Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 633

Tema: cipele - imate li omiljenu(čitaj udobnu) marku

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno cipele - imate li omiljenu(čitaj udobnu) marku

    Koji komad obuće ste nedavno uzeli da vam je savršeno udoban i multifunkcionalan?

    Nisam žensko po modernim časopisnim kriterijima, imam valjda 8 pari cipela, 3 zimska, i ostalo za druga godišnja doba. Ne volim beskrajna isprobavanja. Kupila sam lijepe Clarks baletanke i iznutra su kao kožne, čak i piše nešto air, al mi izgleda da je iznutra samo dio kožni, a dio samo izgleda kožno. Platih ih papreno jer mi treba kvalitetna cipela koja je super udobna, kojom mogu bit u fino, a i hodat po kamenjaru, izdržat cijeli dan na nogama...i nisu mi baš za čistu peticu.

    E sad, istina je da nisam nešto pri lovi isprsit se za druge, morat ću nosit ove ko da su mi baš baš super, al ako ulovim koji minut za kupovinu sad kad počinju sniženja cijenila bih vaša iskustva.

    Dakle, tražim max udobne, kožne, platnene ili od prirodnih materijala cipele koje imaju petu do oko 3-4 cm, ako imaju petu da su jaaako stabilne.

    zadovoljna sam npr. bila zimi zimskom verzijom ecco-cipela kupljene ovdje na burzi, al je ecco zatvoren u emmezeti.
    SOliver ima sjajne, jako udobne cipele na petu za nekih 350ak kn, al nikako da naiđem na neke niže, ove na tak su mi previsoke.

    Birkenstock mi je odličan za otvorenu obuću, ali se noga u zatvorenoj ipak neugodno usmrdi nakon nekog vrimena. I mogli bi potplat bit malo gumiraniji da se ne skližu na našim kamenim popločanim ulicama.

    N eću se bunit ponudite li mi nešto na prodaju
    br. 40

  2. #2
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Ja ne prodajem
    al probaj si nesto od dr. Scholla. Nikad udobnije cipele i sandale nisam nosila
    Cizme volim kickersice, zbilja su udobne i traju par sezona
    Kupila sam balerinke camper, jako su udobne. Kao carapice, ni ne osjete se na nogama al ipak su malo preskupe

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Tamaris ima vrlo ugodne cipele. Ja imam sandale s nekim antišokom u peti. Stvarno su mi ugodne - ko šlape, a i na malu petu su.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Je, Tamaris sam imala jedne, savršene al su me stiskale neke trakice/gumice. Kako sam morala kupit za jedan pogreb, kupila sam ih usprkos stiskanju i prskala onim sprejom.


    Nikako više svratit u taj butik, di ih inače ima za kupit?

  5. #5
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    Je, Tamaris sam imala jedne, savršene al su me stiskale neke trakice/gumice. Kako sam morala kupit za jedan pogreb, kupila sam ih usprkos stiskanju i prskala onim sprejom.


    Nikako više svratit u taj butik, di ih inače ima za kupit?
    Kojim? Kojim? Imam neke sandale s lašticima koji godinama ne popuštaju.
    Posljednje uređivanje od Jurana : 14.06.2012. at 19:26

  6. #6
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    meni su art balerinke super.
    a patim za campericama onim s jednom vezicom, skupe su mi, a mozda uopce ne vrijede tih para?

  7. #7
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    meni su dosad sve sto sam uzela od bronx,diesel i replay super....
    imam jedne replay salonke sa nizom petom koje nosim vec 4-5g...ko nove su,samo sam 1x u postolara vrh pete promjenila!

    tua,prija mi na poslu ima campersice,godinama su joj ko' nove,go for it!

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Sprej je za kožne cipele. Moje su imale i te laštike, pa sam prskala kožu u nadi da će bit dovoljno i da će laštici popustiti. Cipele su savršene za tinejdžerice kojima izraste velika, a uska noga. Ali laštici nisu popustili niti mrvicu. A meni bilo tlaka pazit hoću li bit u cipelama duže od 3 h jer mi nakon toliko počnu smetat. A ne bih se uvijek sjetila neposredno prije obuvanja ih prskat.

    Zapravo je najdjelotvornije odnit ih u postolara da ih "rastegne". to može pomoć ako stišću mrvicu, ko mene, taman malo iznad palca na rubu cipele na gornjem dijelu noge. Tako sam napravila taj put pred taj pogreb.
    Ipak, nakon nekoliko mjeseci, kao da se vrate u prijašnji oblik. To ovisi o vrsti kože. I postolar mi je rekao da je proširivanje samo vatrogasna mjera kod tih cipela

  9. #9
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    meni su art balerinke super.
    a patim za campericama onim s jednom vezicom, skupe su mi, a mozda uopce ne vrijede tih para?
    E te ja imam, vrijede tih para ako si pedantna i uredna i volis cipelu koju nosis. Za mene nije tako skupa cipela al nisam im mogla odoljeti

  10. #10
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

  11. #11
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj disciplina prvotno napisa Vidi poruku
    E te ja imam, vrijede tih para ako si pedantna i uredna i volis cipelu koju nosis. Za mene nije tako skupa cipela al nisam im mogla odoljeti
    nisam ni uredna ni pedantna, al mozda postanem zbog njih
    Posljednje uređivanje od tua : 14.06.2012. at 19:57

  12. #12
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    I meni su Art zakon dizajnom. Ali po udoblju je Camper bolji. Volim i ove Martens http://www.shoebedo.com/kupi/dr-mart...bfgwd-mel-blk/ visoki model.
    Za ljeto imam Birkice.

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    http://www.shoebedo.com/kupi/art-/442-prado/
    ove su mi baš po guštu...izgledom

    ima li ih po dućanima da ih probam

  14. #14
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    volim artice, i dizajnom i udobnošću

    ali, prošle godine sam kupila ovakve sandale
    http://www.shoebedo.com/kupi/art-/764-granada/
    u gajevoj
    nisam došla do Ilice, krv mi je liptala koliko su mi kožu na prstima oderale
    odmah se vratila po nešto drugo i uzela njihove natikače koje su jako udobne
    ali, više se ne usudim ništa otvoreno njihovo uzeti

  15. #15
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.shoebedo.com/kupi/art-/442-prado/
    ove su mi baš po guštu...izgledom

    ima li ih po dućanima da ih probam
    Meni su te isto preslatke. Ima ih u dućanima, tj. barem je bilo. Ja sam pred par mjeseci probala takve smeđe (nisu u to vrijeme imali zelenih, rasprodale se) i nekako mi je u hodu čudno noga ispadala iz njih. Doduše, možda sam ih trebala jače stisnuti remenom, pojma nemam.

  16. #16

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj tua prvotno napisa Vidi poruku
    meni su art balerinke super.
    a patim za campericama onim s jednom vezicom, skupe su mi, a mozda uopce ne vrijede tih para?
    jesu to ove
    http://www.google.hr/imgres?hl=hr&sa...9,r:0,s:0,i:67

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Davno sam kupila jedne Art, bile su ljetne, neke ogromne, ne pitajte, al tako teškog džona da sam se ubijala...a bile jako moderne pa sam se pravila da su mi baš super. Jesu anatomske bile, al 2-3 cm teškog, preteškog džona.
    Moje prijateljice ih jako vole, al iskreno, svi se svako toliko požale na njih
    Isto ko i za ovaj kaišić. Prelijepe, al nekako ispadaju

    Campers kako koji model, isto katkad znaju zezat, čula sam

  18. #18
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    aha
    i, najudobnije, ali ne baš oku najugodnije, su mi bile JBT sandale
    ima topik na 10 stranica o njihovoj ružnoći i udobnosti

  19. #19
    zasad skulirana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    na jugu
    Postovi
    3,403

    Početno

    Art sam probala par puta i isto su mi se cinile prekrute i teske...zimska cipela pa s carapom ajde, ali bilo koja ljetna sandala bi meni oderala kozu...
    (meni i Hawaianasice naprave zuljeve na pocetku ljeta)

  20. #20
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    Davno sam kupila jedne Art, bile su ljetne, neke ogromne, ne pitajte, al tako teškog džona da sam se ubijala...a bile jako moderne pa sam se pravila da su mi baš super. Jesu anatomske bile, al 2-3 cm teškog, preteškog džona.
    Moje prijateljice ih jako vole, al iskreno, svi se svako toliko požale na njih
    Isto ko i za ovaj kaišić. Prelijepe, al nekako ispadaju
    Ja nosim ove već par godina:

    http://images.rubyshoesdayhebdenbrid...1-01363300.jpg

    i obožavam ih, doslovno nijednu zamjerku nemam na njih. Čak sam u zadnjih par mjeseci shvatila da su mi udobnije od tenisica i sve ne mogu vjerovati.


    (Sljedeću sezonu su stigle u drugoj boji...

    http://images.mr-shoes.co.uk/Media/I...s/600/8459.jpg

    u koju sam se zaljubila, pa sam morala naravno i njih uzeti , nek se nađe , ali i dalje se ne izvlačim iz crvenih, a ovo im je već treća ili četvrta godina. )

  21. #21
    zumbulmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zg, Kvatrić
    Postovi
    839

    Početno

    Fly! Udobne kao šlape, i pristojno izgledaju. Vidim jako puno žena u gradu da ih nose. Savršene! Imaju ih tu:http://www.jegerstar.com/zene/obuca/cipele/
    I El Naturalista. Nešto mladenačkije (okačenije, ružnije, kako vam drago) isto fenomenalno udobne. Ja ništa drugo osim ova dva brenda uopće više ne mogu nositi.

  22. #22
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Meni su najdraže Camper cipele, ali su pod broj jedan skupe, a pod broj dva već par godina nisam vidjela neki stvarno super model po našim dućanima.

    Što se tiče udobnosti - kako koji model, prve Camperice koje sam si kupila su bile najudobnije cipele ikad, ali ima i modela koji nisu niti najmanje udobni (dapače).

    Npr. te "na jednu vezicu" - pretpostavljam da je to onaj najstandardniji model Camperica - su mi napravile krvave žuljeve, ali kad su omekšale postale su jako udobne, kao mekane kožne čarape.

    Sad sam si po prvi puta kupila Art cipele, dosta su teške, ali nisu neudobne.

  23. #23
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.shoebedo.com/kupi/art-/442-prado/
    ove su mi baš po guštu...izgledom

    ima li ih po dućanima da ih probam
    makita, ja sam si kupila ovakve cipele, samo smeđe, ima ih u Gajevoj.

  24. #24
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    hogl, najudobnije ženske cipele ikad. i izgledaju zenstveno

  25. #25
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Panama Jack. Vrijede svake kune.
    Imam cipele i čizme,preudobne,stabilne,čvrste,nisu mi premuškaste ni precool.
    Cipele kupila u Peku prije 3 godine za 400kn (snižene s 800kn) i to mi je valjda najbolja kupnja ikad. Nosam ih već treću godinu cijelo proljeće i jesen i i dalje izgledaju nove novcate.
    Čizme nisam ubola na sniženju,al mi nije žao,nosit ću ih godinama bez bojazni od pucanja i sl.

  26. #26
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    moje je pravilo da ako ih "osjetim" na nozi kad ih probam u trgovini, onda nema sanse da ih kupim

    jednom u srednjoj skoli su me cipele tako anzuljale da sam ih skinula i po vrelom asfaltu pjesacila kilometar
    em sam imala zuljeve, em su mi tabani izgorili

    otad - ma da je najljepsa, nema sanse

    jedini mi je problem zadnjih godina da mi lijeva noga postaje osjetno veca od desne, valjda kraljeznica?, pa ih moram prilagodjavat lijevoj, a s desne mi ispada

    najmodeli su mi artice i el naturalista
    jedne artice, sandale, nosim vec valjda 5 godina, ko bosa sam u njima

    za campericama slinim
    ali nikad nisam nasla model koji mi pase nogama
    uvijek me tuku
    tako nevjerojatno, premekane, prefine izrade, a mene svaki sav boli

  27. #27
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    hodati bos po dubrovniku i nije nešto
    ja hodala bosa po ljubljani, u 2. mjesecu

    otada, isto, nema šanse da obujem neudobnu cipelu

  28. #28
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ostavljala sam otiske u njemu, vjeruj mi
    uh, ne zelim se sjetiti

  29. #29
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    vjerujem, vjerujem

    treba dobro evoluirati i donijeti odluku o udobnim cipelama
    kad se sjetim plastičnih špičoka iz trsta
    svaki korak bolan ko u male sirene

  30. #30
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    da, i fly su udobne cipele
    uglavnom ja svoju butigu od cipela imam i ne gledam dalje

  31. #31
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    I mene Campersice zuljaju. Nekako upadam uzmedju dvije velicine i zuljeju me u ducanu kad ih isprobam bez da stanem na nogu.
    Prosle jeseni, na srednjovjekovnom sajmu u Šibeniku sam kupila zelene cipele, kao one artice na nekom linku gore, samo od koze, platila ih 250 kn, najudobnija obuca koju sam ikad imala. Nazalost samo i iskljucivo za suho vrijeme. Firma Šik cipele, Kloštar Ivanić. Nakon pol sata sam se vratila i kupila i crne japanke, a ako i ove godine budu, kupujem cipke s vezicama, bacaju malo na Campersice dizajnom, al kad ih stavis na nogu ko da si navukao plišanog zeku.

  32. #32
    susmiga avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    PGŽ
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    hogl, najudobnije ženske cipele ikad. i izgledaju zenstveno
    ove cipele sam jučer vidjela- izgledaju stvarno udobno, koža je nevjerojatno mekana- jedini bed što sam ja smotana na petama a nisam vidjela ni jedne ravne, mala-vila, postoje li u flat verziji?

  33. #33
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    I Artice su mi super, al toliko mi traju (i inace mi obuca dugo traje, valjda pravilno gazim) da mi na kraju dosade pa ih dam dalje.
    Upravo sam poslala tako jedne Kickers (meni je Kickers udoban - za razliku od Campersa) sandale koje su starije od mog najstarijeg sina, a izgledaju ko da sam ih kupila prosli mjesec.

  34. #34
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    I mene Campersice zuljaju. Nekako upadam uzmedju dvije velicine i zuljeju me u ducanu kad ih isprobam bez da stanem na nogu.
    Prosle jeseni, na srednjovjekovnom sajmu u Šibeniku sam kupila zelene cipele, kao one artice na nekom linku gore, samo od koze, platila ih 250 kn, najudobnija obuca koju sam ikad imala. Nazalost samo i iskljucivo za suho vrijeme. Firma Šik cipele, Kloštar Ivanić. Nakon pol sata sam se vratila i kupila i crne japanke, a ako i ove godine budu, kupujem cipke s vezicama, bacaju malo na Campersice dizajnom, al kad ih stavis na nogu ko da si navukao plišanog zeku.

    znam koje su, neki dan sam od zene na standu trazila da fotografiram etiketu, da im se javim naknadno, jer nisam imala novaca

    kostaju 250 kuna, predobro izgledaju, kozne skroz
    nemaju trgovinu i ne moze se doci do njih na vrata kupiti ih

  35. #35
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ima na netu broj telefona. Meni je covjek rekao da ih se moze nazvat pa oni posalju. Neces pogrijesiti, cipele su savrsene.

  36. #36
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Jel moze neki kontakt?

  37. #37
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Šik cipele d.o.o.. Adresa: Vukovarska 15n, 10312 Kloštar Ivanić. Tel: 098/9126-104

    Ako budes zvala, pitaj ih na koje sajmove idu kroz sedmi mjesec, pa napisi.

  38. #38
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ima na netu broj telefona. Meni je covjek rekao da ih se moze nazvat pa oni posalju. Neces pogrijesiti, cipele su savrsene.
    i mene zanima kontakt telefon i možda neka slikica

  39. #39
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Ove Šik su mrak!!!

    Ja bih možda naručila i na slijepo,preko neta.Kakvi su im kalupi?

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    Je, Tamaris sam imala jedne, savršene al su me stiskale neke trakice/gumice. Kako sam morala kupit za jedan pogreb, kupila sam ih usprkos stiskanju i prskala onim sprejom.


    Nikako više svratit u taj butik, di ih inače ima za kupit?
    U Zg je bilo par Tamarisovih dućana po shopping centrima, ali su se zatvorili. Sad ih ima u par privatnih dućana, ali izbor nije više tako dobar.

  41. #41
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    Citiraj susmiga prvotno napisa Vidi poruku
    ove cipele sam jučer vidjela- izgledaju stvarno udobno, koža je nevjerojatno mekana- jedini bed što sam ja smotana na petama a nisam vidjela ni jedne ravne, mala-vila, postoje li u flat verziji?
    znam da postoje u verziji s malom peticom, oni se furaju vise na klasicnu eleganciju tak da ne znam jel ima bas skroz flat isto kao sto nisam vidjela petu visu od 7cm kod njih, ali da su ugodne, jesu!

  42. #42
    vida avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Meni jednako udobne ecco,camper i timberland, doduše sve ravne jer na petu ništa ne nosim

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    evo info za šik cipele, fora su http://www.facebook.com/pages/GITA-%...11084508925369

    meni su cipele noćna mora jer nikada ne mogu kupiti što mi se sviđa (nogata)

  44. #44
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa Vidi poruku
    bas te, imaju i visoki model

  45. #45

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    hogl, najudobnije ženske cipele ikad. i izgledaju zenstveno
    http://www.hoegl.com/goto/en/catalog...ries/ballerina

    netko je pitao imaju li niske

    po netu, evo, imaju

  46. #46
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Šik cipele d.o.o.. Adresa: Vukovarska 15n, 10312 Kloštar Ivanić. Tel: 098/9126-104

    Ako budes zvala, pitaj ih na koje sajmove idu kroz sedmi mjesec, pa napisi.
    aaa marta, ja tu gledam ove 1000kn plus, a ovo mi u susjedstvu doslovce. odoh u soping!

  47. #47
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    a di se mogu naručiti ili jel se mogu negdje vidjeti i probati?

  48. #48
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    ja bi ove šik. kakve su im cijene?

  49. #49

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Ove šik cipele ja probala prošlo lito u Splitu na Voćnom trgu, bili su neko vrime, al nisam imala pri ruci novac, a oni onda nestali pa sam kupila Birkenstockice. Nisu loše, al isto sam uzela s nekim kaišima koji se nešto čudno vežu...ne žuljaju, al nisu savršene

    Htjela sam reć da su mi izgledale jako udobne ove šik
    Posljednje uređivanje od makita : 14.06.2012. at 23:49

  50. #50
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa Vidi poruku
    znam koje su, neki dan sam od zene na standu trazila da fotografiram etiketu, da im se javim naknadno, jer nisam imala novaca

    kostaju 250 kuna, predobro izgledaju, kozne skroz
    nemaju trgovinu i ne moze se doci do njih na vrata kupiti ih
    i predivne su. ja uvijek naiđem na njih kad nemam novaca (dobro, nikad nemam 250 kuna u džepu), a poznanica ih je kupila nedavno i oduševljena je udobnošću

Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •