Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 196

Tema: bebe koje spavaju cijelu noć

  1. #51

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj nevenera prvotno napisa Vidi poruku
    moj je sinoć zaspao u 21, ja se trgnula oko 2,30 i skužila da se nije javio. pa sam mu uvalila u snu. jednostavno me još uvijek strah da ne bi se desilo nešto s produkcijom. stariji je spavao 19-02 u komadu a onda svakih sat do nekih 7 ujutro. satralo bi me. prekjučer je mlađi zaspao isto tako oko 21 i trgnula sam se oko 4 ujutro. kad je krenuo cicat nije stao. ubilo me. ja bih radije svaka 3h noću nego ovako.
    Meni s produkcijom nikad nije bilo frke sa starijom, a vidim da ni sada ne smeta duži spavanjac. Istina pucam po šavovima al nije se dogodilo da im je zafalilo zbog toga Nacicavanje je opet drugi par cipela, mi ga odrađujemo popodne, prije spavanja

  2. #52
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    nama nasisavanje isto krene oko 18 sati pa dok ne zaspe...
    večeras je recimo zaspala oko 21, nekad to bude i oko 23 tako da još nismo uhvatili pravi ritam,
    a obično je prvo sisanje oko 3, nekad i u 5 ujutro...
    zatim sisa svako 2 sata uz naravno stenjanje,prduckanje, izvijanje i kakanje...
    najduže u komadu mi je spavala od 22 do 5 ujutro-sise ko kamen, a imala je mjesec dana....

    ja sam za sada super zadovoljna

  3. #53
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    kod mene sise mekane, mlijeka ima ja sam to shvatila kao dobar znak
    iam dovoljno stolica, napreduje, ne brinem više kad to štima
    sinoć spavanje od 22 - 03
    skroz sam odmorna danas

  4. #54
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    Citiraj erina prvotno napisa Vidi poruku
    Meni s produkcijom nikad nije bilo frke sa starijom, a vidim da ni sada ne smeta duži spavanjac. Istina pucam po šavovima al nije se dogodilo da im je zafalilo zbog toga Nacicavanje je opet drugi par cipela, mi ga odrađujemo popodne, prije spavanja
    ja sam valjda u panici zbog starijeg, s čijim je dojenje bilo svakavih problema, koje smo prešli i nastavili ali isto mi je ostalo u sjećanju sve
    ali evo spavanja dužeš go 4h nije bilo otkako sam se pohvalila. . večernje nervoze uz nacicavanje imamo svako večer. bili smo danas prvi put na plaži. cicao je 3x, plakao, njurgao, povratio, i zaspao. i onda kad smo došli doma opet ista priča. nekad se nacica i spava brdo a nekad se nacica i onda opet cica svakih 2-3h po noći. no dok god to nije cicanje i budnost satima, kao sa starijim, usred noći, meni super. sat po sat i ja ko nova.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Kužim paniku, i ja s N prošla sito i rešeto i očekivala sam svašta al ovaj put sve drugačije pa i problemi koji su nas zadesili skroz drugačiji nego sam imala prvi put.

    Nego, da ne ispadne da se hvalim mercedesom, do kada je normalno da dijete spava po cijeli dan? Razumite me, N mi bila nespavač pa mi skroz čudno što ova je max sat vremena budna i kreće nervoza, sklapaju se oči. Danas odvalila 2x3h i 2x1h i evo od 21h spava ko klada. Tako otprilike u zadnje vrijeme spava, s različitim varijacijama. Ili je ovo samo još jedna njena navlakuša kao i ono sa samouspavljivanjem

  6. #56
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    po meni, dok god ima dosta mokrih pelena i dijete dok je budno je veselo, nek spava. meni je tin bio jako uspavan zbog žutice pa me patronažna strašila da je dehidrirao, jer je kao previše spavao. damjan je do bolnice i bronhitisa isto spavao dosta, budan sat- dva pa bi spavao sat-dva i tako cijeli dan. u bolnici se sve poremetilo.

  7. #57
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    moja totalno neredovito sisa, i po danu i po noci, tako da mi sise svaki drugi dan pucaju po savovima, sto je bed jer i ovako mi je zasprican i laptop i kauc i mobitel, a dijete mm koristi kao sampon :D

  8. #58

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku

    ja mislim da se može reći da beba "spava cijelu noć" ako je:
    - majka naspavana
    - drugi ukućani se ne bude zbog bebe
    - beba nema razdoblje duge budnosti po noći

    mi smo sretnici u ovoj kategoriji, sve uvijete ispunjavamo (ne računam 2,5 mjeseca grčeva) i nadam se da se to neće promijeniti (1,5 ima)
    ali zato nesretnici u kategoriji uspavljivanja
    M. se ni inače nije budila puno po noći, samo za papanje, a od prije otprilike 2 mj. spava cijelu noć do papanja mlijeka kako kad u rasponu od 5,30 do 7,30 pa nastavi spavati.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Nije ona bila nimalo žuta a pospanko teški, valjda treba nadoknaditi za sva ona noćna tulumarenja dok je bila u trbuhu.
    Ma super ona napreduje, pelene turbo zapišane, ja uvijek u strahu da ne jede dovoljno jer me ne maltretira kao što je to činila N al napredak joj je dobar pa joj valjda paše ovaj ritam.
    Leonisa ja redovito sebe umijem mlijekom, uvijek me navuče njurganjem na cici, ja pomislim da nema mlijeka i stisnem i ravno sebi u facu

  10. #60
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Citiraj nevenera prvotno napisa Vidi poruku
    ali evo spavanja dužeš go 4h nije bilo otkako sam se pohvalila.
    ja se bojim pohvaliti jer sutradan obavezno sve ode u kupus
    pa tako i noćas, od 02 nema sna, a sisanje je svako malo
    najbolje se prepustiti i ne i mati nikakva očekivanja
    tako bar živce sačuvaš

  11. #61
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    erina, ja ne sticsce, samo siba. jucer sam pod tusem ugasila vodu i cekala da zavrsi sisa-tus lol

  12. #62
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    ja se bojim pohvaliti jer sutradan obavezno sve ode u kupus
    pa tako i noćas, od 02 nema sna, a sisanje je svako malo
    najbolje se prepustiti i ne i mati nikakva očekivanja
    tako bar živce sačuvaš
    I moj se cijelu noc meskoljio otkako sam ga pohvalila

  13. #63

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    31

    Početno

    meni je mala sisala prva 3tj dvaput noću...oko 1 ipo i oko 4 ipo...zaspala bi u 22.30 a probudila se oko 8...onda je prebacila cicanje na 6 i tako još uvijek traje....zadnji put posisa oko 21.30 i onda u 6 kratkotrajno buđenje i hranjenje...u zadnje vrijeme zna produžiti čak do 7 ipo ili 8 ipo...dakle, 11 sati bez sisanja...preko dana sisa češće...evo ima 5 ipo mj a još uvijek sisa svaka 2 sata u prosjeku...predvečer čak i češće...

  14. #64
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ja mudro šutim....

  15. #65
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    i ja se začudila, curka stara 7 tjedana već dva dana spava od 11 navečer pa do 7 u jutro, bez buđenja da bi jela

  16. #66
    Laura avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Moji su veliki spavalice, kao i mi. Stariji je počeo spavati cijelu noć sa 6 tj, mlađi s otprilike 8 ili 9 tj. Spava od 22h do 7, 8... Ja po noći ne funkcioniram, nikad ih nisam nosala po noći, pričala s njima, palila svjetlo... podojila sam ih i stavila nazad u krevetić. Nikad nisu spavali sa mnom u krevetu, ali je krevetić odmah do mene. Imam užasan strah da bih mogla bebu ugušiti u snu jer znam zaspati da me ni top ne bi probudio, a okrećem se na sve strane. Zato sam se uvijek bojala noćnog hranjenja, jer sam znala zaspati dok ih hranim. Mislim da sam jedina mama s tim strahom

  17. #67

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj astral prvotno napisa
    ja mudro šutim....
    Bilo bi mi bolje da i ja od sada šutim

  18. #68
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja bih se radoooo pohvalila al bome neću
    strah ipak jači

  19. #69
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    I moj se cijelu noc meskoljio otkako sam ga pohvalila
    ja ga u toj situaciji ne diram,pokrijem ga,tiho mu kažem spavaj i to je to
    ako zove ili plače onda ja nastupam
    uglavnom sam zaspi dalje
    kod nas je važno pogoditi pravi trenutak kada je za spavanje a da nije preumoran
    sada smo se već ufurali i uglavnom nema frke sa uspavljivanjem

  20. #70
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ja stvarno ne znam više šta joj je...nikako da pogodim vrijeme za spavanje....

    čini mi se da joj najviše paše kad je stavim za noć oko 6 i po -7 ALI tada je još dan i vruće za poludit a i mama i seka bi se išle okupat....
    evo danas smo bile i čak sam je uspila uspavat na rukama naravno i spavala je na plaži u košari 45 min i naravno-buđenje i bilo je sve dobro dok nismo došli doma (oko 8 )....nervoza, grintanje, plakanje, hoće sisu, neće sisu, hoće se nosit, neće se nosit, ležati, ne ležati...ugl meni živci na 800 od vrućine, pretpostavljam da je i njoj vruće...zaspala je tek oko 10 i po...

    daj prosvijetlite me malo...kada i kako zaspu vaše bebe?
    (ove malene od dva mjeseca)
    Posljednje uređivanje od astral : 05.07.2012. at 01:32

  21. #71
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Moj ima pet mjeseci, ali ga je isto muka uspavat po ovim vrucinama... isto ne zna sto bi od sebe... jel bi jeo, jel bi se nosao, jel bi hopsali na lopti, jel bi se igro...

  22. #72
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    astral draga ako ti to išta znači kod nas je upravo tako kao kod tebe
    evo jučer je cijeli dan bila na siki, čim je spustim plač i plač i plač, spavanje 100 puta po pet minuta
    inače svaku večer oko 8 počinje nerovoza, hoće se nositi, nećese nositi, hoće dojiti, pa pljuje, pa plače, jeca, pa se smiri malo
    ja sam to prihvatila koliko god mogu, bude mi malo bed al mantram da će proći, fokusiram misli na nešto drugo...
    još mi ima zadnja 3 dana neke tekuće, suspektne stolice s malo sluzi, muči je taj stomak na ovu vrućinu pa nam je stvarno veselo

    nemam savjeta, samo pružam podršku

  23. #73
    Točka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    659

    Početno

    Ovako je i nama. Grčevi cijeli dan. Samo nosim i nudim cicu. On se grči, plače, cendra, crveni se u licu, stišće šakice.... Navečer je obavezno nervoza. Uspijem ga jedva uspavati i to kombiniram: nošenje, napa + nošenje, cicanje, masiranje i tako u krug. Zaspi premoren.
    Posljednje uređivanje od Točka : 05.07.2012. at 12:03

  24. #74
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    znači svi smo u istom sosu....znam da je ružno čuti ali eto tješi me da bar znam da nisam sama...

    a proći će ,znam , samo treba izdržati....i meni je strašno vruće i nervozna sam pa mogu mislit kako je njoj malenoj...

    ako ništa, sinoć kad je zaspala u 22.30, malo je još sisala oko 23.15 i spavala je u komadu jutros do 5.45

    flopica-
    Posljednje uređivanje od astral : 05.07.2012. at 12:31

  25. #75
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Nepunih pet mjeseci i spavamo ko veliki - 8 do 9 sati u komadu po noći

  26. #76
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Nepunih pet mjeseci i spavamo ko veliki - 8 do 9 sati u komadu po noći

  27. #77
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    astral pa super je spavala!
    mi smo jučer skoro cijeli dan provele u krevetu, jer stalno sisa
    pa zaspe na 10 min. pa opet sisa
    ma sve je to ok.

  28. #78
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Kod nas je kombinacija vas. dva dana .ije uopce spavala. ono, od 12 so 22 tri puta po 10min. piludila sam. al ne viai na sisi, sisr mi znaju bit tvrde ko kamen po npci. pocela je imat noc u 9 il10, nije vise 11 il ponoc i ima sisanje oko 4. e te dvije noci je i bila budna od 5 do 7. jucer je cijeli dan spavala uz 1h budnosti. od pol 6 do pol9 smo na plazi, tam aisa, pliva, spava, dodjemo doma, pranje i spavanje. da.as e sisala jednom u 5 o u 7 je procurila pelens, premotala sam ju i do 10.
    sam cekskok u razvoju i nasisavanje.
    i da, mirnije o duze spava na trbuhu i podnosi prdeze, i gmize pi krevetu.
    puno bljucka.

  29. #79
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ma sve sam skužila...

    i mi smo na dane, jučer mi je super spavala po danu, e da i okupala sam je u moru jučer-kratko ali jesam...
    ali noćas se budila 2 puta za papanje....ne bunim se ni na to iako to nije buđenje nego puhanje i sttenjanje u snu pa je ja onda prištekam...

    danas nikako zaspat...evo je sad na meni spava...vidit ćemo šta će bit nočas

  30. #80
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas je kombinacija vas. dva dana .ije uopce spavala. ono, od 12 so 22 tri puta po 10min. piludila sam. al ne viai na sisi, sisr mi znaju bit tvrde ko kamen po npci. pocela je imat noc u 9 il10, nije vise 11 il ponoc i ima sisanje oko 4. e te dvije noci je i bila budna od 5 do 7. jucer je cijeli dan spavala uz 1h budnosti. od pol 6 do pol9 smo na plazi, tam aisa, pliva, spava, dodjemo doma, pranje i spavanje. da.as e sisala jednom u 5 o u 7 je procurila pelens, premotala sam ju i do 10.
    sam cekskok u razvoju i nasisavanje.
    i da, mirnije o duze spava na trbuhu i podnosi prdeze, i gmize pi krevetu.
    puno bljucka.
    Il pišeš s mobitela il ti je mala na rukama, u svakom slučaju jedva sam pročitala

    Mi bili na putu par dana i nikako nije spavao, krevet je bio katastofa, njemu je izbijao zub...ajd bar nam vruče nije bilo jer smo bili u G. Kotru al ipak, vratili se doma premoreni jer ni preko dana ništa nije spavao.
    Al zato jučer odvalio 4 sata popodne i noćas cijelu noć. Sunce mamino, doma mu je najljepše

  31. #81
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    đizs leonisa,da ne dojis pitala bi te sto si to konzumirala?

    moja i dalje cvrsto spava cijelu noc....malo se vise vrti radi vrucine i ujutro ju nadjem u nemogucim pozama ...

  32. #82
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas je kombinacija vas. dva dana nije uopce spavala. ono, od 12 do 22 tri puta po 10min. poludila sam. al ne visi na sisi, sise mi znaju bit tvrde ko kamen po noci. pocela je imat "noc" u 9 il10, nije vise 11 il ponoc i ima sisanje oko 4. e te dvije noci je i bila budna od 5 do 7. jucer je cijeli dan spavala uz 1h budnosti. od pol 6 do pol9 smo na plazi, tam sisa, pliva, spava, dodjemo doma, pranje i spavanje. danas je sisala jednom u 5 i u 7 je procurila pelena, premotala sam ju i do 10 je odvalila.
    sam cekam skok u razvoju i nasisavanje.
    i da, mirnije i duze spava na trbuhu i podnosi prdeze, i gmize po krevetu.
    puno bljucka.
    dokopala sam se laptopa...na mobu mi uopce ne pokazuje kaj tipkam i ne dopusta editiranje.. sorite

  33. #83
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    ma baš je bilo zanimljivo vježbanje čitanja i upit-što je pisac htio reći?

  34. #84
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    leonisa ja sam sve pohvatala sim vremena spavanja i sisanja
    kod nas je koma zadnje vrijeme - jučer popodne npr.
    mislim da je mala vremenjak, na majku svoju

  35. #85
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    mi već dvije večeri imamo seansu plakanja od pola sata i to se tako dere da sam je jedva umirila...
    sve zbog neispavanosti ili je ja kasno stavljam leći?
    kad vaše bebice idu spavati?

  36. #86
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja sam danas u soku.
    em sto je jucer zaspala u pola 9 i onda je oko 10 kmekala da ju okrenem na trbuh, imala je jedno nocno dojenje oko 4 i odvalila je do 9!
    a sve kao, krecemo rano ujutro za zagreb, sad dal u 5 ili 7, ovisno kad se probudi.
    onda u autu bas i nije spavala, ali je odvalila 100km buljeci kroz prozor.
    dosli smo doma, nes je sisala i spavala pola sata (od mojih do nas doma) pa je opet lezala mirna sat vremena i gugutala i onda je odvalila 5h u komadu, tako da sam ju budila. ono, 8h je proslo, a u 9 treba ici na spavanje.
    pa je opet sat vremena lezala i gugutala i nesto prije deset zaspala sisajuci.

    mislim da je onih par dana pakla bio nagovjestaj skoka u razvoju. ovo sto sad ima faze budnosti i gugutanja.

    zadnjih tjedan dana bi dosli malo prije 9 s plaze, ja bi ju okupala i krenuli bi spavat. zaspala bi izmedju pola 10 i 10.
    bas me zanima da li ce se nastaviti takav ritam i u zgb.

  37. #87
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    pa vi imate super ritam!
    to je ono što mene buni, kad god je krenem uspavljivati ona čvrsto zaspe tek oko 10-10 i po...
    jednu večer je zaspala u 8 i po i čini mi se da joj to paše...
    ali onda ništa od našeg kupanja..trebala bi je stavljati da spava za noć oko 6 i po...a tad se još vidi...joj nemam pojma šta ću!

  38. #88
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    pa ritam joj je bio zadnja dva tjedna da bi ju okupala nakon plaze i tada bi se premotala i legle bi se, krenula bi sisati i zaspala izmedju 9 i 10, rijetko iza 10.
    po noci se budila do dva puta, premotavanje oko 7 i spavanje uz sisanje do 12. i onda sat budnosti pa 3h spavanja.
    e zadnjih tjedan dana se dan promijenio tako da ujutro oko premotavanja ima oko sat budnosti pa opet spava ali sat vremena.
    tako da se lagano skracuje spavanje u komadu i produzava period budnosti.

    meni je samo bitno da spava barem do 8. nisam jutarnji tip. ovih par puta sto je bila budna od 5 do 6 i od 6 do 7 me u-b-i-l-o!

  39. #89
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Citiraj astral prvotno napisa Vidi poruku
    mi već dvije večeri imamo seansu plakanja od pola sata i to se tako dere da sam je jedva umirila...
    sve zbog neispavanosti ili je ja kasno stavljam leći?
    kad vaše bebice idu spavati?
    Čim pokaže prve znakove umora; cendravost, trljanje očiju... Ponekad u pola 9, ponekad u pola 11. Sve ovisi koliko je i dokad spavao popodne.

  40. #90
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    mislila sam da ću s drugim djetetom biti pametnija ali očito nisam....

    nama je problem i dnevno spavanje jer odspava 45 min i onda slijedi buđenje...ali naravno uletim ja sa sisom i ponekad uspijemo produžiti to spavanje...pa mi se čini da samo ležim sa njom ili je nosam...a teška je i jako nemirna..

    mislim da je zapravo najveći problem u meni i u tome da ja njoj pokušavam nametnuti nekakav ritam umjesto da se ja ravnam prema njezinom...

    nego recite mi u kojim pozama ih dojite i da li ih podižete za podrignuti?
    mi recimo , pošto je vruće za puno nosanja (ali ga isto ne mogu izbjeći) legnemo za dojit i onda ona lijepo popapa, i taman kad počne spavati proradi trbuščić i postane jako nemirna, onda se dignemo za podrignut pa se razbudi i onda mi je automatski teže je ponovo uspavat jer bude užasno nemirna

  41. #91
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ja svog ne dižem već odavno. A pogotovo ne kad zaspi, bilo preko dana ili navečer. On se sam meškolji dok ne podrigne ako treba. Uspavljujem ga ili u krevetu pa ležeći dojimo ili na trosjedu pa ja sjedim.
    I ne namečem ritam, sa starijim jesam, ovog sam pustila da radi kako hoće, jedino sam prakticirala douspavljivanje popodne i to je rezultiralo tako da sad odspava 2-4 sata u komadu. Ima to jedno spavanje i to mu je dosta.
    Jedino mi se u zadnjih dana budi jako rano, več oko pola 6 i onda se beskrajno nacicava dok opet ne zaspi na pola sata-sat. Najduže spava do 9 al to su baš rijetke prilike.

  42. #92
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja nemam nikakav ritam i neda mi ga se ni imati
    jedino što je istuširamo svaku večer oko 8. 30, ali ni to ne gledam na sat, možda je 8, možda je 9
    ona zaspe nekad u 10, nekad u pola 11, nekad u pola 8
    meni je lakše kad se ne ravnam po satu
    presvučem je ujutro oko 6
    ne dižem na podrigivanje

    inače ovaj tjedan iza nas je bio dosta naporan
    jako je plakala i ništa je nije moglo adugo umiriti
    i stalno na sisi
    jučer sam pogledala dva filma s njom na siki
    mislim da je skok u razvoju

  43. #93
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ne gledam ni ja na sat, tj. glledam nju pa na sat i kazem nakon toga, a-ha, to je to.
    u nekim stvarima ko da ima uricu u sebi.

  44. #94
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    onda možda ja dramim bez veze...
    sinoć je zaspala oko 10 i po i spavala do 5 i po jutros u komadu, zatim sisanje pa spavanje do 8 i po, onda sam je presvukla i bila je budna do 9.45 evo sad opet spava
    i uopće nije puno na sisi, samo navečer se nasisava sat-dva
    ma oko mene sve neke bebe koje nisu nervozne, same zaspu, doduše na AD ali frustrira me to!

  45. #95
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    astral, opisala si nasu noc i jutro.

    sara ne visi na sisi. cak sam se cudila kak ima kratke podoje. :/

  46. #96
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    da i moja posisa u 15 minuta, dok mi je starija stalno visila na sisi....

    ma izlude me svekiji...spuste se do nas i čim vide da je otvorila oči...a vidi budna je ! i krenu joj pričat, gugutat i narvno razbude je a ja vičem ma nije budna još joj se spava...al nemoš ti njima objasnit...uporno mi tvrde pa ne može ti stalno spavat, mora malo i bit budna....
    uf...eno je budi se...bježim!

  47. #97
    Točka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    659

    Početno

    Ni mi nemamo nikakav ritam. Nekad zaspe u pola 9, nekad u 10. Ravnam se po njemu, jedino što je kakanje gotovo uvijek u pola 5 ujutro pa to traje i traje, nekad čak i do pola 7.
    Želi često spavati na trbuhu radi grčeva, a mene je užasno strah, pa svako malo gledam jel diše.

  48. #98
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj astral prvotno napisa Vidi poruku
    da i moja posisa u 15 minuta, dok mi je starija stalno visila na sisi....

    ma izlude me svekiji...spuste se do nas i čim vide da je otvorila oči...a vidi budna je ! i krenu joj pričat, gugutat i narvno razbude je a ja vičem ma nije budna još joj se spava...al nemoš ti njima objasnit...uporno mi tvrde pa ne može ti stalno spavat, mora malo i bit budna....
    uf...eno je budi se...bježim!
    meni to radi starija. i vec sam se pocela derat na nju

  49. #99
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Točka prvotno napisa Vidi poruku
    Ni mi nemamo nikakav ritam. Nekad zaspe u pola 9, nekad u 10. Ravnam se po njemu, jedino što je kakanje gotovo uvijek u pola 5 ujutro pa to traje i traje, nekad čak i do pola 7.
    Želi često spavati na trbuhu radi grčeva, a mene je užasno strah, pa svako malo gledam jel diše.
    moja se skoro pa sama okrece na trbuh i bez beda okrece glavicu tako da vise nemam taj strah.

  50. #100
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    upravo sam naredila i mužu i malenoj da ako vide da je otvorila oči da je ne diraju ( i ja često vičem na stariju zbog toga i stvarno mi je jako žao ali pobjegne mi)

    a moju probudi to okretanje na trbuh...u polusnu traži sisu i hop na trbuhu je , pa se odmah iznervira....

    i potpisujem ovo za kakanje ujutro...jedino to nam je svako jutro u isto vrijeme...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •