Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Organsko povrće u Trogiru ili Splitu?

  1. #1
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno Organsko povrće u Trogiru ili Splitu?

    Molim nekoga iz tih krajeva da me uputi da li se i gdje dole može nabaviti nešpricano povrće i voće... Tu u Zg imamo Severa i još jedne uzgajivače iz Gorice,ali kako planiramo biti na moru 2-3 mjeseca nemogu ponijeti toliko da mi izdrži za taj period. Znam da ima bio bio u Splitu, neznam kako su oni snabdjeveni, ali radije bi kupila nešto uzgojeno kod nas nego iz Italije,Argentine i sl.

  2. #2
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Pratim, mi smo cijelo ljeto u Makarskoj, isto ne znam sto cemo. Split nam je relativno blizu, ali bio i bio nije bas opcija... Ne da mi se 40 kn placat kilo blitve... Pokusavam se raspitati, ali nitko ne zna, jer tamo svi imaju ili vrt ili baku, ujnu, strinu koja ima. Nitko ne prodaje

  3. #3
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Imaš jednog čovjeka na pazaru koji prodaje organsko povrće samo subotom. Sve proda u trenu.
    Ne znam točno gdje stoji. Ni približno.
    Posljednje uređivanje od Mojca : 24.06.2012. at 11:31

  4. #4
    trampolina avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    ...na putu...
    Postovi
    2,329

    Početno

    Ja sam čula za jednog na Mejama, s južne strane Marjana prema Institutu. Ali ne znam detalje, pa jedino ako vam se da istraživati...

  5. #5
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Znači ipak ima...sve se nadam da će se javiti netko iz St tko kupuje od njih pa da mi nabavi neki kontakt (br.tel) jer dok bi mi subotom došli s Čiova u St trebalo bi nam 3 sata za tih 25 km ( sezona,smjena turista..poznati čiovski most). Tak da nema šanse da bi nešto ulovili i još ovak napamet... Jedino da mm u petak sa šatorom ide kampirat na tržnicu

  6. #6
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Evo naišla sam na ovo http://www.gastfair.com/cms/index.ph...=132&Itemid=97.
    Možda će još nekom koristiti, ja ću probati kontaktirati ove u St i Kaštelima u utorak pa da vidim jeli imaju šta i prodaju li na malo..

  7. #7
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    na cijelom području splitsko dalmatinske, dubrovačke i šibenske zupanije NEMA eko proizvođača koji imaju eko markice, dakle kontroliran uzgoj. svi ovi ostali koji su tobože bio i eko, to je sve na lipe oči jer nisu navedeni na listi ministarstva poljoprivrede kao eko proizvođači.
    a ako te zanima tobože bio i eko povrće imaš dostavu takvoga
    kažu domaći, a koliko je domaći, ne znam
    http://dostavavocaipovrca.com/

  8. #8
    angel 1 avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    899

    Početno

    Pinky za ove iz Metkovića s dostavom pouzdano znam da nisu eko ( mm im je radio web stranicu) , ali ovi Bioplan iz Kaštela imaju eko markicu koliko vidim na njihovim stranicama
    http://www.bioplan.hr/eko/

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •