Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 196

Tema: bebe koje spavaju cijelu noć

  1. #1
    kukunka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    49

    Početno bebe koje spavaju cijelu noć

    sa koliko su vaše bebe počele spavati cijelu noć bez obroka?
    moj ima 3mj, budi se jednom po noći za jesti..dan mu kad sam zatraži (obično oko 3h).
    sad sve češće odspava do 6-7h i ne plače (ne pokazuje uopće da je gladan)... zaspe u 21h. ima 7.5kg i mislim da je to normalno. šta vi kažete?

  2. #2
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Kažem; uživaj dok možeš. Možda, ali samo možda ti se takav tempo nastavi al veče su šanse da če se krenut budit i po nekoliko puta pogotovo kad krenu zubići.
    Inače, moj je od rođenja do skoro 2 mj spavao cijelu noć. odonda je bilo perioda potpunog kaosa, buđenja svakih pola sata kao i onih normalniji s buđenjem svakih 4-5 sati.
    Stariji je tražio jesti ponoći do godine dana a do godine i pol piti, tek onda je počeo spavat cijelu noć.

  3. #3
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Dobro ti koksy kaže, ako je beba zdrava i OK napreduje, neka spava.

    Moja cura od 6tj spava cijelu noć.

  4. #4
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    evo mi smo prošli godinu dana i konačno se sve ustabililo spava po cijele noći. u jutro se budi jesti ponekad oko 7 pa spava dalje a ponekad se ne budi do 9. a prošli smo sve i svašta isto što kaže koksy, kad krenu zubići bit će svega pogotovo kod nas bilo je buđenja svako malo, a vidjet ćeš....

  5. #5
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    da i mene čudi i moja ima 6 tj i zna zaspat oko 11 i dosta dugo spava a najčešće se budi oko pola 5 jesti pa dalje produži, dok sa dečkićem je bilo više buđenja kroz noć pogotovo prvih mjeseca.... a neću se ništa buniti barem si ja malo odmorim

  6. #6
    kukunka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    49

    Početno

    koliko ih puta dnevno hranite - dojite? i da li se držite rasporeda ili na zahtjev?

  7. #7
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Ja nemogu vjerovati, nakon troje djece, da postoje djeca koja spavaju cijelu noć jer nisam ta sretnica. Kod mene su se svi budili po noći cicati barem do 2 godine, a i dulje... Najmlađa bude za mjesec dana 2 g. i još se budi cicat po noći, makar mene ne smeta...

  8. #8
    winnerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,034

    Početno

    Citiraj kukunka prvotno napisa Vidi poruku
    koliko ih puta dnevno hranite - dojite? i da li se držite rasporeda ili na zahtjev?
    Na zahtjev isključivo, posebno tako malu bebu.

  9. #9
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    dojimo x puta po danu, na zahtjev. ako spava u komadu 4h onda se nacicava nakon toga. na početku je cicao svakih sat i pol do max 2h. sad zna pocicat obje i odvalit 3h. inače zaspe oko 20, pa doji oko 23, oko 2-3 i onda oko 4-5 i oko 6-7. između se pokaki, obavezno u 3 a nekad i u 6.

  10. #10
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja sam svo troje dojila na zahtjev, i svo troje su spavali sa mnom u krevetu. prva je noću dojila milion puta, odnosno nije ispuštala cicu iz usta satima. druga je dobro spavala, budila se par puta za podoj. treći spava po 12 sati s jednim ili dva buđenja za vrlo kratke podoje.
    tako da ovisi valjda i o djetetu

  11. #11
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    nevenera OT,sad sam primijetila, damjan je rođen na isti datum kao i moj demian, samo godinu dana kasnije

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    A. je počeo spavati cijelu noć sa 2 i pol godine.

    Z. je spavala cijelu noć prvih 4 i pol mjeseca, pa onda krenula s buđenjima do 6-7 puta na noć, i sa 20 mjeseci sastavila noć bez buđenja.

    Ako ti lijepo dobiva na težini, ne brini nego uživaj (dok traje ). Daj mu jesti kad traži, naravno.
    Posljednje uređivanje od martinaP : 13.06.2012. at 07:56

  13. #13
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    f. sa godinu i pol, k. sa 2 i pol, n. je tak kao martinina Z. s 3 mjeseca spavala s jednim budenjem, a sad se budi oko 10 puta

  14. #14
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    mome je 16ipo mjeseci, ne spava cijelu noć. budi se stalno, a u 5 je gladan i traži siku.
    sestra mu je počela spavat u komadu tek s dvije i nešto godine.
    Posljednje uređivanje od vidra : 13.06.2012. at 08:55

  15. #15
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    moja od 3ceg mjeseca spava cijelu noc,ja sam ju budila za hranjenje do 5og a od onda je pustam da spava...od 20h30-07h00 spava ko top....sve sa strepnjom cekam kad ce se pocet budit....a onda u medjuvremenu poceli rast i zubici a ona i dalje spava cijelu noc....nema sanse da mi 2go bude ovako dobar spavac....

    e,da...jako malo spava po danu,samo 1x iza rucka,ali to onda bude 1,5h u komadu....ako setamo ujutro zaspat ce mi i u MT na po ure u setnji....
    Posljednje uređivanje od zasad skulirana : 13.06.2012. at 09:42

  16. #16
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro ti koksy kaže, ako je beba zdrava i OK napreduje, neka spava.
    Potpis.
    Moja je takodjer vrlo rano pocela spavati cijelu noc (davno je to bilo... kad je imala 6-7?8? tjedana), i otada je odlican spavac. Kako legne, tako zaspe, i do jutra se ne budi.
    (Dojenje na zahtjev, spavala je sama u svojoj sobi).

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    759

    Početno

    Moja curka se u svemu drži nekakvih "dogovorenih datuma". Rodila se točno na termin, počela spavati cijelu noć točno na dan kad je navršila 6 mjeseci, prohodala na svoj prvi rođendan...
    Zubi su rasli, bilo je boleština i svačega, ona od svojih 6 mjeseci svaku noć prespava bez buđenja. Stalno su me strašili: a... vidjet ćeš ti kad krenu zubići..., ili: ...moja od treće godine ni jednu noć nije u komadu prespavala itd...
    Eto, kod nas to nije slučaj. Dojila sam 7 mjeseci i stalno smo imali taj noćni obrok nekad jednom, a nekad dva put po noći, ali sa navršenih 6 mjeseci, ta je potreba samo odjednom nestala. I tako je sve do danas kad ima skoro 5 godina.

  18. #18
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    sin je prva 4 mjeseca spavao od 22-06 bez buđenja, pa bi jeo i nastavio spavati do 09-10
    onda se povampirio i počeo se buditi svaka cca 2 sata, tada sam ga prebacila nama u krevet
    opet je počeo spavati cijelu noć kad sam ga odvikla od noćnog dojenja, s godinu dana

    kćer je krenula njegovim stopama, zaspe oko 22, spava do 06-07, jede i nastavi spavati

    evo, još uvijek spava

  19. #19
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    cim sam te vidjela na ovom topicu sovrazila sam te betty :Đ

    moja zaspe oko 11, sve ono prije toga rezultira budjenjem za 5 min...znaci tvrdi san od 11 na dalje. u pravilu je (znaci necu racunati zadnja 3 dana pakla ) spavala preko tjedna do 12 s tim da bi se svaka 3h budila za sisati i jedno premotavanje oko 6-7, a ako ne prigovara i kasnije. vrhunac spavanja u komadu, dogodio se dva puta, od 11 do 4. sise mi eksplodirale.
    ona se oko 5 meskolji, oko pola 6 se isere, onako posteno, pa kad se sljedeci put probudi, premotavanje.
    nocas je zaspala u ponoc, sisala svaka 2h, premotana u 10 kad je otvorila oci, 45min urlikala i prdila i srala gola i zaspala. jos spava. uspjela sam doruckovat i popiti kavu.

    jel se to racuna pod "spava cijelu noc"?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    leonisa ti bi imala sjajnu karijeru kao stand up komičarka

    BTW moji ponekad spavaju, ponekad vampire. Nemamo pravila
    Posljednje uređivanje od Sumskovoce : 13.06.2012. at 12:57

  21. #21
    sasana avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    493

    Početno

    Ovaj post od kukunke mi zvuci ko onaj oglas:
    "Najnoviji Mercedes, kuća na moru, stan u centru . Ništa ne prodajem samo se hvalim!".
    Mala šala, ali sada zaozbiljno budi zahvalna za takvo dijete. Ja nisam 2,5 godine od rođenja odspavala u komadu 2 sata.

  22. #22
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Evo hvalim i ja svoj "mercedes", noćas cijelu noć + 3 sata sad popodne!

  23. #23
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Moja je isto super spavala prvih 3,4 mjeseca. I onda se sve promijenilo

  24. #24
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ja mogu na prste nabrojat koliko je moja u 6g noci prespavala u komadu. zato i spava s nama :zivci:

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    moj srednji je s 4 mj poceo spavati od 20-7 u komadu bez sisanja. izuzetak su bolesti i tu i tamo nesto...sto ja pripisujem zubima. i to bez uspavljivanja...i tako vec godinu i pol...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    dok nisam njega dobila, mislila sam da lažu ove mame kaj su gvorile da im dojene bebe spavaju cijelu noć

  27. #27
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    jel se to racuna pod "spava cijelu noc"?
    ne znam šta bih ti rekla, ispada da sad ulazimo u filozofiju, jer što je noć?
    mislim, u 6 ujutro definitnivno više nije noć, a ja ipak nastavim spavati kad nju namirim

    ja mislim da se može reći da beba "spava cijelu noć" ako je:
    - majka naspavana
    - drugi ukućani se ne bude zbog bebe
    - beba nema razdoblje duge budnosti po noći

    eto, to bi bio minimum, a za apgrejdanu verziju bi vjerovatno kriterij bio da majka može uspavati bebu i onda izaći van s frendicama i još imati vremena da se tih par piva razgradi iz organizma
    što me podsjetilo, netko tko gleda the Kardashians (nisam ja majkemi) mi je rekao da je jedna od tih sestara s malom bebom, koju doji, izašla van s frendicama pa je sutra izdajala mlijeko i imala neke testne trakice koje su joj govorile ima li u mlijeku još alkohola
    mliječni alkotest

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    162

    Početno

    jes, gledala ja tu epizodu. hitila je par bočica izdojenog jer su trakice pokazivale da ima alkohola. (užasno me sram da znam o kojoj se epizodi radi... )

    moj zapravo odrapi cijelu noć jer se grof ne budi uopće, samo se promeškolji i otvori usta, a ja sam ta koja se roštilja sa jedne na drugu stranu i namješta cicu u usta kak se šika da mi ne zadere preko donjih triglava koje je izbacio (zube, dakle.). naspavala se nisam već kakvih 10 mjeseci (a mali ima 7), te kako stvari stoje niti ne budem još neko vrijeme...

  29. #29
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    što me podsjetilo, netko tko gleda the Kardashians (nisam ja majkemi) mi je rekao da je jedna od tih sestara s malom bebom, koju doji, izašla van s frendicama pa je sutra izdajala mlijeko i imala neke testne trakice koje su joj govorile ima li u mlijeku još alkohola
    mliječni alkotest
    Zvuci super samo... sto dat bebi da jede u medjuvremenu? Cini mi se da bi to zahtijevalo da unaprijed izdojim nekoliko obroka prije nego popijem pivu ili par gutljaja vina... Nekako mi se cini da cu se u tim rijetkim situacijama i dalje morati zakljuciti da se alkohol do trenutka podoja sigurno vec razgradio - pa necu valjda samoj sebi kontrirat nekakvim dokazivanjem
    Posljednje uređivanje od sillyme : 14.06.2012. at 10:16

  30. #30
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    jel se to racuna pod "spava cijelu noc"?
    Meni osobno je pojam "spava cijelu noc" bio bas to - zadnji podoj u 23h, prvi jutarnji podoj u 7:30 - bez ikakvog budjenja po noci.

    Spavala ona (u svojoj sobi), budila se nije (baby monitor, talkie-walkie varijanta, pa sam prilicno sigurna a otkad nju imam san mi je lagan i budim se (eto i dalje, iako ce skoro 9 godina imati) na svaki sum)).


    OT: mozda se zato i nisam odlucila na drugu bebu... Karma bi (mi) vratila nespavaca, vjerojatno.

  31. #31
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    pa ako je to spavat cijelu noc, kazem, onda mi i moja sestogodisnjakinja rijetko kad spava cijelu noc.
    ok ne doji, ali me probudi.

    tako da se ja vodim s onim bettynim opisom.
    npr. sjecam se da je L. tako tiho dojila da smo obje dojile u polusnu i da sam ja ujutro bila ko da sam spavala cijelu noc.
    spavala bi u potkosulji koja se moze rastegnuti da izvucem sisu, to bi napravila da ni ne znam i spavala dalje. ona bi dojila, kad bi zavrsila, pustila bi sisu.

    dokle god mi beba ne place i ne otvara oci, za mene je to spavanje cijele noci.
    cak se i rimuje

  32. #32
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Moj Leon je sa 2,5 mj poceo spavati od 23,23:30h - 06h ujutro! Onda sam ga odlucila buditi zbog mlijeka! Sada se u gl.sam probudi oko 03,04 ujutro i vrlo,kratki podoj i nasavi do cca 08 ujutro!

  33. #33

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    to nije spavanje, ak sisa. tak se meni beba "budi". ne probudi se, neo trazi sisu, kad je obije, nastav dalje. al ovaj je bas spavao u komadu, bez cicanja, 11 sati 20-07

    beba mi sad spava od 19 - 7 uz dva- tri sisanja..bez stanja budnosti i ja to ne brojim pod "spava cijelu noc"

  34. #34

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    kak sam nepismena...ubi me ipad

  35. #35
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    Citiraj winnerica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nemogu vjerovati, nakon troje djece, da postoje djeca koja spavaju cijelu noć jer nisam ta sretnica. Kod mene su se svi budili po noći cicati barem do 2 godine, a i dulje... Najmlađa bude za mjesec dana 2 g. i još se budi cicat po noći, makar mene ne smeta...
    čisto da se malo pohvalim svi od moji klinci su s cca 2 mjeseca počeli spavati cijelu noć ( za početak otprilike od 23-5 )
    sada P. sa deset mjeseci spava od 21-6.Zapravo tako nekako spava već 6 mj
    i još jedno duže ( 2,5-3 ) ili dva kraća spavanja po danu
    što se dojenja tiče tražio mi je ujutro češće ,očito je nadoknađivao noć

    i nešto što sam primjetila da se često budi po noći,ali ne plače,leži u mraku i zaspi dalje
    ulovim ga da me gleda kada ga idem pokriti ili ga čujem da se okreće dok spavam
    ako me ne zove i ne cendra ja ga ne diram i on se uspava ponovo sam
    Mišek moj mali

  36. #36
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Sreća da mi je prvi bio teški nespavač, pa mi je sve poslije njega dobro.
    ova beba spava po 4-5 sati u komadu (hvala joj na tome), ostalo se budi svakih 1-1,5 sat. Da se izdržat.
    I dalje su mi bebe koje spavaju po 10 sati u rangu urbane legende - priča se o njima al' ja ih nisam vidjela.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj mona prvotno napisa Vidi poruku
    i nešto što sam primjetila da se često budi po noći,ali ne plače,leži u mraku i zaspi dalje
    Ovo i meni S po noći radi, to mi je baš super kad se sama uspava, onda mi i duže i kvalitetnije spava, ne budi je svaki šum. Prije 10 dana je počela tako sama uspavljivati se i po danu i po noći, ja bi je podojila i legla, i ona bi tako ležala mirno i gledala okolo dok ne zaspe. Trajalo to nekih tjedan dana, taman da se mi opustimo i razmazimo i samo jedan dan počela negodovati...kako došlo tako o'šlo al još nisam izgubila nadu da bi mogla opet
    N mi je počela s točno 2 mjeseca spavati od 20-06h, podoji i do 9h. Al zato me po danu ubijala nacicavajući se svaku uru i po. Trajalo do nekih njenih 6 mjeseci i onda se razbolila, mi se selili, sve joj se poremetilo, tek iza godine dana kad smo prestali dojiti počela opet bez buđenja spavati cijelu noć u komadu po 12h.
    S sada odvali po 7h u komadu, uglavnom od 22h do 5h, pociki i nastavi dalje ali nikako da uhvatimo ritam da zaspe ranije, prije 22h nema šanse da je se može u njen krevet spustiti.

  38. #38
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    moja duze i kvalitetnije spava na trbuhu, no jos se ne okrece sama pa mi ju je frka pustat ju po noci tako.
    inace i ja sam ju ulovila pred zoru da je budna i da gleda i guguce, a onda u jednom trenu bi se opet probudila (ja) i vidjela da spava.

    prek dana je to jednom napravila prilikom premotavanja.

    ne gajim nadu. ni starija nije to prakticirala :smrc:

  39. #39
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    J se zadnje tri noci budio samo po jednom za papicu da bar potraje. A nekad se probudi po noci pa se krene okretat n bok u potrazi za dojkom, al, ako se okrece u krivom smjeru prevrne se na trbuh i zaspe ko klada.

  40. #40
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    noćas 22.30-08.00
    na kraju sam ju probudila jer su sise prijetile samouništenjem, tko zna dokad bi ona...
    još da sam i ja otišla spavat na vrijeme

    pitanje: kako iskorištavate činjenicu da vam dijete spava? jel spavate i vi ili nešto drugo radite?
    ja sam noćas gledala BBT do 01, a onda čitala do, ne znam, 2 ujutro

  41. #41
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    taman sam se dosla pohvaliti kako je odvalila od 11 do 5 i onda vidim da se nemam cime hvaliti
    sto je najbolje, do 5 smo svi 4. spavali u dnevnoj sobi.
    uz ovu buku i trubljenje ekipe u pola 1 i vrucine i otvorene prozore, nema sanse da zaspe i spava u tisini spavace sobe.
    a ako zatvorim prozor, onda je prevruce, pa opet ne spava.

    i ne, ne spavam :D ili spremam, ili gledam TV ili surfam. na zalost starija zaspe prije mladje pa ne mogu niti s njom iskoristiti vrijeme spavanja...
    iako, ako zelim da i nakon dojenja nastavi spavat bez da se razbudi moram biti kraj nje i uletiti sa sisom dok se meskolji, a to uz baby phone, ne cujem/ne vidim.

  42. #42
    nevenera avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    436

    Početno

    moj je sinoć zaspao u 21, ja se trgnula oko 2,30 i skužila da se nije javio. pa sam mu uvalila u snu. jednostavno me još uvijek strah da ne bi se desilo nešto s produkcijom. stariji je spavao 19-02 u komadu a onda svakih sat do nekih 7 ujutro. satralo bi me. prekjučer je mlađi zaspao isto tako oko 21 i trgnula sam se oko 4 ujutro. kad je krenuo cicat nije stao. ubilo me. ja bih radije svaka 3h noću nego ovako.

  43. #43
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ja prijavljujem da sam s a t r v e n a
    al stvarno
    od 3 se meškolji i uzdiše i vrti ručicama i nožicama
    ja ne mogu zapati kad nju tako čujem
    sisu povuče 3 puta i ništa

    vidjet ćemo noćas

  44. #44
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Ajme, i moj se tu i tamo znao po par noci zaredom meskoljit i vrtit u snu i to bi trajalo satima... to bi me bas iscrpilo... al nikad nije trajalo duze od par dana.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    moj još nema tri mjeseca, možda je do sada 2-3 puta odspavao od 21-02, pa onda oko 3,30 i onda svaki sat ,malo pocica i nastavi. oko 6,30 počinje stiskanje, prdenje , natezanje i slično.vidim da mu se spava,zaspi minut-dva i onda se malo grči, kaka i sve ostalo. po danu cica 20-25 min i nakon toga odspava 20-30 min. jedva se uspijem otuširati. sad kad su stariji na ferijama malo mi je lakše jer ga zabavljaju dok ja obavim što trebam,inače se ne bih mogla ni popi.... ni cure nisu spavale do treće godine pa se puno ne nadam. jedino mi je tlaka što je s nama u krevetu, zadnjih par noći je prevruće, inače volim da je blizu mene, da ga gledam dok spava, mirišem i ljubnem tu i tamo
    krevetić mu služi samo da promatra vrtuljak dok ja složim svoj...di vaši spavaju ?
    rade li vam klima uređaji kod tako malih beba od par mjeseci ?

  46. #46
    Jainina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Moja cura je od kada je imala par tjedana počela spavati pod normalno po 5 sati u komadu, čak i do 9 sati... ah ti lijepi dani sa 5 mjeseci se počela budit svakih dva sata obavezno a neke noći i po svakih pola sata sata... i tako već skoro 2 mjeseca... priuštila mi je u ta dva mjeseca čak dvije noći odmora kada je odspavala opo 6 sati u komadu. zadnjih par noći spava po čak 3 i pol sata u komadu i puna sam energije(smiješno mi je kako s vremenom spuštam kriterije dobro odspavane noći ) a budi se u 5 ujutro... Naziru joj se zadnjih dana gornje jedinice i dvojke pa se nadam da je cijela muka bila zbog zubića i da će uskoro proći (barem na neko vrijeme) Spava sama u kindaću, tako joj je najdraže jer se može prevrtat u svim smjerovima(jednu od večeri kad se budila svakih pola sata ju ostavila u krevetu sa sobom ali nije mogla zaspat uopće)... Mi klimu za spavanje ne trebamo ali preko dana ju nikada ne palim kada je ona u blizini, samo kada spava u sobi onda hladim... ja na poslu sjedim veći dio godine u klimatiziranom prostoru i imam takve tegobe od toga da mi ne pada na pamet ju izlagat tome...

  47. #47
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    mojoj izgleda nicu gornje jedinice ali ona i dalje od 20h30-7h00 ujutro spava....nesto se vise vrti radi vrucine ali to je sve....

    meni klima radi jer bi bez nje u dnevnom boravku bilo preko 30,sada je 28 i moze se zivjet...metlice su usmjerene da pusu u zrak i na najslabije,ne pusu direkt u nas....
    ne koristim je navecer u sobi nego samo upalimo ventilator pa se lakse dise kad on bar malo promjesa zrak....

    na poslu i ja imam problema radi klime kad se ne ciste i odrzavaju filteri kako treba (a ja ih svako 10dn cistim) i kad je nakurena na 20 stupnjeva pa mi noge otpadnu od hladnoce! jednom mi se vrat ukocio!

  48. #48
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    Moje cure obje dobri spavaći, tj. spavačice
    M je spavala u kindaču u našoj sobi, dojila na zahtjev i obično je nakon njenih navršenih 8 tjedana zadnji podoj biom oko 23 i do pol 7 ujutro hrkanje.
    J isto tako, ali je počela spavati od 6 tjedana.

  49. #49
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Mi dobili 2 zuba u 2 dana. Fascinira me kako mu je svaki dosad izbio oko ponoći! On plače tako tužno i bolno da mi srce pukne, i onda se umiri i spava do jutra. Ustvari u zadnje vrijeme super spava, osim te 2 noći kad je plakao, pojede u ponoć i spava do 7-pola 8 bez buđenja. A meni majica mokra skroz od mlijeka

  50. #50

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    taman sam se dosla pohvaliti kako je odvalila od 11 do 5 i onda vidim da se nemam cime hvaliti

    i ne, ne spavam :D ili spremam, ili gledam TV ili surfam. na zalost starija zaspe prije mladje pa ne mogu niti s njom iskoristiti vrijeme spavanja...
    Kako ne, pa to je super satnica!

    Ovo sa starijom curkom i meni baš problem jer i ona zaspe prije ove zvrke male. Kako MM radi uglavnom popodnevne smjene navečer smo same, nikako da uštimam da se nađe malo vremena prije njenog spavanja za nas dvije nasamo jer ili dojim ili ljuljkam malenu koju u tu uru hvata nervoza teška, vidim da joj baš fali Valjda će doći i to na svoje.

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •