Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 299

Tema: Vaše provale (2)

  1. #101
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Citiraj maslačak1 prvotno napisa
    Nije moj biser, al je od sveki.
    Išli smo u veliki šoping i sveki je zaboravila naočale. Prolazimo pored police sa praškovima za veš, na kraju police Rex. Kaže ona nama sva u čudu: Pa dobro šta sve neće izmislit? Pa i hranu za lisice prodaju.
    Ja sam se ubila od ovoga
    e na ovu sam se skoro udavila

    biser moga svekra (koji je i inače sam od sebe biser, ali ne za smijat se nego plakat)
    nedilja, taman završili ručak i nastavlja se priča između mm-a, njegovog brata i mene vezano za paint ball. i sluša to moj svekar i svako malo nešto priupita. i kako on priupita, tako mom diveru kosa skoči na glavi jer ga ovaj cilo vrime prekida i to idiotskim pitanjima.
    i vrhunac prekidanja bude (kad je diver objašnjavao kako se ekipe sakrivaju, postoje bale sijena.....) kad je svekar upita:
    dobro, mislim, rečemo (ovako mu uvik počinje pitanje za koje i on u dubini duše zna da je idiotarija) moraju li ti igrači pojest toga sijena

  2. #102
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    joj cure lude ste, plačem od smijeha

  3. #103
    znatizeljna avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    347

    Početno

    ne mogu vjerovati da nisam prije ovo čitala...par puta sam dijete probudila

    žene

    Nakon poroda pita mene sestra gdje su mi gačice i uložak da mi ih stavi, a ja joj objašnjavam da imam jednokratne gačice. Izvuče ona iz torbe pelenu (ponijela ja za svaki slučaj) 2-5 kg, gleda mene, pa pelenu: Gospođo, pa ja ne znam kako će te vi stati u ovo.

    A za provale radi dioptrije...Ja čorava k'o šišmiš (-8) tako da sam svašta 'vidjela':
    - na plaži zamijenila prijateljicu sa bovom i derala se da na istu tako da cijela plaža to vidi
    -nagnula se kroz prozor i razgovarala sa šahtom jer sam mislila da je prijatelj od brata
    ...
    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ooo, pa necemo sad valjda poceti vaditi provale nasih frendica/ka i poznanica/ka?
    te pamtim puno bolje nego svoje
    joj, imam ja jednu biserku naposlu koju bi rado...ta sve zapisuje...ukljućujući i kako se vozi auto. Kad mi je to rekla ja ostala :shock: , pa rek'o: Kako si ti to zapisuješ?
    Ona: pa na primjer kretanje na uzbrdici. Lijevu nogu staviš na kuplung,a desnu valjda na gas.
    Zapisala je jednom da meni smeta kad me prekida dok nešto pričam...a budući da žena ima stol prepun post it-a sa životno važnim mudrostima, pitala sam je što će biti kad jednom izgubi sve te papire. Drugi dan je došla malo ranije i počela sve prepisivati na nove papire; radila si back up.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    Citiraj znatizeljna prvotno napisa
    -nagnula se kroz prozor i razgovarala sa šahtom jer sam mislila da je prijatelj od brata
    a zgodan momak, nema šta.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb gaj
    Postovi
    48

    Početno

    Moj biser za pamćenje je bio na polaganju mature. Naime, zapalo me odgovarati bibliju, a sve što sam znala o bibliji je da ima stari i novi zavjet (u to vrijeme baš i nisam bila religijski osviještena ). I pita mene profa knjigu postanka, izlaska, evanđelja, a ja ga blijedo gledam. Već na rubu živaca profa urla na mene da jel' hoću da me pita talmud ili kuran, a ja mrtva hladna velim da ni o tome nemam pojma. Napokon se malo smirio i veli, "Pa dobro, možeš li mi barem navesti jednog proroka iz biblije?". Ja sva sretna: "Mogu, NOSTRADAMUS!". Profa :shock: , ja , komisija . Gramatika me na kraju izvukla .

  6. #106

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    loooode ste..

    Ja nemam bisere, jednostavno ja sam biser sama po sebi, Tako da mogu nabrajati ispade do iznemoglosti.. ali evo jedan relativno svjez

    Idem papa test radit,dok. me prozove i kaze presvuci se, skidam hlace navlačim suknju prosetam do stola ,zadignem noge .. kaze mi zena ,eee ovako te nemogu pregledat .. ja u cudu sta ona prica :? kad kaze gospodjo morate skinuti gace i prasne u smijeh ..

  7. #107

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    ovo je prestrasno, procitala sam i onaj stari topic, ne pamtim boljih topica

    moj posljednji veliki sram vezan je uz Korinino krstenje. kako se nismo mogli dogovoriti oko imena djeteta, sklopili smo kao nekakav pakt prije njenog rodjenja da bude Korina, ali da joj Lucija bude krsteno. kazem ja - ok.

    vecer prije krstenja, pitam ja mm - hocemo joj dati ime Lucija na krstenju?

    on nesto promrlja, poslije se kunuo da ga nikad nisam to pitala, ja sam jasno i glasno cula "da!".

    na krstenju svecenik pita: i kako ce se zvati ovo dijete?

    u isti glas:
    - ja: Lucija!
    - mm: Korina!

    cijela crkva po podu!

  8. #108
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    udavila sam se od smijeha...probudila staru koja se iz kreveta počela cerekat meni kak se ja cerekam

    evo moj obol ovoj temi.

    mm i ja išli njemu kupiti cipele, kupili i usput svratili u parfumeriju, ja na one trakice za isprobavanje našpricala par parfema i kad smo izlazili iz parfumerije spremila ih u vrećicu s njegovim cipelama da si još doma malo pomirišim.
    došli doma, došla moja frendica i ja joj pričam kakvi dobri parfemi, joj, pa imam u vrečici one trakice, čekaj, pokazat ću ti...
    prevrnem vrečicu, nigdje ih nema...komentiram na glas da di su nestali, a mm iz kuhinje piša od smijeha...
    ja pogledam na pod, a kad ono...on si je te mirisne trakice gurnuo u stare cipele...mislio je da ih je dobio s novim cipelama da služe za osvježavanje cipela

  9. #109
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Citiraj maslačak1 prvotno napisa
    Nije moj biser, al je od sveki.
    Išli smo u veliki šoping i sveki je zaboravila naočale. Prolazimo pored police sa praškovima za veš, na kraju police Rex. Kaže ona nama sva u čudu: Pa dobro šta sve neće izmislit? Pa i hranu za lisice prodaju.
    Ja sam se ubila od ovoga
    e na ovu sam se skoro udavila

    biser moga svekra (koji je i inače sam od sebe biser, ali ne za smijat se nego plakat)
    nedilja, taman završili ručak i nastavlja se priča između mm-a, njegovog brata i mene vezano za paint ball. i sluša to moj svekar i svako malo nešto priupita. i kako on priupita, tako mom diveru kosa skoči na glavi jer ga ovaj cilo vrime prekida i to idiotskim pitanjima.
    i vrhunac prekidanja bude (kad je diver objašnjavao kako se ekipe sakrivaju, postoje bale sijena.....) kad je svekar upita:
    dobro, mislim, rečemo (ovako mu uvik počinje pitanje za koje i on u dubini duše zna da je idiotarija) moraju li ti igrači pojest toga sijena

  10. #110
    zizi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Kako prije ovo nisam vidjela?
    Ovako se nisam smijala mjesecima

  11. #111
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Suze teku, trbuh me boli od smijeha
    MM me gleda ko da sam poludila, u pol noći samo se čuje moje cerekanje.

  12. #112
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj aleta prvotno napisa
    Citiraj znatizeljna prvotno napisa
    -nagnula se kroz prozor i razgovarala sa šahtom jer sam mislila da je prijatelj od brata
    a zgodan momak, nema šta.
    Grgrgrcam

  13. #113

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    291

    Početno

    Ja se nešto zamislila pa baš i ne slušam šta MM priča kad čujem on se kao čudi i gleda na crkveni kalendar"Vidi ove godine Veliki petak "pada na četvrtak!"A ja "Baš čudno.A šta ćeš sve se okrenulo!"Tek poslije

  14. #114

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    75

    Početno

    A kada sam se ja uživila u ljubavno savjetovanje
    moga prijatelja, pa mu sva važna rekla:
    "Nek se prži na ledu!"

  15. #115
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj sandra123 prvotno napisa
    Ja se nešto zamislila pa baš i ne slušam šta MM priča kad čujem on se kao čudi i gleda na crkveni kalendar"Vidi ove godine Veliki petak "pada na četvrtak!"A ja "Baš čudno.A šta ćeš sve se okrenulo!"Tek poslije
    ovaj mi se izrazito dopao moj me čovjek gleda jaako čudno, ali...

  16. #116
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Jooooj cure , lude ste. Umirem od smijeha

  17. #117
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    Brišem suze

  18. #118
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Ja danas u komi, muka mi (ona prava trudnička) pa sam neko vrijeme predvečer provela na trosjedu. A MM se smije ko lud i svako malo me pokušava zabaviti kojekakvim anegdotama. Mislim, usjelo mu je. Skoro sam i povraćala od silnog cerekanja.

    E sad, otišao čovjek na utakmicu, ja gledam TV, pa reklame, reko odoh na wc. Usput bacim oko na komp, a ova tema otvorena :shock: MM cijelo vrijeme čita i rikava od smijeha. A ja još mislim, kaj mu je danas da je tak pun viceva

  19. #119
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    MM i ja si često gugućemo pa je bila jedna faza kad sam ga zvala Zeko. I tako ja na poslu pričam s njime na telefon kad uletio moj šef baš kad sam mu rekla 'Bokić Zeko'. Poslije me pitao ima li to veze sa seksom...

  20. #120
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    bilo je to prije par godina: zima, hladno za crknit i mm i ja odemo do susida na čašicu razgovora. kad kod njih naložena peć za crknit od vrućine. malo zamezili i popijem ja malo crnog vina. i nakon nekih 5 minuta ne mogu više držat oči otvorene. kako god se namistim meni se spava, oči padaju. a vidim i susida se lipo podbočila i sve klanja očima. pa se namistim i ja i malo zatvorim oči, čisto da ih odmorim. kad odjednom mm (i to ne baš tiho): ženooo, ma je li ti to spavaš :shock:

    ne samo da je mene razbudio nego se i ova podbočena susida tako trgla da je skoro pala sa stolice. a susid, koji mi je sidio nasuprot i cilo vrime nije uvlačio jezik u usta, uopće nije skužio ni da ja malo čorim, ni da mu žena samo šta nije zahrkala, a bome ni da je mm šokiran mojim spavanjem u gostima.

  21. #121
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno


  22. #122
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja sam prije jedno 8 godina izvalila takvu provalu da mi se mm i danas zna smijati zbog toga. Uglavnom, Dinamo je trebao igrati s Manchester United-om u gostima, a ja sam bila sva entuzijastična povodom te tekme da sam sva oduševljena rekla "Zamisli da ih razvalimo usred Londona!" (misleći, naravno, usred Engleske, odnosno njihovog teritorija), na što je mm samo pogledao :shock:
    Odmah sam skužila i pokušala se ispraviti, ali očito neuspješno kad me i danas poklope s tim (inače sam diplomirala anglistiku, da stvar bude bolja, a zemljopis mi je velika ljubav )

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Citiraj maslačak1 prvotno napisa
    Nije moj biser, al je od sveki.
    Išli smo u veliki šoping i sveki je zaboravila naočale. Prolazimo pored police sa praškovima za veš, na kraju police Rex. Kaže ona nama sva u čudu: Pa dobro šta sve neće izmislit? Pa i hranu za lisice prodaju.
    Ja sam se ubila od ovoga
    Citiraj Brunda prvotno napisa
    kako sam ja ušla maminom kolegi s posla u auto kada je stao pored firme i pitao jel' trebam prijevoz. I pričamo mi tako par minuta i onda ga pitam kako mu je pas (imao je prekrsanog njemačkog ovčara kao i ja), a on mene pita koji pas.
    Tek tada sam ga pogledala i shvatila užas da sam ušla nepoznatom tipu u auto. I onda sam valjda od šoka skulirano rekla: Ah, zamijenila sam vas s nekim., i nastavila se voziti
    A ovo...
    Citiraj Bomballurina prvotno napisa
    Babica: Hajde, pregledajte posteljicu.
    Ja (drhtavim glasom, izmucena porodom): Pa, ne znam, ako baš moram.
    Babica (gleda me ledeno): Ne Vi, doktor....

    Citiraj Brunda prvotno napisa
    Počnu priču o hrani i veli sveki kako je jela špinat od koprive

    Sada kada znate moje favorite, idem malo raditi...
    ma ne znam koji je bolji

  24. #124

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    sad me Znatizeljna podsjetila da sam ja ljetos tako uskakala panicno u more i derala se za nekom curicom za koju sam bila uvjerena da je moja kci. Jos ne mogu vjerovati kako me ne slusa i pliva i dalje prema pucini, a tek je naucila plivati, a valovi veliki. I tako ja bjesomucno plivam, a mala sva preplasena isto odmice od mene.
    Tek nakon nekog vremena ugledam svoju malu kako zacudjeno sjedi u plicaku i gleda kaje meni. :?

  25. #125
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    preksinoć prelazim granicu između hrvatske i hercegovine i stanem, otvorim prozor, dobra večer kaže policajac, molim vaše isprave.
    i počnem ja kopat di je vozačka, di je osobna, di su papiri od auta...i kopam, kopam, a policajac se svako malo nagne i pogleda malu u sidalici. a ja se mislim: evo ga na, sad će pitat i od male putovnicu koju nemam. ajme. i još ja tražim za kompletirat sve dokumente kad nekako priko uha čujem: je li ovo auto j.? (kaže moje prezime).
    a ja nemam pojma šta mi bi i di su mi misli bile odgovorim: nije, ovo je opel astra
    policajac: molim :?
    ja: molim :?
    policajac: jeste vi žena od m?
    ja: ajme, jesam, skroz sam vas krivo razumila. je, je, ovo je naše auto.
    policajac: ma nisam ga odma pripozna, ali sad vidim da je sidalica unutra pa sam poveza da je to to auto. u redu je, ne tribaju mi dokumenti, doviđenja, polako vozite (očito se pročulo kako vozim ) i pozdravite muža.

  26. #126
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    ajme aleta
    loryblue, baš si provala.

  27. #127
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Kako sam se ja ismijala!!!!!!!!
    Ma hvala vam na ovom i sutra ujutro odmah idem na prijašnje šale....

  28. #128

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    291

    Početno

    Ovo mi je nedavno ispričao prijatelj.Neki njegov poznanik popio previše i kasno se vraćao kući s autom.Zaustavi ga policajac i prepozna"Jesi li to ti Ivane?"A ovaj će "Srca mi volio bi da nisam"!

  29. #129
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj sandra123 prvotno napisa
    Ovo mi je nedavno ispričao prijatelj.Neki njegov poznanik popio previše i kasno se vraćao kući s autom.Zaustavi ga policajac i prepozna"Jesi li to ti Ivane?"A ovaj će "Srca mi volio bi da nisam"!

  30. #130
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    jooooj bacam se od smjeha

    anek,kloklo,josie

    evo i od mene jedan:

    moja mama je prije par godina počela da fura zdravu hranu sa tendencijom ka makrobiotici, a nama dotužilo(nema pite, nema hurmašica ... )

    izađemo ja i brat tako jednom na ćevape, pa odemo na kolače, pa na kafu sa šlagom, pa još boza ) i sad vraćamo se kući,a moj će ti brat:u kući makro ,a vani mikrobiotika

  31. #131

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    596

    Početno

    peoples uljepšali ste mi dan, kako ranije nisam vidjela ovaj topic....

    Najjači mi je onaj sa posteljicom od Bomballurine

  32. #132
    Dragonfly avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Koji dobar topik, pišam od smijeha!!! Evo i jedan od mojih bisera:
    Kolegica i ja rano došle na posao, vani mrak, nigdje nikog. I tako kuhamo mi kavu u čajnoj kuhinji i raspravljamo o grudnjacima. Ja oduševljena nekim modelom koji sam kupila prije par dana, bez šavova, super drži, ne steže i naravno mrak izgleda. Nju zanima gdje da ga kupi i kak izgleda, a meni se nije dalo opisivat pa sam skinula majicu da joj ga pokažem. U taj tren prolazi naš šef i naravno vidi mene i nju zajedno, ja u grudnjaku, ona ga pipa (materijal, naravno). Zemljo otvori se!!!!!!!!!!!!!!!!! Kasnije u toku dana, nosila sam mu dokumente na potpis: ja crvena, on crven. Ne znaš kome je više neugodno. Trebalo mi je puuuuno vremena da pređem preko te blamaže.

  33. #133
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno


  34. #134

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24

    Početno

    Hrana za lisice

    Super je ovaj topic. Čitam i davim se od smijeha.

  35. #135
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Dragonfly, scena je mitska

  36. #136
    Ivanchica avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    221

    Početno

    evo i mene

    Ulazim ja u prodavnicu i molim tetu da mi da sok i hljeb. Dok se ova okrece da bi uzela to sto trazim ja na sav glas pocnem pjevati: "U sumarku skrivenom medvjeda je mali dom..." :shock: Ma ne mozete ni zamisliti izraz njenog lica. Jel' potrebno reci da nikad vise nisam usla u tu prodavnicu.

    Ovo nije moja provala, ali je provala (bar tako mislim)
    U cetvrtom mjesecu trudnoce radjena mi je serklaza, naravno pod totalnom anestezijom. I tako se ja budim iz narkoze kad moja dr., anesteziolog i sestra u glas pjevaju: "haj prosetala Suljagina Fata" :? Jos uvijek ne znam da li je to bila halucinacija ili su oni zaista pjevali

  37. #137
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj Ivanchica prvotno napisa

    moja dr., anesteziolog i sestra u glas pjevaju: "haj prosetala Suljagina Fata" :? Jos uvijek ne znam da li je to bila halucinacija ili su oni zaista pjevali

    .."šeta Fata po avliji samaaaaaaaaa..."

  38. #138

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    336

    Početno


  39. #139
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj Ivanchica prvotno napisa
    evo i mene

    Ulazim ja u prodavnicu i molim tetu da mi da sok i hljeb. Dok se ova okrece da bi uzela to sto trazim ja na sav glas pocnem pjevati: "U sumarku skrivenom medvjeda je mali dom..." :shock: Ma ne mozete ni zamisliti izraz njenog lica. Jel' potrebno reci da nikad vise nisam usla u tu prodavnicu.

    Ovo nije moja provala, ali je provala (bar tako mislim)
    U cetvrtom mjesecu trudnoce radjena mi je serklaza, naravno pod totalnom anestezijom. I tako se ja budim iz narkoze kad moja dr., anesteziolog i sestra u glas pjevaju: "haj prosetala Suljagina Fata" :? Jos uvijek ne znam da li je to bila halucinacija ili su oni zaista pjevali
    ti si kraljica kraljica

    i ja sam neki dan zapjevala"Boba graditelja" na autobuskoj stani :shock:
    ljudi se kreću(gužva je bila),a i ja se okrećem kao da vidim ko pjeva

  40. #140
    njumi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    njumilend
    Postovi
    337

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    a i ja se okrećem kao da vidim ko pjeva

  41. #141
    Ivanchica avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    221

    Početno

    [quote="white_musk
    a i ja se okrećem kao da vidim ko pjeva [/quote]



  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    418

    Početno

    Idem s frendom prvi put na nogometnu utakmicu na Dinamov stadion. Sva sam bila impresionirana gužvom, dernjavom i svim ostalim da sam slabo pratila što se dešavalo na terenu. U međuvremenu se dogodi gol koji mi je promaknuo. Uhvatim sebe kak buljim prema golu i pitam "a kad će reprizirat gol da ga ja vidim?"

    Ne moram reći da me nakon ovog nije više vodio na tekme....

  43. #143
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    luuuuude ste


    neki dan mi Kristijan kaze:"mama nacrtaj mi vlakic" (na pisi-brisi ploci)
    u nedostatku inspiracije nacrtam ja njemu tracnice i kazem:" sad cemo cekati da vlakic dodje" 8)

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    evo da i ja isprićam jednu anegdoticu:

    kad sam bila cura mama i ja smo spavale u istoj sobi. Prije gašenja svjetla provjeravamo koliko je sati i da li su budilice uključene kako treba.
    Za napomenu, obje smo slabovidne..
    U sobi gori samo televizija. Prije gašenja provjera. Naočale i leće su skinute. Pitam ja mamu: "Koliko je kod tebe sati?" Prinoseći sat bliže nosu, mama odgovara: "Evo točno ponoć. Kod tebe?" Ja (u šoku): "Auuu, kod mene PODNE!!!"
    Jer, vidite, ja sam mislila da mi je stao sat
    A kako smo se smijale točno u ponoć

  45. #145
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    577

    Početno

    malo podižem ovaj topic......trenutno se ne mogu sjetiti svojih biser ,ali bilo ih je .....sjetit ću se ja , a do tada prepuštam vama

  46. #146
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    ajoj pa što prije nisam skužila ovaj topic, koje ludosti od vas.
    Ja se na brzaka 1 sjetila:
    maturalac u srednjoj
    Španjolska
    ja i frendica odlučile same važne prošetat po gradu i tražit zgodne Španjolce
    hodamo mi i hodamo, nakon sat vremena odlučimo nazad u hotel i panika - izgubljene smo!
    tražimo put unazad no uzalud, sve nam nepoznato, ne znamo španjolski a ni eng. nam baš nije pomogao - il nas nisu razumjeli ili nisu htjeli, već su nam suze išle, stanemo tako na kraju neke ulice i držimo se za glavu i razmišljamo kud sada, prvo nam palo na pamet tražit policiju, ja se slučajno okrenem ne bi li našla bilo koga i vikala POLICIJA a kad ono iza nas na 5 m udaljenosti - naš hotel, nismo se mogle u oči pogledat od srama kolke smo kokoši.
    Ostatak maturalca se nismo odvajali od grupe....

  47. #147
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    haribo
    genije si!!!
    trebaš vidjet kak ja konja crtam, moj mali viče - "to vauvo" (pas) a ja uvrijeđena - "Ne, to je konj!"

  48. #148
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Starosjedateljice će se i same prisjetiti legendarnog Andreinog ginekološkog pregleda , a za nove generacije evo i linka na taj davni topic
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...r=asc&start=50

  49. #149
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Nakon poroda pita mene sestra gdje su mi gačice i uložak da mi ih stavi, a ja joj objašnjavam da imam jednokratne gačice. Izvuče ona iz torbe pelenu (ponijela ja za svaki slučaj) 2-5 kg, gleda mene, pa pelenu: Gospođo, pa ja ne znam kako će te vi stati u ovo.

  50. #150
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    sorry, ovo je trebao biti quote!

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •