Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 89

Tema: Bicikl ili like a bike za trogodišnjaka

  1. #1
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno Bicikl ili like a bike za trogodišnjaka

    Moje dijete ima like a bike i vozio se na njemu od 2. rođendana, sve do zime. Prezadovoljni smo i mi i dijete.
    Sad na proljeće imati će skoro 3 godine i ovaj like a bike će lagano prerasti, to je onaj manji model iz Mullera.
    Moja dvojba je da li mu sad kupiti kvalitetni pravi bicikl ili ponovno like a bike veči model?
    Molim i preporuke za pravi bicikl za trogodišnjaka - visokog.

  2. #2
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    cure se još uvijek voze na tim iz Mullera (5,5 i 4 godine)
    većoj je na knap ali ga radije vozi od pravog bicikla kojeg isto ima
    zato razmišljemo da joj kupmo veći like a bike jer je to idealno prijevozno sredstvo za vožnju po gradu, što mi i radimo

  3. #3
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj maxi prvotno napisa Vidi poruku
    cure se još uvijek voze na tim iz Mullera (5,5 i 4 godine)
    većoj je na knap ali ga radije vozi od pravog bicikla kojeg isto ima
    zato razmišljemo da joj kupmo veći like a bike jer je to idealno prijevozno sredstvo za vožnju po gradu, što mi i radimo
    Koliko su visoke cure?
    Njemu je baš na knap. Visok je 100 cm, možda mrvicu više.
    Nama je isto like a bike super, ali nisam sigurna što napraviti. Bicikl mu ionako "moram" kupiti, a ovako bi morala i veči like a bike. Nisam pametna.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    261

    Početno

    Mi imamo like a bike od druge godine i obozava ga i super vozi no sada je izrazio zelju da zeli pedale i da zasto svi imaju pedale a on ne
    Uzela sam mu bicikl mali i skinula pomoćne kotače pa na prolječe idemo probati sa pravim biciklom.

    Iskreno ja ne vidim neku svrhu uzimati opet like a bike a ne pravi bicikl jer je ravnotežu već savladao na like a bike-u a jos ga sigurno neko vrijeme može i voziti dok ne predje na pravi...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Pa pošto je svrha like a bikea da se djeca nauče voziti bicikl, ravnoteža i sve ostalo, ako je dijete to svladalo ja bih mu kupila "pravi" bicikl i odmah skinula pomoćne kotaće, jer mu u tom slućaju više ne trebaju.
    Ja imam pitanje gdje ste kupili like a bike i koje su cijene. Na netu sam tražila i ohoho znaju biti jako skupi. Vidjela sam reklamu za neki u mercatoneu za cca 400 kn, a ovi ostali su dobrano prešli tisućicu. Pa molim savjet, gdje ga kupiti. Da li ste kupili drveni ili metalni.

  6. #6
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj dani1 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa pošto je svrha like a bikea da se djeca nauče voziti bicikl, ravnoteža i sve ostalo, ako je dijete to svladalo ja bih mu kupila "pravi" bicikl i odmah skinula pomoćne kotaće, jer mu u tom slućaju više ne trebaju.
    Ja imam pitanje gdje ste kupili like a bike i koje su cijene. Na netu sam tražila i ohoho znaju biti jako skupi. Vidjela sam reklamu za neki u mercatoneu za cca 400 kn, a ovi ostali su dobrano prešli tisućicu. Pa molim savjet, gdje ga kupiti. Da li ste kupili drveni ili metalni.
    Ravnotežu je savladao savršeno, zato sam i mislila da bi bilo zgodno kupiti pravi bicikl. I dalje onda trebam preporuke za kvalitetan pravi bicikl za trogodišnjaka.

    Naš like a bike smo kupili u Mulleru, metalni, bez kočnice, jako smo zadovoljni s njim. Kasnije je u Mulleru bilo i večih, isto metalnih, sa kočnicom i s gumama na napuhavanje.
    Naš je koštao oko 500 kn, a za ovaj veči ne znam.

  7. #7
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Svakako bicikl. E sad, koji.... to ovisi o vama i novčanim mogućnostima. Iz mog iskustva, super je bio bicikl iz Eurobikea za nekih 360 kn smo ga kupili prije davnih 4 god. No nije bitno koji je. Moj savjet je samo da bicikl ne bude pretežak, da može nogicama do poda ići, da paše djetetu, i da OBAVEZNO ima kočnicu na pedalama (tj. torpedo) jer nisu u toj dobi baš u stanju rukama kočiti, obično se desi i da je kočnica daleko a prsti kratki, da ju je teško stisnuti itd.. Dakle, torpedo obavezno.

  8. #8
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Svakako bicikl. E sad, koji.... to ovisi o vama i novčanim mogućnostima. Iz mog iskustva, super je bio bicikl iz Eurobikea za nekih 360 kn smo ga kupili prije davnih 4 god. No nije bitno koji je. Moj savjet je samo da bicikl ne bude pretežak, da može nogicama do poda ići, da paše djetetu, i da OBAVEZNO ima kočnicu na pedalama (tj. torpedo) jer nisu u toj dobi baš u stanju rukama kočiti, obično se desi i da je kočnica daleko a prsti kratki, da ju je teško stisnuti itd.. Dakle, torpedo obavezno.
    Što se tiče novčanih mogućnosti, htjela bih svakako bolji i kvalitetniji bicikl, to će proči kao poklon za rođendan, pa cijena nije jako bitna stavka.
    Gdje je Eurobike?

  9. #9
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Mislim da su ih većinu zatvorili.. nedavno sam vidjela jedan tamo negdje kod Iblerovog ak se ne varam. Gledajte da je bicikl što običniji, da nije MB s teškim gumama i ripnama, jer su ti i teži za voziti. Gledajte da bude što lakši djetetu za manevrirati.

    Dobrih bicikala imaš posvuda, T Limač, www.keindl-sport.com, u principu bilo koja trgovina koja se bavi prodajom bicikala.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    ja sam neki dan gledala u Turbo Limachu bicikle, za mog sina (a i tvog) ima odličnih za 500 kn. Mislim da jesu skupi, ali su zato i kvalitetni. Mislim da mu budemo takvog uzeli. Ne pitajte me za marku, to sam propustila.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Mi smo prije dvije godine kupili u TL dječji bicikl. Nije bio od najjeftinijih, na sniženju 50% cca 300 kn. Moj E se ne želi voziti na njemu, pomočni kotaći se stalno miću gore dole. Kad ne bi bilo tih pomoćnuh kotaća bio bi to relativno ok bicikl. Nemoj nikako kupovati malo veći bicikl nego je potrebno, kao ono da duže traje (mi napravili, velika greška). Izbjegavaj ako možeš sve one ukrase, košare, samo smetaju i najvažnije neka dijete proba sjest na bicikl i voziti se, ako se to može izvest u dućanu.

  12. #12
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    I da, ni slučajno mu ne stavljajte pomoćne na bicikl kad ga kupite

  13. #13
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Mi smo baš danas kupili bicikl za našeg četverogodišnjaka u Eurobike-u na Remizi. Imaju 20% popusta na gotovinu. Platili 480 kn (bio je 580). Eurobike ima i u Martićevoj.

    Anemona, bi li vaš like-a-bike prošao za moju sitnu 2,5-godišnjakinju? Jel bi ga možda prodala?

  14. #14
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Kupi mu bicilu. Mi smo Lizi uzeli biciklu kada je imala 2,5g sa 3 ga je već vozila bez pomočnih kotaća. Imamo Swinnov Tiger model i stvarno je super. Nemam pojma dali ga ima za kupiti u Hr , mi smo ga nabavili u Slo.
    Za 2 godišnjaka imamo like a bike ( neki Kettlerov, najmanji model 10 colski) i isto je super.

  15. #15
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    Anemona, bi li vaš like-a-bike prošao za moju sitnu 2,5-godišnjakinju? Jel bi ga možda prodala?
    Ne bih prodala, previše nam je bitan.

  16. #16
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ne bih prodala, previše nam je bitan.
    OK.

  17. #17
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ravnotežu je savladao savršeno, zato sam i mislila da bi bilo zgodno kupiti pravi bicikl. I dalje onda trebam preporuke za kvalitetan pravi bicikl za trogodišnjaka.

    Naš like a bike smo kupili u Mulleru, metalni, bez kočnice, jako smo zadovoljni s njim. Kasnije je u Mulleru bilo i večih, isto metalnih, sa kočnicom i s gumama na napuhavanje.
    Naš je koštao oko 500 kn, a za ovaj veči ne znam.
    Draga, kupi mu pravi bicikl. A za prijelazni period skinite mu pedale, pa nek vozi kao "like a bike". Kad se navikne na vozilo, stavite mu pedale i stvar riješena! Da sam bila pametna, tako bih napravila i sa svojim dečkima na vrijeme... ovak ni danas još ne voze. A kad zatopli, skinut ćemo i mi pedale s bicikla, pa kak ispadne!

    Preporuka za neki dobar dućan s biciklima dobro bi došla i meni (imam dvojicu, a bicikl jedan).

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    261

    Početno

    Imas sada na reklami od bestseller tv-a like a bike pod imenom ride a bike. Ja imam potpuno isti ali od like a bike-a a platila sam ga preko 1600kn sa kacigom i kocnicom....e sad...ne znam dal smijem staviti link al je nekih 600kn

  19. #19
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Obzirom da sam ne tako davno kupovala likeabike i da smo išli u Sloveniju po ovaj tigrasti, rekla bih da su ovo vrlo prihvatljive cijene. Pogotovo mi je simpa ovaj drugi. Evo dva like-a-bikea

  20. #20
    mali mrav avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Ravnotežu je savladao savršeno, zato sam i mislila da bi bilo zgodno kupiti pravi bicikl. I dalje onda trebam preporuke za kvalitetan pravi bicikl za trogodišnjaka.

    Naš like a bike smo kupili u Mulleru, metalni, bez kočnice, jako smo zadovoljni s njim. Kasnije je u Mulleru bilo i večih, isto metalnih, sa kočnicom i s gumama na napuhavanje.
    Naš je koštao oko 500 kn, a za ovaj veči ne znam.
    i mi imamo takav iz mullera i super je. malo je manji model pa podsjeća pomalo i na romobil,a I. ga obožava voziti.

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,470

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Draga, kupi mu pravi bicikl. A za prijelazni period skinite mu pedale, pa nek vozi kao "like a bike". Kad se navikne na vozilo, stavite mu pedale i stvar riješena! Da sam bila pametna, tako bih napravila i sa svojim dečkima na vrijeme... ovak ni danas još ne voze. A kad zatopli, skinut ćemo i mi pedale s bicikla, pa kak ispadne!

    Preporuka za neki dobar dućan s biciklima dobro bi došla i meni (imam dvojicu, a bicikl jedan).
    potpis na kupi bicikl is skini pedale!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    47

    Početno

    ako nekome treba "like a bike", ja sam svoje kupila u sloveniji. evo link sa slikom i cijenom http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=199085

    mi smo prezadovoljni. volan i sic se podesavaju po visini tako da ce "rasti" sa njima. moram priznati da mi je ovo jedna od boljih investicija za moju ekipu

  23. #23
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    anemona da li si ti imala onog puky-ja iz mullera? zanima me da li se može poštelati po visini ako da.i što je sa volanom,da li se okreće ili ne?thanx.

  24. #24
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj lasica prvotno napisa Vidi poruku
    anemona da li si ti imala onog puky-ja iz mullera? zanima me da li se može poštelati po visini ako da.i što je sa volanom,da li se okreće ili ne?thanx.
    Imam na kraju puky - ja i večeg i manjeg.
    Poštelava se i volan po visini i sjedalo i volan se okreće kao i na normalnom biciklu.
    Volan možeš okrenuti cijeli krug, tako da je moji dijete na manjem Pukyju uvijek okrenuo volan naopačke, jer je onda imao veči razmak i tako vozi.
    Toplo preporučam, mi smo prezadovoljni.

  25. #25
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Ja imam smotanog petogodišnjaka (110cm visokog) koji nikako ne može svladat vožnju bez pomoćnih.
    Sad sam ja smislila da mu kupimo neki "like a bike" koji će njemu biti dovoljno veliki , a opet nagodinu dovoljno mali malenom.
    Naravno da košta što je manje moguće.
    Imate kakav prijedlog?

  26. #26
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam smotanog petogodišnjaka (110cm visokog) koji nikako ne može svladat vožnju bez pomoćnih.
    Sad sam ja smislila da mu kupimo neki "like a bike" koji će njemu biti dovoljno veliki , a opet nagodinu dovoljno mali malenom.
    Naravno da košta što je manje moguće.
    Imate kakav prijedlog?
    Moje dijete je visoko oko 100 cm, max 102. Ovaj veči Puky iz Mullera ima još dosta fore za dizanje sjedala i volana, tak da bi vam vjerojatno bio ok.

  27. #27
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Tako su mi rekli i u Mulleru, maloprije sam zvala, imaju samo ove "velike", koštaju 600kn.
    Hvala na preporukama!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    378

    Početno

    Citiraj dina prvotno napisa Vidi poruku
    Imas sada na reklami od bestseller tv-a like a bike pod imenom ride a bike. Ja imam potpuno isti ali od like a bike-a a platila sam ga preko 1600kn sa kacigom i kocnicom....e sad...ne znam dal smijem staviti link al je nekih 600kn
    Jel može info koliki je taj bike i jel bi bio ok za trogodišnju curicu. Mi skupljamo novce da bi ga naručili ali nas strah baš toga da joj ne bude mali.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    curke sa iskustvom - molim vas savjet -kad je dijete spremno za like-a-bike?
    po čemu se to gleda?
    kada su vaši klinci počeli 'juriti'?

  30. #30
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Bobica prvotno napisa Vidi poruku
    curke sa iskustvom - molim vas savjet -kad je dijete spremno za like-a-bike?
    po čemu se to gleda?
    kada su vaši klinci počeli 'juriti'?
    Moj ga je dobio za 2. rođendan, pa ga nije niti pogledao cca mjesec dana i onda je sjeo na njega i lagano se odgurivao, nakon nekoliko dana je jurio i naučio držati ravnotežu tako da se zaleti i digne obje noge u zrak i tako se vozi.

  31. #31
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Mi smo kupili Schwinnov Tiger bicikl i oduševljeni smo i on i ja
    Ovo je web stranica trgovine koja ih drži http://www.sb-centar.hr/schwinn.html ,
    a mi smo po njega išli u Stubake. Bio je oko 100 eura.

    Ima nožnu kočnicu, pedale koje se relativno lako okreću, sve u svemu super nam je.
    Posljednje uređivanje od Iva M. : 22.03.2010. at 23:17

  32. #32
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Iva M. prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo kupili Schwinnov Tiger bicikl i oduševljeni smo i on i ja
    Ovo je web stranica trgovine koja ih drži http://www.sb-centar.hr/schwinn.html ,
    a mi smo po njega išli u Stubake. Bio je oko 100 eura.

    Ima nožnu kočnicu, pedale koje se relativno lako okreću, sve u svemu super nam je.
    Kaj stvarno u Stubake???
    To mi je 5 minuta udaljeno, a ja se pitam gdje djetetu kupiti bicikl.

  33. #33
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Mi smo kupili najmanji biciklu TL, prije 7 godina, bio je 400 kn. Super je, svi su se izredali na njemu. Sad sam ga izvadila za Vitu, ali nema još snage okretati pedale. Ali i dalje je kao novi. A puuuno su se vozili na njemu.
    A ako netko misli prodavati like a bike - preporučam se!

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    Hvala Anemona!

    još jedna glupost mi se vrti po glavi -
    A jel trčite za djecom kad se odgurivaju na tim jurilicama ili ih pustite pa ako padne padne?
    kad god vidim klince na like-a-bike čini mi se da su brzi

  35. #35
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Bobica prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Anemona!

    još jedna glupost mi se vrti po glavi -
    A jel trčite za djecom kad se odgurivaju na tim jurilicama ili ih pustite pa ako padne padne?
    kad god vidim klince na like-a-bike čini mi se da su brzi
    Mi imamo ogromno dvorište i tu se vozi kako želi, uopće ne gledam kud vozi, a ako idemo u dućan onda bome i trčim, ali zbog prometa, ceste,... što se tiče njegove stabilnosti tu nema frke.

  36. #36
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    mi smo kupili onaj drveni like-a-bike kad je L. imao 2 godine...Trtljao je 2 dana dok nije skužio i od onda je nezaustavljiv. Kupili ga u Rog-Jomi za 450 kn (500 i 10% popusta na cash)...Ove je godine i on izrazio želju za pedalama pa sad malo zvrndamo okolo...TL bicikli, bar ono što sam neki dan vidjela na Rotoru su mi katastrofa...I dosta im se teško okreću pedale...Htjela bih mu zbilja kupit nešto pošteno a da ne platim u tisućama kuna.

    Inače za Like-a-bike, same pohvale...Lagan je, klinci ga za čas skuže i koliko mi se čini po mom L. i klincima u kvartu, s tog bicikla nema padanja... A što jureeeeee...

  37. #37
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    I da, klincima koji jure na like a bikeu bi isto trebalo staviti kacigu.

  38. #38
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ..klinci koji jure na bilo kakvom biciklu MORAJU imati kacigu...

  39. #39
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj petarpan prvotno napisa Vidi poruku
    ..klinci koji jure na bilo kakvom biciklu MORAJU imati kacigu...
    To sam i napisala, ali sam naglasila i na like a bikeu, jer on kao nije "pravi bicikl".

  40. #40
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    To sam i napisala, ali sam naglasila i na like a bikeu, jer on kao nije "pravi bicikl".
    joj, ja se zbilja nadam da nitko ne misli da to nije pravi bicikl samo zato što nema pedale..bolje sročiti- klinci na bilo kakvom prometalu (uključujući romobile, skateboarde, role i sl.)

  41. #41
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    opet nedoumice....pričala sam sa ženom u mulleru u cc i kaže ona ovaj veći je dobar za vašeg petogodišnjaka i sve pet samo što ga sada nemaju. Onda sam pametna zvala dalje po mullerima i sad mi kažu u west gateu da imaju srednji i ne znaju mi točno reči koliko je visok, samo ono cca 3-4 godine.
    Da i ovaj najveći ima kočnice, ovi manji nemaju.
    Sad Vi koji imate veći puky iz mullera jel imate kočnicu ili ne?

  42. #42
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    opet nedoumice....pričala sam sa ženom u mulleru u cc i kaže ona ovaj veći je dobar za vašeg petogodišnjaka i sve pet samo što ga sada nemaju. Onda sam pametna zvala dalje po mullerima i sad mi kažu u west gateu da imaju srednji i ne znaju mi točno reči koliko je visok, samo ono cca 3-4 godine.
    Da i ovaj najveći ima kočnice, ovi manji nemaju.
    Sad Vi koji imate veći puky iz mullera jel imate kočnicu ili ne?
    Naš nema.

  43. #43
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Tnx Anemona.
    Znam bilo bi najednostavnije da sa A odem u dućan i da isprobamo ali dijeli nas cca 300 km od dućana tako da maltretiram sve redom.

  44. #44
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Tnx Anemona.
    Znam bilo bi najednostavnije da sa A odem u dućan i da isprobamo ali dijeli nas cca 300 km od dućana tako da maltretiram sve redom.
    Ma samo ti pitaj, a da i kupite neodgovarajući, mislim da ga možete zamijeniti.
    Po ovome kaj pišeš izgleda da su 3 veličine:
    - mali - gume koje nisu na napuhavanje
    - srednji (to je naš sadašnji) - gume su na napuhavanje
    - veliki - ima i kočnicu
    Posljednje uređivanje od Anemona : 23.03.2010. at 12:37

  45. #45
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Anemona, vidi ovdje http://www.sb-centar.hr/index.html
    Lijevo su poslovnice, pretpostavljam da je i ova još tamo, mi smo ga kupili pred godinu dana.

  46. #46
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Iva M. prvotno napisa Vidi poruku
    Anemona, vidi ovdje http://www.sb-centar.hr/index.html
    Lijevo su poslovnice, pretpostavljam da je i ova još tamo, mi smo ga kupili pred godinu dana.
    Zanimljivo. Trgovina znam da postoji, ali nisam nikad u nju ušla. Moram pogledati. Hvala!

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    705

    Početno

    upravo sam pokupila letak u ulazu INTERSPORT -
    sniženje dječjih bicikala 20% - za one koji kupuju novi
    e sad koji su i kakvi su - to ne znam - na slici su 2 komada NAKAMURA
    popust je od 25.3.-14.4.

    ima i povoljnih štitnika i kacige i role i trenirke i svaštanešto - ali to sad nije tema!

  48. #48

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Mi imamo dva biciklića Nakamura iz Intersporta (mali model Jago i jedan malo veći, ne mogu se sjetiti kako se zove), kupljena na sličnim akcijama prošlih godina, i odlični su.

  49. #49
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Bobica prvotno napisa Vidi poruku
    upravo sam pokupila letak u ulazu INTERSPORT -


    ima i povoljnih štitnika i kacige i role i trenirke i svaštanešto - ali to sad nije tema!
    like a bike naručen, sad nam trebaju kaciga, štitnici ...tema je evolucionirala. Svakako moram do intersporta idući tjedan, tnx za info.

  50. #50
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Stigao puky, klinac oduševljen...hvala na preporukama.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •