Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 196 od 196

Tema: bebe koje spavaju cijelu noć

  1. #151
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Moje dijete se budi po noci, ali ne place, niti mi to budjenje smeta. Spava od 21 do negdje ponoci kad ja idem spavati, onda jede, pa spava do, recimo, 03:59 (to mu je najdraze vrijeme za budjenje). Opet jede, pa spava otprilike dva, dva i pol sata, pa jede. Pa spava. I tako. Ustajemo izmedju 7:30 i 9 ujutro, kako kad. Kad se probudi, udari me negdje tamo pod rebra, dobije sisu pa onda oboje spavamo dalje. Ako tako nastavi, bez plakanja i tko zna cega, smije se buditi po noci koliko god dugo zeli.

    A po danu... dan je druga prica. Brr.

  2. #152
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Pingvinić ima mjesec dana,prekjučer bili kod pedijatrice, narastao je 3 cm od rođenja, rodio se sa 3300g,sad ima 3940g. To je valjda dobar prirast na težini?! Ona je zadovoljna,maleni ima lagani soor, dalo nam je rojazol gel, dobili d3kapi, i već 20dana uzimamo probiotičke kapi jer maleni od rođenja ima problema sa stolicom. E sad, pedijatrica me pitala kako maleni spava, pa kad sam joj rekla da zna odspavat noć i po 5 sati u komadu, rekla mi je da to nije baš dobro, da bi ga trebala buditi, jer ako tako dugo ne jede pada mu šećer, i još nešto na h ili g, ubijte me, neznan točno što je rekla.
    On nekad zaspe skroz u 10 naveče, i onda se probudi u 2 i u 5 za papanje, a kad zaspe u ponoć (imamo kolike, pa zato tako kasno ide spavat, kad se uspije smiriti), onda se otprilike budi između 4 i 5 ujutro.
    Mislim meni je njega žao buditi, jer znam da je umoran, grčevi ga počnu oko 6naveče, i onda kad god pokuša zaspati samo ga presiječe iz sna, a po danu mi normalno spava. Dal da nastavim po svomu, i pustim ga ili da ga budim?

  3. #153
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Draga fingertips i moja bebica zna po noći odvaliti po četiri sata i ne pada mi na pamet da ju budim i remetim joj njen ritam.
    Što bi tvoja pedica tek rekla za bebe koje spavaju cijelu noć

  4. #154
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Fingertips ja bi ga pustila da spava. Meni se prvo dijete nakon mjesec dana znao zaletiti i spavati 8-9 sati u komadu. Kad sam ga isla buditi bio bi nervozan i nikakav. Ajde da tebe netko tamo u tri ujutro ide drmusati - budi seeee vrijeme je za papicuuu.. ma pusti me s mirom i ti i tvoja papica! Mislim da dobar nocni spavac kasno popodne i navecer cjedi cicu non stop - skuplja si kolicinu koju ne pocica po noci. Moje je takvo iskustvo s dva odlicna cjelonocna spavaca.

  5. #155
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    pa da, naveče se ne odvaja od cicke, eno taman je zaspa, neću ja njega dirati, lijepo se on naspava, lijepo se mi naspavamo i svi sretni!
    Hvala curke!

  6. #156

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Moja cura ima mjesec i po dana. zadnjih par noći spava od 11 navečer do 5ipo, jednom čak do 6ipo ujutro u komadu.
    nisam je dosad budila. ne znam bi li trebala. najviše me strah da mi se ne smanji količina mlijeka zbog tolikih pauza.
    možda da izdajam po noći? ima li kakvih iskustava?

  7. #157
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    moj M. je prvi puta prespavao noć s 2,5 mj. odnosno spavao je od 12 do cca 7 ili 8 ujutro.
    a C. spava ko "beba" od svojeg 10. dana i to od pol 8, 8 pa do cca 7 ujutro. čak sam ju prvih mjesec dana budila da bih ju nahranila, ali nemreš ti nju zbudit. prematala ju, malo je otvorila lijevo oko i nastavila dalje spavat. i eto, sad je 6,5 mj. i još noću lijepo spava. :nastavilose: .

  8. #158

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    73

    Početno

    fingertips ne diraju ga ni pod razno. uživaj dok možeš
    naš mališan je isto tako spavao, nikad ga nisam dirala, nakon mjesec dana je dobio kilu i po, nakon drugog mjeseca kilu i tako svaki sljedeći mjesec. no kasnije je prestao spavati, no to je druga priča.
    ja sam ga znala buditi kad je bio tako mali ako bi odvalio preko 6h. tipa zaspe oko 12, i ne budi se uopće, pošto mene muž probudi oko 6-pola 7 ja skužim da se mališan nije budio pa ga lagano uzmem, stavim siku na usta, on posisa i nastavi spavati jos nekih tri sata
    ah, koji su to lijepi dani bili

  9. #159
    sejla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,457

    Početno

    Moja curka je evo dosta rano ušla u nekakav tempo, sada s dva mjeseca ide spavati oko 22, onda imamo kratko buđenje oko 3-4 u noći (u biti meškoljenje i javljanje u snu da smo gladni), pocikimo nabrzaka i ponovno ajkimo do nekih 6-7. Otkad se rodila (morala ju i budit da jede) nije imala više od dva noćna buđenja, jedino što je onda hranjenje trajalo puuuuuno duže.

  10. #160

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    uh, moj malac će za 3 dana 3 mjeseca, već mjesec dana je spavao od 20.30-21 do 6, čak nekad i 7.
    ja sam prvo mislila da je to do adaptiranog mlijeka, ali je imao isti tempo i kad smo prešli na isključivo izdojeno mlijeko. sad kad doji nešto mijenja ritam - sinoć se probudio u 2 nakon duugo vremena, pa se bojim da mu to ne postane navika, vidit ćemo.

  11. #161
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    E sad, pedijatrica me pitala kako maleni spava, pa kad sam joj rekla da zna odspavat noć i po 5 sati u komadu, rekla mi je da to nije baš dobro, da bi ga trebala buditi, jer ako tako dugo ne jede pada mu šećer, i još nešto na h ili g, ubijte me, neznan točno što je rekla.
    On nekad zaspe skroz u 10 naveče, i onda se probudi u 2 i u 5 za papanje, a kad zaspe u ponoć (imamo kolike, pa zato tako kasno ide spavat, kad se uspije smiriti), onda se otprilike budi između 4 i 5 ujutro.
    Budjenje u 2 i 5 je super pa cak i ovo u 4 nakon sto zaspi u 5.

  12. #162
    kristina1977 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    70

    Početno

    Ja neznam o čemu to ovisi ali moje obadvije cure od rođenja spavaju cijelu noć.Prvu sam znala buditi po noći jer su mi isto rekli da će pasti u hipoglikemiju,ali nakon mjesec dana ja sam ju puštala da spava i nikad joj ništa nije bilo. Drugu sam rodila prije 4mjeseca sa 5,040g i nisam ju nikad budila ,spava u komadu znači bez buđenja od 20-6h super napreduje i ne pada mi na pamet da ju budim.Spava u svojoj sobi sama od rođenja.Ja i moj muž se često čudimo kako naša djeca spavaju,a druga ne. da nema pelena nebi ni znala da imam bebu!

  13. #163
    šafran avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,085

    Početno

    Starija 3,5 g. još uvijek ne spava cijelu noć. Mlađi, 6 mj. spava ko top i popodnevna i noćna spavanja. Za sada. Daj bože da tako i ostane jer inače, kuku si ga meni sa dvoje nespavača..

  14. #164
    Ana5577zd avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    20

    Početno

    Citiraj nevenera prvotno napisa Vidi poruku
    dojimo x puta po danu, na zahtjev. ako spava u komadu 4h onda se nacicava nakon toga. na početku je cicao svakih sat i pol do max 2h. sad zna pocicat obje i odvalit 3h. inače zaspe oko 20, pa doji oko 23, oko 2-3 i onda oko 4-5 i oko 6-7. između se pokaki, obavezno u 3 a nekad i u 6.
    ovako i moj otprilike noću spava.....ima misec dana......

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Moja cura sad ima 5 mjeseci, nije nikad bila neka noćna ptica.Samo je prvih dva tjedna sisala svako 2-3 sata, nakon toga je imala samo jedno noćno buđenje,
    zadnja dva mjeseca spava od 9ipo navečer do 6 ujutro,nekad i duže i sve u komadu. Divota od djeteta. Isključivo dojena. Zadnjih par noći se počela budit. U 2 ujutro ili u 4 ujutro. I to neće da posisa i opet zaspe nego hoće da visi sa mnom u krevetu sa sisom u ustima. Što je dosta neobično jer od početka nikad sa mnom u krevetu nije spavala. I preko dana je malo nervoznija i neće da spava. Ima li tko sa sličnom pričom? Do kad bi to moglo trajat?

  16. #166

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    ja imam sličnu priču, tj zadnjih par dana je nemogućiji nego inače, a to nekako povezujem sa dolaskom na more i vrućinama.
    isto, sisa u usta i spava.
    ako sisa nije u ustima, probudi se.
    uspavljivanje koje je prije trajalo 5 min, sad traje 30 min

  17. #167

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    e kod nas se ništa značajno nije promijenilo. samo je ona nervozna. a ja sam ovisnik o spavanju. ako nam sad budu tulumi svaku noć.....
    koliko tvoj maleni ima? ja mislim da nisu možda zubi

  18. #168

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    isto 5 mjeseci, ali eto, mi smo promijenili okolinu.
    moje čudovište je sa 2 mj spavao od 20 do 7, a sa 5 mjeseci se budi 2-3 puta po noći, i to je počeo prvo sa 3 mjeseca jednom, pa sa 4 povećao broj buđenja. i to mi je sve ok, ali ta sisa u ustima dok spava

    ti fantomski zubi.. njemu babe i starije žene prognoziraju zube već 3 mjeseca jer slini a nikako da izađu.
    ali da, mogu biti zubi, možda puzanje? (do)hrana?

  19. #169

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Također slinimo i guramo šake usta već 3 mjeseca,ali zube ne vidimo. Naravno iste sekunde kad je prebacim u krevet ni ja ni mm više oka ne sklopimo jer nas je užasno strah da je ne zgnječimo. onda se nakon sat cuclanja dignem onako ukočena od ležanja na jednom boku, prebacim je u krevetić,ali to rezultira buđenjem u roku 5 minuta. Preko dana sam je znala prevarit i kad zakunja dić sisu i uvalit čuču,ali ni to više ne pali.
    Pedijatrica me s dohranom već duže pila da dijete dobije "svježe vitamine". Dala sam joj par puta kašicu od jabuke i to je liznula, pljunula i ja sam pojela ostatak tako da definitivno ne bi to nazvala dohranom niti mislim da to može bit problem.

    Kako misliš puzanje?

  20. #170

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    ma mislim kao nove motoričke vještine - moj je sad počeo odizati koljena s podloge, ono pred puzanje. negdje sam čitala da njima usvajanje tih motoričkih vještina utječe na psihu tj. spavanje (kao sređuju dojmove) pa odatle i promjene. možda se tješim

  21. #171
    artep avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    276

    Početno

    Ajme...i moja bebolina spava cijelu noć od kako je navrsila mjesec dana,...valjda se neće predomislit

  22. #172
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja još uvijek mislim da je to mit
    da beba spava cijelu noć
    kako,o kakooooooooooooooooooooooooooooo?
    lastane, što sa mnom debelo nije u redu?
    moja 15 mjeseci i ne da ne spava noć, nego ne spava ni do pola noći bez mene....

    valjda ste dosad shvatilii da ja ovo više sama sa sobom, ne očekujem da iko išta odgovara

  23. #173

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    ja još uvijek mislim da je to mit
    da beba spava cijelu noć
    kako,o kakooooooooooooooooooooooooooooo?
    lastane, što sa mnom debelo nije u redu?
    moja 15 mjeseci i ne da ne spava noć, nego ne spava ni do pola noći bez mene....

    valjda ste dosad shvatilii da ja ovo više sama sa sobom, ne očekujem da iko išta odgovara
    Nije da smo je učili da spava cijelu noć niti mislim da je to moguće. To je jednostavno sreća. Jedno večer je zaspala u 9ipo i spavala do 6 ujutro. Prvih par puta misliš da se omaklo,ali nakon nekog vremena vidiš da je to to. I navikneš se ne to i onda te beba šokira jedno jutro u 4. Sad plaćamo za sve ove mjesece spavanja

  24. #174
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja zapravo ne znam vjerujem li da bebu možeš naučiti da spava ili ne
    nisam probala nikada jer mi je zvučalo nerealno
    a možda je i do mene
    nisam ja neki karakter po tom pitanju
    moje čim zakmeče ja reagiram
    lakše mi staviti na sisu nego bilo što drugo
    neke mame se kunu da njihova djeca malo prokmeče i one ih umire šuškanjem i maženjem
    ali moje neće to
    moja hoće sisu i amen
    ona mene odguruje i skače ko u egzorcistu ako se usudim ponuditi išta drugo
    i tako ja dam sisu i bude sve pet
    možda, možda da sam bila ustrajnija...

  25. #175
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Flopice imaš magičnu cicu
    Neznam, uspavljivanje nam traje minimum sat vremena, isključivo naciciavanje. Budi se 2-3 puta po noći. Po danu neće spava bez mene, ima tanak san ali samo po danu,to je strašno. Kad spavamo popodne, ja se pomaknem on se probudi. Tako da se popodne nas dvoje izležavamo. Naveče može bez mene, uspijem ga prebacit u krevetić. Pomirila sam se s tim, ja sam zadovoljna da ikako spava, s obzirom da do 4.mjeseca uopće nije spavao popodne, a prvih mjesec dana bi išao spavati u ponoć... Život mi je poptuno podređen njemu, i volim to, funkcioniram navečer kad zaspe i ujutro kad je tata s njim.
    Posljednje uređivanje od fingertips : 18.07.2013. at 23:12

  26. #176
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    joj.. pa želim ja jedno takvo

  27. #177
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ah te bebe koje spavaju cijelu noć meni se čini da je to SF
    Moja cura se budi po noći svaka dva sata za ciku i još između toga ako je mući stomačić , ni po danu nije neki spavač ,jučer je na cijeli dan odspavala dva puta po sat vremena LOL inače ima pet mjeseci.
    To je jednostavno njen ritam, sve ju zanima , sve prati očito misli da je spavanje gubljenje vremena.

  28. #178
    Tiziana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    1,287

    Početno

    Moje oboje djece od drugog mjeseca zivota pa nadalje spavaju cijelu noc bez ijednog budjenja po 9 sati u komadu ko bebe a onda se to oko druge godine popne na oko 11 sati. Nije to nikakav sf. Jednostavno im je dobro i spavaju. Manja se budila kad je s oko 10 mjeseci dobila vodene kozice tad je imala dve runde plakanja po noci.

  29. #179
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    e sad zašto je nekim bebama dobro da cijelu noć mogu mirno spavat i niš im ne fali, a nekima ne, to još valjda niko živ ne zna i dal mi majke možemo iole utjecati na to, našim postupcima, navikom bilo dobrom ili lošom...?

    evo kod nas je situacija takva da svakih par dana drugačije spava po količini i kvaliteti, a ja drvim uvijek isto pa ti budi pametan..ma jednostavno joj dam šta treba i bok, dani ionako prolaze i ta godina će brzo proć...

  30. #180

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Evo sinoć nije bilo loše. Spavala od 10 do 6 s jednim komešanjem,ali riješili smo čučom.
    Nismo neki ovisnici o redu. Preko dana nemamo nikakav ritam, jede, spava, budi se kad hoće i koliko hoće.
    Jedino čega se držim je to svakodnevno kupanje oko 8ipo, to prakticiramo odkad je došla iz rodilišta.
    Kupali smo i dok pupak nije ispao, iako su nam svi govorili da nismo normalni. Nakon kupanja ide sisanje koje
    zna i dan danas trajat po uru vremena. Najčešće se uspava na sisi i onda je prebacim u krevetić.
    Jedino se nekad prejede pa onda više ne dajem sisu nego čuču i u krevetić. Zna se povremeno uspavat i tako
    sama,ali rijetko. Svaki put kad zaplače ja ili mm je dignemo jer ne podnosimo da plače i nakon tako par puta zaspe.
    Znam roditelja koji od prvog dana malu kad je sita stave u krevet i da se sama uspava,ali to dijete onda zna plakat.
    Možda ja griješim,ali mrzila bi sebe da mi se tako malo dijete suzama uspavljuje. S druge strane sam vezana jer nikad
    ne znam koliko će uspavljivanje trajati

  31. #181

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Ne želim napadat ničiji način odgoja. Sve ima svoje dobre i loše strane i svi misle da rade najbolje za svoje dijete.
    Ja jednostavno ne bi mogla podnijet da dijete duže vremena plače

  32. #182

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    a ja mislim da je do karaktera. ima i odraslih ljudi - neki mogu odspavati ko koale 14 sati po "noći" (mojih par frendica, a govorim o ljudima od 30 godina!) a neki ne mogu par sati sastavit po noći (npr moj dečko. jedino što on ne plače kad se probudi, nego upali TV )

    enivej, mame kojima bebe SPAVAJU - napišite što radite tijekom dana/noći.
    možda je vama nešto normalno, a mi to nismo isprobali, pa zašto ne?

  33. #183
    artep avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    276

    Početno

    nemamo nikakav ritam poseban po danu,jede i spava kad hoc
    Evo trenutno smo na moru i to nam je već drugo putovanje i kao i na prvom spava bezobzira gdje ju staviš
    Ona je isplakala more suza prva tri mj.a nosili smo ju stalno....sada kad je nervozna ostavimo ju samu u kreveticću,kolicima....dam dudicu i on a spava,sama se uspava
    A prva dvojca su mi sa 6 mj.počela spavat i nikad im po noći više davala ni piti, ni jesti, nego dudicu ako bi se komešali

  34. #184

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Prvi podoj između 6-8 ujutro, onda se još malo mazimo u velikom krevetu, nekad zaspe i ona,a nekad joj dam da se igra nekom igračkom dok ja još malo kunjam. Dignemo se oko 10 poslije još jednog sisanja. Onda tako cijeli dan doma jer su velike vrućine, izadjemo malo na taracu. Sisamo x puta, ponekad spava, ponekad ne. Većinom nakon podoja pola sata iako se događalo da i dva sata po danu zalomi. Svo to spavanje je obavezno uspavana na sisi. Nedavno smo kupili onu BabyBjorn sjedalicu pa sad zna nekad i u tome zaspat,ali rijetko. Tata dolazi u 4 s posla, ručak,malo odmorimo i onda obavezno svaki dan šetnja od 6-8. Doma, kupanje i onda to zadnje sisanje koje zna trajati. I evo do prije tri dana bi zaspala tako 9-10 i mir i tišina do 6-8 ujutro. Samo molim boga da se opet to vrati

  35. #185

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Citiraj artep prvotno napisa Vidi poruku
    nemamo nikakav ritam poseban po danu,jede i spava kad hoc
    Evo trenutno smo na moru i to nam je već drugo putovanje i kao i na prvom spava bezobzira gdje ju staviš
    Ona je isplakala more suza prva tri mj.a nosili smo ju stalno....sada kad je nervozna ostavimo ju samu u kreveticću,kolicima....dam dudicu i on a spava,sama se uspava
    A prva dvojca su mi sa 6 mj.počela spavat i nikad im po noći više davala ni piti, ni jesti, nego dudicu ako bi se komešali
    Inače je beba koja ne plače, skoro nikako. Zašto je tvoja plakala 3 mjesec? Grčevi ili?

  36. #186

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    367

    Početno

    Mislim da to spavaju li ili ne ovisi o samoj bebi, nemozemo mi nista napraviti ili "prisiliti" bebu da spava, takve se rode.
    Ja imam "spavaca" (dosada), pocela sama spavat noc kad je napunila 2mj, dotada smo imali samo 1podoj usred noci, ponekad jako rijetko 2podoja.
    Ja znam da se to moze odjednom preokrenut I da ona(sad ima 9mj) moze prestat spvat noc I da nam pocne "showprogram"

  37. #187
    artep avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    276

    Početno

    Citiraj Inka_1 prvotno napisa Vidi poruku
    Inače je beba koja ne plače, skoro nikako. Zašto je tvoja plakala 3 mjesec? Grčevi ili?
    Prva 3 mj je plakala neznam ni sama zašto i to samo preko dana,vjerovatno nikad niti neću saznati razlog,ništa nije pomagalo,ni sika,ni nisanje....
    Zato je sada beba za poželjet, valjda se isplakala jadnica više uopće ne plače nego nekako kao da vikne kad Je pospana...ja je stavim DA spava,...možda ako joj koji put duda ispadne ponovo joj stavim pomazim Je po čelu i to je to
    E da i nije beba koja se voli nacicavat ...ta si posrkne u par minuta i gotovo...

  38. #188

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Super je to što se uspava sama. Mi nekad sisamo po sat vremena, a kad negdje odem mm se muči satima dok zaspe. Mali ovisnik o sisi

  39. #189
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ja isto mislim da to spavanje, ne spavanje ima veze sa karakterom bebe, ni prva cura mi nije bila neki spavać.
    Mamama jedino preostaje da se prilagode njihovom ritmu, meni je normalno buditi se svaka dva sata po noći a sigurno bih bila u šoku da počne spavati cijelu noć LOL

  40. #190
    artep avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    276

    Početno

    Neznam....
    Moji recimo oko 2.god.izbace dnevno spavanje i mada je to druga tema...oni se možda do te dobi već prenaspavaju

  41. #191
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ne znam s čim ima veze - moje obadvijenisu spavale
    starija je spavala, ali sam morala biti kraj nje
    mlađa u zadnje ima uz sisanje cijelu noć i epizode bacanja i plača
    ja ne znam razloge - nešto je muči očito
    tješim se da to sve proleti u trenu i da sve skupa kratko traje

  42. #192
    Onavi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Na moru
    Postovi
    357

    Početno

    Čitam i zavidim svim mama malih spavača...ja nisam ta sritnica

  43. #193

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    107

    Početno

    Mi sinoć opet loše. Sisanje i uspavljivanje od 9 navečer do iza 11 i onda jutros buđenje prije 5 i sisanje do 8. Svaki pokušaj skidanja sa sise, podvaljivanja čuče,a da ne govorim premještanja u krevetić je neslavno propao i završio plakanjem. Znam da ako je položaj pravilan bradavice ne bi trebale bolit,ali moje očito nisu navikle na ove sate i sate sisanja tako da me ubijaju. Skidam kapu svim mamama malih vampira, ja nakon pet dana ovog tempa ne znam za sebe,ali nešto mi se čini da su noći našeg spavanja završene

  44. #194

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    3

    Početno

    Pozz ja imam sina od 6 mjeseci i nikako da prespava noc kada kod da ga stavi spavat dali u 8 ili 10 uvjek se budi u poča 4 ujutro i bude budan sat vremema i onda zaspi i opet budenje u pola sedam heelllppp

  45. #195

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    3

    Početno Nespavac

    Drage mame sta da radim imam bebu od 6 mjeseci i jos nikako nije prespavao noc obavezno budenje u pola cetiri svako jutro i bude budan sat vremena i opet zaspi al samo do pola sedam

  46. #196

    Datum pristupanja
    Jan 2018
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    3

    Početno

    Moj dečko ima 6 mjeseci i jos neapava čitavu noc ujutro obavezno buđenje u pola četiri ujutro i onda opet zaspi i do pola sedam

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •