Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 195 od 195

Tema: sex nakon poroda

  1. #151
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Hahaha dobro je dok ne pise "zaspati za vrijeme sexa"

    Ja sam po tom pitanju sad ko musko.. ja bi stalno mogla... mm mi ne smije ni blizu, doslovce ga namirisim i gotovo... vald hormoni... nije ni on bolji.. a kontam i dugo smo radili na bebi tako da smo vrrrlo cesto bili u akcijama pa nam sad to sve fali

  2. #152
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam nedugo pocela pit ashwawagandu, bez nekog posebnog razloga, imam ju pa ajde. I skuzih da bi se stalno sexala. Odem citat i stvarno dize libido. Ko ne doji nek proba. Jos super utjece na umor i zivce..
    U tabletama il prahu? Jesi kupila online ili u nekoj ljekarni? Ja bih to.

  3. #153
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    U prahu, kupila u terri organici. Mislim da ima i u biobio.

  4. #154
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Je li fuj za piti?

  5. #155
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Nije! Promješa se u vodi, nema skoro okusa. Umirem od užasa kad pijem spirulinu ili klorelu, njih više nikad neću kupiti u prahu, al ginseng, ashwawaganda ili brahmi su skroz neutralni i lako se piju.
    Evo, ovu imam: https://www.google.hr/search?q=ashwa...WsXIxCPoQ1M%3A

  6. #156
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Super, nabavim si to čim ću biti blizu jednog od dućana. MM će ti biti jako zahvalan za učinak. A i ja ću se osjećati kao normalna osoba.

  7. #157
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Koliko sam sebe popratila, bilo mi je potrebno 3 do 4 dana da počnem skakat na mm čim ga vidim
    (I ako želiš balans, nemoj dat i mm-u da ju pije )

  8. #158
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    To je super brzo. Očekivala sam rezultate tek nakon neka 2 tjedna.
    Aaaa, ne, ne dam mu da primiriši. Kad se zalaufam s praškićem, ima da ga naganjam po doma i budem uspaljena faca.

  9. #159
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    I ja sam naručila ashwagandhu, čekam da mi dođe..

  10. #160
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Ja sam škrta platiti poštarinu 25 kn pa ću za 10 dana navratiti do Bio&Bio (ak nema štengi da mogu uć s kolicima - to mi je sad kriterij za dućane).

  11. #161
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Ima ih sad skoro u svakom trg.centru, evo sad se otvara uskoro u CC East.

  12. #162
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Mislila sam da sam tamo vidjela, al na njihovoj stranici nema te lokacije. Znači, ipak sam dobro vidjela - uskoro nam i tamo stiže. Super. Izgleda da ću često ići tamo. Zapravo, MM će vjerojatno paziti da uvijek imam doma zalihu.

  13. #163
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Stigla mi je ashwagandha..ja sad ne znam jel od jedne žličice, jel od umišljanja, jel od plodnih dana ali večeras sam skočila na muža što dugo nisam. Au.

  14. #164
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    ma e,nakon samo jednog uzimanja? a što će joj sad skočit prodaja....

  15. #165
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Ma ni ja ne vjerujem, mislim da mi je sredina ciklusa, ali za tjedan dana ako budem ovako zainteresirana, počet ću vjerovat.

  16. #166
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Cure, znate jelda da se ashwagandha ne smije uzimati s nekim lijekovima?

    http://www.livestrong.com/article/50...ion-medicines/

  17. #167
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Nanimira, ne znam jel jos dojis, al ne ide uz dojenje. Za drugo ne znam.

    Lavko,

  18. #168
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Aha sad vidim da to nisi pitala nego upozorila.

    Caj od gospine trave, ashwawa, valerijana, gotu kola i 100 drugih divnih biljaka djeluje na zivce, tj umiruje ih, opusta i mice depresiju i anksioznost. A to isto rade i lijekovi, pa se tu ne slazu valjda jer djeluju na iste receptore. No, kom je ilad smetalo dodatno umirenje :D

    Prijatelj godinama kombinira oboje, s vremenom lijekove sve manje, i nista mu nije..

    Ja se nekako uvijek vodim za onim- ako ja ne vidim da mi smeta, onda mi ne smeta. No, uvijek se treba siroko raspitati i uzet sve u obzir pa odlucit sam na kraju.

  19. #169
    nanimira avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    1,447

    Početno

    Naravno da dojim, pa tko je vidio prestat ( tako misli moja signorina ).

  20. #170
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Jedino ja imam dijete koje je vidjelo prestat

    Gura sisu i viče "banaa,banaaa" ... Tako da sam spremila sisu, dala mu bananu, nisam ju više vadila i on ju nikad više nije tražio
    No, sad bar ne moram čitat što sve ne ide uz dojenje

  21. #171
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    E pa s mojim happy pillsima nema kontraindikacije...doduše, današnji entuzijazam nije kao jučerašnji, pa bit će da mi se jučer posrećilo.

  22. #172
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    možda si manje stavila?

  23. #173
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Haha, uskoro ću na šeflje pit ashwagandhe

  24. #174
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Već 2 tjedna pijem ashwagandhu pa je red da izvjestim o učincima...mogu reći da je ashwagandha nešto tipa tiha voda brege dere, nije seksualno ludilo ko onaj Zenofem (nikad više takvog seksa ali nešto se ipak dešava, imam želju češće od jednom mjesečno.

  25. #175
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Super, i to je napredak .
    Sex je na prvom mjestu u glavi i u stabilnom odnosu sa suprugom, onda je ovo secer na kraju.
    Ako su problemi i zamjeranja u odnosima, bit ce problemi i u krevetu, a ovakve biljke su onda super ne samo zbog sexa nego umire covjeka, pa mirnije rjesava te probleme. Pa se posexa.. I super

    No, casica vina i nemoj rec da nikad vise onakvog sexa :D

  26. #176
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Doktor mi je čudno pičku sašio tako da me boli/smeta/neugoda pri odnosu i četiri mjeseca nakon poroda.

  27. #177
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Doktor mi je čudno pičku sašio tako da me boli/smeta/neugoda pri odnosu i četiri mjeseca nakon poroda.
    Izvrištala sam seee aaaaaahahahhahaah

    Pratio me isti osjećaj sve do 6 mjeseci nakon poroda dok nisam dobila mengu.

  28. #178

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    522

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Doktor mi je čudno pičku sašio tako da me boli/smeta/neugoda pri odnosu i četiri mjeseca nakon poroda.
    Umireeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sorry vjerujem da tebi nije smiješno, ali ja plačem od smijeha... I mene je bilo dosta dugo strah, ali sve je više bilo na psihičkoj bazi i kada sam se opet naučila opustiti, vratilo se sve na staro...

  29. #179
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    Hahahaha e nasmijame..pa kaj ak je malo ušreg, reci muŽu da i a zavoj nakon ulaza

  30. #180
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    hahahaa
    Kod nas i dalje jaako slab pomak

  31. #181
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    I ja sam se osjećala kao da je mala napravila nepopravljivu štetu pri izlazu (ko kad rock zvijezde unište hotel) il da su me zašili di treba bit otvoreno. Jedino što sam ja rodila na carski, pa mi niš nije bilo jasno. Sve nekak tijesno, suho i bolno.
    I kod nas slab pomak. Još nisam kupila čarobni prašak. Ionak sam imala zdravstvenih problema pa nisam bila ni stanju zadnja 3 tjedna. Sad sam imala 2. mengu pa su se hormoni unormalili i sve bude išlo "glađe". Kad se uspalim od fuk-praška.

  32. #182
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Tijesno, suho (a kod nekih i bolno) ima veze s manjkom estrogena i s dojenjem.

  33. #183
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Tijesno, suho (a kod nekih i bolno) ima veze s manjkom estrogena i s dojenjem.
    Da to mi je i dr rekla... i kod mene druga menga... mozda pomogne sa hormonima i manjkom boli kad vec lubrikant nije

  34. #184
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,176

    Početno

    Meni ovo baš fizički smeta. Napravio se brabonjak od mesa jer je stegnuo koncem veći komad dok je šivao i sada je to tako zaraslo. Ne ide mi se na operaciju zbog toga, najradije bih samo otrgla.

  35. #185

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Tijesno, suho (a kod nekih i bolno) ima veze s manjkom estrogena i s dojenjem.
    Došla sam točno ovo napisati.

  36. #186
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni ovo baš fizički smeta. Napravio se brabonjak od mesa jer je stegnuo koncem veći komad dok je šivao i sada je to tako zaraslo. Ne ide mi se na operaciju zbog toga, najradije bih samo otrgla.
    Pa, onda otrgni.

  37. #187
    lavko avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,647

    Početno

    I ja imam taj brabonjak al mene ne smeta..al je sve dolje rašireno, ajme meni

  38. #188
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Meni ovo baš fizički smeta. Napravio se brabonjak od mesa jer je stegnuo koncem veći komad dok je šivao i sada je to tako zaraslo. Ne ide mi se na operaciju zbog toga, najradije bih samo otrgla.
    I ja imam malo tog "divljeg mesa". Al cini mi se da se to nekako samo smanjilo,sad nakon god i pol. Al ruzno je
    Cak mi je i moja gin rekla da kazem na iducem porodu da poprave to

  39. #189
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    I ja to imam i ruzno mi je... a moja dr bas komentirala kak je lijepo sve zasiveno i zaraslo.. kak tek onda bude kad nije "lijepo"?

  40. #190
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Iako meni je gin rekla da nije puno do loseg sivanja,nego i do nacina na koji nam koza i mesi zaraste i obnavlja se. Ja sumnjam da mi je mozda neki sav puknuo jer mi bas cudno izgleda

  41. #191
    Sadie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,254

    Početno

    Kupila sam ovaj praškić. Meni je to traumatično za piti. Stavila sam u čaj, sa šećerom, praškom za sladoled od vanilije. Ufff, tak ga dugo pijuckam da mi se napravi talog na dnu. Bljak. Do sad sam ga popila možda 3 puta. A baš me veselio i antistresni učinak.

  42. #192
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,388

    Početno

    Citiraj Sadie prvotno napisa Vidi poruku
    Kupila sam ovaj praškić. Meni je to traumatično za piti. Stavila sam u čaj, sa šećerom, praškom za sladoled od vanilije. Ufff, tak ga dugo pijuckam da mi se napravi talog na dnu. Bljak. Do sad sam ga popila možda 3 puta. A baš me veselio i antistresni učinak.
    ja sam ga pila sa cedevitom od naranče (nekako mi se najmanje osjetio) i obavezno na eks

    apropo antistresnog učinka, ja nisam vidjela napredak (a pila sam ga nekih dva mjeseca)...

  43. #193

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Da ne otvaram novu temu, zanima me ima li itko iskustva sa strahom od seksa nakon poroda na psihickoj odnosno emotivnoj bazi. Stvar je u tome da sam neplanirano ostala trudna i decko me ostavio (iako sam mislila da nam veza funkcionira i da to nikad ne bi napravio). Naravno zadrzala sam bebicu i presretna sam sama s njom. Medutim, eto dogodilo se neocekivano da se jedno prijateljstvo razvilo u nesto vise, medutim mene je panicno strah upustiti se u seks bez obzira na zastitu jer sve stiti 99%, a onaj 1% je uvijek rizik da zena ostane trudna. Dok ne prestanem dojiti necu se upustati u nikakve kombinacije s pilulama, medutim kako stvari stoje cini mi se da me ni pilule ni kondomi ni nikakva sredstva nece uspjeti opustiti da se ponovno upustim u odnose. Nadam se da netko ima bar slicno iskustvo i neki savjet

  44. #194

    Datum pristupanja
    Aug 2018
    Postovi
    8

    Početno

    Mamite krenula citat ovu temu jer eto otkad sam dosla kuc iz rodilista ja imam tolku zelju za sexom da sam vec pocela i razmisljat o tome da se i upustim u tu avanturu...prosla su 3 tj krvarenja skoro pa i nema al zato sve veca zelja je tu...treci vag.porod bez ikakvih problema ,pucanja i sl.nakon prva dva sam cekala pregled jer i nisam imala zelju,al sad se nemogu docekat tog pregleda.iz vaseg iskustva krenuti u tu avanturu ili opet jos cekat?

  45. #195

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    164

    Početno

    Da li ste cekale prvi pregled kod ginekologa ili ste se vec upustile u odnose prije?
    I ja sam bila rezana i sivana i neznam kad to otprilike zaraste rana..

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •