Pokazuje rezultate 1 do 31 od 31

Tema: 1.razred, 2 kompleta, molim na poklon tko god ima mogućnosti...

  1. #1
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno 1.razred, 2 kompleta, molim na poklon tko god ima mogućnosti...

    Molim dobre dušice da mi se jave ako imaju nešto od knjiga za 1.razred osnovne škole, a voljni ste pokloniti.
    Na žalost ne mogu ponuditi udžbenike u zamjenu, moji blizanci najesen kreću u školu pa bih pokušala ako mogu uštedjeti barem koju kunu. Ionako sve kupujem u duplo, boli me glava od duplih bilježnica, olovčica, torbi, pribora...
    Unaprijed hvala na dobroj volji, i nadam se da nisam prekršila Pravila.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Moja curka kreće u školu s parom blizanaca s kojima je išla i u vrtić. Njihova mama spomenula je da oni mogu imati samo jedan komplet udžbenika. Nemam pojma je li to samo u našoj školi ili vrijedi i drugdje. Probaj provjeriti u vašoj školi.

    Navedi koje knjige ti trebaju jer se izbor razlikuje od škole do škole.

  3. #3
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    mendula, hvala, raspitat ću se u školi.
    Smijem li staviti link na školski popis?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    od kojeg izdavaca ti trebaju knjige, popisi su razliciti od skole do skole

  5. #5
    mona avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    711

    Početno

    nažalost udžbenici za niže razrede su tako napravljeni da se u njih piše tako da nisu baš iskoristivi

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    pa nisu svi, barem ne iz ŠK. samo se u udzbenik iz matematike pise a u onaj iz prirode, glazbenog, hrvatskog i engleskog ne. taj se moze uzeti rabljeni. u engleski se lijepe neke slikice ali nista previse

  7. #7
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    1.razred
    Hrvatskijezik
    PČELICA POČETNICA - I. DIO : za 1. razred osnovne škole + slovarica Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo udžbenik ŠK
    PČELICA POČETNICA - II. DIO : za 1. razred osnovne škole + listići Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo udžbenik ŠK
    PČELICA POČETNICA : radna bilježnica s listićima - I. dio : za 1. razred osnovne škole Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo radna bilježnica ŠK
    PČELICA POČETNICA : radna bilježnica s listićima - II. dio : za 1. razred osnovne škole Sonja Ivić, Marija Krmpotić-Dabo radna bilježnica ŠK
    Engleski jezik
    DIP IN 1 : udžbenik engleskog jezika s CD-om za 1. razred osnovne škole : I. godina učenja Biserka Džeba udžbenik s CD-om ŠK
    DIP IN 1 : radna bilježnica engleskog jezika 1. razred osnovne škole : I. godina učenja Biserka Džeba radna bilježnica ŠK
    Matematika
    MOJ SRETNI BROJ 1 : udžbenik matematike za 1. razred osnovne škole Sandra Binder, Sanja Jakovljević Rogić, Nataša Mesaroš Grgurić, Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Julija Vejić udžbenik ŠK
    MOJ SRETNI BROJ 1 : radna bilježnica iz matematike za 1. razred osnovne škole Sandra Binder, Sanja Jakovljević Rogić, Nataša Mesaroš Grgurić, Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Julija Vejić radna bilježnica ŠK
    MOJ SRETNI BROJ 1 : zbirka zadataka iz matematike za 1. razred osnovne škole Sandra Binder, Sanja Jakovljević Rogić, Nataša Mesaroš Grgurić, Dubravka Miklec, Graciella Prtajin, Julija Vejić zbirka zadataka ŠK
    Priroda i društvo
    EUREKA ! 1 : udžbenik iz prirode i društva za 1. razred osnovne škole Snježana Bakarić Palička, Sanja Ćorić i suradnici udžbenik ŠK
    EUREKA ! 1 : radna bilježnica iz prirode i društva za 1. razred osnovne škole Snježana Bakarić Palička, Sanja Ćorić i suradnici radna bilježnica ŠK
    Glazbena kultura
    RAZIGRANI ZVUCI 1 : udžbenik glazbene kulture s 2 CD-a za 1. razred osnovne škole Vladimir Jandrašek, Ana Stanišić, Jadranka Šimunov udžbenik s 2 CD-a ŠK



    Informatika
    KLIKNI MIŠEM 1 : udžbenik informatike s CD-om za 1. razred osnovne škole Ivana Guljašević, Ivana Guljašević Kuman, Mila Kokotović, Igor Rukljač udžbenik s CD-om ŠK
    KLIKNI MIŠEM 1 : radna bilježnica informatike za 1. razred osnovne škole Ivana Guljašević, Ivana Guljašević Kuman, Mila Kokotović, Igor Rukljač radna bilježnica ŠK
    Likovna kultura
    UMJETNOST I JA 1 I 2 : likovna mapa s kolažem za 1. i 2. razred osnovne škole likovna mapa ŠK

  8. #8
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Sorry, nisam uspjela drugačije copy-paste...

    I ja sam čula da se u većinu udžbenika piše, ali svaka pomoć je dobrodošla, da barem malo uštedim.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    390

    Početno

    mamasch,

    imamo pčelice, eureku i razigrane zvuke (samo udžbenike, radne bilježnice ćeš morati kupiti jer se u njih piše).

    Meni bi trebale knjige za drugi razred.

  10. #10
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    imam vjeronauk za 1.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    imam ti ja pčelicu početnicu II dio i radne listiće koji nisu ispunjavani (za njih nisam sigurna kojoj pčelici pripadaju)
    na topicu nize centar ima dosta knjiga za prvi razred koje ti trebaju pa zvirni malo dolje
    ako jos stogod nadjem javim ti

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    matematiku moj sretni broj neces nazalost moci iskoristiti jer se pise i u udzbenik i u zbirku i u radnu biljeznicu. najmanje se pise u udzbenik pa im eventualno on moze biti zajednicki (da kupis jedan primjerak) ako se uciteljica slozi.

  13. #13
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    mamasch, ako imaš koga poznatog od učitelja razredne nastave, pitaj imaju li ogledne primjerke koje dobivaju od izdavača za odabir udžbenika. Ja sam imala par takvih primjeraka od prijatelja iz učiteljskog jata (doduše za 3. i 4. razred), ali ništa od ovoga s tvog popisa.

  14. #14
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    cure, hvala svima na knjigicama i savjetima.

    Mariela, super, dobro će nam doći to što imaš, molim te javi mi gdje i kada mogu doći po knjige.

    nevena, puno hvala ali Pčelice već dobivam, dobro će nam doći štogod još nađeš. Molim te škicni još kaj bi se našlo za nas, pa da se dogovorimo di da dođem po knjige. Ne bih htjela da se oduži, pretpostavljam da gibate na more pa da nemaš osjećaj obaveze. Pitala sam u školi mogu li dijeliti nešto od knjiga no savjetovali su mi da ipak imaju svaki svoj komplet.

    jelenaO., hvala lijepa na dobroj volji, ne idemo na vjeronauk.

    Peterlin, na žalost nemam nikog poznatog u školi tko bi mi mogao pomoći sa oglednim primjercima, no hvala na savjetu.

  15. #15
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    nevena, sorry, nisam napisala da dobivam Pčelice udžbenike, pa bih te ipak molila za radne listiće. puno hvala

  16. #16
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Da sumiram što su mi cure do sada ponudile (puno hvala svima, ljubim vas i šaljem svakoj hladnu ):
    - preko pp-a: Pčelica I. i II. dio udžbenici, Eureka I. udžbenik, Razigrani zvuci I. udžbenik
    - Mariela: Pčelica I. i II. udžbenici, Eureka I. udžbenik, Razigrani zvuci I. udžbenik
    - Nevena: Pčelica radni listovi - molim te vidi koji je dio

    Nedostaje:
    - Engleski 2x
    - Matematika 2x - ako netko ima barem donekle neispunjeni udžbenik (cure vele da se i u njega piše...)
    - Informatika 2x

    Puno hvala svima na pomoći!
    Molim javite mi se gdje i kada mogu pokupiti knjigice i zahvaliti barem čoksama za vašu dječicu!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Evo me, imam i DIP IN 1 udzbenik iz engleskog, jedino su u njemu zaljepljene slikice ali to nasoj uciteljici nije smetalo pa se nadam da nece ni vasoj. nije to tako puno slikica bas. Cuvam ga za tebe.

    radni listici su isli uz neku od pocetnica, moram priznati ne znam vise dali uz I ili II i moja ih nije u skoli ispunjavala tako da su ostali neispunjeni pa ti ih isto cuvam.

    Sad sam pregledala tvoj popis knjiga i sa ovim dip in I udzbenikom si u stvari nabavila sve udzbenike u koje se ne pise. ostalo su radne biljeznice u koje se pise.
    matematika nam je sva ispisana, kompletan uzdbenik i RB i zbirka tako da ti to nazalost nece pomoci.

    idem sad na pp

  18. #18

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    jel vam informatika izborni predmet, mi informatiku uopce nismo imali u prvom razredu

  19. #19
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Draga Nevena, srce si, puno hvala na svemu!
    Informatika nam je izborna.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    ma nema na cemu, knjige ti cuvam

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    43

    Početno

    imam informatiku Klikni misem 1- udzebnik i imam Eureka 1 - pa ako jos trebas javi se

  22. #22
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj dancika prvotno napisa Vidi poruku
    imam informatiku Klikni misem 1- udzebnik i imam Eureka 1 - pa ako jos trebas javi se
    Draga, može informatika - Eureku su mi 2 cure već ponudile, super, puno hvala!
    Molim te javi mi na pp kada i gdje mogu preuzeti knjigu.

  23. #23
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Da sumiram što su mi cure do sada ponudile (puno hvala svima, ljubim vas i šaljem svakoj hladnu ):
    - preko pp-a: Pčelica I. i II. dio udžbenici, Eureka I. udžbenik, Razigrani zvuci I. udžbenik
    - Mariela: Pčelica I. i II. udžbenici, Eureka I. udžbenik, Razigrani zvuci I. udžbenik
    - Nevena: Pčelica radni listovi - molim te vidi koji je dio, DIP IN 1
    - dancika: informatika

    Nedostaje:
    - Engleski 1x
    - Matematika 2x - ako netko ima barem donekle neispunjeni udžbenik (cure vele da se i u njega piše...)
    - Informatika 1x

    Puno hvala svima na pomoći!
    Molim javite mi se gdje i kada mogu pokupiti knjigice i zahvaliti barem čoksama za vašu dječicu!

    Update trenutne situacije.
    Cure, ne znam kako da vam zahvalim...

  24. #24
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Da sumiram što su mi cure do sada ponudile (puno hvala svima, ljubim vas i šaljem svakoj hladnu ):
    - preko pp-a: Pčelica I. i II. dio udžbenici, Eureka I. udžbenik, Razigrani zvuci I. udžbenik
    - Mariela: Pčelica I. i II. udžbenici, Eureka I. udžbenik, Razigrani zvuci I. udžbenik
    - Nevena: Pčelica radni listovi - molim te vidi koji je dio

    Nedostaje:
    - Engleski 2x
    - Matematika 2x - ako netko ima barem donekle neispunjeni udžbenik (cure vele da se i u njega piše...)
    - Informatika 2x

    Puno hvala svima na pomoći!

    ja ti imam engleski i matematiku
    date ćeš mi adresu da ti ih pošaljem jer smo očito daleko jedna od druge. a ti se pobrini da pobrišeš iz knjigfa ono što je pisano.
    toliko od mene. drugačije ti ne mogu pomoći, pa mi se javi na pp.

  25. #25
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Lory, puno hvala, srce si!!!
    Kako su curke?
    (nekad davno smo razmjenjivale robicu...)

  26. #26
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Drage moje, možete li molim vas provjeriti imate li CD-ove iz engleskog, glazbenog i informatike?
    Da li mi trebaju CD-ovi za svako dijete ili je dovoljno po jedan primjerak? To se sluša/po tome radi doma ili u školi?

  27. #27

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, možete li molim vas provjeriti imate li CD-ove iz engleskog, glazbenog i informatike?
    Da li mi trebaju CD-ovi za svako dijete ili je dovoljno po jedan primjerak? To se sluša/po tome radi doma ili u školi?
    Jedan CD ti je dovoljan za njih dvoje. Engleski gotovo nikad nismo ni slušali, glazbeni je dosta slušao i taj CD je volio, ali to je bio njegov izbor doma, nisu imali nikakve zadaće u vezi sa slušanjem, ako na to misliš.

  28. #28
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Ma da, bitno mi je da ne ganjam po dva primjerka ako mi ne trebaju, jer sam dobila rabljene udžbenike bez CD-ova, pa bih onda molila samo da mi netko tko može pokloni po jedan primjerak za engelski, glazbeni i informatiku.

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    inače za Cd je možda bolja varijacija kad počne škola , da posudiš od nekog deteta pa skopiraš u pol dana i vratiš.

  30. #30
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Mogu se kopirati? Mislila sam da su zaštićeni... ak je tako onda nema problema, kopirat ću ih.
    tnx

  31. #31
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    naravno, da se mogu kopirat

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •