Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 299

Tema: Vaše provale (2)

  1. #1

    Početno

    Umrijet cuuuuuuuuu

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    ajme! ovo je majka svih gluposti!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Ja sjedim za kompjuterom i umirem od smijeha, mi čini mi se da će me netko proglasit ludom

    Prije dosta godina radila sam preko student servisa na kiosku. I idem ja s frendicom u grad, dođem na drugi kiosk kupit žvake, žena mi da, a ja njoj kažem, 3,50 kune molim, žena me blago pogledala.

    Ovo možda ne spada u provale, al evo malo bisera. Ja radim ko zapisničar na sudu i evo par mojih tipfelera (dok još nije bilo kompjutera i tak je otišlo strankama)

    odkazni postupak - dokazni postupak

    okrivljenik je bio pirjan - okrivljenik je bio pijan

    zadobio je prijelom prdne kosti - zadobio je prijelom prsne kosti, za ovo me šefica zafrkavala dobrih pola godine

    izvršit će se uvid u sise - izvršit će se uvid u spise

  4. #4
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ajme, uvid u sise...

    rokomama, odvaljujem

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    A, ako ćemo i o tipfelerima, moj najdraži je kad napišem "rasprđen" umjesto "raspršen".

  6. #6
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    cure, DOSTA!!!!!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    56

    Početno

    Evo jos malo. Kaze meni moja sefica za mog asistenta:"Znas on ti nije ni mrstom prdno kako te nije bilo"- (prstom mrdnuo). Kolegica je nedavno u kaficu narucila vot djusku (djus-votku) a ja jednom davno trazila gusti od gljiva-premisljala sam se da li da narucim i pizzu ali samo sa gljivama i trazila gusti sok. Eh eto.

  8. #8
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    strasno..

  9. #9
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    moj prof na faxu je imao svojih provala

    -on vam ima onu kolmunu u novinama (kolumnu)
    -klus klus klan (ku klux klan)
    -živi na mehnetenu
    -raspast će se ko sapunica od karata (mjehur od sapunice)

  10. #10
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Dostaaaaaaaaaaaaaaa, suze mi frcaju i nedobog da mi sad uleti neka stranka

    Obožavam ovaj topik...

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    moja kolegica


    ala lipih hematoma (ogrlica od hematita)


    vidi cista ( cesna)



    itd

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    By moj tata...
    Ima ovdje, tj. bio je neki estradni umjetnik sa umjetnickim imenom Mr. Amir...Gleda moj stari spot i vrti glavom "E sta li je on magistrir'o???"

  13. #13
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ahaha, tataaa!!! :D

  14. #14
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Ili jedna autenticna, "kolegica" po poslu koji obavlja kaze sefici strankinji:
    "Aj dont stink so". A jadna samo ne misli tako.
    Na to ce druga kolegica (ovaj put i skolovana ua posao): Yes, you do!

  15. #15
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    što bi rekli kolege s bibisija...

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Ja sam u srednoj išla s razredom na izlet na brijune. I potrpali oni nas u onaj vlakić i vozaju nas po otoku. A meni se piški. A ne mogu ići piškiti. Užas. Ne gledam ja ni životinje ni prirodu nego samo razmišljam kako ću naći WC.

    I konačno nas strpaju dolje s vlakića i ja odmah trčim tražiti WC. Nađem, utrčim u WC, uđem u kabinu i obavim svoje. Međutim kad sam otvorila vrata kabine tj. zahoda ugledam pred sobom nekoliko frajera pred pisoarima kako obavljaju nuždu. Jedan od njih je moj prijatelj iz razreda i onako zabezeknut sa pimpekom u ruci pita me: Brigita kaj ti tu delaš? A ja samo da nisam u zemlju propala od srama, ali nisam to htjela pokazati nego onak hladnokrvno: "Pa piškim." I sad se još znam tome smijati kako sam upala u muški WC.

  17. #17
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    Ovo je kao vic o policajcima, ali nama se desilo prije par godina...Vracamo se MM (tad MD) i ja odnekud i zaustavi nas policija. I posto je bilo gluho doba, a mi veseli, natjera policajac MM-a da puse u onu spravu. Nakon sto je sprava pokazala 0.3....pita MM policajca likujuci "A koliko je ono dozvoljeno 0.5?" Kaze policeman prijekorno "Ma ne, 0.50"

    Ja uopste ne znam kako smo se suzdrzali dok nam nije vratio isprave, znam da su meni suze pocele teci i prije nego smo napustili "lice mjesta"...
    Ovo me podsjetilo:

    Moj brat jednom isto bio "veseo" i zaustavi ga policija. Napuše on 0,9 - i onak šeretski veli: "Pa kaj bumo se sad zezali za taj 1, piši 0,10" I ovaj zapiše 0,10

  18. #18
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Odvriiiiiiiištaaaaaaaaaala sam svoje od smijeha!!!!

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    ))))))))))))))))))))))))))))))))) poginuh

  20. #20
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    eno, probudih dijete.
    neću više ovo čitati dok spava, ne mogu se suzdržavati

  21. #21
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    X 100000000

  22. #22
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj aries24 prvotno napisa
    -raspast će se ko sapunica od karata (mjehur od sapunice)
    Ovo je naprosto genijalno.

  23. #23
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Ja inače svako malo napravim neku glupost da su me doma već počeli zvati Kelly Bundy

    Evo najfriškijeg cirkusa koji sam priredila obitelji:
    Išla sam zabom plati račune i tam na prvoj strani imaš popis svojih računa, tam imam dva tekuća kunska od kojih koristim samo jedan i neka dva devizna za koja se uopće ne mogu sjetiti kad sam ih otvorila i već godinama, nažalost nije nikakava lova prošla preko njih, pa ih nikad ni ne gladam...

    Kad ja prekjučer slučajno krajičkom oka pogledam i skužim da imam jednu hm, primamljivu svotu eura na njemu! Kak, otkud????

    Pogedala sam na zabi povijest transakcija i ispada da je netko od desetog mjeseca prošle godine do danas napravio desetak tramakanja lovom, a ja pojma nema kaj se događa...

    Koliko znam, uplate na devizni račun može raditi samo vlasnik računa, o isplati da ne govorim, a ja nisam baš mjesečar da sam u snu išla na banku mrdat devizama i da se poslije ničega ne sjećam!

    Prva pomisao mi je bila da se netko zabunio i da trebam odmah javiti banci da provjere stvar jer će nekome ta lova faliti, možda nekom jadnom penziću ili tak nekaj...
    Ali onda mislim još malo, pa ne bi rekla da je neka zabuna jer bi to onda bila samo jedna kriva transakcija, ali desetak njih?

    Onda ti navru priče o kriminalcima koji slabo upotrebljavane račune od ljudi koriste za svoje neke ilegalne transakcije, pranje novca, već sam vidla kak dolazim na sud jer mepovezuju s tak nekim mafiozima i svašta nešto...onda u meni proradi inat, e nebute vi mene yebali, sad ću ja vama pobrat tu lovu i onda mi stavite soli na rep jer ne smijete niš napravit da se tajna ne sazna..i tako svašta nešto mi je prolaziloo kroz glavu...
    Zaista mi je dobar dio dana opcija "take money and run" bila vrlo primamljiva, u slučaju da netko zloupotrebljava moj račun za koji je mislio da ga se vlasnik neće više nikad sjetiti...

    Međutim, iskreno, bojala sam se kaj će biti...doduše ja bi samo digla lovu sa svog računa i ko mi kaj može, ali imam ipak neki veliki strah i nekaj mi govori da to ne napravim...uostalom to nije moja lova i ne bi mirno spavala s njom ionako...

    Cijeli dan sam na poslu provela pokušavajući skužiti kaj se dogodilo, a rasplet mogu sažeti u jednu rečenicu:

    Jooooooooooj, ajme blama i sramote, zemljo otvori se i ispljuni me na drugom kraju svemira :smajli od sramote gura glavu u pijesak:

    Naimekaj, prije x godina kad još nije bilo e-bankinga je moja sveki koja me voli ko svoje treće dijete, dala meni, zamisli meni a ne svom sinu, punomoć da mogu raspolagati njenim deviznim računom...
    Ja na to poooootpuno zaboravila i zapravo nisam ni mislila da ga mogu vidjeti izlistanog u e-zabi pod mojim računima i kad sam počela radit sa zabom vidla sam ja taj račun ali mislila da je to neki moj stari, nije mi oupće palo na pamet da će se tuđi račun po kojem imam punomoć izlistavati skupa s mojima bez ikakve dodatne opaske!

    Dakle ja sam zapravo gledala povijest svekrvinih transakcija otkad je prodala neku zemlju, ali nikad je nisam pitala za točne cifre pa mi nije palo na pamet da bi to bilo to...

    I to je to...nema bankarske mafije, nema kriminalaca koji će mi noću kuckat pištoljem na prozor, nema podlih pokvarenih službenika koji mi mrdaju po računu..ovo je bio čisti plod mog neznanja... yebiga, nemreš sve znat i falabogu da taj dan na svu sreću nije bilo šefice poslovnice kad sam htjela pričati s njom i da se nisam zblamirala pred ženom tražeći detaljnu istragu

    Al smo se dobro nasmijali na kraju i radije ću ja opet biti dvorska luda i nek samo zbijaju šale sa mnom kolko hoće, stoput je bolje tako nego da nam je stvrano netko uletio na račun i igrao se...

    Al da ću se smijati sebi do kraja života, hoću

  24. #24

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,198

    Početno

    'Take the money & run!' Dobro da to nisi napravila! Bilo bi belaja!

  25. #25
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Pa daj zamisli, sveki bi herc na mestu otkazal kad bi vidla da odjednom nema love na računu

    I onda bi rekli da je to bio samo podli ingeniozan plan da je se riješim

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Konjic, BIH
    Postovi
    466

    Početno

    Prije par godina ja i MM (tada MD) odlucili preko vikenda zapaliti na more, i naravno, kao i svi dobri Bosanci i Hercegovci, Makarska rivijera. I dosli mi u Brist, (inace ha ugledas more, Brist je drugo mjesto po redu) i odlucimo mi na nocno kupanje (bilo je jako vruce). E sad, ja nosim naocale i bez njih sam apsolutno corava, ali nema smisla da se kupam sa naocalama i ja njih skinem. I tako placemo mi guze u Jadranskome i onako ti ja svom dragom: Hej, ajmo otplivati do onoga camca! On me gleda blijedo, veli, kojeg camca? Pa onog tamo, vidi se svjetlo, garant ribar lovi, kazem ja. Nakon par sekundi, moj dragi ce meni: Pa, duso draga, nije ti ono camac, ono je Trpanj! (Mjesto na Peljescu). Sto je najgore, nismo bili sami i dugo, dugo sam se crvenila zbog toga.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno


  28. #28
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Glede naočala...(nemam veliku dioptriju, ali sam ćorava pogotovo kad me klepne kokošje sljepilo u sumrak ili zoru)..

    Dakle, bila sam sa svojom kolegicom (i frendicom) u Baškoj na terenu (H.KOrintija). Ja sam bila silno izbedirana što se iz hotela ne vidi more. I tako izlazimo nas dvije ujutro oko 8 iz hotela i ja viknem: "Reni, gle more!!" Žena pukla od smijeha...kojih stotinjak metara dalje "more" je u stvari bio veliki SIVI ZID! ...

  29. #29
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno


  30. #30

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Plačem!!!!!!!!!!!!!!!
    Sad sam se sjetila svoje vrlo drage prijateljice koja je iznimno inteligentna žena,ali nekad zna izvaliti strašne stvari. Jednom je bila s dečkom na moru i blizu plaže su bili neki radovi, bageri, kamioni i sl. Vrate se na plažu za koji sat kad je došla plima, a ona izjavljuje: Joj vidi, istresli su u more onaj šljunak koji su kopali pa se podigla razina vode. :D
    A jednom je pitala kako lovci uspiju uloviti životinje baš u onim položajima u kojima su preparirane -konkretno: kako su ulovili onog orla baš dok je stajao na jednoj nozi, raširenih krila i glave nagnute na jednu stranu?

  31. #31
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ooo, pa necemo sad valjda poceti vaditi provale nasih frendica/ka i poznanica/ka?
    te pamtim puno bolje nego svoje

  32. #32
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Citiraj mommy_plesačica prvotno napisa
    A jednom je pitala kako lovci uspiju uloviti životinje baš u onim položajima u kojima su preparirane -konkretno: kako su ulovili onog orla baš dok je stajao na jednoj nozi, raširenih krila i glave nagnute na jednu stranu?
    Aaaaaaaaaaaaaaaahahahhaaaaaaaaaaa, za krepat

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    sretnem ja jednu poznanicu u gradu. onako - baš samo poznanica: pozdrav, par uljudnih riječi i to je to. međutim, ovaj put ona zastane i nakon pozdrava se nekako neobično nagne prema meni. ja sva zbunjena, ali što ću sad - nagnem se i ja prema njoj, zaglim je i cmoknem u oba obraza. tu se ona potpuno zbuni i odmakne od mene, uz riječi: baš su ti dobri pramenovi, htjela sam ih malo bolje pogledati. a joj, a ja ženu, ni krivu ni dužnu, izljubila!!!

  34. #34
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    đizs!!! šokirala ženu totalno!
    i meni je uvijek nezgodno kad dam nekome ruku, pa sve ono bi, ne bi, pa ja ipak krenem ljubiti, pa onda skužim da ta druga osoba baš i nije namjeravala, al eto, što će kad ja navalila, uvijek ispadne nezgodnjitis

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    176

    Početno

    Curke, super ste, ali Melica je zakon, smijem se čitav dan toj provali da me drugi gledaju čudno jer mi u tom smijehu teku suze! :D

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    150

    Početno

    Neki dan mi s malenom na cjepljenje. Uzeli 5 u 1 u ljekarni. Čekali svoj red i kad smo nakon podosta vremena ušli u ordinaciju našeg doktora pita on mene: " I koliko je (mala stanka) vani?" Ja odmah kažem: "350 kn" i blagoteleći se čudim pitanju, a on crkne od smijeha i kaže " Ne novaca, vremena izvan frižidera. Ovo cjepivo mora biti na određenoj temperaturi."

  37. #37
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    jedna moja frendica i muž su se vraćali iz shoppinga u Grazu i prije granice on njoj kaže "ove račune spremi da ih carinik ne nađe a ove pokaži kada te tražim".
    Dođu oni na granicu i klasično pitanje "imate li šta za prijaviti", on kaže "pa malo smo kupovali neke sitnice u Ikei", kaže carinik "pa dajte račune". Frend pogleda nju "daj mi one račune", a ona ga mirno pogleda i kaže "one koje sam sakrila ili ove iz torbe" :D

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    201

    Početno

    Išli MM i ja u svatove u Donji Miholjac. Budući da smo zidali kuću u to vrijeme nismo stigli na vjenčanje već smo planirali samo na večeru. Kiša lila kao luda, sjevalo i grmilo na sve strane. Stigli mi nekako do hotela i ulazimo u salu a ono svi sjede i baš se treba služiti večera. Vidjeli konobari da još netko ide pa sačekali da uđemo, glazba prestala svirati kad mi do mladenaca a ono - totalno nepoznati ljudi. Ustali se oni da im čestitamo, ona misli da smo gosti s mladoženjine strane, a on misli suprotno, a mi stali i ne kužimo. Kada prema nama dolaze prijatelji u čije smo svatove mi došli, obučeni u "civilku".
    Oni došli do nas i pitaju odkuda mi tu, a MM kaže: "Pa mi došli kod vas u svatove." Oni odvalili: "Naši su svatovi tek u sljedeću subotu. Ovo je vjenčanje naših susjeda." Ja koza nisam uopće pročitala pozivnicu kako treba.
    Pokupili se mi i krenuli kući i u sljedeću subotu ponovili scenarij. Kada smo došli u salu svi su se ustali i pljeskali nam jer smo potrefili dan.

  39. #39

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    gdje ono bi Donji Miholjac? Nesto mi poznato :/

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    201

    Početno

    Slavonija, kojih 60-ak km od Osijeka, uz granicu s Mađarskom.

  41. #41
    vitekova mamuška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    846

    Početno

    MM studira izvanredno predškolski i trebao je napisati nekakav glupi seminar...i kako je on inače lijen, nije napisao seminar nego je isprintao tuđi koji je skinuo s neta (mogli su birati temu)...i tako donese on "svoj" seminar profesorici, a ona nakon što ga je prolistala kaže: "u redu je kolega, samo molim vas obrišite ovo pa mi donesite sutra ponovno"...naime moj dragi je bio toliko lijen da nije pobrisao naziv web stranice s koje je skinuo seminar, a koji je pisao na dnu svake stranice

    Isti taj dan je kaznio sam sebe na parkingu...skužio je to nakon radnog vremena kad je krenuo kući

  42. #42
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj vitekova mamuška prvotno napisa
    Isti taj dan je kaznio sam sebe na parkingu...skužio je to nakon radnog vremena kad je krenuo kući
    uuuuuuuuu ovo je prejako

  43. #43
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Bila sam u grupi studenata, čekali smo ispit. Na Filozofskom su hodnici jako uski i vrlo brzo se stvorila gužva, bilo je glasno i, sve u svemu, pričali smo uglavnom o ispitu, tko što zna, tko što ne zna i tako.

    I tako, ja odlučim nadobudno podijeliti sa svojim kolegama informaciju o tome što nisam naučila i mrtva-hladna kažem

    - Znam sve osim...

    kadli skužim da je nastala neprirodna tišina, a moji dragi kolege me čudno gledaju. No, to mi nije bilo dosta, pa sam odlučila završiti rečenicu. Kad se tišina nastavila, konačno mi je palo na pamet da se okrenem i, naravno, skužim profesora kako mi stoji točno iza leđa i u mrtvoj tišini bezglasno umire od smijeha.



    Ali bio je fer, pitao me sve osim onog za što sam rekla da ne znam.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    Ovo je bilo u mojim studentskim danima;

    jutro, idem na predavanje, totalno pospana, svi bulje u mene i cere se po cesti, ali ja ne kopčam. na tramvajskoj stanici isto svi bulje u mene..
    kad ja pogledam a na jakni /koja je imala po svojoj prednjoj strani nekakvo kopčanje na čičke/ visi na čičku moj grudnjak /koji sam nekako "ponjela" iz stana.../

    ..ili hodam po ulici, ljeto, vruće, ja u dugačkom širokom šosu, zagledala se u izloge i igram se nesvjesno s gumbićem na suknji...i otkopčam gumbić, a ono suknja HOP! na pod, a ja nasred Jurišićeve stojim u gaćama!!
    /..jer mi je rajfešlus ispod gumbića bio otvoren../, ne moram ni napisat reakcije okoline.

    ..ili ležim u solariju, divota, opuštanje, mislim na more i sunce, kadli padne na mene odjednom jedna od onih lampi, a ja sirota i dalje ostala ležati držeći tu lampu do kraja u ruci, ko svjetlosni mač iz Ratova zvijezda...
    ..a šta ću..

  45. #45
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj anek prvotno napisa
    a ja sirota i dalje ostala ležati držeći tu lampu do kraja u ruci, ko svjetlosni mač iz Ratova zvijezda...

  46. #46
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    kad smo kod ispita...
    polagala ja strojarstvo usmeni.
    kako su svi studenti prije mene popadali, u prof. kabinetu sam ostala sama sa prof.
    inače ima takav princip ispitivanja na usmenom da za kraj moraš sam odabrati predmet i opisati njegovu funkciju, a predmeti su na klupici pod njegovim stolom, da ih ne vidiš, pa nemaš puno vremena birati.

    nakon par pitanja koja sam znala-neznala veli on meni:" kolegice, dajte zavucite ruku pod moj stol i zvucite prvo što dotaknete."
    ja u trenu problijedila, srce počelo kucati kao ludo, ali se malo priberem , isprsim i strogo odlučnim glasom odgovorim :" gospodine profesore, ja Vam nisam takav tip osobe, molim Vas da niti mene niti sebe ne dovodite u nezgodnu situaciju."
    čovjek je prvo stao potpuno zbunjen, pa se odvalio smijati, a ja i dalje preko stola, onako, ponosita, kako držim do svojih moralnih vrijednosti.
    onda on zavuče ruku i izvuče aluminijski zupčanik, doda mi ga i veli :"kolegice, ne bojte se, samo je zupčanik.."
    a ja:" ah, o tome bi znala nešto."
    mislim, božesačuvaj sramote.
    položila sam ispit taj dan

  47. #47
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Josie

  48. #48
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ne znam je l' se bolje isprovaljivala anek ili josie, ali crkavam od smijeha

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Ajme Josie.....vristim!!!!

  50. #50
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    josie i anek legende ste

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •