Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 299 od 299

Tema: Vaše provale (2)

  1. #251
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, jedan nedavni razgovor mene i MMa preko telefona.
    Uglavnom, isla sam s djecom na jedno veliko, travnato igraliste koje je on zadnji put vidio u nepokosenom izdanju.

    Ja: bila sam na tom igralistu s klincima
    Mm: jooooj, nemoj tamo, tamo uzgajaju travu (krivo se izrazio, mislio je kako ne kose)
    Ja: (na pameti mi marihuana) ma daaaaaaj, pa gdje?
    Mm: pa tamo, na igralistu
    Ja: ma gdje, pa uopce nisam vidjela
    Mm: pa po cijelom igralistu, sto se cudis?
    Ja: (skroz sokirana) pa kako to nitko ne sredi (mislim na policiju)
    Mm: pa nece da pokose, ne da im se valjda
    Ja: pa nisam znala da se trava kosi? Ma tko to uopce uzgaja?
    Mm: kako nisi znala da se kosi? O cemu ti? Pa sama se uzgaja.
    Ja:kako sama? ( vec se stvarno pitam kamo sam se ja to doselila)
    Mm: ma o cemu ti pricas
    Ja: pa o travi, marihuani
    ......………

    Ne moram vam ni pisati daljnji tok razgovora, smijali smo se ko ludjaci. Jos i sada se smijemo kada se toga sjetimo.
    Ovo je predobro

  2. #252

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Mimi25, umrla sam od smijeha predobro

  3. #253
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Mimi, brutalnoooooooo!

  4. #254
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    Ajme...crkavam od smijeha...predobro

  5. #255
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    Evo i moje velike blamaze...prije ihaj godina bili muz i ja na moru (jos nije bilo klinaca). Secemo mi lijepo navecer, kad najednom dolazi nam ususret prekrasna zenska. I kad je prosla kraj nas ja se okrenem da ju jos jednom pogledam, kad ono tup....a ja ispred slasticarnice opalila u veliki svijetleci sladoled-reklamu! Naravno pored na terasi je sve bilo prepuno ljudi koji su umirali od smijeha.Toliko sam naletila na njega da se skoro srusio. Muz mi je umirao od smijeha i stida u isto vrijeme...Eeeee, da sam se bar okrenula za nekim zgodnim tipom....al zenska je stvarno bila jako lijepa!

  6. #256
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Prije par godine, sjedimo na terasi, gosti kod nas i povela se priča o ratu, preživljavanju, i nekim našim zajedničkim dogodovštinama. I pričam tako ja njima, kako sam jednom prilikom jela divljeg zeca, sa ražnja i kako je bio odličan, a ja nisam ljubitelj divljači, ali da ga je momak koji ga je spremao držao u pajcu 24 sata, sa ruzmarinom i suhim šljivama, i umotan u foliji
    bio je zec u frižideru.I svi se sjećaju tako sa sjetom slasnog ratnog pečenja, kad će jedna koja tad nije bila dio našeg društva: "Jeste li vi normalni , držali ga 24 sata u frižideru, pa mogao vam je zec crknuti?!!!"

  7. #257
    mishekica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,077

    Početno


  8. #258
    naniluc avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Prigorje
    Postovi
    381

    Početno

    Kćer pjeva Tarapanu : oko mene hiljadu luđaka što misle da sam dlaka...

  9. #259
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    nije moja provala, ali sam bila prisutna. išli smo prije puno godina u grad i prošli pored velikog svjetlećeg znaka "93". kaže prijateljica mog bratića: "vidi, ovi nisu promijenili godinu. još im piše devedesetitreća." pogađate, to je bila vatrogasna postaja, a broj je bio broj telefona.

    na jednom tulumu pričamo kakve su koje oči. kaže netko: "plave su preljubničke (da se fino izrazim).", a netko na to tresne: "a što su zelene - ekološke?!"

  10. #260
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Evo jedna moja svjeza.
    Bili smo na jedrilici i imala sam puno, puno provala da sam vec stvarno pomislila kako MM misli da sam, jelte, glupa.
    I tako mi blazeno jedrimo, klinci spavaju, a ja u daljini vidim neku pticu kako leti.
    Prvo sam pomislila da je galeb, ali, mislim u sebi, ma ne, ne moze biti galeb, malo je prevelika ptica.
    I, da ne ispadnem glupa, kazem MMu: "Vidi, orao!"
    A on ce meni: " To je Cesna, avion."

    Ma nisam ispala glupaaaaa
    Sva sreca da me voli
    Posljednje uređivanje od mimi 25 : 22.07.2013. at 14:07

  11. #261
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    ma ko te ne bi volio!!!!!!?????????? plačem od smjeha....

  12. #262
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    evo jedne postsvadbene.. išli smo na bračno putovanje i ja seljanka tad 1. put u avionu. dospjeli smo do odredišta bez problema, bilo super i došlo vrijeme povratka doma. sad je sve lakše, u avionu je super i mačka se sveže, avion poletio, letimo mi i čuješ mene onako fino glasno (da napomenem, u avionu je bilo nas par iz hr i dosta njih iz slo, znači razumijemo se):" gle još jedan avion!!!" i cijela kabina u paničnom strahu se okrene prema prozoru, a meni će muž potiho:"to je avionsko krilo". ajme zemljo progutaj me....

  13. #263
    Lotta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    851

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    evo jedne postsvadbene.. išli smo na bračno putovanje i ja seljanka tad 1. put u avionu. dospjeli smo do odredišta bez problema, bilo super i došlo vrijeme povratka doma. sad je sve lakše, u avionu je super i mačka se sveže, avion poletio, letimo mi i čuješ mene onako fino glasno (da napomenem, u avionu je bilo nas par iz hr i dosta njih iz slo, znači razumijemo se):" gle još jedan avion!!!" i cijela kabina u paničnom strahu se okrene prema prozoru, a meni će muž potiho:"to je avionsko krilo". ajme zemljo progutaj me....


  14. #264
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Od proslog ljeta, E. je imala 8+ godina:
    MM i E. u vrtu, MM pravi rostilj (morate racunati s tim da je E. vise Talijanka i da se ponekad zabuni).
    MM ode po nesto u kuhinju i kaze joj da pripazi na ribe, da ih ne bi susjedova macka zgrabila.
    Odjednom E. vice, zove. Ja pomislila da se zapalila trava kod rostilja, izletim u vrt. Nema vatre.
    Ja: "Sto je?"
    E.: "Golub! Golub je uzeo ribu!!"
    Ja si mislim, otkud sad golubovi, nismo u centru pa da navracaju golubovi... mozda...
    I taman mi sine lampica, uto izlijece u vrt moja mama: "Je li MIS?!?!"
    - moja mama se pak PANICNO boji miseva. Znate one koji skacu na stol na sam spomen? E, ta je!
    E. i ja u glas, "Ma kakav mis, otkud bi mis oteo ribu!"
    E. se okrene prema meni, "Mama, kako se ono kaze gabbiano?"
    "GALEB, kceri, galeb!"

    Sve se zbilo u trenutku, galeb se doslovce sljustio s neba, zgrabio ribu i nestao s njom u kljunu. A mi ga prekrstismo u goluba, i u - misa!

  15. #265
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    evo jedne postsvadbene.. išli smo na bračno putovanje i ja seljanka tad 1. put u avionu. dospjeli smo do odredišta bez problema, bilo super i došlo vrijeme povratka doma. sad je sve lakše, u avionu je super i mačka se sveže, avion poletio, letimo mi i čuješ mene onako fino glasno (da napomenem, u avionu je bilo nas par iz hr i dosta njih iz slo, znači razumijemo se):" gle još jedan avion!!!" i cijela kabina u paničnom strahu se okrene prema prozoru, a meni će muž potiho:"to je avionsko krilo". ajme zemljo progutaj me....
    isuse......

  16. #266

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    334

    Početno


    čitam i plačem, tek sad sam pronašla ovu temu...pa da i ja dam doprinos, inače sam biser

    ima to već dosta godina, 2007. tad još nisam bila udana, a sestra mi se taman udala..i išli starci, sestra, šogor i ja kod mojih bake i djeda na Badnjak popodne, odnijet im kolača, i ulazimo i na ormariću stoji mali umjetni bor, okićen, a baka sjedi za stolom ,a ja ko iz topa: " Jel to kita odidio bor?" ( umjesto jel to dida okitio bor)..
    nemoram ni reći koliko su se svi smijali i dan-danas me zezaju zbog toga, a pogotovo šogor

  17. #267
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno


    Tak je moj buraz prije puno godina izvalio kako je dugo "glavio na dubi".

  18. #268

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    139

    Početno

    Daaaaaaaaaaa, prije puuuuuuno godina moj se tata derao mami prek cijele plaže, "gdje je sunče za uljanje"

  19. #269
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    a ja sam vidjela želu gonsku na posteru pogađate-golu žensku

  20. #270
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo jedna moja svjeza.
    Bili smo na jedrilici i imala sam puno, puno provala da sam vec stvarno pomislila kako MM misli da sam, jelte, glupa.
    I tako mi blazeno jedrimo, klinci spavaju, a ja u daljini vidim neku pticu kako leti.
    Prvo sam pomislila da je galeb, ali, mislim u sebi, ma ne, ne moze biti galeb, malo je prevelika ptica.
    I, da ne ispadnem glupa, kazem MMu: "Vidi, orao!"
    A on ce meni: " To je Cesna, avion."

    Ma nisam ispala glupaaaaa
    Sva sreca da me voli


    Ova tvoja me podsjetila na jednu moju morsku...
    Vozimo se ja i MM po Pagu, krajolik kao na mjesecu, kamen s jedne-kamen s druge strane.
    Prođemo pored znaka za opasnost od domaćih životinja na cesti, a ja uzviknem: "Ajme pa kak su ovi cestari glupi, gdje bi u ovom kamenjaru mogle živjet krave, svašta!"
    A on meni:"Ovce, draga, ovce."

    I dan danas kad vidimo taj znak umiremo od smijeha.

  21. #271
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    tikki

    Tako moja mama gleda konje i odjednom rece da bi i ona voljela imati telad.
    Upitam ju ma kakvu sad telad?
    A ona ce ozbiljno: pa telad od konja! (Mislila je na zdrijepce)

    Danas svoju djecu ja ucim o zivotinjama i njihovim potomcima, a baki prepustam neka druga podrucja

  22. #272
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    mimi 25 e bas si mi uljepsala dan

    citam i vristim od smijeha, i naravno sjetim se jednog od mojih mnogobrojnih...dok sam bila T, bozcino vrijeme, mi rucamo dolazi svecenik posvetit kucu...svecenik mladji od nas pa sigurno 5 god tek poceo sluzbu...i sad pita on nas, kad smo ozenili jel imamo djece, i mi kazemo da smo T...kaze on bravo, cestiitam, zelim vam urednu T i svako dobro, i ja se naravno zahvalim i kazem hvala i ja također vama ...uzas...mislim da je jedva cekao da ode

  23. #273
    Jesen u meni avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Negdje iznad duge
    Postovi
    640

    Početno

    zeljana, mislim da je to instinktivna reakcija, jer obično na lijepe želje i mi tako uzvratimo.
    meni je jedna bakina prijateljica kad je došla na karmine kad je djed umro, umjesto sućuti poželjela sretan rođendan. znala je da nešto treba reći. nisam zamjerila, naravno, ali je njoj bilo jako neugodno.

  24. #274

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj zeljana02 prvotno napisa Vidi poruku
    mimi 25 e bas si mi uljepsala dan

    citam i vristim od smijeha, i naravno sjetim se jednog od mojih mnogobrojnih...dok sam bila T, bozcino vrijeme, mi rucamo dolazi svecenik posvetit kucu...svecenik mladji od nas pa sigurno 5 god tek poceo sluzbu...i sad pita on nas, kad smo ozenili jel imamo djece, i mi kazemo da smo T...kaze on bravo, cestiitam, zelim vam urednu T i svako dobro, i ja se naravno zahvalim i kazem hvala i ja također vama ...uzas...mislim da je jedva cekao da ode
    O-joj!

  25. #275
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Citiraj Jesen u meni prvotno napisa Vidi poruku
    zeljana, mislim da je to instinktivna reakcija, jer obično na lijepe želje i mi tako uzvratimo.
    meni je jedna bakina prijateljica kad je došla na karmine kad je djed umro, umjesto sućuti poželjela sretan rođendan. znala je da nešto treba reći. nisam zamjerila, naravno, ali je njoj bilo jako neugodno.
    A ima takvih provala.Meni kada je mama umrla jedna osoba je čestitala saučešće.

  26. #276
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    [QUOTE=Jesen u meni;2465758]zeljana, mislim da je to instinktivna reakcija, jer obično na lijepe želje i mi tako uzvratimo.

    tocno tako...a sad kad smo vec kod karmina ja se uvijek sjetim svoje kolegice koja je nazvala frendicu kada joj je brat umro i u razgovoru 3 puta rekla da joj cestita, nakon 3 puta frendica je spustila slusalicu grcajuci u suzama ...

  27. #277
    mimi 25 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    ....na moru....
    Postovi
    1,103

    Početno

    Evo opet mene s mamom.
    Kod nas je obicaj kada netko umre i svi odu na sprovod netko ostane u kuci ozaloscenih. I tako je moja mama bila ta kada nam je umrla jedna susjeda.
    Nakon sto su se svi njeni vratili sa sprovoda ona se spremila da ide doma. Sin pokojne ju je pozvao da ostane jos malo na sto mu je ona odgovorila:
    "Ma ne, vi uzivajte, a ja stvarno moram ici"

    Tek doma je shvatila da je rekla ljudima neka uzivaju.......

  28. #278
    Ledamo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    196

    Početno

    Prije par godina, muz i ja smo otisli na godisnji. Odlucili smo napraviti izlet jedan dana, koji smo zapoceli u jednom parku. Tu ima jedno neobicno drvo na koje sam se ja htjela obavezno popeti i uslikati.Dok sam se pela, on mi se smijao kako se penjem (inace sam malo smotana), ali mene to nije omelo.Popela sam se, napravila super pozu i dobila savrsenu sliku Onda je on odlucio meni pokazati kako se penje sve je bilo super do jednog trena.Penjuci se,hlace su mu pukle i to naprijed, slic i duzinom do koljena.Sva sreca imao je bokserice taj dan Ja nisam mogla stajati od smijeha. Njegova slika je ispala katastrofa, kao malena curica, na velikom drvetu, skupljenih noga :D na kraju je sisao, krenuli smo dalje, ljudi su takodjer crkavali od smijeha.Uplatili smo izlet za cijeli dan, tako da nije bilo povratka. Svezao je duksericu naprijed, ne moram vam ni pricati kako je to izgledalo Poslije smo dosli na plazu i htjela sam ga uslikati kako skace.I u skoku je hlacama totalno bio kraj.Mislili smo da nas nece pustitit u hotel, kad se vratio onako polugol nazad

  29. #279
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Moja novogodišnja:
    U ponoć odlučim poslati najboljoj frendici sms. Ona je neudana, a već ima lijepih godina i napišem joj "Daj Bože, pa se i ti udala u ovoj godini". No međutim, ne znam kako, učitala sam 20ak primatelja, osim nje same... i poslala takvu poruku.
    Najgore od svega što sam poslala mail friško rastavljenoj frendici i jednoj udovici .
    Ali većina je bila sretno udanih koje su rekle "Amen!" na moje želje

  30. #280
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ajme, emira, moja sreća da mi nisi prijateljica

  31. #281

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    ajme...tk sad vidim ovu temu i umirem od smijeha

    žalim se ja sestri kako mi se opet od pet stvari koje sam kupila, ne svidaju dvije. ona veli meni "you're a nipples buyer". zujim ja u nju zbunjeno...kave bradavice...kaj je poludila...i skuzim da je rekla "you're an impuls buyer"

  32. #282
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Ledamo prvotno napisa Vidi poruku
    Prije par godina, muz i ja smo otisli na godisnji. Odlucili smo napraviti izlet jedan dana, koji smo zapoceli u jednom parku. Tu ima jedno neobicno drvo na koje sam se ja htjela obavezno popeti i uslikati.Dok sam se pela, on mi se smijao kako se penjem (inace sam malo smotana), ali mene to nije omelo.Popela sam se, napravila super pozu i dobila savrsenu sliku. Onda je on odlucio meni pokazati kako se penje,sve je bilo super do jednog trena.Penjuci se,hlace su mu pukle i to naprijed, slic i duzinom do koljena.Sva sreca imao je bokserice taj dan Ja nisam mogla stajati od smijeha. Njegova slika je ispala katastrofa, kao malena curica, na velikom drvetu, skupljenih noga :D na kraju je sisao, krenuli smo dalje, ljudi su takodjer crkavali od smijeha.Uplatili smo izlet za cijeli dan, tako da nije bilo povratka. Svezao je duksericu naprijed, ne moram vam ni pricati kako je to izgledalo Poslije smo dosli na plazu i htjela sam ga uslikati kako skace.I u skoku je hlacama totalno bio kraj.Mislili smo da nas nece pustitit u hotel, kad se vratio onako polugol nazad
    Tolko sam se smijala sad da sam probudila mm-a sad pored sebe

  33. #283
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Išla sam jedno jutro nešto obaviti, prolazim pored rampe za vlakove i vidim svog brata u otkopčanoj košulji i odjelu, kako stoji ispred spuštene rampe i govori joj tako tužno i dramatično -"Zašto si me iznevjerila?". Gleda on tu rampu, priča s njom i jada joj se, da zašto je ona njega iznevjerila?
    Dolazim do njega i sjetim se da je bio na svadbi! Mrtav pijan ne kuzi da sam to ja ali na pitanje što se događa on mi odgovori da ga je rampa opet iznevjerila! Svaki puta kada on želi autom proci rampu, ona je zatvorena! I sad je s autom došao do rampe, a ona se taman zatvorila! (Opet se okrene prema rampi i kaze joj sav tužan- opet si me iznevjerila! )

    Ja se okrecem - nigdje auta!
    Sva se shebem, gledam dolje u potok da nije sletio, hodam iza ugla tražim auto.. Nema auta!

    Reko di ti je auto? - Pa tu je evo pred rampom, čeka da se otvori pa ide dalje, kaze on.
    Ja mobitel i zovem starog da dođe po nas, ovaj nije normalan.
    Prođe vlak, rampa se otvori a buraz sjedne u nepostojeci auto i skljoka se nasred ceste.

    Jedna žena nije mogla autom proć od njega pa ga je jadna u štiklama i šosu skupa samnom vukla sa ceste, a konj ima 100 kila.

    A sa autom nije ni išao na svadbu

  34. #284
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    otkidam na mimi!!!!!

  35. #285
    Doga avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    468

    Početno

    Citiraj flopica prvotno napisa Vidi poruku
    otkidam na mimi!!!!!
    Isto! Razgovor o nepokosenoj travi je do suza.

  36. #286
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    jelda?
    plakčem
    mimi, javi ako bude još sličnih razgovora

  37. #287

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    tema za mene, stalno se brukam
    Moj sin je bio prvi razred i ucili su razdvajanje na slogove, i on je to napisao bez razmaka sa table. I sad ide pjesmica:
    Neki sad stih o sesiru, pa dalje...
    vjetar no-si-na-šu-pi-cu-na-šu-pi-cu-na-uli-cu...
    i sad ja razmisljam zasto bi vjetar zaboga nosio picu (pizzu naravno, i to još NAŠU) na ulicu, i bas nisam mogla nikako shvatitit poentu, totalna budalastina
    kad je mm dosao s posla vristao je od smijeha: zapravo je - vjetar nosi na šupicu, na šupicu, na ulicu
    Posljednje uređivanje od biserko : 08.04.2015. at 15:10

  38. #288

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Deder mimi, dojavi gdje se to trava sama uzgaja

  39. #289
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj biserko prvotno napisa Vidi poruku
    te
    vjetar no-si-na-šu-pi-cu-na-šu-pi-cu-na-uli-cu...
    i sad ja razmisljam zasto bi vjetar zaboga nosio picu (pizzu naravno, i to još NAŠU) na ulicu

    tako je moja prijateljica pjevala "Druže Tito, ni ti seku nem'o"

  40. #290

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    438

    Početno

    haha, super, Angie
    Ma kod mene ima takvih primjera more, kad sam tek pocela vjezbati, davno nekad, dosla sam kuci s programom vjezbi, i sad jedan kaze: letenje bucicama iza vrata.
    Ja sam blesa, odskrinula vrata i uopce ne shvatam sto bih ja bas morala stajati iza vrata dok radim vjezbu, trajalo je to nekih dan dva ta moja dilema. Kasnije sam shvatila da se radio o vratu, dijelu tijela.
    Uh, nekad se zabrinem

  41. #291
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    ajoooj

  42. #292
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Išla sam jedno jutro nešto obaviti, prolazim pored rampe za vlakove i vidim svog brata u otkopčanoj košulji i odjelu, kako stoji ispred spuštene rampe i govori joj tako tužno i dramatično -"Zašto si me iznevjerila?". Gleda on tu rampu, priča s njom i jada joj se, da zašto je ona njega iznevjerila?
    Dolazim do njega i sjetim se da je bio na svadbi! Mrtav pijan ne kuzi da sam to ja ali na pitanje što se događa on mi odgovori da ga je rampa opet iznevjerila! Svaki puta kada on želi autom proci rampu, ona je zatvorena! I sad je s autom došao do rampe, a ona se taman zatvorila! (Opet se okrene prema rampi i kaze joj sav tužan- opet si me iznevjerila! )



    Ja se okrecem - nigdje auta!
    Sva se shebem, gledam dolje u potok da nije sletio, hodam iza ugla tražim auto.. Nema auta!

    Reko di ti je auto? - Pa tu je evo pred rampom, čeka da se otvori pa ide dalje, kaze on.
    Ja mobitel i zovem starog da dođe po nas, ovaj nije normalan.
    Prođe vlak, rampa se otvori a buraz sjedne u nepostojeci auto i skljoka se nasred ceste.

    Jedna žena nije mogla autom proć od njega pa ga je jadna u štiklama i šosu skupa samnom vukla sa ceste, a konj ima 100 kila.

    A sa autom nije ni išao na svadbu

    Apsu, tvoj brat nije bio samo na alkoholu....

  43. #293
    Doga avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    468

    Početno

    Ovo je moja provala iz srednje skole koju svi pamte.. Uglavnom, poveo se razgovor o pitanjima na internetu na koja nitko ne zna odgovor (ili barem rijetko 'ko).. Jedno od pitanja glasilo je: 'Dali ste ikada vidjeli mladog goluba?'.. Ja si sad dumam i velim ekipi: 'Fakat nikad! Vidis vrabac i samo odjednom 'puf!' golub..' Face: ????

    Kontam, pa sto nije vrabac mali golub i, reko, nikako da vidim onu sredinu (njega mladog) prije nego sto izraste u goluba kojeg vidjamo po gradu.. Kada sam to ovako lijepo objasnila ekipi shvatili su moju nepobitnu logiku.. Dzizzz..

  44. #294
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj mimi 25 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo opet mene s mamom.
    Kod nas je obicaj kada netko umre i svi odu na sprovod netko ostane u kuci ozaloscenih. I tako je moja mama bila ta kada nam je umrla jedna susjeda.
    Nakon sto su se svi njeni vratili sa sprovoda ona se spremila da ide doma. Sin pokojne ju je pozvao da ostane jos malo na sto mu je ona odgovorila:
    "Ma ne, vi uzivajte, a ja stvarno moram ici"

    Tek doma je shvatila da je rekla ljudima neka uzivaju.......
    Smijem se toliko da cu trudove dobiti
    Sitila sam se da je moja mama na jednom sprovodu ozaloscenima rekla čestitam umjesto...bas mi je zao,moje saucesce.

  45. #295
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Moj muz je grupi engleskih turista u dobi 70+ godina, smjestivsi ih na klupu jer su se umorili hodati, rekao da ovdje mogu pricekati ostatak grupe i "rest in peace"

  46. #296
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    dobar je

  47. #297
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Ajme kako li sam tek sad otkrila ovu temu..smijem se već dva sata bez prestanka

    Evo da se i ja pohvalim svojim blamom. MM i ja volimo raditi podvale jedno drugom, i tako dok smo šetali parkom on se sagne i kaže: '' Hoćeš li mi molim te pridržati novčanik samo da svežem pertlu'' i ja po prvi put ne sumnjajući u neku podvalu kažem: ''Može''
    i tako je on zavezao pertlu ustao s poda i kaže :''Ajmo se utrkivati kroz park do dvorca..'' (nekih 100-tinjak metara). A ljudi k'o u prići oko nas , nije uspio ni dovršiti rečenicu ja sam već trčala ko sumanuta prema dvorcu, da me ne bi slučajno prestigao, kad čujem iza njega kako viče ''Zaustavite ju ukrala mi je novčanik''....
    mjenjala sam boje kao semafor

  48. #298
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Kako mogu pronaci Andrein post kad je isla na pregled kod ginekologa? To mi je najsmjesniji post ikad!!!

  49. #299
    dodagoda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    356

    Početno

    Suprogova mama je malo postarija i ima 80 godina. Obožava unuke hranit-ta bi ih šopala ko guske od jutra do sutra i mojima to već ide na živce...
    I tako jedan dan došao mali iz škole i baka naravno odma navalila sa klopom(čitaj ugnjavila ga) i pričaju šta su učili taj dan. Budući da je bilo priče o obiteljskom stablu krenula baka pričati o svojem obiteljskom stablu-..Rekla koliko je bilo njih braće i sestara, kako se koji zvao... u cijeloj priči se opet vratila na klopu i kad je on potvrdio da nije gladan nastavila je dalje o obiteljskom stablu.. kako su se zvali njezini tata i mama i kod mame ju mali pita : " a reci mi da li je tvoja mama bila isto tako dosadna " baka je odvalila od smijeha, a i mi kad nam je prepričala.
    Posljednje uređivanje od dodagoda : 26.05.2015. at 13:59

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •