Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 93 od 93

Tema: Kolica za zahtjevne terene

  1. #51
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    možda ću sad bubnit ali meni se čini kad sam gledala po internetu o svojim kolicima da su dobra za takve terene, imaju amortizere i lagana su-Inglesina Zippy

  2. #52
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Ali na Inglesini su maleni kotači i nema ručnu kočnicu

  3. #53
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Sve više mi se sviđa Jane Slalom Pro, ali jedini rabljeni s bojom za curice je 3000 kn

  4. #54
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj astral prvotno napisa Vidi poruku
    možda ću sad bubnit ali meni se čini kad sam gledala po internetu o svojim kolicima da su dobra za takve terene, imaju amortizere i lagana su-Inglesina Zippy
    imam
    nikako nisu za šljunak
    za sve ostalo su savršena

  5. #55
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj isvetica prvotno napisa Vidi poruku
    Sve više mi se sviđa Jane Slalom Pro, ali jedini rabljeni s bojom za curice je 3000 kn
    vjeruj mi, nemoj

  6. #56
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa Vidi poruku
    vjeruj mi, nemoj
    Baš sam i ja htjela napisati - nikako ne Cam i Jane

  7. #57
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Citiraj isvetica prvotno napisa Vidi poruku
    Ali na Inglesini su maleni kotači i nema ručnu kočnicu
    točno, a i točno da nisu baš najbolja za šljunak...

  8. #58
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

  9. #59
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam i ja htjela napisati - nikako ne Cam i Jane
    Zašto? Znam za autosjedalicu, kod Jane, ionako imam od Chicca od 0-13.
    A Chicco trio S3

  10. #60
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Nemaju amortizere ni ručnu kočnicu, ali da izgledaju močno...

  11. #61
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da isvetica trazi neka rabljena - a ovo ne vjerujem da ce igdje nac rabljeno. Meni nekako vise djeluju "sminkerski" nego heavy-duty ali to je samo dojam temeljem slike (npr. nema veeeliku kosaru, sto je meni omiljeni element mojih GT3 kolica)

    Uglavnom, kod tih offroad kolica definitivno ima nekih mana koje se pretezno ne mogu izbjeci. Prva je da su teska i glomazna - ali zato idu po svim terenima i mozes ih natovariti s dvoje djece i jos hrpom opreme. Drugo je da nema idealnih koliko znam, pa onda treba vidjeti sto joj je stvarno prakticno bitno - da li to da ne mora kupovati kosaru, ili ce ih cesto voziti u autu i puno speceraja pa treba moc skidat kotace ako nema veliki karavan, itd...

    PS: sto se tezine tice - ja svoja rutinski u prosjeku 2x dnevno stavljam i vadim iz kolica, u pocetku su mi bila teska a sad su mi laka ko perce

  12. #62
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Chicco trio S3 sam imala ja i nakoN 2 i pol godine korištenja su bila ko nova. Lako se guraju po šljunku i neravnom terenu. Prostrana su i dijete ima puno mjesta. Nemaju 0-ti položaj, pa ti treba i košara.

  13. #63
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Što trebam:
    Amortizere
    Zračne gume, da nisu plastične
    Ručnu kočnicu
    Podešavanje smijera vožnje (da beba gleda u mene dok je skroz mala, kasnije prema vani)
    Položaj 0(da može spavati u kolicima bez da joj vise noge)
    Ovo sve sam našla kod Jane, plus najlakša su od svih off road kolica, ako nije tako upozorite me na vrijeme.

  14. #64
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Uži izbor:
    1.Jane Slalom Pro
    2. Chicco trio s3
    3.Bebe comfort high trek
    4.Quinny speedy freestyle
    5.PP GT3

    Sve ove mogu pronaći polovne

  15. #65
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ako ti treba za lude terene pogleddaj Musty kolica imaju par baš off road modela koji se daju kombinirati sa maxi cosi jajetom, baš su ta takve terene, ima moja susjeda i fantastična su. mislim da ih drži baby media

  16. #66
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Baš sam sad gledala taj model, nema 0 položaj i jako su široka, najšira od sviju i teška

  17. #67
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Široka jesu,ali nisam stekla dojam da su puno teža od mojih Jane. A položaj je toliko mizerno povišen da je to stvarno zanemarivo, zanm da moraju biti na ravnom,ali mislim da bi se ravnina u ovima mogla postići jednim preklopljenim ručnikom!

  18. #68
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    zanm da moraju biti na ravnom,ali mislim da bi se ravnina u ovima mogla postići jednim preklopljenim ručnikom!
    to sam i ja mislila za chicco, ali nije baš tako. stvarno treba košara.

  19. #69
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    Široka jesu,ali nisam stekla dojam da su puno teža od mojih Jane. A položaj je toliko mizerno povišen da je to stvarno zanemarivo, zanm da moraju biti na ravnom,ali mislim da bi se ravnina u ovima mogla postići jednim preklopljenim ručnikom!
    Koja Jane imaš? Imaš li neke zamjerke?

  20. #70
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Matrix pro!
    Kolica su ok, kupovali smo dosatnu rabel sjedalicu jer je matrix koma, ali rabelica je bila zakon, jako lagana i praktična!
    Robusna su i čvrsta,ali sad sumljam da bi ih kupila, mislim da je najbolja investicija peg perego swich, bez košare samo u kombinaciji sa AS jer idu svigdje kotači nisu maljušni, ima nulti položaj i okreče se!

  21. #71
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    Matrix pro!
    Kolica su ok, kupovali smo dosatnu rabel sjedalicu jer je matrix koma, ali rabelica je bila zakon, jako lagana i praktična!
    Robusna su i čvrsta,ali sad sumljam da bi ih kupila, mislim da je najbolja investicija peg perego swich, bez košare samo u kombinaciji sa AS jer idu svigdje kotači nisu maljušni, ima nulti položaj i okreče se!
    Ali mali im izgledaju kotači... Mislim na PP. Ti prodaješ Skate, kakav je on na šljunku i makadamu?

  22. #72
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Ok, nije loš ako se radi o nekom umjerenom makdamu,ali ne ako je u pitanju veliko kamenje ili debeli nanosi šljunka!
    Ima velike stražnje kotače na koje smo podizali kada bi prelazili preko nemogučih mjesta,ali da ti kažem da su sad za off road teren i nisu!
    Ali koliko ćeš stavrno koristiti tu opciju?

  23. #73
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj superx prvotno napisa Vidi poruku
    Ok, nije loš ako se radi o nekom umjerenom makdamu,ali ne ako je u pitanju veliko kamenje ili debeli nanosi šljunka!
    Ima velike stražnje kotače na koje smo podizali kada bi prelazili preko nemogučih mjesta,ali da ti kažem da su sad za off road teren i nisu!
    Ali koliko ćeš stavrno koristiti tu opciju?
    Više nego po gradu, imamo masline nekih 2 km od kuće, dio je asfaltiran, a dio šljunčan, to mi je trasa za šetnju, a po selu je oštećeni beton, makadam i rupe. Teren je sa puno uzbrdica i nizbrdica. Klaru nisam mogla puno u kolicima, jer su bila s malim kotačićima, zapinjala za svaki kamen, pa smo se nosali

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    ovakva su moja (samo moja imaju već dvije godine tako da ne vjerujem da su ova s oglasa stara samo godinu; crvena boja je stari model od prije tri godine i ja sam dobila popust na njih pri kupovini u trgovini jer su im već stigl enove boje - zelena, narančasta, smeđa)
    http://www.njuskalo.hr/djecja-kolica...-oglas-4333927

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    http://www.njuskalo.hr/djecja-kolica...-oglas-4937619
    ista ali jeftinija 400kn

    da si bliže, ja bih ti posudila svoja da probaš prije kupnje ...

  26. #76
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    X
    To bi več bila savršena kolica, ne znam koja zadovoljavaju sve te uvjete.
    wow,ovaj me topic impresionira,koliko detalja i podataka o kolicima,ja nisam ni trecinu toliko mozgala....

    ..tema je pandan muskarcima i autima....isto tako nijedan ne zadovoljava sve uvjete....
    jer nakraju svi zakljuce da bi trebo imat Smarta za poc do pjace (ili neku staru kantu za u polje) i karavan/monovolumen kad ides na ljetovanje...

    po meni nema savrsenih,treba odvagnut koliko je bitno da su ultra dobrih performansi na neravnom terenu vs. tezina,rasklapanje....na necemu se mora ˝izgubit˝....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 12.06.2012. at 00:13

  27. #77
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Roza Groza je bila stavila u trampu Quinny speedy, evo ih još na njenom blogu.

  28. #78
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Mi smo imali Mutsy kolica - zakon. Mi smo imali Urban Rider, stvarno mogu svugdje. Spretna su na grubom terenu i u dućanu. Na njih ide jaje maxi cosi, ja sam imala i košaru te traveller jaje i na kraju i duo seat za dvoje klinaca. Sjedalo se može okrenuti u dva smjera, jedino se ne može skroz polegnuti pa ti treba košara. A imaš i traveller jaja koje se polegne do kraja pa može od rođenja - to ti je kao neka mini košara.

    Jedini minus je što su malo skuplja i baš sve moraš kupovati posebno. Ali opet - mi smo koristili za naše klice i još se koriste za malog od brata, tako da se u konačnici isplatilo.

  29. #79
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    https://lh4.googleusercontent.com/-L...38392221_1.jpg http://www.njuskalo.hr/image-200x150...a-13633689.jpg

    Najviše radi ručke, izbor je pao na jedno od ovo troje, s ovim vrijeskinim od 1600

  30. #80

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    ja imam muru 3 i idem s njima kud god poželim... po travi, brijegu, šljunku, plažama, kamenju (dobro po stijenama nejdem hahah ) ) ... meni su super...jedina mana im je što su dosta ovako teška prilikom stavljanja u auto ...

  31. #81

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj isvetica prvotno napisa Vidi poruku
    https://lh4.googleusercontent.com/-L...38392221_1.jpg http://www.njuskalo.hr/image-200x150...a-13633689.jpg

    Najviše radi ručke, izbor je pao na jedno od ovo troje, s ovim vrijeskinim od 1600
    nisu moja - ja svoja još ne dam
    samo sam ti linkala oglas radi cijene

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj zasad skulirana prvotno napisa Vidi poruku
    wow,ovaj me topic impresionira,koliko detalja i podataka o kolicima,ja nisam ni trecinu toliko mozgala....
    pa moramo se i mi veseliti kotačima

    šalu na stranu - kolica su skupa, velik je izbor, treba promisliti i raspitati se
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 12.06.2012. at 11:33

  33. #83
    Ares avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    402

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam muru 3 i idem s njima kud god poželim... po travi, brijegu, šljunku, plažama, kamenju (dobro po stijenama nejdem hahah ) ) ... meni su super...jedina mana im je što su dosta ovako teška prilikom stavljanja u auto ...
    ovo potpisujem, ja sam isto vrlo zadovoljna, ali našla sam još jednu manu osim težine, buše mi se gume od nekog trnja

  34. #84
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj Ares prvotno napisa Vidi poruku
    ovo potpisujem, ja sam isto vrlo zadovoljna, ali našla sam još jednu manu osim težine, buše mi se gume od nekog trnja

  35. #85
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Bebe confort high trek kolica ima li ih tko? Na rubu sam da zaključim dogovor, imaju sve kao i PP GT3, plus što se ručka premješta da možeš gledati bebu dok voziš

  36. #86
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Ima li netko iskustava sa Jane Muum kolicima?

  37. #87
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    ja sam 172cm i imala sam Jane slalom pro i Chicco S3.
    toplo preporučam i jedna i druga.
    jane slalom su mi bila lakša za manevriranje i vožnju, a Chicco za sve vrste terena. nema gdje s njima nismo mogli. velika, komodna, fantastična.

  38. #88
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj isvetica prvotno napisa Vidi poruku
    Bebe confort high trek kolica ima li ih tko? Na rubu sam da zaključim dogovor, imaju sve kao i PP GT3, plus što se ručka premješta da možeš gledati bebu dok voziš
    Na kraju sam se odlučila za ova, polovna, ali nemaju košaru. Roditi ću 12.08- trebam li je nabaviti?

  39. #89
    Lidali avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    706

    Početno

    Slučajno naletih na temu. Mi imamo Bebe comfort high treck i super smo zadovoljni njima. Izdržala dvoje djece i dalje su bez greške u upotrebi.
    Često ih vozam obojicu istovremeno - manji naprijed gdje i treba, stariji otraga stoji na štangi ili sjedi na torbi obješenoj na ručku kolica.
    Kupili smo ih prvenstveno zbog cjeloljetnog vozanja po moru gdje je teren ubitačan - strm do bola i džombav.
    Imaju osim klasične kočnice, koja doslovno ukopa kotače i ručnu koja vožnju nizbrdo maksimalno olakšava pa nema nikakvog natezanja kolica.
    Ručka je podesiva po visini do te mjere da je i osobi od 2 metra (mm je skoro tolki) aman-taman.
    Prednji kotač se može fiksirati prema naprijed pa je penjanje na rinzol i vožnja šljunkom olakšana. Inače je vožnja jednom rukom više nego lagana ( to su zaključili i oni koji su tvrdili da imaju savršeno lagana i pokretljiva kolica).
    Ni mi nismo imali košaru - do nekih 6 mjeseci smo stavljali AS bebe-confort Creatis (ali kak smo ovisnici o slingu nikad nisu predugo sjedili u njoj).
    Eto, nahvalih ih...
    Vama želim uživanje u vožnji!

  40. #90
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Baš sam i ja htjela napisati - nikako ne Cam i Jane
    Zašto ne Jane?

  41. #91
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    mi smo imali graco quattro tour, vrlo robusna kolica. Bio je i jedan drugi model, gotovo ista samo se rucka mogla prebacivati na obje strane

  42. #92
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Citiraj Lidali prvotno napisa Vidi poruku
    Slučajno naletih na temu. Mi imamo Bebe comfort high treck i super smo zadovoljni njima. Izdržala dvoje djece i dalje su bez greške u upotrebi.
    Često ih vozam obojicu istovremeno - manji naprijed gdje i treba, stariji otraga stoji na štangi ili sjedi na torbi obješenoj na ručku kolica.
    Kupili smo ih prvenstveno zbog cjeloljetnog vozanja po moru gdje je teren ubitačan - strm do bola i džombav.
    Imaju osim klasične kočnice, koja doslovno ukopa kotače i ručnu koja vožnju nizbrdo maksimalno olakšava pa nema nikakvog natezanja kolica.
    Ručka je podesiva po visini do te mjere da je i osobi od 2 metra (mm je skoro tolki) aman-taman.
    Prednji kotač se može fiksirati prema naprijed pa je penjanje na rinzol i vožnja šljunkom olakšana. Inače je vožnja jednom rukom više nego lagana ( to su zaključili i oni koji su tvrdili da imaju savršeno lagana i pokretljiva kolica).
    Ni mi nismo imali košaru - do nekih 6 mjeseci smo stavljali AS bebe-confort Creatis (ali kak smo ovisnici o slingu nikad nisu predugo sjedili u njoj).
    Eto, nahvalih ih...
    Vama želim uživanje u vožnji!
    Hvala! Čekam poštara da ih dostavi, zaista ste me ohrabrili, strah me bilo kupiti na neviđeno, jedva čekam da stignu!

  43. #93
    Lidali avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    706

    Početno

    Nema na čemu...
    Dok ne dođe vrijeme za vozanje sretno uživanje u preostalim trudničkim danima!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •