome vec.

  20. #20
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Nisam u Zagrebu, ali mi je ova metoda naplaćivanja poznata.
    U Šibeniku smo prije imali 2 cijene vode, zimsku i ljetnu. Uvijek bi zimi, kad je jeftinije, procijenili manju potrošnju pa onda razliku naplaćivali po ljetnoj cijeni. Mi smo to shvatili pa smo uvijek 31. 5. sami očitavali mjerilo i plaćali po tome.
    Sad više nema dvije cijene, ostala je samo - ona viša.

  21. #21
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Osim toga što ste naveli (56 kubika razlike, cifra 950 kuna),
    mene muči i to što nam obračunavaju koliko vode potrošimo -
    toliko plaćamo za pročišćavanje otpadnih voda!
    Pa meni se čini da to ipak nije normalno!
    Prvo, jel stvarno, ali stvarno sve što ide iz naše
    kanalizacije prođe kroz pročistač?
    A drugo - imamo npr. vrt i zalijevamo cvijeće!
    I gdje ta voda završi, zašto se računa da sva voda ode u kanalizaciju?

    Ajme kako sam ljuta, a onda nam je jučer još došla i rata za struju

  22. #22
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    ima li tko friških problema sa racunima za vodu?
    nama je eto stigao racun na 3000 kn.
    vjerujem da ce reci da nisu ocitali vec xy vremena.

    zna li netko -koliko cesto vodovod MORA ocitati vodomjer?
    pa ja neznam kako ovo platiti
    a iskreno vec mi je dosta da imam strah od-racuna za vodu.

  23. #23
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    3000 kuna?????? Pa jeste li uopće plaćali vodu zadnjih godinu dana?

  24. #24
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    anatom ja godisnje ne platim toliko vode, a zivim u kuci. ovo ljeto smo zaljevali vrt skoro svaki dan, navisi racun mi je dosao 270 kn, sad za 9. mi je dolso 120 kn.

  25. #25
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    nama tri mjeseca racun dolazi na 0 kn.pitam zasto?pa neznam.valjda vam nismo uspjeli ocitati brojilo!!!
    oni nama inace jako rijetko uspiju ocitati brojilo (stvarno neznam zasto) ali onda nam procjene ratu pa tako posalju.e sada nisu, predpostavljam zato sto ce nam sada opaliti tromjesjecnu potrosnju po novoj cijeni.
    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    ima li tko friških problema sa racunima za vodu?
    nama je eto stigao racun na 3000 kn.
    vjerujem da ce reci da nisu ocitali vec xy vremena.
    čini mi se da je odgovor zašto je tolika razlika u gornjem citatu

  26. #26
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    ma evo sve racunam i racunam od petka.istina je da nam je racun 3 mjeseca bio 0 ali opet sve skupa nema smisla,
    djeljenjem dobivam da je u ovih 10 mjeseci svaki clan kucanstva potrosio oko 35 kubika vode.bate -pa nemamo praonicu !

    kakti nigdje ne curi.kakti je to vec provjeravano.

    izvukla sam potrosnju kroz godine.jedne je ultra mala druge ultra velika.
    nemogu do racuna jer je kod jedne osobe u kuci koja djeli i skuplja tako da nemogu vidjeti cinjenice.
    ono sto mi jedino pada napamet je da oni nama ocitavaju brojilo jednom u par godina.


    no zovem vio jer danas nemogu do njih.ultra me zanima mada znam da cemo morati platiti.


    ps:
    ocitali su brojilo 13.9.
    kada pozbrajam potrosnju do danas dobijem 24 kubika sto ima smisla.ssve prije nema.

  27. #27
    slavonka2 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Sv. Nedelja
    Postovi
    509

    Početno

    Vidim da nas ima jako puno koji imamo problema sa vodom. I nama se dogodilo da često stave procjenu, a onda kad očitaju lijepo došlo razlike 300 kn, a da stvar bude bolja uplatnice su kasnile 2 mj. Zvala sam vodovod, a opravdanje je bilo da su mijenjali nešto u sustavu pa nisu poslali uplatnice na vrijeme. I tako lijepo u jednom mjesecu cca 800 kn za vodu (razlika + redovne rate koje su kasnile). A nove uplatnice su došle na 270 kn? Ali MM i ja donijeli odluku da ćemo mjesečno uplaćivati točno onoliko koliko potrošimo. Svaki mjesec očitamo vodu i struju sami. Izračunamo koliko smo potrošili, dodamo one njihove kojekakve sitne dodatke (kojih hvala bogu ima) i po pozivu na broj sa uplatnice sami uplatimo određeni iznos. Voda je 130 - 170 kn, a struja čak do 150 kn manje nego njihova procjena. Meni to u kući puno znači.

  28. #28
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    ajme mene strah računa, nisam još dobila ali moglo bi biti gadno, do sada je bio 130 kn

  29. #29
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    superx naj se bojati.mislim da se ipak radi o mojoj cudnovatoj zgradi.

    inace je taj susjed dobio racun pocetkom mjeseca ali ga je tek neki dan spomenuo.

  30. #30
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,030

    Početno

    Dali zna netko koliko bi koštalo odvojenje priključka.Željeli bi imati svoj priključak i račun za vodu.Do sada smi imali sa svekrom zajednički račun.?

  31. #31
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Mi smi imali zajdv+nički priključak i dobili dmo odvojeno brojilo i račune na naše ime.
    To smo sve skupa platili oko 1100 kn,ali prije 5 godine, tako da ne znam kakve su sada cijene.

  32. #32
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    nisam skužila jel to račun za tebe ili za cijelu zgradu?

  33. #33

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Mi ne plaćamo puno vodu, čini mi se tridesetak kuna, još toliko i smeće. Meni odgovara platiti ono što potrošim i koliko potrošim. Živciraju me raznorazni dodaci koji stoje na računu tipa naknada za korištenje vode, usluga potrošnje odvodnje, pa sve redom bla bla. To bla bla me u konačnici košta isto kao i voda koju smo potrošili. Tek kada dođe račun za slivne vode- narastu mi rogovi. I onda iz principa bi stavila bačvu ispod oluka pa neka se sabire za vrt i pranje auta. Samo, ove godine je suša. Račun je ipak stigao.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Prošli mjesec nam je došao račun 4.500 kn!Naravno, MM je morao potegnuti do vodovoda da bi to stornirao.A sad vidim da to očito nije slučajna greška

  35. #35
    lisica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    384

    Početno

    Citiraj hada prvotno napisa Vidi poruku
    Prošli mjesec nam je došao račun 4.500 kn!Naravno, MM je morao potegnuti do vodovoda da bi to stornirao.A sad vidim da to očito nije slučajna greška
    Dižem temu iz pepela, cure, ima li smisla reklamirati? Uselili smo u podstanarski stan, plaćanje paušalno, dok nas nije bilo, 2 stana( 5 osoba) dobivali cca 20 kubika, taj mjesec kad smo se mi uselili-80!!!!! I susjed pored-nevezan za nas kaže da mu je račun dupli. Vlasniku se ne zeza s tim, tj vani živi a njegov brat je star i nema volje za ništa. A naša rata 600 kn!!!!!
    Što mi je činiti? Ok, platim ja za prošli mjesec no mogu li ubuduće očitavati sama? Pls, savjet, nešto???

  36. #36
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    e sad što reči kad ti na računu lijepo piše da je stanje procjenjeno i uredno napklltili su svojih 16.5kn+10% pdv

    mi prošli mjesec dobili račun više nek duplo, sad je opet ko prije.
    tražite da si sami očitavate

  37. #37
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    mi prošli mjesec dobili račun više nek duplo, sad je opet ko prije.
    tražite da si sami očitavate
    I nama. No ja sam mislila da je zbog nekog kvara koji smo imali u zgradi pa je nakon popravka dugo tekla prljava voda. Mislila sam, hajde, svi smo više pušta vodu da se to pročisti. Ali čujem, a eto, i tu čitam, da je i drugima tako. Što oni rae s tim računima za vodu? Zna li nam tko objasniti? Od tog računa imam fobiju - kad vidim kovertu u sandučiću, već se preznojavam jer nikad ne znam što ću naći unutra. Malokad me ugodno iznenadi. U deset godina koliko smo u ovom stanu došli smo sa 70 kn na 350 u prosjeku.

  38. #38
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Nakon sokantnih racuna prosle godine i nasih reagiranja,shvatila sam da oni kradu. Nikakve logike,nikakvih objasnjenja..oni valjda napisu sto ih volja. Samo mali primjer..mislim da je lani u otprilike isto doba racun bio 400 kn,danas dosao 70.

  39. #39
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Freya razumijem te i jos se sjecam tog straha od "plave" uplatnice.
    sad na selu ni ne gledam, jer zaljevam travu, i trosim puno vise nego u stanu i placam izmedju 130-160 kn.

  40. #40
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,486

    Početno

    više nam nije do poslovice " žali se upravi vodovoda"

  41. #41
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Sad je ustvari došlo doba kad te varaju svi i svatko. Majke mi, imam osjećaj da di god smo krenuli, u što god smo se upustili, što god da smo radili, što god da smo kupili...uvijek su nas pokušali zeznuti. Baš to frustrira, da su ljudi postali lopovi. Mi smo lani išli dva, tri puta u komunalno poduzeće zbog te vode jer su nam računi bili preveliki. Nije nam bilo jasno što se dešava, provjeravali sve živo da možda negdi ne curi..na kraju smo pošli tamo i tražili promjenu sata. Nakon toga računi su se smanjili. I to za puno. Nakon toga nas je elektra oderala svojim računom, majku im njihovu ali i to ćemo riješiti

  42. #42
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Nama isto nisu ocitavali brojilo i to dobrih godinu dana.
    E sada, od 12. mjeseca prosle godine nasa susjeda iznad s kojom djelimo brojilo zavrsila je u bolnici i jos uvijek je nema doma.
    Oni su nama cijelo vrijeme slali procjenjeno stanje, a mi smo svaki mjesec za svoju evidenciju zapisivali potrosnju.
    Svaki mjesec oni su nama pisali 10-ak kubika vise nego smo potrosili i mi smo to placali jer i takva potrosnja nije nesto prevelika.
    Eeeee sada su ocitali brojilo i stiltali jer nase brojila pokazuje 50-ak kubika manje nego sto su oni ocekivali
    Poslali su nam racun na 18kn za uslugu ocitanja brojila a stanje brojila su zamrznuli jer nemogu pisati manje nego sto su pisali na prijasnjim racunima

  43. #43
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Nama je ovaj mjesec stigao račun za vodu 380 kn!!! Inače nam je oko 200-250kn. Ne znam šta je to?

  44. #44
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    mislim da za vodu nisu uvijek ista obračunska razdoblja.

    A da su računi visoki, previsoki su. To nije normalno kako je voda u Zgb-u skupa. A ono kaj me najviše izbezumljuje su zajednički računi i podjela po broju članova kućanstva

  45. #45
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Obračunsko razdoblje zagrebačkom vodovodu za procjenu potrošnje (!) je koji put 15 dana, pa 30, pa onda i 45.
    Ja zaista ne znam po kojem kriteriju oni ponekad procjenju potrošnju na bilo koji period a ne mjesec dana što je uobičajeno (struja, plin, komunalije).

  46. #46
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    u nasoj kuci je sa vodom konstantno natezanje i navlacenje.
    vec sam im se par puta obracala sa upitima o mjerenju,procjenama ocitanjima i nikada, ali bas nikada nisam dobila suvisli odgovor.
    par puta mi je palo napamet da ih prijavim nekome ali nemam pojma kome.

  47. #47
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Prošla godina dana, računi za vodu opet divljaju

    Čini se da je u Dubravi svima račun dvaput veći nego inače. Kako je u ostalim kvartovima?

  48. #48
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    kod nas su opet lupili svoji nebuloznu procjenu pa su nam racuni preveliki. zvala ih, prijavila stanje brojila i jednostavno necu platiti zadnji racun.

    a da mi imaju na jetra , idu. stalno neka borba sa njima.

  49. #49
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja sam isto izbečila oči kad sam vidjela račun ovaj mjesec. I stvarno razmišljam kome da ih prijavim

  50. #50
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    moze li kakva kolektivna zalba? mi smo dosad 2 godine placali vodu po potrosnji, max 16 kubika.. sad smo u drugom stanu a racun skoro duplo veci.. a ja bih rekla da jos ovdje manje trosumo vode..
    isto dubrava.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •