Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 59

Tema: Krevet na kat

  1. #1
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno Krevet na kat

    Do koje dobi djeca obicno koriste krevet na kat (realno)?
    Koliko se love isplati ulagati u njega?

    + Primijetila sam da su uglavnom razmaci izmedu donjeg i gornjeg mardaca dosta mali i da se lako lupi u glavu (osim ako nisi sasvim maleni klinac), tj. ne mozes normalno sjesti, nego se treba onako postrane uvuci unutra (ja probala, a ja nisam visoka). nekih 50-60cm mi se cini da su...
    Jel to klincima smeta kad porastu malo (ili nesto drugo sto mi sad ne pada na pamet...)?

    Vi koji ste imali/imate krevete na kat u kojoj dobi se pojavila potreba i da li se uopce pojavila, za izbacivanjem takvog kreveta i kupnjom novog (znam da postoje opcije da se kupi onaj koji se kasnije moze razdvojiti u 2 lezaja, ali bas me zanima koliko dugo klinci koriste krevet na kat, da li bi veci razmak produzio koristenje - da li za to dodavati lovu ili jednostavno bez obzira za razmak prerastu taj "kat", zele da mogu s frendovima sjediti na krevetu... i sl.)?

  2. #2
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    ja ću svojima kad budu prerasli kimb i ovaj baby krevet koji stariji ima sad, kupiti ovo http://www.jysk.com/hr/4/751/3100031/a/catalog
    baš radi ovih razloga sa sjedenjem koje ti navodiš a i nemamo mjesta za dva kreveta...iako se nadam da će se to u dogledno vrijeme promjenit....

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    248

    Početno

    postoje kreveti kod kojih se drugi lezaj izvlaci iz ladice ispod kreveta.(ujutro se zajedno sa posteljinom gurne natrag. ja razmisljam o takvom rjesenju, ali me isto brinu skriveni problemi. Odabrat cemo nesto od flexe,ali ne znam jos koji princip. nema ih u hrv. ali ima u austriji i italiji i odlicni su pa ako vas zanima evo link http://www.flexa.dk/

  4. #4
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    misliš nema u rh ono što tebi treba ili nema flexe uopće?
    u rh (ako se nešto nije promjenilo) imaš flexe u kiki i lesnini

  5. #5
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    flexa ima dvije visine kreveta na kat, tako da možete odabrati i višu varijantu. no ja bih radije da krevet nije mjesto za igru.

    mi smo uvijek imali krevete na kat i doma i na moru i normalno ih koristili do odrasle dobi.

  6. #6
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,306

    Početno

    Ja ću svoje iskustvo... Živjela sam sa roditeljima i bratom u 39 kvadrata, naša mala sobica je bila 3x1,5m (točno se sjećam dimenzija jer sam jednom davno morala mjeriti za školu-predmet-tehnički) i kad smo imali cca ja 10god, a brat 7 tata i susjed su nam sami napravili krevet na kat, taman toliko širok da se može ući u sobu. Kad se sjelo na doljnji krevet, visina je bila takva da je odrasla osoba mogla taman ravno sjesti (znači djeci i niži), gornji je bio nešto niži i to samo zato jer je tu bio kosi zid, ali sasvim komotan i jedan i drugi. Duuugo smo kao klinci bili oduševljeni s njim. I prošle su godine i godine...ja sam uvijek spavala dolje (do svojih cca 23god.), a brat isto tu negdje, ja se udala tek su ga onda rastavili, pa sada brat spava na "ostacima" doljnjeg kreveta.

    Po ovome napisanom, itekako se isplatio, jedino što je kroz neko vrijeme počeo škripiti i malo se ljuljati, ali to su riješili tako da su ga zatiplali u zid.

    Jednog dana planiram i svojoj djeci kupiti krevet na kat jer me eto vuče nostalgija i sjećanje na moje djetinjstvo...mi smo uživali u njima i ne sjećam se da smo ikad pali s njih....

  7. #7
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    sestra i ja smo spavale na krevetima na kat sve dok se nismo odselile iz roditeljskog doma

    moji klinci su spavali na njima sve dok smo bili svi zajedno u jednoj sobi, odn. kasnije njih dvoje skupa u jednoj.
    kad su dobili svaki svoju sobu, rastavili smo i krevete
    Posljednje uređivanje od emily : 10.06.2012. at 23:27

  8. #8
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Brat i ja samo spavali u krevetima na kat dok nismo dobili svaki svoju sobu.
    Sad mi cure imaju krevete na kat i, nažalost jer je soba mala, morat će u njima biti dok god dijele sobu, jer za 2 kreveta i sve ostalo jednostavno nema mjesta.

  9. #9
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Znaci, hocete mi reci da to sto odrasla osoba ne moze normalno sjesti ne smeta?


    Za flexu znam da ima opciju da razmak bude veci ( i da ima je u kiki i u lesnini - trenutno je popust 20%), ali flexa znaci i puno vise love .
    Ovih obicnih kreveta na kat ima od 900kn na dalje, ali je svima razmak mali. I sad se dvoumim da li riskirati i smisliti novce za flexu ili uzeti taj jeftiniji, pa koliko bude trajao (za razliku koju bi dala za flexu se ralno jednog dana kupi ponovo krevet) ili uzeti dva povisena koji imaju onaj prostor ispod za igru/ladicare kasnije, no to nam onda pojede veci dio sobe...
    Soba ima nekih 10m2 cini mi se.

  10. #10
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Kreveti na kat su super rješenje za malene sobe. Ja ću ih isto kupiti.
    Iako, ne volim ih, imali smo ih ja i brat kad smo bili manji, donji dio gdje su one drvene raštele se "valjda" pomaknuo i sve je propalo dole na mog brata, srećom sve je dobro prošlo

  11. #11
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Citiraj Pepita prvotno napisa Vidi poruku
    donji dio gdje su one drvene raštele se "valjda" pomaknuo i sve je propalo dole na mog brata, srećom sve je dobro prošlo
    Da ipak bankrotiram i kupim Flexu ha ))?

  12. #12
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Možeš dati napraviti krevet, tako da maksimalno iskoristiš prostor sobe, pa da i ormar i kreveti budu na mjeru djece kad su manji i kad narastu. Ovo mi je odlična kombinacija: http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater , bez mogućnosti da krevet padne
    i ovo:
    http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

  13. #13
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Citiraj Pooh prvotno napisa Vidi poruku
    Da ipak bankrotiram i kupim Flexu ha ))?
    To je bilo prije više od 20 godina, prema tome do sada su i oni najgori napredovali

  14. #14
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Ako imaš toliko mjesta, razmisli o krevetima na kat, ali u L (kao prvi na anchinom linku na primjer). Takve mi imamo i donji je prilično iskoristiv (samo glava, tj. noge, ovisno kako se okreneš, idu pod drugi krevet). Meni je tako i manje klaustrofobično.

  15. #15
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,388

    Početno

    i ja i sestra smo imale krevete na kat, spavale na njima dok se ja nisam udala...dali su se rastaviti na dva kreveta, međutim to nikad nismo napravili jer jednostavno nije bilo mjesta za dva kreveta...
    onda davno su bili kupljeni u Lesnini, kvaliteta ja bila vrhunska, nikad nije ništa škripalo, niti se raspalo...
    počeli smo ih koristiti kad sam ja imala 5, sestra 3,5

    što se tiče sjedenja na donjem krevetu, meni se jako sviđa ovo (donji krevet je širi od gornjeg pa služi i kao kauč):
    http://www.jysk.com/hr/4/751/3100031/a/catalog

    ovo je iz kataloga JYSK-a...nemoj kod njih kupiti jer sve što sam tamo kupila se raspalo u određeno vrijeme, ali ideja je super pa se probaj raspitati kod kakvog stolara!

    nažalost i sada u sobi klinaca nema mjesta pa će morati imati obični krevet na kat

  16. #16
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    mi smo napravili krevet na kat kod stolara, razmak imeđu donjeg i gornjeg kreveta je takav da odrasla osoba normalno sjedi i ne lupa glavom, jednako mjesta ima i na gornjem krevetu

    krevet nas je koštao 1200kn (sa bajcanjem u bijelo) - bez madraca

  17. #17
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Moji imaju krevete na kat iz Prime, Junior.
    Razmak je 140cm što znači da i odrasli sjede na njemu bez problema.

  18. #18
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Meni se definitivno sviđaju više kad su postavljeni na L i mislim da je djetetu koji je "dole" udobnije spavati.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Citiraj Boxica prvotno napisa Vidi poruku
    što se tiče sjedenja na donjem krevetu, meni se jako sviđa ovo (donji krevet je širi od gornjeg pa služi i kao kauč):
    http://www.jysk.com/hr/4/751/3100031/a/catalog

    ovo je iz kataloga JYSK-a...nemoj kod njih kupiti jer sve što sam tamo kupila se raspalo u određeno vrijeme, ali ideja je super pa se probaj raspitati kod kakvog stolara!

    nažalost i sada u sobi klinaca nema mjesta pa će morati imati obični krevet na kat
    I u Kiki imaju jedan takav model.
    Btw, ovaj na kat se čini dosta visoko, ali se ne mogu rastaviti http://www.hespo.hr/sob_mla_funky_aris.htm

  20. #20
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Citiraj mirjana prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo napravili krevet na kat kod stolara, razmak imeđu donjeg i gornjeg kreveta je takav da odrasla osoba normalno sjedi i ne lupa glavom, jednako mjesta ima i na gornjem krevetu

    krevet nas je koštao 1200kn (sa bajcanjem u bijelo) - bez madraca
    Moze info na pp za stolara? Ako se z atu opciju odlucim, onda bih rado nekog po preporuci.

  21. #21
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa Vidi poruku
    Ako imaš toliko mjesta, razmisli o krevetima na kat, ali u L (kao prvi na anchinom linku na primjer). Takve mi imamo i donji je prilično iskoristiv (samo glava, tj. noge, ovisno kako se okreneš, idu pod drugi krevet). Meni je tako i manje klaustrofobično.
    L nam bas i ne pase, iako teoretski stane i klincima se najvise svida. No dosao bi pod prozor, a ja bi tamo rade pisace stolove jednog dana (s druge strane je ugradbeni ormar i tamo definitovno ne stane).

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Iz prodaje se povlače Flexini tobogani http://www.jutarnji.hr/ove-opasne-st...035007/?foto=2

  23. #23
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Dan danas spavam u krevetu na kat kad idem kod staraca. U međuvremenu oni spavaju na njemu jer su prije spavali u boravku dok smo svi bilo doma, tako da mislim da se ne može govoriti o godinama...

  24. #24
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    donji dio gdje su one drvene raštele se "valjda" pomaknuo i sve je propalo dole na mog brata, srećom sve je dobro prošlo
    ovo nisam trebala pročitat...

  25. #25
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa Vidi poruku
    ovo nisam trebala pročitat...
    Ako ti je lakse nekoliko ih zasarafis za okivir, tako je moj tata napravio.

  26. #26
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Citiraj Pooh prvotno napisa Vidi poruku
    Znaci, hocete mi reci da to sto odrasla osoba ne moze normalno sjesti ne smeta?
    Ako klincima ne smeta, onda ne smeta.

    Ja sam cijeli žvito spavala na krevetu na kat jer nam je soba bila premala za drugu opciju. Kao mala prvo dolje, a s vremenom prešla gore.
    Kako sam sobu dijelila s bratom, krevet na kat mi je omogućavao bar malo privatnosti, što mi je bilo užasno važno u tinejdžerskoj dobi.

    Spavala na katu sve dok nisam odselila s 24 godine kad sam se vratila natrag doma s faksa.
    I

    Sad su nam klinci u istoj poziciji, u sobi od 11 kvadrata, i prema ovom modelu smo napravili u stolara krevet od iverice, a i ovaj donji dio s ladicama, gore stavili police i još kutni ormar.

    http://cdn.home-designing.com/wp-con...om-design1.jpg

    Što se tiče kreveta, razlika je jedino što su ladice u dva dijela - veće, i što donji dio također ima ogradu kao gornji.
    Zezli su nam dvije stvari, tj. napravili su umjesto samo okvira za podnice, a oni napravili kao kutije tako da smo podnice u njih uvalili. I razmak između gornjeg i donijeg dijela su nam greškom skratili za 10cm, što mi je na kraju drago jer krevet nije previsok, i samim time mi je sigurniji. Jedino što smo još trebali je ojačati jednom prečkom stranice uz zid, ali nismo, pa smo gornji kat nekim umetcima učvrstili uz zid.
    Uglavnom zadovoljni skroz, a soba je iako mala, takva da ako se bude i treće, imamo mjesta za još jedan krevet

  27. #27
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Postoje li kreveti nakat dimenzija 70x160ili slično, koji su najmanjih dimenzija?

  28. #28
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

    Početno

    Flexa ima i manje krevete. Ne znam dimenzije. Pogledaj na njihovim stranicama

  29. #29
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    manji su 190 dužine Stolar.

  30. #30
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

  31. #31
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj MarijaP prvotno napisa Vidi poruku

    Taman, hvala, uopće se ne snalazim na njihovim stranicama

  32. #32
    MarijaP avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Twin Peaks
    Postovi
    2,066

  33. #33

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj isvetica prvotno napisa Vidi poruku
    Postoje li kreveti nakat dimenzija 70x160ili slično, koji su najmanjih dimenzija?
    Vidi kako ti se to manjih dimenzija isplati. Mislim za kasnije jer ti treba i manji madrac, posteljina. A mene živcira da je sve osim standardne dimenzije znatno viših cijena i lošijeg izbora.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    ima li tko ovakav krevet na kat

    http://www.eurodom.hr/upload/product...50234funky.jpg

    zanimaju me iskustva

  35. #35
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    ja sam svojim curama nedavno kupila ovaj http://namjestaj-lateran.com/djecje-...4-program-kiki koji se izvlači,
    on je normalne visine, ovaj na kat je malo povišen, još imam i ladicu, kupila sam i tri ogradice. prezadovoljna sam i fenomenalno je riješenje.
    ujutro ga samo pogurnem i mjesta koliko hoćeš. isprva sam htjela kupiti klasični na kat, ali kad sam išla gledati izgledao mi je klaustrofobično, pa kaj ak se sruši, a moja mlađa sigurno ne bi htjela u tu buksu i kad sam naletila na ovo oduševila se. preporučam.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam svojim curama nedavno kupila ovaj http://namjestaj-lateran.com/djecje-...4-program-kiki koji se izvlači,
    on je normalne visine, ovaj na kat je malo povišen, još imam i ladicu, kupila sam i tri ogradice. prezadovoljna sam i fenomenalno je riješenje.
    ujutro ga samo pogurnem i mjesta koliko hoćeš. isprva sam htjela kupiti klasični na kat, ali kad sam išla gledati izgledao mi je klaustrofobično, pa kaj ak se sruši, a moja mlađa sigurno ne bi htjela u tu buksu i kad sam naletila na ovo oduševila se. preporučam.
    to je slicno ovom sto sam ja linkala. jeli mi mozes reci koliko ste ovo platili? i gdje ste ga kupili?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Citiraj majola prvotno napisa Vidi poruku
    to je slicno ovom sto sam ja linkala. jeli mi mozes reci koliko ste ovo platili? i gdje ste ga kupili?
    Mi smo isto kupili cijelu sobu iz njihovog programa.Prezadovoljni cijenom i kvalitetom.Posebno krevetima.Krevet na izvlačenje mi je puno bolji jer mi je sigurniji(gornji krevet nije jako visok),manje klaustofobičan za donjeg spavača-(zapravo,uopće nije jer spava normalno) i vizualno puno manje zatvara prostor.
    Kupili smo 2 ormara,pisaći stol s drugim koji se izvlaći u L,ormarić s ladicama,krevet s ovim koji se izvlaći i ladicu ispod(idealan za igračke a može biti i za krevet),polica iznad pisaćeg stola i to je zajedno koštalo cca 7600 kn.Kupili smo u nekom dućanu na Velesajmu.Preporućam,kod stolara bi nas to puno više koštalo.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    na zalost ovo nam je predaleko, mi smo na jugu. nasla sam da meblo drzi malog princa, njega imamo pa cu poc vidjeti. u biti bi i uzela obicni krevet na kat samo bi voljela da ima ladice jer se stvarno iskoriste, ali kod nas u dvije butige imaju samo dva najobicnija kreveta bez ladica... onaj sto sam linkala (samo krevet bez ikakvih ormara) bi nas dosao oko 6000 kn

  39. #39
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    kupila sam u lateranu u solidumu ali su ubrzo zatvorili prodajno mjesto, sve je bilo sa 25% popusta, dakle, krevet i tri ogradice sa dostavom sam platila cca 2.800,00 hrk.

  40. #40
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Mi planiramo kroz koji mjesec uzet krevete na kat. Stariji trenutno ima svoj krevet ali bi i mlađeg preselila u njegovu sobu, ako stavim još jedann krevet gubim prostor za ormar. Tako da je ideja da uzmemo krevete na kat koji se poslje daju rastavit jer će mali dobit svoju sobu kroz par godina. Pa me zanimaju iskustva s tim rastavljajučim krevetima, koliko je to sigurno, pogotovo ako je razmak malo viši?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    moji rodjaci imaju odlicno iskustvo s rastavljajucim krevetima, a kako su zazirali od kreveta na kat, nisu ih slozili kao sto je predvidjeno, nego u oblik slova L. to se pokazalo kao odlicno rjesenje - donji spavac ima puno vise zraka, sve skupa ne izgleda kao u spavajucem vagonu, a ispod gornjeg kreveta - u dijelu ispod kojega nije donji krevet - moguce je staviti neki skladisni prostor ili stol, i tako....

    ako imas prostora za takvo sto, razmisli i o tome mozda

  42. #42
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Nemam prostora tj. imam al onda ništa drugo neće stat. Jer soba je polupotkrovlje, dakle u međukatu je prije tavana, Tako da ima jedan visoki zid, oko 3 m. i drugi je s padajućim stropom. Treći je prenizak za ormar a četvrti je cijeli u prozoru. Tako da bi na ovaj visoki zid stavila ormar a kreveti na kat bi išli na ovaj kosi zid.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    ja sam gledala te kevete jer ih i mi ubrzo moramo kupit. kod nas kreveti na kat koji se rastavljaju imaju samo sa malim razmakom. meni se to nesvidja, jer kad djeca narastu nemogu lijepo sjedati na rubu a i previse mi je onaj donji zatvoren. mi cemo najvjerovatnije dati napravit po mjeri
    i mene malo muci ta visina ali nema nam druge nego paziti koliko mozemo, starijem zaprijetit da nema divljanja i da zove kad bude silazio. bit ce to ok, naucit ce kroz vrijeme... a stepenice cemo napravit da se mogu skidat pa ih lijepo maknem preko dana da se nemogu popet

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    što se tiče straha od visine i možebitnog padanja s kreveta, Klara spava strašno nemirno i nalazili smo joj glavu kod stepenica, a u noći se znala spavajući sjest na krevet i samo prevrnut na drugu stranu, pa nas je bilo strah da se ne prevrne preko zaštitne ograde i tresne na pod - pa smo kupili onaj platneni tunel koji se namontira na krevet, a kod stepenica zarolali deku, i od onda više nemamo briga.

  45. #45
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Pooh prvotno napisa Vidi poruku
    Do koje dobi djeca obicno koriste krevet na kat (realno)?
    Koliko se love isplati ulagati u njega?
    ja sam spavala do 16.
    da se nismo preselili i da nisam dobila svoju sobu, spavala bi vjerojatno do udaje

  46. #46
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Našla sam jučer u jednom dućanu krevet na kat, razdovojivi su kreveti, zaštitna ograda se može izvadit pa je striček rekao da može 2 napravit da stavim i manjem, 2 madraca od memorijske pjene, popust na gotovinu...sve skupa 2500 kn. Jel to puno?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa Vidi poruku
    Našla sam jučer u jednom dućanu krevet na kat, razdovojivi su kreveti, zaštitna ograda se može izvadit pa je striček rekao da može 2 napravit da stavim i manjem, 2 madraca od memorijske pjene, popust na gotovinu...sve skupa 2500 kn. Jel to puno?
    meni ovo zvuci super. kod nas je samo krevet kao malo bolji 1800, a prosjecni madrac ca. 700. nemam pojma o madracima, kakva je to memorijska pjena? jel to nesto bolje?

  48. #48
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Bolje nego s oprugama, prilagođava se tijelu, zdravije je.

  49. #49
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Planiramo uzeti krevete na kat za dječju sobu. S obzirom da će svako toliko kod nas netko prespavati (od djece), a soba nije velika, uzela bih krevet na kat s trećim krevetom na razvlačenje.

    Ima li netko iskustva s ovim krevetom ili nekim sličnim?
    https://babyland.hr/proizvod/drveni-...djeteta-white/

    Također, bila bih zahvalna za svaku preporuku kvalitetnog krevet na kat.

  50. #50
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Moji rođaci imaju super krevet na kat (mislim da je Flexa) koji dolje ima 140 široki krevet, to mi je super fora, naravno ako stane.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •