Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 61 od 61

Tema: Potpomognuta u Njemačkoj

  1. #51
    sladnik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Frankfurt am Main
    Postovi
    11

    Početno

    Evo curke da se javim,
    Moja beta je 0.....nismo uspjeli ovaj put.
    Pocela sam krvarit i prije nego sam trebala vadit krv. Uglavnom, sad pauza 2 mj pa u nove borbe!


    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  2. #52
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Sladnik, zao mi je. Sad polako prodji kroz sve emocije i skupa hrabro dalje <3

  3. #53
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj sladnik prvotno napisa Vidi poruku
    Evo curke da se javim,
    Moja beta je 0.....nismo uspjeli ovaj put.
    Pocela sam krvarit i prije nego sam trebala vadit krv. Uglavnom, sad pauza 2 mj pa u nove borbe!


    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

    joj baš mi je žao jako, sad došla na forum da vidim kako si i kako je prošlo... odtugovati ako trebaš, isplakati se i u nove borbe kako si pisala ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  4. #54

    Početno Hallo

    Haloo i ja sam također u darmstatu

  5. #55
    sladnik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Frankfurt am Main
    Postovi
    11

    Početno

    Ej curke, hvala vam na podrsci! Nisam se javljala neko vrijeme, stisnule me obaveze na poslu. Nadam se da ste vi sve dobro i da vam sve ide po planu[emoji3][emoji8]
    Krunokristina dobro dosla! Kakvo je tvoje iskustvo s Darmstadtom?

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  6. #56
    sladnik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Frankfurt am Main
    Postovi
    11

    Početno

    Krunosanja[emoji3]....pardon![emoji8]

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  7. #57

    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    2

    Početno

    Vidim da si i ti u Frankfurtu kao i ja.Imam par pitanja,mozda na neka znas odgovor.Naime,imam 37 god.Uskoro ocekujem radnu vizu(do sad sam na crno radila).Nisam udata niti planiram biti,ali me zanima umjetna oplodnja s obzirom da bi prirodno svakako tesko ostala trudna jer sam operisala jajovode.Da li znas jel uopste moguce to izvesti ovdje s obzirom na godine,bracni status i to da cu biti na vizi.Zahvalna sam na svakom objasnjenju

  8. #58
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Citiraj Dani881 prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim da si i ti u Frankfurtu kao i ja.Imam par pitanja,mozda na neka znas odgovor.Naime,imam 37 god.Uskoro ocekujem radnu vizu(do sad sam na crno radila).Nisam udata niti planiram biti,ali me zanima umjetna oplodnja s obzirom da bi prirodno svakako tesko ostala trudna jer sam operisala jajovode.Da li znas jel uopste moguce to izvesti ovdje s obzirom na godine,bracni status i to da cu biti na vizi.Zahvalna sam na svakom objasnjenju
    Ako imaš njemačko zdravstveno osiguranje, možeš ići preko zdravstvenog, onoliko koliko ti pokriva (meni je pokrivalo 50%). Ako nemaš zdravstveno, možeš platiti punu cijenu. Kadauna će vjerojatno znati ima li u njihovom zakonu dobna granica za postupke.
    S time da je meni puna cijena u Mariboru bila niža nego preko zdravstvenog (TK). A statistike u Sloveniji su bolje, nego u Njemačkoj, pogotovo u Mariboru.

  9. #59
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,120

    Početno

    Koliko se ja sjećam, moraš imati partnera. Ne morate biti vjenčani. Ali iste će Kadauna znati
    Ali ima ti vjerojatno u većini Kinderwunsch klinika neka brošura u kojoj ti je pojednostavljeno objašnjen važeći zakon.

  10. #60
    sladnik avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Lokacija
    Frankfurt am Main
    Postovi
    11

    Početno

    Danni881, sto se tice godina znam da krankenkasse uzima u obzir zene do 40 godina, za ostalo nisam sigurna. Ne zelim ti dati krivu informaciju. Ako zakonski postoji mogucnost umjetne oplodnje za samce, onda do tvoje 40 godine postoji velika mogucnost da ti zdravstvo nesto sufinancira (s obzirom na tvoju dijagnozu).

    Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Postovi
    1

    Početno

    dobar dan! i ja se evo ukljucujem..da podjelim i ja moje iskustvo, a na kraju svega cu trebati malu pomoc....
    zivim u njemackoj vec 4 godine(mindelheim)
    suprug i ja isli smo vec u jednu kliniku na ivf, u stimulaciji sam dobivala previse hormona sto preko tableta a kasnije i inekcija te sam tako nakon punkcije(17 komada) dobila i hiperstimulaciju jajnika.
    od tih 17 komada na kraju je ostalo samo 8 koji su zamrznuti 4-ti dan. nakon sto su mi se jajnici oporavili za prvi pokusaj su odmrznuta 4 embriona, no samo jedan je prezivio za transfer, nazalost nista od trudnoce. za drugi pokusaj nije prezivio nii jedan.
    sada smo bili u ceskoj u klinici, pazili su koliko mi hormona daju te nisam dobila hiperstimulaciju. no ovoga puta su mi na punkciji folikula(na kraju njih 13, 11 prezivilo, 8 oplodeno) ostetili neku membranu izmedu te sam pocela krvariti. nastavilo se unutarnje krvarenje, prosirilo se u trbusnu spljinu, iz klinike sam odvezena u bolnicu gdje sam imala laparoskosku operaciju i sve je dobro zavrsilo. kako moj suprug ima uz dijagnozu i translokaciju kromosoma trazili smo genetske pretrage embrija sto je u ceskoj dozvoljeno...dva su uspjela doci do blastociste, jedan 5-ti dan, drugi 6-ti i javljeno nam je da je ovaj star 6 dana zdrav za transfer. samo orjentacijski, danas je 4.3, imamo transfer 11.3

    sad bi me nakon toga zanimalo, jer dosad nisam jos taj podatak nasla, ako se beta vadi nakon dva tjedna, kada je potvrdena trudnoca? i je li to rizicna trudnoca? da i moram jos raditi ili o cemu to ovisi od kada mi je priznato? neznam kako to funkcionira u njemackoj jer kako dosad nismo jos imali uspjeha, bili smo neko vrijeme i odustali od trazenja daljnjih info..

    hvala unaprijed i lijepi pozdrav svima!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •